Hráč Novotný Michal

Novotný Michal

User Pic
Jméno: Novotný Michal
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2289
Elo mezinárodní: 2304
ID: 3918
FIDE ID: 310980
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č VŠTE České Budějovice B 2308 2276 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2046 2030 ½
2017/2018 6 B VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1899 1889 1
2017/2018 5 Č VŠTE České Budějovice B 2325 2276 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1855 1856 1
2017/2018 4 B VŠTE České Budějovice B 2325 2276 Hák David Šachklub Tábor 1890 1889 1
2017/2018 3 B VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Lauko Marián Spartak Kaplice 1844 1851 1
2017/2018 2 B VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2080 2067 1
2017/2018 1 B VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Spal Milan ČZ Strakonice C 2166 2159 1
2017/2018 6 B VŠTE České Budějovice B 2294 2276 Lauko Marián Spartak Kaplice 1844 1851 1
2017/2018 5 B VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Spal Milan ČZ Strakonice C 2165 2159 1
2017/2018 4 Č VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1842 1837 1
2017/2018 3 B VŠTE České Budějovice B 2311 2276 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2063 2067 1
2017/2018 1 B VŠTE České Budějovice B 2283 2270 Landa Jiří DDM Písek 1917 1913 1
2017/2018 11 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2308 2276 Baláček Tadeáš Klub sachistu Ricany 1925 2292 2315 ½
2017/2018 10 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Jansa Vlastimil SACHklub Pisek 2447 2440 0
2017/2018 9 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2325 2276 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2216 2217 0
2017/2018 8 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2325 2276 Vanka Miloslav TJ Dukla Praha 2132 2142 1
2017/2018 7 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2294 2276 Soural Jan TJ Pankrac B 2227 2215 1
2017/2018 6 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2294 2276 Horák Martin Sparta Kutna Hora 2272 2225 1
2017/2018 5 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Růžička Aleš Sokol Tabor 2089 2068 1
2017/2018 4 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Košnář Martin Eurovia Praha 2145 2110 0
2017/2018 3 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Hora Milan Sokol Kolin 2189 2162 1
2017/2018 2 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2311 2276 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2205 2192 1
2017/2018 1 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2283 2270 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2307 2317 0
2017/2018 11 Č QCC Ceske Budejovice 2308 2276 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2406 0 ½
2017/2018 10 B QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Munk Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2112 2117 ½
2017/2018 9 Č QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Soural Jan TJ Pankrac 2193 2215 1
2017/2018 8 B QCC Ceske Budejovice 2325 2276 Výprachtický David SK OAZA Praha 2274 2259 ½
2017/2018 7 Č QCC Ceske Budejovice 2325 2276 Kourousis Epaminondas TJ Neratovice A 2387 2418 0
2017/2018 6 B QCC Ceske Budejovice 2294 2276 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2278 ½
2017/2018 5 Č QCC Ceske Budejovice 2294 2276 Šimek Petr Bartos Unichess 2357 2359 1
2017/2018 4 B QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2099 2120 1
2017/2018 3 B QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2383 2362 0
2017/2018 2 Č QCC Ceske Budejovice 2311 2276 Studnička Tomáš TJ Neratovice B 2302 2288 1
2017/2018 1 B QCC Ceske Budejovice 2283 2270 Svatoš Jan TJ Bohemians Praha 2250 2249 0
2016/2017 11 B 2222 SK Polabiny 2276 2290 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 0
2016/2017 10 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 1
2016/2017 9 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin B 2391 2434 ½
2016/2017 8 B 2222 SK Polabiny 2276 2290 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 1
2016/2017 7 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 0
2016/2017 6 B 2222 SK Polabiny 2276 2290 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 1
2016/2017 5 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 0
2016/2017 4 B 2222 SK Polabiny 2276 2290 Plešek Jiří TJ Pankrac 2183 2183 1
2016/2017 3 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Zanikov Konstantin SK AD JC Smichov 2153 2155 1
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny 2276 2290 Tuma Jakub SK Sokol Vysehrad 2296 2304 1
2016/2017 1 Č 2222 SK Polabiny 2276 2290 Jaracz Pavel SK ZIKUDA Turnov 2485 2543 0
2016/2017 10 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 ½
2016/2017 9 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 1
2016/2017 8 B 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 0
2016/2017 7 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Horáček Michal SK Vysoke Myto 2113 2101 0
2016/2017 6 B 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2211 2173 ½
2016/2017 5 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 ½
2016/2017 4 B 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny C 1938 1923 ½
