Hráč Malý Jan

Malý Jan

User Pic
Jméno: Malý Jan
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1731
Elo mezinárodní: 1719
ID: 38082
FIDE ID: 369756
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1719 1744 Tláskal Jakub ŠK Dobruška 0 1298 1
2017/2018 10 B DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 Picek Radovan TJ Slavia Hradec Králové D 1482 1482 ½
2017/2018 9 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1728 1744 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1665 1576 1
2017/2018 8 B DDM Kostelec n. Orl. A 1728 1744 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1678 1645 0
2017/2018 7 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1729 1744 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1745 1707 0
2017/2018 6 B DDM Kostelec n. Orl. A 1729 1744 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1662 1689 1
2017/2018 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 0
2017/2018 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1597 1668 1
2017/2018 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 0
2017/2018 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1754 1760 Bažant Zdeněk Slovan Broumov A 1873 1765 0
2016/2017 10 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 ½
2016/2017 9 B DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 1
2016/2017 8 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2016/2017 7 B DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1443 1443 1
2016/2017 5 B DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1629 1
2016/2017 4 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 ½
2016/2017 3 B DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1778 1781 1
2016/2017 2 Č DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 1
2016/2017 1 B DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1765 Čechovič Petr ŠK Česká Skalice 1546 1529 1
2015/2016 7 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1710 1765 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 0
2015/2016 10 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2169 2155 0
2015/2016 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 0
2015/2016 8 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 ½
2015/2016 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 0
2015/2016 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 ½
2015/2016 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 0
2015/2016 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1706 1717 ½
2015/2016 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 ½
2015/2016 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 ½
2015/2016 1 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1689 1715 1
2014/2015 11 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1847 1815 1
2014/2015 10 B DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1654 1708 ½
2014/2015 9 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1423 1
2014/2015 8 B DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1565 ½
2014/2015 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1530 1
2014/2015 6 B DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1721 1
2014/2015 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1718 1634 0
2014/2015 4 B DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1733 1
2014/2015 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1634 1668 1
2014/2015 1 B DDM Kostelec nad Orlicí 1672 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 ½
2013/2014 10 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 0
2013/2014 9 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 ½
2013/2014 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1754 1758 1
2013/2014 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 ½
2013/2014 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Mařák David ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 1
2013/2014 4 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 ½
2013/2014 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1677 ½
2013/2014 2 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 0
2013/2014 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 Bernard Roman TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 1
2012/2013 9 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1371 1
2012/2013 7 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 1
2012/2013 5 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Locker Josef Sokol Javornice 1250 ½
2012/2013 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1100 1
2012/2013 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Sedláček Petr ŠOK a.s. Kunvald D 1354 ½
2012/2013 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1479 ½
2012/2013 11 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Čechovič Petr JISKRA ČESKÁ SKALICE 1568 ½
2012/2013 10 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0
2012/2013 9 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Ulman Jakub ŠK DOBRUŠKA 1250 1
2012/2013 8 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Mařák David DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 1
2012/2013 6 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Bernard Roman SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 0
2012/2013 5 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Barvínek Milan ŠK LÍPA C 1556 0
2012/2013 4 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Zástava Ladislav SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 0
2012/2013 3 Č DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Růžičková Radka JISKRA JAROMĚŘ B 1808 1835 0
2012/2013 2 B DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 Drašnar Lukáš TJ SOKOL VRCHOVINY A 1100 1
2011/2012 9 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Plašil Roman Sokol Javornice 1313 ½
2011/2012 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1705 0
2011/2012 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1320 0
2011/2012 2 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1338 0
2011/2012 1 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2011/2012 5 Č KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1000 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1000 ½
2010/2011 7 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou C 1484 ½
2010/2011 6 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1638 0
2010/2011 4 B DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 3 Č DDM Kostelec nad Orlicí B 1000 Tetauer Pavel Sokol Vrchoviny B 1000 1