Hráč Černý David

Černý David

User Pic
Jméno: Černý David
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2060
Elo mezinárodní: 2070
ID: 38541
FIDE ID: 369551
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 ½
2017/2018 6 B 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1876 1900 0
2017/2018 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2092 2053 0
2017/2018 4 B 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 Viták Jiří Desko Liberec 2009 1951 ½
2017/2018 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 Šolc Filip Spartak Vlašim 2022 2008 ½
2017/2018 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2090 2060 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1898 1913 1
2017/2018 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 1
2017/2018 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 Šolc Filip Spartak Vlašim 2022 2008 ½
2017/2018 6 B 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1837 1864 1
2017/2018 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2090 2060 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1725 1735 1
2017/2018 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1997 1965 1
2017/2018 3 B 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 Mrkus František ŠK Staré Město 2000 2043 1
2017/2018 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 1
2017/2018 1 B 2222 ŠK Polabiny 2113 2118 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2155 2073 0
2017/2018 11 Č 2222 SK Polabiny B 2070 2060 Čermák Michal SK JOLY Lysa nad Labem C 2107 2120 0
2017/2018 10 B 2222 SK Polabiny B 2090 2060 Istoňa Martin TJ Pankrac 2279 0 0
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny B 2090 2060 Výprachtický David SK OAZA Praha 2282 2259 0
2017/2018 8 B 2222 SK Polabiny B 2104 2060 Šťastný Jan TJ Neratovice A 2222 2231 0
2017/2018 6 B 2222 SK Polabiny B 2037 2060 Kuba Jindřich Bartos Unichess 2307 2301 1
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny B 2037 2060 Jaček Martin SK Sokol Vysehrad 2234 2223 1
2017/2018 4 Č 2222 SK Polabiny B 2090 2060 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2241 2230 0
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny B 2090 2060 Bargel Martin TJ Neratovice B 2101 2123 1
2017/2018 2 Č 2222 SK Polabiny B 2090 2060 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2271 2255 ½
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny B 2113 2118 Jurásek Miroslav SK Dopravni podnik Praha 2276 2284 0
2017/2018 7 B TJ Snezka Nachod 2037 2060 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2217 2217 ½
2017/2018 6 Č TJ Snezka Nachod 2037 2060 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2142 2143 0
2017/2018 5 B TJ Snezka Nachod 2090 2060 Žilka Štěpán SK Velke Losiny 2523 2512 0
2017/2018 4 Č TJ Snezka Nachod 2090 2060 Jirásek Pavel SK Lipa 2300 2285 0
2017/2018 2 Č TJ Snezka Nachod 2090 2060 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2097 2051 0
2017/2018 1 Č TJ Snezka Nachod 2113 2118 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2309 2313 0
2016/2017 9 B TJ Hronov B 1889 1959 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 0
2016/2017 7 Č TJ Hronov B 1889 1959 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 1
2016/2017 6 B TJ Hronov B 1889 1959 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2016/2017 1 Č TJ Hronov B 1889 1959 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 0
2016/2017 7 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy 1636 1647 0
2016/2017 6 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 0
2016/2017 5 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 1
2016/2017 4 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2016/2017 3 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 1
2016/2017 2 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 0
2016/2017 1 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 1
2016/2017 7 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny 1974 1993 0
2016/2017 6 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 1
2016/2017 5 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 1
2016/2017 4 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 1
2016/2017 3 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 ½
2016/2017 2 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 0
2016/2017 1 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 1
2015/2016 6 Č TJ Hronov 1889 1959 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1582 1653 0
2015/2016 5 B TJ Hronov 1889 1959 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1238 1435 1
2015/2016 4 Č TJ Hronov 1889 1959 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1572 1526 1
2015/2016 3 B TJ Hronov 1889 1959 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové B 1680 1508 1
2015/2016 2 Č TJ Hronov 1889 1959 Šolc Filip ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 ½
2015/2016 1 B TJ Hronov 1889 1959 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p/O 1727 1727 1
2015/2016 11 Č Slovan Broumov A 1889 1959 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 ½
2015/2016 10 B Slovan Broumov A 1889 1959 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem 1833 1842 1
2015/2016 9 Č Slovan Broumov A 1889 1959 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1812 1815 ½
2015/2016 8 B Slovan Broumov A 1889 1959 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem A 1846 1863 1
2015/2016 7 Č Slovan Broumov A 1889 1959 Chmelař Vítězslav Region Panda B 1815 1842 1
2015/2016 6 B Slovan Broumov A 1889 1959 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2127 2145 1
2015/2016 5 Č Slovan Broumov A 1889 1959 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice A 1801 1873 0
2015/2016 4 B Slovan Broumov A 1889 1959 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové A 1679 1710 1
2015/2016 3 Č Slovan Broumov A 1889 1959 Novák Luděk ŠK Lípa B 1935 1924 0