2016/2017 3 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2218 2232 0
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½
2016/2017 1 Č 2222 SK Polabiny B 2276 2290 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 1
2015/2016 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 ½
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2327 2316 ½
2015/2016 8 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 0
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 1
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Schula Michal AD Jičín 2315 2286 0
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Jurásek Miroslav GROP Praha 2314 2281 ½
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2280 2262 ½
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2093 2117 1
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 Constantinou Peter TJ Praha-Pankrác 2288 0
2015/2016 11 Č 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 ½
2015/2016 10 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 1
2015/2016 9 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 ½
2015/2016 8 Č 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 ½
2015/2016 7 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 1
2015/2016 6 Č 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 1
2015/2016 5 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2072 2069 ½
2015/2016 3 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 1
2015/2016 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 1
2015/2016 1 B 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 1
2014/2015 11 B TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 ½
2014/2015 10 Č TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 ½
2014/2015 9 B TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Kriebel Tadeáš KVS EKODIVIZE Opava "A" 2428 2412 0
2014/2015 8 Č TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 1
2014/2015 7 B TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 ½
2014/2015 6 Č TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 1
2014/2015 5 B TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Michalík Peter ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 0
2014/2015 4 Č TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová „A“ 2482 2498 0
2014/2015 3 B TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 1
2014/2015 2 Č TJ ŠO Chrudim 2328 2322 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 0
2014/2015 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 ½
2014/2015 10 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 1
2014/2015 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 0
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Stachowiak Kamil Ancora Tatran Litovel 2448 2404 0
2014/2015 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 0
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 0
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 1
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 Shirov Alexej 1. ŠK Novoborský 2683 0
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 0
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 1
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 1
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 1
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 ½
2013/2014 3 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Kaňovský David ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2404 2413 1
2013/2014 2 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2262 2234 ½
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 1
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 1
2013/2014 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 1
2013/2014 5 B 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 ½
2013/2014 3 B 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0
2013/2014 2 Č 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 ½
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny C 2241 2232 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 1
2012/2013 11 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2221 2230 1
2012/2013 10 Č TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 ½
2012/2013 9 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 ½
2012/2013 8 Č TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2186 2186 ½
2012/2013 7 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 6 Č TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 0
2012/2013 5 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 1
2012/2013 4 Č TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Pekař Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2157 2172 1
2012/2013 3 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2253 2235 ½
2012/2013 2 Č TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 ½
2012/2013 1 B TJ ŠO Chrudim 2274 2285 Siembab Bartosz Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2275 2292 1
2012/2013 11 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2324 1
2012/2013 10 Č 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 ½
2012/2013 9 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Matras Ondřej Sokol Praha - Vršovice 2260 2265 0
