Hráč Čechovič Petr

Čechovič Petr

User Pic
Jméno: Čechovič Petr
Oddíl: Šachový klub Česká Skalice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1526
Elo mezinárodní: 1497
ID: 38809
FIDE ID: 369535
Rok narození: 1964
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 Č ŠK Česká Skalice 1546 1529 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1689 1715 0
2016/2017 8 Č ŠK Česká Skalice 1546 1529 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. B 1565 1640 ½
2016/2017 6 Č ŠK Česká Skalice 1546 1529 Innemann František Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 0
2016/2017 4 Č ŠK Česká Skalice 1546 1529 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 ½
2016/2017 1 Č ŠK Česká Skalice 1546 1529 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 0
2017/2018 2 B ŠK Česká Skalice 1497 1526 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1759 1777 0
2017/2018 1 B ŠK Česká Skalice 1526 1526 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1514 1584 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Havlík Martin Sokol Jukov Červený Kostelec C 1368 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1012 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Kubiš Jaroslav Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí B 1710 1765 1
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Vacek Jaroslav Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 ½
2015/2016 4 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1640 1564 ½
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1333 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 ½
2015/2016 11 B TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř B 1109 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 Duch Robert TJ Hronov A 1807 1849 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1238 1435 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1607 1592 ½
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 0
2014/2015 10 Č Jiskra Česká Skalice 1525 Malák Petr ŠK Lípa C 1302 1183 1
2014/2015 7 B Jiskra Česká Skalice 1525 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1336 ½
2014/2015 1 Č Jiskra Česká Skalice 1525 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1503 1
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 1556 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové A 1974 0
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 1556 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 0
2013/2014 3 Č Jiskra Česká Skalice 1556 Kuta Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1647 ½
2013/2014 9 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1611 1604 ½
2013/2014 8 B Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Kebort František SONNY TJ Náchod "D" 1447 1407 0
2013/2014 6 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1491 ½
2013/2014 5 B Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Štěrba Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1349 0
2013/2014 4 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1556 ŠOK a.s. Kunvald "D" 1
2013/2014 3 B Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1542 0
2013/2014 2 Č Jiskra Česká Skalice "B" 1556 Ročková Adéla Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1250 1
2012/2013 9 B Jiskra Česká Skalice B 1568 DUHA TJ Náchod F 1
2012/2013 7 B Jiskra Česká Skalice B 1568 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1792 0
2012/2013 6 Č Jiskra Česká Skalice B 1568 Jíra Václav Lokomotiva Trutnov D 1000 1
2012/2013 5 B Jiskra Česká Skalice B 1568 SONNY TJ Náchod G 1
2012/2013 3 B Jiskra Česká Skalice B 1568 Trojtl Jan TJ Hronov B 1100 0
2012/2013 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1568 Kuru Jakub Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 ½
2012/2013 1 Č Jiskra Česká Skalice B 1568 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov C 1601 0
2012/2013 11 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 ½
2012/2013 10 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 Ruffer Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 ½
2012/2013 8 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 Šplouchal Jan ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2012/2013 2 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 Hekele Karel JISKRA JAROMĚŘ B 1000 ½
2012/2013 1 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 Drašnar Lukáš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1100 0
2011/2012 8 Č ČESKÁ SKALICE A 1000 Kožúšek Slavomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 ½
2011/2012 6 Č ČESKÁ SKALICE A 1000 Zaňka Jaroslav NIKI TJ NÁCHOD C 1678 0
2011/2012 5 B ČESKÁ SKALICE A 1000 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 0
2011/2012 4 Č ČESKÁ SKALICE A 1000 Plachetka Milan SPARTAK RYCHNOV A 1658 0
2011/2012 2 B ČESKÁ SKALICE A 1000 Staněk Petr JISKRA JAROMĚŘ B 1812 0
2011/2012 1 Č ČESKÁ SKALICE A 1000 Čepelka Michal ŠK DOBRUŠKA 1100 0
2011/2012 9 Č Jiskra Česká Skalice B 1000 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov B 1579 ½
2011/2012 8 B Jiskra Česká Skalice B 1000 Petera Milan Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 1
2011/2012 7 Č Jiskra Česká Skalice B 1000 Brát Libor Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1580 0
2011/2012 6 B Jiskra Česká Skalice B 1000 TJ Spartak Vrchlabí C 1
2011/2012 5 Č Jiskra Česká Skalice B 1000 DUHA TJ Náchod E 0
2011/2012 4 B Jiskra Česká Skalice B 1568 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov C 1490 1
2011/2012 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1000 Holan Karel SK HSM Trutnov 1501 1
2011/2012 1 B Jiskra Česká Skalice B 1000 Kánský Josef KUNA TJ Náchod D 1850 1792 ½