Hráč Krtička Jakub

Krtička Jakub

User Pic
Jméno: Krtička Jakub
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1364
Elo mezinárodní: 1294
ID: 39182
FIDE ID: 396591
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 Č ŠK Lípa - DDM HK B 1317 1360 Faltýnek David ŠŠPM Lipky HK B 1538 1544 0
2017/2018 3 B ŠK Lípa - DDM HK B 1297 1360 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1906 1847 1
2017/2018 2 Č ŠK Lípa - DDM HK B 1297 1360 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř 0 1356 0
2017/2018 1 B ŠK Lípa - DDM HK B 1297 1360 Cibulka Josef Region Panda 1700 1706 0
2017/2018 8 B ŠK Lípa "D" 1297 1360 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1198 1408 0
2017/2018 7 Č ŠK Lípa "D" 1297 1360 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 1718 1
2017/2018 6 B ŠK Lípa "D" 1317 1360 Hlava Luboš Sokol Dubenec 0 1499 ½
2017/2018 2 Č ŠK Lípa "D" 1297 1360 Golka Dalibor ŠK Ortex "C" 0 1187 1
2017/2018 7 B ŠK Lípa - DDM HK 1317 1360 Vestfál Jan ŠK ORTEX Hradec Králové 1320 1364 0
2017/2018 6 B ŠK Lípa - DDM HK 1297 1360 Borýsek Martin ŠKM TJ Lanškroun 0 1564 1
2017/2018 5 Č ŠK Lípa - DDM HK 1297 1360 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička 1777 1729 0
2017/2018 4 Č ŠK Lípa - DDM HK 1316 1340 Škaryd Tomáš Jiskra Humpolec 1181 1216 1
2017/2018 3 B ŠK Lípa - DDM HK 1316 1340 Čížek Jan Šachový klub Světlá nad Sázavou ½
2017/2018 2 Č ŠK Lípa - DDM HK 1316 1340 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny C 1125 1453 1
2017/2018 1 Č ŠK Lípa - DDM HK 1316 1340 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny B 1303 1374 0
2015/2016 7 Č ŠK Lípa B 1174 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 0
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 1174 Bednář Jan DDM Třebechovice p/O 1144 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa B 1174 Drašnar Lukáš TJ Hronov 1582 1452 1
2015/2016 4 B ŠK Lípa B 1174 Faltýnek David Sokol Hradec Králové 1467 1254 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1174 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1443 0
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 1174 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové B 1328 1364 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 1174 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1555 0
2015/2016 11 Č ŠK Lípa "E" 1174 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa "E" 1174 Pelc Lukáš TJ Sokol Dubenec 1000 1
2015/2016 10 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1174 Ranný Lukáš ŠK Ortex Hradec Králové 1479 1586 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1174 Dostálek Patrik Panda Rychnov n. Kn. 1000 1
2015/2016 7 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1174 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1504 1683 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1174 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1451 1522 1
2015/2016 1 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1174 Zelenka Petr ŠK Hlinsko 1435 1435 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa 1119 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady 1278 0
2014/2015 3 Č ŠK Lípa 1119 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1157 1
2014/2015 7 B ŠK Lípa D 1119 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1319 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa D 1119 Golka Dalibor ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa D 1119 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1552 0
2014/2015 5 B ŠK Lípa B 1119 Starý Jakub TJ Hronov 1000 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa B 1119 Rak Tomáš ŠK Ortex Hradec Kr. C 1100 1
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 1119 Kašík Martin ŠK AD Jičín B 1245 0
2014/2015 1 Č ŠK Lípa B 1119 Petržela Lukáš Sokol Hradec Králové 1100 1
2013/2014 7 B ŠK Lípa F 1100 Sokol Dubenec 1
2013/2014 6 Č ŠK Lípa F 1100 Zelený František TJ Sokol Hradec Králové C 1486 1
2012/2013 7 B ŠK Lípa D 1000 Bednář Jan DDM Třebechovice p.O. 1100 1
2012/2013 6 Č ŠK Lípa D 1000 Drašnar Lukáš TJ Jiskra Jaroměř 1100 ½
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1000 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 0
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1000 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov A 1358 0
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1000 Lajbl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 0
2012/2013 3 Č ŠK Lípa F 1000 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1557 0