Hráč Sezemský Miroslav

Sezemský Miroslav

User Pic
Jméno: Sezemský Miroslav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1514
Elo mezinárodní: 0
ID: 3798
FIDE ID: 0
Rok narození: 1925
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 B Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Sysel Jan Sokol Postupice 1686 ½
2015/2016 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Ježek Štěpán Kavalier Sázava B 1108 1
2015/2016 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1349 1
2015/2016 7 B Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Vopálka Filip Spartak Vlašim D 1185 1
2015/2016 5 B Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1238 0
2015/2016 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Jukl Karel Jawa Brodce C 1752 1665 ½
2015/2016 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Netolický Tomáš Jiskra Zruč n. Sáz. 1435 ½
2015/2016 2 B Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Heger Jan Stříbrná Skalice B 1361 1426 0
2015/2016 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 H 1537 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1577 0
2015/2016 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1537 Remeš Šimon Stříbrná Skalice 1570 1547 ½
2015/2016 3 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1537 Zlámaná Táňa Stříbrná Skalice 1438 1423 1
2015/2016 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1537 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1331 ½
2014/2015 11 B Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1470 ½
2014/2015 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1263 1
2014/2015 9 B Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 1130 1
2014/2015 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín B 1584 ½
2014/2015 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Blahout Karel Sokol Postupice 1472 ½
2014/2015 6 B Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1649 ½
2014/2015 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1675 ½
2014/2015 4 B Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Zvolenský David Jawa Brodce C 1444 ½
2014/2015 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Caithaml Jiří Kavalier Sázava B 1285 ½
2014/2015 2 B Klub šachistů Říčany 1925 J 1553 Bohuněk Jan Klub šachistů Říčany 1925 H 1453 1
2013/2014 11 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk C 1627 0
2013/2014 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk E 1562 ½
2013/2014 9 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 1522 1
2013/2014 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Tiller Michal ŠK Spartak Čelákovice B 1100 1
2013/2014 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Pácha Zdeněk Kostelec nad Č./lesy C 1609 0
2013/2014 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Řehák Pavel DDM Sokol Nymburk D 1100 1
2013/2014 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav B 1000 ½
2013/2014 2 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Šulc Radovan Sokol Kolín D 1646 0
2013/2014 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1551 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky C 1417 0
2012/2013 11 Č Klub šachistů 1925 Říčany G 1554 Borůvka Radim Sokol Struhařov B 1844 1817 0
2012/2013 4 B Klub šachistů 1925 Říčany G 1554 Jíša Luboš ŠK Kostelec n. Č. l. C 1609 ½
2012/2013 2 B Klub šachistů 1925 Říčany G 1554 Jukl Karel Jawa Brodce C 1754 1736 0
2012/2013 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1554 Šinágl Matěj ŠK Řevnice B 1100 1
2012/2013 10 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1554 Buriánek Tomáš ŠK Mníšek pod Brdy 1000 1
2012/2013 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1554 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1663 ½
2011/2012 7 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice 1341 1
2011/2012 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1445 ½
2011/2012 5 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Blahout Karel Sokol Postupice 1479 1
2011/2012 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Jelínek Lukáš Dolní Kralovice B 1690 1644 ½
2011/2012 3 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Netolický Miloš Jiskra Zruč nad Sázavou 1572 0
2011/2012 1 B Klub šachistů Říčany 1925 G 1573 Bumbálek Radek Jawa Brodce C 1375 0
2011/2012 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Sysel Jan TJ Sokol Benešov 1697 ½
2011/2012 10 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Matoušek Libor TJ Sparta Kutná Hora B 1728 1
2011/2012 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1621 0
