Hráč Bierská Adéla

Bierská Adéla

User Pic
Jméno: Bierská Adéla
Oddíl: Zbrojovka Vsetín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1738
Elo mezinárodní: 1686
ID: 38529
FIDE ID: 374458
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Ústí 1686 1662 Papšík Miroslav Lužná 1701 1682 ½
2017/2018 9 Č Ústí 1682 1662 Čermák Petr Brumov-Bylnice 0 1560 1
2017/2018 5 Č Ústí 1672 1662 Ryšánek Jakub Valašské Meziříčí 1800 1804 0
2017/2018 4 B Ústí 1672 1662 Myška Dušan Rajnochovice 0 1722 0
2017/2018 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1672 1662 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město D 1964 1975 0
2017/2018 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1682 1662 Skalík Milan TJ Sokol Valašská Bystřice A 0 1812 1
2017/2018 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1682 1662 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1904 0
2017/2018 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín B 1656 1662 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1934 1870 1
2017/2018 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1656 1662 Palica Jiří ŠK Zlín B 1928 1953 0
2016/2017 11 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 0
2016/2017 10 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 0
2016/2017 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Novák Jan SK Slavia Orlová "B" 1484 1522 1
2016/2017 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Šerek Ondřej OŠŠ TJ Ostrava 1703 1703 1
2016/2017 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1732 1717 1
2016/2017 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Šebena Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1282 1
2016/2017 5 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 1
2016/2017 4 Č ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Barák David ŠK Duras BVK Brno 1658 1595 1
2016/2017 3 B ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 0
2016/2017 8 Č ŠK Zbrojovka Vsetín B 1588 1653 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město D 1924 1874 0
2015/2016 1 Č ŠKZ Vsetín C 1588 1653 Sadílek Jaromír Zašová 1768 0
2015/2016 7 B TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "C" 1135 1103 1
2015/2016 6 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1221 1315 1
2015/2016 5 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Krejčok Tobiáš Beskydská šachová škola FM B 1698 1751 0
2015/2016 4 B TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 1
2015/2016 3 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Hartingerová Martina Sokol Hošťálková 1694 1679 1
2015/2016 2 Č TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Vyvial Patrik Interchess FM 1394 1415 1
2015/2016 1 B TJ Zbrojovka Vsetín 1588 1653 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1384 1222 ½
2015/2016 11 Č ŠKZ Vsetín E 1588 1653 Ryšánek Jakub Val. Meziříčí D 1516 0
2015/2016 8 B ŠKZ Vsetín E 1588 1653 Surý Jaroslav Hošťálková D 1629 0
2015/2016 7 Č ŠKZ Vsetín E 1588 1653 Vlachopulos Elefteris Karolinka B 1801 1745 0
2015/2016 5 Č ŠKZ Vsetín E 1588 1653 Kramer Břetislav Val. Meziříčí C 1653 1
2015/2016 2 Č ŠKZ Vsetín E 1588 1653 Múdrý Jan Huslenky B 1737 1766 0
2015/2016 8 B ŠKZ Vsetín D 1588 1653 Lukaštík Jaroslav Ústí 1973 0
2015/2016 1 B ŠKZ Vsetín D 1588 1653 Jurča Zdeněk Val. Bystřice C 1606 1
2015/2016 9 B Sokol Ústí 1588 1653 Katrňák Michal ŠK Staré Město D 1101 1
2015/2016 8 Č Sokol Ústí 1588 1653 Vaculík Samuel ŠK Zlín-Malenovice A 1118 1297 1
2015/2016 7 B Sokol Ústí 1588 1653 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1165 1317 1
2015/2016 6 Č Sokol Ústí 1588 1653 Kujan Lukáš ŠK Zlín-Malenovice B 1100 1
2015/2016 5 Č Sokol Ústí 1588 1653 Bouzek Ondřej ŠO Kunovice 1214 1
2015/2016 3 Č Sokol Ústí 1588 1653 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 1
2015/2016 2 B Sokol Ústí 1588 1653 Jordová Zdeňka Sokol Postoupky 1308 1287 1
2015/2016 1 Č Sokol Ústí 1588 1653 Hubík Vladimír ŠK DDM Slavičín 1000 1
2014/2015 9 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Hlúšek Martin SK Boršice 1000 1
2014/2015 8 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Jančík Radim ŠK Zlínterm 1374 1480 1
2014/2015 7 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Kovář Matěj Sokol Ústí 1250 1
2014/2015 6 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Katrňák Michal ŠK Staré Město C 1093 0
