Hráč Miesbauer Jan

Miesbauer Jan

User Pic
Jméno: Miesbauer Jan
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2262
Elo mezinárodní: 2258
ID: 37623
FIDE ID: 367222
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2175 2120 ½
2017/2018 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 Mládek Richard Spartak Vlašim 2136 2091 1
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2041 2084 1
2017/2018 4 Č Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2121 2006 0
2017/2018 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2298 2309 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1987 1988 1
2017/2018 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2298 2309 Kotál Václav ŠA VŠTE České Budějovice 2044 2028 0
2017/2018 11 Č SACHklub Pisek 2261 2285 Zeman Matyáš Sokol Tabor 2162 2207 0
2017/2018 10 B SACHklub Pisek 2255 2285 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 1
2017/2018 8 B SACHklub Pisek 2228 2285 Škoda Martin Gambit Jihlava 2140 2149 1
2017/2018 7 Č SACHklub Pisek 2276 2285 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2083 2061 ½
2017/2018 6 B SACHklub Pisek 2276 2285 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2219 2221 0
2017/2018 5 Č SACHklub Pisek 2255 2285 Bartoš Jan Unichess Vyletna 2205 2192 1
2017/2018 4 B SACHklub Pisek 2255 2285 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2387 0 ½
2017/2018 3 Č SACHklub Pisek 2255 2285 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2170 2147 ½
2017/2018 2 B SACHklub Pisek 2255 2285 Horák Martin Sparta Kutna Hora 2270 2225 ½
2017/2018 1 Č SACHklub Pisek 2298 2309 Stárek Stanislav Klub sachistu Ricany 1925 2186 2177 0
2017/2018 11 Č QCC Ceske Budejovice 2261 2285 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2443 2428 1
2017/2018 10 B QCC Ceske Budejovice 2255 2285 Bednář Marcel SK JOLY Lysa nad Labem C 2268 2268 ½
2017/2018 9 Č QCC Ceske Budejovice 2255 2285 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2328 2336 ½
2017/2018 8 B QCC Ceske Budejovice 2228 2285 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2370 2358 ½
2017/2018 7 Č QCC Ceske Budejovice 2228 2285 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2464 2468 1
2017/2018 5 Č QCC Ceske Budejovice 2276 2285 Jurčík Marián Bartos Unichess 2460 0 ½
2017/2018 4 B QCC Ceske Budejovice 2255 2285 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2238 2239 ½
2017/2018 3 B QCC Ceske Budejovice 2255 2285 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2449 2421 0
2017/2018 2 Č QCC Ceske Budejovice 2255 2285 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2366 2394 ½
2017/2018 1 B QCC Ceske Budejovice 2298 2309 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2314 2298 ½
2016/2017 11 B QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2335 0
2016/2017 10 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Toman Ondřej SK AD JC Smichov 2198 2140 1
2016/2017 9 B QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2405 2406 0
2016/2017 8 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 ½
2016/2017 7 B QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 0
2016/2017 6 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 0
2016/2017 5 B QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 0
2016/2017 4 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2348 2345 1
2016/2017 3 B QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 1
2016/2017 2 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Voloshin Leonid TJ Neratovice 2403 2430 0
2016/2017 1 Č QCC Ceske Budejovice 2217 2194 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 0
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 1
2016/2017 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 0
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 1
2016/2017 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 ½
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 ½
2016/2017 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 0
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 0
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 1
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Kastl Daniel Chess Most 1818 1844 ½
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 ½
2015/2016 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 ½
2015/2016 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 ½
2015/2016 10 Č Šk Písek B 2217 2194 Kukla Petr Šk Český Krumlov 2145 2149 1
2015/2016 8 Č Šk Písek B 2217 2194 Hejl Jaroslav Traxler Veselí nad Lužnicí 2051 2056 0
2015/2016 4 Č Šk Písek B 2217 2194 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2108 2119 1
2015/2016 2 Č Šk Písek B 2217 2194 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 1
2015/2016 11 Č ŠACHklub Písek 2217 2194 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2324 2310 1
2015/2016 10 B ŠACHklub Písek 2217 2194 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2217 2209 ½