2012/2013 8 Č 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha - Kobylisy 2414 2493 ½
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 1
2012/2013 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Kourousis Epaminondas ŠK Holdia DP Praha B 2354 0
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 0
2012/2013 2 Č 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 0
2012/2013 1 B 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 ½
2011/2012 11 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0
2011/2012 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 0
2011/2012 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 ½
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 0
2011/2012 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 1
2011/2012 4 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 ½
2011/2012 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2609 0
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 0
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 0
2011/2012 10 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 ½
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 1
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Sedláček Oldřich ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2259 2244 1
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 ½
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2347 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 1
2010/2011 11 Č 2222 SK Polabiny B 2255 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 1
2010/2011 10 B 2222 SK Polabiny B 2255 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 1
2010/2011 8 B 2222 SK Polabiny B 2255 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 1
2010/2011 7 Č 2222 SK Polabiny B 2255 Němec Pavel SK Chrudim 2255 ½
2010/2011 6 B 2222 SK Polabiny B 2255 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 1
2010/2011 5 Č 2222 SK Polabiny B 2255 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2010/2011 4 B 2222 SK Polabiny B 2255 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 ½
2010/2011 3 B 2222 SK Polabiny B 2255 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 ½
2010/2011 1 B 2222 SK Polabiny B 2255 Volf Jaroslav Jiskra Usti nad Orlici 2140 1
2010/2011 11 B 2222 ŠK Polabiny 2255 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2396 ½
2010/2011 10 Č 2222 ŠK Polabiny 2255 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 1
2010/2011 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2255 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 1
2010/2011 8 B 2222 ŠK Polabiny 2255 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2285 0
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny 2255 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 2255 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 0
2009/2010 11 B TJ ŠO Chrudim 2292 Košnář Martin Výstaviště Lysá nad Labem 2173 1
2009/2010 10 Č TJ ŠO Chrudim 2292 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 0
2009/2010 9 B TJ ŠO Chrudim 2292 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 ½
2009/2010 8 Č TJ ŠO Chrudim 2292 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 ½
2009/2010 6 Č TJ ŠO Chrudim 2292 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 1
2009/2010 5 B TJ ŠO Chrudim 2292 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 0
2009/2010 4 Č TJ ŠO Chrudim 2292 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2296 ½
2009/2010 3 B TJ ŠO Chrudim 2292 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 1
2009/2010 2 Č TJ ŠO Chrudim 2292 Vozka Pavel Poštovní spořitelna B"" 2245 ½
2009/2010 1 B TJ ŠO Chrudim 2292 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 1
2009/2010 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2292 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2236 1
2009/2010 10 B 2222 ŠK Polabiny 2292 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 0
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny 2292 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 1
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2292 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2304 0
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2292 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 0
2009/2010 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2292 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 0
2009/2010 3 B 2222 ŠK Polabiny 2292 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2343 1
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny 2292 Růžička Petr TŽ Třinec 2283 ½
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2292 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 ½
2008/2009 11 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 ½
2008/2009 10 Č 2222 ŠK Polabiny B 2263 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 0
2008/2009 9 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½
2008/2009 8 Č 2222 ŠK Polabiny B 2263 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 0
2008/2009 7 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 0
2008/2009 6 Č 2222 ŠK Polabiny B 2263 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 1
