Hráč Hlaváček Ondřej

Hlaváček Ondřej

User Pic
Jméno: Hlaváček Ondřej
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1800
Elo mezinárodní: 1785
ID: 38178
FIDE ID: 392197
Rok narození: 1999
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 ½
2016/2017 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Krupanský Jaromír Příbram Baník A 1708 1726 ½
2016/2017 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 1
2016/2017 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Sokol Buštěhrad A 1
2016/2017 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Kliment Jiří TJ Neratovice D 1577 ½
2016/2017 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1736 1829 0
2017/2018 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1785 1800 Soural Karel TJ Sokol Struhařov A 1938 1948 ½
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1785 1800 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1860 1917 1
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1776 1795 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1672 1718 ½
2017/2018 3 B ŠK KDJS Sedlčany B 1776 1795 Král Pavel Sokol Neveklov 1827 1811 0
2017/2018 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1776 1795 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 0
2017/2018 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1779 1795 Starýchfojtů Josef KŠ Stříbrná Skalice A 1757 1840 1
2017/2018 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1785 1800 Hanzlík Adam ŠK Řevnice A 1585 1616 1
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1795 Nipča Miroslav TJ Hostivice A 1953 1961 ½
2017/2018 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1795 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1924 1899 0
2017/2018 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1776 1795 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2031 2024 ½
2017/2018 4 B KDJS Sedlčany C 1776 1795 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1736 1725 0
2015/2016 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 1688 ½
2015/2016 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Štěpán Miroslav JAWA Brodce B 1000 1
2015/2016 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Bažant Tomáš ŠK Jince A 1236 1
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 E 1690 1684 1
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1650 1650 ½
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 ŠK Příbram - Baník B 1
2015/2016 9 Č Spartak Vlašim C 1650 1616 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1831 1785 0
2015/2016 11 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1441 1493 ½
2015/2016 10 B TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 0
2015/2016 9 B TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Zemenová Veronika KŠ Říčany 1925 C 1308 1316 1
2015/2016 8 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1549 1638 1
2015/2016 7 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 0
2015/2016 6 B TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1745 1782 ½
2015/2016 5 B TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Špachta Max Bohemians Praha B 1403 1373 1
2015/2016 4 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Petr Jakub Bohemians Praha A 1898 1811 0
2015/2016 3 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 ½
2015/2016 2 Č TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Kolář Jan Šachklub Tábor B 1537 1452 ½
2015/2016 1 B TJ Spartak Vlašim B 1650 1616 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1724 1739 ½
2015/2016 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 Vašák Martin JAWA Brodce B 1648 1
2015/2016 11 B ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 ½
2015/2016 10 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1455 1
2015/2016 8 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Vašák Martin Jawa Brodce C 1648 ½
2015/2016 7 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Plechata Pavel Uhlířské Janovice 1495 0
2015/2016 6 B ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Lacina Ladislav Klub šachistů Říčany 1925 H 1591 1
2015/2016 5 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1712 1694 0
2015/2016 4 B ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1611 1
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 0
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Hanuš Zdeněk Sokol Postupice 1580 ½
2015/2016 1 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 Šimek Miroslav Kavalier Sázava B 1217 1
2014/2015 11 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 J 1614 ½
2014/2015 10 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Chomický Josef Sokol Postupice 1577 ½
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1390 ½
2014/2015 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1675 0
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Jukl Karel Jawa Brodce C 1761 1718 ½
2014/2015 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Kocourek Jiří Kavalier Sázava B 1619 ½
2014/2015 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 H 1488 ½
2014/2015 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B 1615 0
2014/2015 3 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Vlková Anežka ŠK Pravonín B 1515 1637 0
2014/2015 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1000 0
2014/2015 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1441 Houda Stanislav Uhlířské Janovice 1463 ½
2014/2015 11 Č TJ Spartak Vlašim B 1441 Malimánek Marek Šachklub Tábor B 1143 1
2014/2015 10 B TJ Spartak Vlašim B 1441 Vlach Daniel Šachklub Tábor A 1515 1523 1
2014/2015 9 B TJ Spartak Vlašim B 1441 Kučera David Gambit Jihlava 1000 1
2014/2015 7 Č TJ Spartak Vlašim B 1441 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 0
2014/2015 6 B TJ Spartak Vlašim B 1441 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 A 1635 1590 ½
2014/2015 5 B TJ Spartak Vlašim B 1441 Nguyen Tien Dung ŠK Praha-Smíchov 1250 1
2014/2015 4 Č TJ Spartak Vlašim B 1441 Havelka František ŠK Řevnice 1427 1504 1
2014/2015 3 Č TJ Spartak Vlašim B 1441 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1305 1
2014/2015 2 B TJ Spartak Vlašim B 1441 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1311 1
2014/2015 1 Č TJ Spartak Vlašim B 1441 Zachová Tereza Jiskra Humpolec 1015 1
2013/2014 9 B KDJS Sedlčany B 1250 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 1000 1
2013/2014 8 Č KDJS Sedlčany B 1250 Ježek Marek Kavalier Sázava C 1250 0
2013/2014 7 B KDJS Sedlčany B 1250 Kupka Martin Figurka Říčany ½
2013/2014 6 Č KDJS Sedlčany B 1250 Snížek Jaromír Dolní Kralovice B 1475 ½
2013/2014 5 B KDJS Sedlčany B 1250 Zlámaná Táňa Stříbrná Skalice B 1250 1
2013/2014 4 Č KDJS Sedlčany B 1250 Pham Cao Thuyen Uhlířské Janovice 1100 1
2013/2014 3 B KDJS Sedlčany B 1250 Patzner Petr Jawa Brodce C 1420 ½
2013/2014 2 Č KDJS Sedlčany B 1250 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč n. Sáz. 1605 0
2013/2014 1 B KDJS Sedlčany B 1250 Blahout Karel Sokol Postupice 1473 0
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1100 Rosenbaumová Lea SK Zdice B 1100 ½