2014/2015 5 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Vrtal Josef KK-ŠK Osvětimany 1104 1
2014/2015 4 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 1238 1
2014/2015 3 Č ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1300 1
2014/2015 2 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Bouzek Ondřej ŠO Kunovice 1250 1
2014/2015 1 B ŠK Zbrojovka Vsetín A 1633 1659 Řezníček Patrik ŠK Zbrojovka Vsetín B 1054 1
2014/2015 6 B Karolinka B 1633 1659 Lev František Val. Meziříčí C 1695 1
2014/2015 5 Č Karolinka B 1633 1659 Komínek Martin Val. Bystřice D 1552 1
2014/2015 4 B Karolinka B 1633 1659 Trčálek Martin Ústí B 1544 1
2014/2015 11 B ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Hrbáček Petr Huslenky 1000 1
2014/2015 10 Č ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Klíma Tomáš Rožnov B 1296 1
2014/2015 9 B ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Burdík Petr Bystřička 1555 1
2014/2015 7 Č ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Matůš Filip Ústí 1358 1
2014/2015 6 B ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1439 1
2014/2015 5 Č ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1574 1
2014/2015 4 B ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Pončík Ladislav Hošťálková C 1438 1
2014/2015 2 B ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín D 1391 1555 1
2014/2015 1 Č ŠKZ Vsetín C 1633 1659 Vávra Vladimír Val.Bystřice C 1552 0
2013/2014 9 Č ŠKZ Vsetín D 1472 1495 Holec Pavel Huslenky B 1299 1
2013/2014 8 B ŠKZ Vsetín D 1472 1495 Kořenek Josef Francova Lhota B 1000 1
2013/2014 7 Č ŠKZ Vsetín D 1472 1495 Vraj Ondřej Hošťálková C 1533 1533 ½
2013/2014 6 B ŠKZ Vsetín D 1472 1495 Mikulenka František Val. Meziříčí D 1410 1
2013/2014 4 B ŠKZ Vsetín D 1472 1495 Husička Jakub Hošťálková D 1115 1
2013/2014 11 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Skula Milan Agentura 64 Grygov 1572 1
2013/2014 10 B Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky 1539 1608 0
2013/2014 9 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Jedlička Pavel SK Řetězárna Česká Ves 1000 0
2013/2014 8 B Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1517 1517 1
2013/2014 7 B Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1485 1582 1
2013/2014 6 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Mrkus František ŠK Staré Město "A" 1697 1747 0
2013/2014 5 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1448 1452 0
2013/2014 4 B Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 1
2013/2014 3 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1545 1562 0
2013/2014 2 B Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 0
2013/2014 1 Č Zbrojovka Vsetín 1472 1495 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov 1215 1215 0
2013/2014 4 B ŠKZ Vsetín C 1472 1495 Zeťák Marek Ústí B 1243 ½
2013/2014 2 B ŠKZ Vsetín C 1472 1495 Halmazňa Jiří Hošťálková B 1525 0
2012/2013 10 Č ŠKZ Vsetín C 1250 Polách Michal Valašská Polanka 1000 1
2012/2013 11 Č Zbrojovka Vsetín 1250 Londin Šimon Rošáda Prostějov 1000 1
2012/2013 10 B Zbrojovka Vsetín 1250 Skula Milan Agentura 64 Grygov 1100 ½
2012/2013 9 B Zbrojovka Vsetín 1250 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1000 1
2012/2013 8 Č Zbrojovka Vsetín 1250 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město 1577 1552 1
2012/2013 7 B Zbrojovka Vsetín 1250 Kopec Ladislav Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 0
2012/2013 6 Č Zbrojovka Vsetín 1250 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "B" 1568 0
2012/2013 5 B Zbrojovka Vsetín 1250 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 0
2012/2013 4 Č Zbrojovka Vsetín 1250 Němec David KME-DDM Kuřim 1250 0
2012/2013 3 B Zbrojovka Vsetín 1250 Březina Adam TJ Sokol Hošťálková 1365 0
2012/2013 2 Č Zbrojovka Vsetín 1250 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky 1598 1598 1
2012/2013 1 B Zbrojovka Vsetín 1250 Marosz Jiří TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 11 B Zbrojovka Vsetín 1100 Scheichenost Michal TJ Sokol Postoupky 1532 1574 0
2011/2012 10 Č Zbrojovka Vsetín 1100 Martirosyan Ara Duras BVK Brno B 1100 0
2011/2012 5 B Zbrojovka Vsetín 1100 Nekarda Jan ŠK Staré Město B 1471 1471 0
2011/2012 1 B Zbrojovka Vsetín 1100 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno B 1100 0