2008/2009 5 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Majer Jiří ŠK Kuřim KME-DDM A 2289 ½
2008/2009 4 Č 2222 ŠK Polabiny B 2263 Buchníček Petr ŠK Caissa Třebíč A 2285 ½
2008/2009 3 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½
2008/2009 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 2263 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1
2008/2009 1 B 2222 ŠK Polabiny B 2263 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 1
2008/2009 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2263 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2241 1
2008/2009 10 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Kříž Luboš Holdia DP Praha B 2177 1
2008/2009 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2263 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2262 0
2008/2009 8 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Váchal Josef Sokol Plzeň - Letná 2172 1
2008/2009 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2263 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2143 1
2008/2009 6 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 ½
2008/2009 5 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1
2008/2009 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2263 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2234 1
2008/2009 3 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 0
2008/2009 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2263 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2299 ½
2008/2009 1 B 2222 ŠK Polabiny 2263 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 ½
2007/2008 11 Č TJ ŠO Chrudim 2278 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2265 1
2007/2008 10 B TJ ŠO Chrudim 2278 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B"" 2261 1
2007/2008 9 B TJ ŠO Chrudim 2278 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 1
2007/2008 8 Č TJ ŠO Chrudim 2278 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2294 ½
2007/2008 7 B TJ ŠO Chrudim 2278 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2009 0
2007/2008 6 Č TJ ŠO Chrudim 2278 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 ½
2007/2008 5 B TJ ŠO Chrudim 2278 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 0
2007/2008 4 Č TJ ŠO Chrudim 2278 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 1
2007/2008 3 B TJ ŠO Chrudim 2278 Fraas Martin Holdia DP Praha B"" 2191 ½
2007/2008 2 Č TJ ŠO Chrudim 2278 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2259 0
2007/2008 1 B TJ ŠO Chrudim 2278 Pačovský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2274 1
2007/2008 11 B 2222 ŠK POLABINY B 2278 Kratochvíl Josef TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2084 ½
2007/2008 10 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 0
2007/2008 9 B 2222 ŠK POLABINY B 2278 Číp Dalibor OREL OŘECHOV A 2195 1
2007/2008 8 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Švihel Karel ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2028 1
2007/2008 7 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Škaroupka Jiří ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2178 0
2007/2008 6 B 2222 ŠK POLABINY B 2278 Komárková Magdaléna TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2058 ½
2007/2008 5 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Smištík Milan BYDO ZAKŘANY A 2305 1
2007/2008 4 B 2222 ŠK POLABINY B 2278 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 1
2007/2008 3 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2069 1
2007/2008 2 B 2222 ŠK POLABINY B 2278 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2187 ½
2007/2008 1 Č 2222 ŠK POLABINY B 2278 Fiedler Bedřich ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2113 1
2006/2007 11 Č 2222 ŠK Polabiny B 2238 Kořenová Martina Biomedica Říčany 2218 ½
2006/2007 10 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 ½
2006/2007 9 Č 2222 ŠK Polabiny B 2238 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 ½
2006/2007 8 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Michálek František Sokol Kolín 2159 ½
2006/2007 7 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 1
2006/2007 6 Č 2222 ŠK Polabiny B 2238 Mejzlík Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2200 0
2006/2007 5 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2311 ½
2006/2007 4 Č 2222 ŠK Polabiny B 2238 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem 2314 ½
2006/2007 3 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 ½
2006/2007 2 Č 2222 ŠK Polabiny B 2238 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2225 1
2006/2007 1 B 2222 ŠK Polabiny B 2238 Hudziak Pawel Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2245 1
2006/2007 11 B TJ ŠO Chrudim 2238 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2259 ½
2006/2007 10 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 0
2006/2007 9 B TJ ŠO Chrudim 2238 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2006/2007 8 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 0
2006/2007 7 B TJ ŠO Chrudim 2238 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2160 ½
2006/2007 6 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 1
2006/2007 5 B TJ ŠO Chrudim 2238 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2141 1