2011/2012 7 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Vnouček Martin JAWA Brodce B 1584 0
2011/2012 5 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice B 1770 1719 0
2011/2012 3 B Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 Helebrand František ŠK Pravonín 1543 ½
2009/2010 4 B BIOMEDICA Říčany F 1578 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 0
2009/2010 2 B BIOMEDICA Říčany F 1578 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 0
2009/2010 1 Č BIOMEDICA Říčany F 1578 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1991 0
2007/2008 11 Č TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1635 0
2007/2008 9 Č TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1853 0
2007/2008 7 B TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Pech Hynek Sokol Kolín C 1754 0
2007/2008 5 B TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1972 0
2007/2008 3 B TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 1724 0
2007/2008 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany D 1602 Řeřábek Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany F 1732 0
2006/2007 11 Č BIOMEDICA Říčany D 1619 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1867 ½
2006/2007 8 B BIOMEDICA Říčany D 1619 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1714 0
2006/2007 7 B BIOMEDICA Říčany D 1619 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1786 0
2006/2007 6 Č BIOMEDICA Říčany D 1619 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 0
2006/2007 5 B BIOMEDICA Říčany D 1619 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov B ½
2006/2007 4 Č BIOMEDICA Říčany D 1619 Baláček Tadeáš Sokol Kolín C 1765 ½
2006/2007 3 B BIOMEDICA Říčany D 1619 Smolka Josef JAWA Brodce B 1877 0
2006/2007 2 Č BIOMEDICA Říčany D 1619 Voráčková Jarmila BIOMEDICA Říčany E 1908 0
2006/2007 1 B BIOMEDICA Říčany D 1619 Pazdera Jaroslav TJ Spartak Vlašim B 1663 0
2005/2006 11 Č Biomedica Říčany D 1647 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1970 ½
2005/2006 10 B Biomedica Říčany D 1647 Sysel Jan Sokol Benešov B 1690 ½
2005/2006 9 Č Biomedica Říčany D 1647 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1799 0
2005/2006 8 B Biomedica Říčany D 1647 Šilhánek Jindřich Kostelec n.Č.l. B 1758 1
2005/2006 7 B Biomedica Říčany D 1647 Snížek Jaromír Sokol Postupice 1504 0
2005/2006 6 Č Biomedica Říčany D 1647 Jukl Karel Jawa Brodce B 1615 ½
2005/2006 5 B Biomedica Říčany D 1647 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1515 ½
2005/2006 3 B Biomedica Říčany D 1647 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1649 0
2005/2006 2 Č Biomedica Říčany D 1647 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1627 0
2005/2006 1 B Biomedica Říčany D 1647 Hončík Karel ŠK KDJS Sedlčany 1453 ½
2005/2006 11 Č Říčany B 1647 Levinský Ladislav Nymburk ½
2005/2006 2 Č Říčany B 1647 Vlček Jan Říčany C 1601 0
2004/2005 2 B Biomedica Říčany B 1642 Fojtů Jan Biomedica Říčany A 2089 0
2004/2005 11 Č BIOMEDICA Říčany C 1642 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1706 ½
2004/2005 9 Č BIOMEDICA Říčany C 1642 Nosek Filip Sokol Struhařov 2053 0
2004/2005 6 B BIOMEDICA Říčany C 1642 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1657 ½
2004/2005 5 Č BIOMEDICA Říčany C 1642 Beneš František Sokol Kolín D 1612 0
2004/2005 4 B BIOMEDICA Říčany C 1642 Mengr Miroslav BOHEMIA PoděbradyB 0
2004/2005 3 B BIOMEDICA Říčany C 1642 Eisner Oldřich Sokol Pečky B 1793 ½
2004/2005 2 Č BIOMEDICA Říčany C 1642 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l.B 1706 1
2004/2005 1 B BIOMEDICA Říčany C 1642 Fojtů Petr BIOMEDICA Říčany D 2065 0
2003/2004 11 B Biomedica Říčany C 1630 Pácha Zdeněk Kostelec n.Č.l. B 1711 1
2003/2004 10 Č Biomedica Říčany C 1630 Kašpar Michal Sokol Kolín G 1505 ½
2003/2004 9 B Biomedica Říčany C 1630 Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1518 1
2003/2004 7 B Biomedica Říčany C 1630 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice A 1812 0
2003/2004 6 Č Biomedica Říčany C 1630 Košata František Sokol Neveklov 1831 0
2003/2004 5 B Biomedica Říčany C 1630 Novák Jiří Stad.Kutná Hora B 1857 ½
2003/2004 4 Č Biomedica Říčany C 1630 Vojta Stanislav Spartak Vlašim C 1771 0
2003/2004 3 B Biomedica Říčany C 1630 Řeřábek Jaroslav Biomedica Říčany E 1673 1
2003/2004 2 Č Biomedica Říčany C 1630 Staněk Ondřej JAWA Brodce B 1
2003/2004 1 Č Biomedica Říčany C 1630 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava 1666 ½
2003/2004 1 Č Biomedica Říčany C 1630 Bečvář Vladimír Kavalier Sázava 1666 ½