2015/2016 8 B ŠACHklub Písek 2217 2194 Papáček Štěpán Sokol Tábor 2246 2195 1
2015/2016 7 Č ŠACHklub Písek 2217 2194 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 ½
2015/2016 6 B ŠACHklub Písek 2217 2194 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 ½
2015/2016 5 Č ŠACHklub Písek 2217 2194 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 1
2015/2016 4 B ŠACHklub Písek 2217 2194 Tričkov Vasil Bohemians Texbase.cz Praha 2328 2346 0
2015/2016 3 Č ŠACHklub Písek 2217 2194 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2167 2198 ½
2015/2016 1 B ŠACHklub Písek 2217 2194 Srba Milan Sokol Praha-Vršovice 2192 2168 1
2015/2016 9 B ŠK města Lysá nad Labem B 2217 2194 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 0
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2217 2194 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 0
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 1
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 0
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 ½
2015/2016 4 Č Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 1
2015/2016 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 ½
2015/2016 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 ½
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 0
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 1
2014/2015 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 0
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 ½
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 ½
2014/2015 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 ½
2014/2015 9 Č Šachklub Písek B 2178 2079 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1902 1
2014/2015 5 Č Šachklub Písek B 2178 2079 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2221 2235 1
2014/2015 4 B Šachklub Písek B 2178 2079 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2343 2347 0
2014/2015 11 B ŠACHklub Písek 2178 2079 Blecha Miroslav ŠK Líně 2225 2221 ½
2014/2015 10 Č ŠACHklub Písek 2178 2079 Freisler Pavel ŠK Kladno 2301 2289 ½
2014/2015 7 Č ŠACHklub Písek 2178 2079 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2255 2257 1
2014/2015 6 B ŠACHklub Písek 2178 2079 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 ½
2014/2015 5 Č ŠACHklub Písek 2178 2079 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 0
2014/2015 4 B ŠACHklub Písek 2178 2079 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 ½
2014/2015 3 Č ŠACHklub Písek 2178 2079 Štross František ŠK Holdia DP Praha 2305 2315 0
2014/2015 2 B ŠACHklub Písek 2178 2079 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2158 2139 1
2014/2015 1 Č ŠACHklub Písek 2178 2079 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2285 2265 0
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 ½
2014/2015 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 0
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 0
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 ½
2014/2015 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 ½
2013/2014 7 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 1
2013/2014 6 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 0
2013/2014 5 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 4 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 ½
2013/2014 1 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 0
2013/2014 11 Č Šachklub Písek B 1983 2040 Mazur David Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 ½
2013/2014 10 B Šachklub Písek B 1983 2040 Karlíček Pavel Šk Český Krumlov 2104 2082 1
2013/2014 9 Č Šachklub Písek B 1983 2040 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí A 2033 2061 1
2013/2014 7 Č Šachklub Písek B 1983 2040 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2029 2018 1
2013/2014 6 B Šachklub Písek B 1983 2040 Olejníček Jiří Qcc České Budějovice B 2021 2024 1
2013/2014 5 Č Šachklub Písek B 1983 2040 Krbúšik Marián TJ Silon Sezimovo Ústí 1967 1966 ½
2013/2014 2 B Šachklub Písek B 1983 2040 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2078 2108 1
2013/2014 1 Č Šachklub Písek B 1983 2040 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 0
2013/2014 10 B ŠACHklub Písek 1983 2040 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2104 2113 ½
2013/2014 9 Č ŠACHklub Písek 1983 2040 Šperl Hynek ŠK Tachov 2026 2036 0
2013/2014 7 Č ŠACHklub Písek 1983 2040 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2138 2141 0
2013/2014 6 B ŠACHklub Písek 1983 2040 Turner Radek Sokol Domažlice 2085 2084 ½
2013/2014 5 Č ŠACHklub Písek 1983 2040 Palek Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2233 2261 ½
2013/2014 4 B ŠACHklub Písek 1983 2040 Spal Milan TJ ČZ Strakonice 2224 2221 0
2013/2014 3 Č ŠACHklub Písek 1983 2040 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice 2224 2248 ½