2006/2007 4 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Šimek Petr ŠK ČSOB 2259 0
2006/2007 3 B TJ ŠO Chrudim 2238 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 1
2006/2007 2 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Němcová Kateřina ŠK Dům armády Praha 2173 ½
2006/2007 1 Č TJ ŠO Chrudim 2238 Fraas Martin Holdia DP Praha 2181 ½
2005/2006 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2233 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 0
2005/2006 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2233 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 0
2005/2006 6 B 2222 ŠK Polabiny 2233 Zikmund Daniel TJ Bohemians Praha B 1966 1
2005/2006 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2233 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 0
2005/2006 4 B 2222 ŠK Polabiny 2233 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2098 1
2005/2006 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2233 Volf Jaroslav Panda Rychnov nad Kněžnou 2138 1
2005/2006 2 B 2222 ŠK Polabiny 2233 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 ½
2005/2006 1 B 2222 ŠK Polabiny 2233 Šilar Lubomír TJ Synthesia Pardubice B 2127 0
2005/2006 9 Č ŠO DDM Chrudim 2233 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2260 0
2005/2006 8 B ŠO DDM Chrudim 2233 Freisler Pavel ŠK DP Holdia 2308 0
2005/2006 7 Č ŠO DDM Chrudim 2233 Lechtýnský Jiří Novoborský ŠK 2439 0
2005/2006 6 B ŠO DDM Chrudim 2233 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 0
2005/2006 5 B ŠO DDM Chrudim 2233 Jedlička Aleš Synthesia Pardub. 2289 1
2005/2006 4 Č ŠO DDM Chrudim 2233 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 ½
2005/2006 3 B ŠO DDM Chrudim 2233 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2283 0
2005/2006 2 Č ŠO DDM Chrudim 2233 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 0
2005/2006 1 B ŠO DDM Chrudim 2233 Novák Pavel Sokol Plzeň I B 2345 0
2004/2005 11 Č ŠO DDM Chrudim 2213 Táborský Rostislav Bohemians "A" 2204 1
2004/2005 10 B ŠO DDM Chrudim 2213 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 0
2004/2005 9 Č ŠO DDM Chrudim 2213 Vágner Tomáš Loko Most 2196 0
2004/2005 8 B ŠO DDM Chrudim 2213 Rozkovec Hynek Sokol Vyšehrad "C" 2203 1
2004/2005 6 B ŠO DDM Chrudim 2213 Pokorný Petr ŠK ČSOB "A" 2281 1
2004/2005 5 Č ŠO DDM Chrudim 2213 Fajman Petr DA Praha 2275 ½
2004/2005 4 B ŠO DDM Chrudim 2213 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0
2004/2005 3 Č ŠO DDM Chrudim 2213 Hála Bohumil Sl.Hrad.Králové 2247 ½
2004/2005 2 B ŠO DDM Chrudim 2213 Příborský Ivo Sokol Plzeň I "B" 2188 1
2004/2005 1 Č ŠO DDM Chrudim 2213 Hošek Milan Synt.Pardubice 2235 ½
2004/2005 11 B 2222 ŠK Polabiny 2213 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2177 0
2004/2005 9 B 2222 ŠK Polabiny 2213 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 1
2004/2005 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2213 Michálek František Sokol Kolín B 2115 1
2004/2005 7 B 2222 ŠK Polabiny 2213 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1
2004/2005 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2213 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 0
2004/2005 5 B 2222 ŠK Polabiny 2213 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 0
2004/2005 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2213 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 1
2004/2005 3 B 2222 ŠK Polabiny 2213 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 0
2004/2005 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2213 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 1
2004/2005 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2213 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 0
2003/2004 11 Č ŠK Polabiny Pardubice 2191 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 ½
2003/2004 10 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 0
2003/2004 9 Č ŠK Polabiny Pardubice 2191 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 1
2003/2004 8 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 1
2003/2004 7 Č ŠK Polabiny Pardubice 2191 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 ½
2003/2004 6 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Horák Otakar Emerge Mladá Boleslav 2090 1
2003/2004 4 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 1
2003/2004 2 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Folková Martina Viktoria Žižkov 2182 1
2003/2004 1 B ŠK Polabiny Pardubice 2191 Jelínek Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2105 1
2003/2004 10 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Sobek Jaroslav TJ NH Ostrava 2316 1
2003/2004 8 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Bažant Petr ŠK Staré Město 2361 0
2003/2004 6 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Pisk Petr Duras BVK Brno 2322 0
2003/2004 5 Č TJ Náměšť n/Osl. 2191 Černín Radim Slezan Opava 2204 0
2003/2004 4 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 0
2003/2004 3 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Macharáček Šimon Garde Brno 2181 0
2003/2004 2 Č TJ Náměšť n/Osl. 2191 Virostko Petr VP Frýdek-Místek 2313 1
2003/2004 1 B TJ Náměšť n/Osl. 2191 Mudrák Josef Slavoj Poruba 2387 0