2015/2016 2 B Slovan Broumov A 1889 1959 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1844 1847 0
2015/2016 1 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1889 1959 Lorenc Oldřich ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 0
2015/2016 7 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 0
2015/2016 6 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 1
2015/2016 5 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2015/2016 4 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0
2015/2016 3 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0
2015/2016 2 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2015/2016 1 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Polanský Adam Luboš Chess Most 1693 1687 1
2015/2016 10 Č TJ Hronov A 1889 1959 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 1
2015/2016 9 Č TJ Hronov A 1889 1959 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 1
2015/2016 8 B TJ Hronov A 1889 1959 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 1
2015/2016 6 B TJ Hronov A 1889 1959 Lesk Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 1
2015/2016 5 Č TJ Hronov A 1889 1959 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 0
2015/2016 4 B TJ Hronov A 1889 1959 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2015/2016 3 Č TJ Hronov A 1889 1959 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2015/2016 2 B TJ Hronov A 1889 1959 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 7 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 0
2015/2016 6 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 0
2015/2016 5 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 ½
2015/2016 4 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2015/2016 3 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 1
2015/2016 2 Č TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0
2015/2016 1 B TJ Štefanydes Polička 1889 1959 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2070 1976 0
2014/2015 11 Č Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1670 1656 1
2014/2015 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1620 1666 ½
2014/2015 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 ½
2014/2015 8 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny C 1088 1
2014/2015 7 Č Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Vít Ondřej ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 1
2014/2015 6 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1443 1
2014/2015 5 Č Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1
2014/2015 4 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 ½
2014/2015 3 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 ½
2014/2015 2 Č Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha B 1585 1606 ½
2014/2015 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1278 1
2014/2015 11 B TJ Hronov 1730 1700 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 1
2014/2015 10 Č TJ Hronov 1730 1700 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2126 2068 1
2014/2015 9 B TJ Hronov 1730 1700 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1763 1769 0
2014/2015 8 Č TJ Hronov 1730 1700 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 1
2014/2015 6 Č TJ Hronov 1730 1700 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1956 1922 ½
2014/2015 4 B TJ Hronov 1730 1700 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 0
2014/2015 3 Č TJ Hronov 1730 1700 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice 1854 ½
2014/2015 5 Č TJ Hronov 1730 1700 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1313 1
2014/2015 4 B TJ Hronov 1730 1700 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1527 1535 0
2014/2015 3 Č TJ Hronov 1730 1700 Bednář Jan DDM Třebechovice p/O 1099 1
2014/2015 2 B TJ Hronov 1730 1700 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1686 1699 1
2014/2015 1 B TJ Hronov 1730 1700 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 0
2014/2015 5 Č TJ Hronov "B" 1730 1700 Vít Jaroslav Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 1
2014/2015 2 B TJ Hronov "B" 1730 1700 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 1
2014/2015 1 Č TJ Hronov "B" 1730 1700 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1791 1
2013/2014 9 Č TJ Hronov B 1479 Matěka Kristian Slovan Broumov B 1000 1
2013/2014 8 B TJ Hronov B 1479 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1633 ½
2013/2014 7 Č TJ Hronov B 1479 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1819 0
2013/2014 6 B TJ Hronov B 1479 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1493 1
2013/2014 5 Č TJ Hronov B 1479 Burdilák Jindřich TJ Sokol Červený Kostelec B 1000 1
2013/2014 4 B TJ Hronov B 1479 Wanli Viktor Slovan Broumov C 1000 1
2013/2014 3 Č TJ Hronov B 1479 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1819 0
2013/2014 2 B TJ Hronov B 1479 Chára Martin TJ Tatran Hostinné 1000 ½
2013/2014 10 B TJ Hronov 1479 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1838 1764 ½
2012/2013 9 B TJ Hronov B 1100 Fišer Jan KUNA TJ Náchod E 1000 0
2012/2013 8 Č TJ Hronov B 1100 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov B 1543 1
2012/2013 7 B TJ Hronov B 1100 Martínek Zdeněk Lokomotiva Trutnov D 1
2012/2013 6 Č TJ Hronov B 1100 SONNY TJ Náchod G 1
2012/2013 5 B TJ Hronov B 1100 Škoda Viktor Slovan Broumov B 1000 1
2012/2013 4 Č TJ Hronov B 1100 Kysilko Jaroslav Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1473 1
2012/2013 3 Č TJ Hronov B 1100 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1547 0
2012/2013 2 B TJ Hronov B 1100 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1629 ½
2012/2013 1 Č TJ Hronov B 1100 Kebort František DUHA TJ Náchod F 1447 1433 1
2011/2012 11 B TJ HRONOV B 1000 Ulman Jakub ŠK DOBRUŠKA 1250 0
2011/2012 4 Č TJ HRONOV B 1000 Vacek Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 0
2011/2012 3 B TJ HRONOV B 1000 Novák Jiří ČESKÁ SKALICE A 1624 ½