2013/2014 2 B ŠACHklub Písek 1983 2040 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 ½
2013/2014 1 B ŠACHklub Písek 1983 2040 Folk Petr ŠAKAL Kozolupy 2229 2226 ½
2013/2014 7 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0
2013/2014 6 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 0
2013/2014 2 Č ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 ½
2013/2014 1 B ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 0
2012/2013 11 Č Šachklub Písek "B" 1896 1832 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 ½
2012/2013 10 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Houdek Pavel Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 1
2012/2013 9 Č Šachklub Písek "B" 1896 1832 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1939 1942 1
2012/2013 8 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Olejníček Jiří QCC České Budějovice "B" 2028 2025 0
2012/2013 7 Č Šachklub Písek "B" 1896 1832 Hrubý Milan TJ Spartak Sezimovo Ústí 2096 2084 ½
2012/2013 6 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Kůta Miroslav ČZ Strakonice "B" 1838 1838 ½
2012/2013 5 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Valtr Filip Šk Týn nad Vltavou 1902 1844 0
2012/2013 4 Č Šachklub Písek "B" 1896 1832 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1932 1949 ½
2012/2013 3 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1853 1861 1
2012/2013 1 B Šachklub Písek "B" 1896 1832 Kepka Miloslav ČZ Strakonice "A" 2018 1987 ½
2012/2013 11 B Šachklub Tábor A 1896 1832 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 1
2012/2013 9 Č Šachklub Tábor A 1896 1832 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 1
2012/2013 5 B Šachklub Tábor A 1896 1832 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 0
2012/2013 4 Č Šachklub Tábor A 1896 1832 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0
2012/2013 1 B Šachklub Tábor A 1896 1832 Nuc Kryštof QCC České Budějovice A 1514 1587 1
2012/2013 11 Č ŠACHklub Písek 1896 1832 Klub šachistů Říčany 1925 1
2012/2013 10 B ŠACHklub Písek 1896 1832 Janda Pavel Sokol Tábor A 2116 2097 ½
2012/2013 9 Č ŠACHklub Písek 1896 1832 Pekárková Eva Sokol Tábor B 1954 1950 1
2012/2013 8 B ŠACHklub Písek 1896 1832 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2034 2045 1
2012/2013 5 Č ŠACHklub Písek 1896 1832 Pýcha Patrik TRW autolektronika Vlašim 1925 1933 1
2012/2013 3 Č ŠACHklub Písek 1896 1832 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 0
2012/2013 2 B ŠACHklub Písek 1896 1832 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 0
2012/2013 1 Č ŠACHklub Písek 1896 1832 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2187 2193 0
2011/2012 8 Č Šachklub Písek D 1502 Pavlíček Adam QCC České Budějovice H 1250 1
2011/2012 7 B Šachklub Písek D 1502 Durchan Milan QCC České Budějovice D 1652 ½
2011/2012 6 Č Šachklub Písek D 1502 Franz Jan DDM Písek D 1538 1
2011/2012 5 B Šachklub Písek D 1502 Zeman Matyáš QCC České Budějovice G 1384 1
2011/2012 3 B Šachklub Písek D 1502 Němec Ludvík QCC České Budějovice F 1430 1
2011/2012 10 Č Šachklub Písek C 1502 Lefler Václav Spartak Kaplice 1622 1
2011/2012 9 B Šachklub Písek C 1502 Král Ladislav ŠK Týn n.Vlt. 1661 1619 1
2011/2012 8 Č Šachklub Písek C 1502 Černý Karel Tatran Prachatice 1409 1
2011/2012 6 Č Šachklub Písek C 1502 Mareš Miroslav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1100 1
2011/2012 3 B Šachklub Písek C 1502 Plucar Jiří Slovan Jindřichův Hradec B 1000 1
2011/2012 11 B TJ Sokol Domažlice 1502 Soukup Václav Spartak Ústí n.Labem 1418 1574 1
2011/2012 10 Č TJ Sokol Domažlice 1502 Stránská Kamila ŠK Teplice 1584 1804 1
2011/2012 9 B TJ Sokol Domažlice 1502 Hofmann Lukáš Chess Most B 1496 0
2011/2012 7 B Šachklub Tábor B 1502 Zeman Matyáš QCC České Budějovice B 1384 1
2011/2012 6 Č Šachklub Tábor B 1502 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice A 1758 1752 ½
2011/2012 5 B Šachklub Tábor B 1502 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1556 0
2011/2012 4 Č Šachklub Tábor B 1502 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1961 1969 1
2011/2012 3 Č Šachklub Tábor B 1502 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1673 1564 ½
2011/2012 2 Č Šachklub Tábor B 1502 Horák Martin Spartak Vlašim B 1671 ½
2011/2012 1 B Šachklub Tábor B 1502 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit DDM Jihlava 1657 1724 1
2010/2011 8 Č Sokol Písek "C" 1000 Švec Vítězslav Strakonice "D" 1000 1
2010/2011 7 B Sokol Písek "C" 1000 Šmíd Jan ŠK Č.Budějovice 1100 1
2010/2011 6 Č Sokol Písek "C" 1000 Vokurka Michal QCC Č.Budějovice "H" 1250 1
2010/2011 5 B Sokol Písek "C" 1000 Jiřík Radovan QCC Č.Budějovice "E" 1508 1
2010/2011 4 Č Sokol Písek "C" 1000 Jungvirt Daniel Čkyně 1000 1
2010/2011 3 B Sokol Písek "C" 1000 Laštovička Jan Chvalšiny 1529 1
2010/2011 2 Č Sokol Písek "C" 1000 Šlajs Pavel Prachatice "B" 1569 0
2010/2011 1 B Sokol Písek "C" 1000 Landa Jiří DDM Písek "D" 1000 0