Hráč Chalupa Karel

Chalupa Karel

User Pic
Jméno: Chalupa Karel
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1484
Elo mezinárodní: 1667
ID: 39199
FIDE ID: 387428
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1743 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1546 1565 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Žižka Jan ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 0
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1648 1675 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Čelka Jozef PŠ TJ Náchod D 0 0 1
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1341 0
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1686 1513 Pírko Jakub DDM Třebechovice pod Orebem C 0 0 1
2017/2018 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1667 1512 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1623 1604 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1667 1512 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1791 1745 0
2016/2017 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1109 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1813 1748 0
2016/2017 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1109 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 1
2016/2017 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1109 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1109 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1100 1
2015/2016 11 B TJ Jiskra Jaroměř C 1109 Kuru Martin Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 10 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1109 Kupka Tomáš TJ Sokol Vrchoviny 1401 0
2015/2016 7 B TJ Jiskra Jaroměř C 1109 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0
2015/2016 3 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1109 Assbahi Radovan Adham Slovan Broumov B 1250 0
2015/2016 2 B TJ Jiskra Jaroměř C 1109 Štěrba Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1109 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 1
2014/2015 9 B TJ Jiskra Jaroměř A 1000 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 0
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1630 1496 ½
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 0
2014/2015 3 B TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1554 1566 0
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem B 1488 1440 0
2013/2014 10 B TJ Jiskra Jaroměř A 1000 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1779 1765 0
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Jaroměř A 1000 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1955 1918 0
2012/2013 5 B TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 0
2012/2013 4 Č TJ Jiskra Jaroměř C 1000 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové C 1250 0