Hráč Čuvala Ota

Čuvala Ota

User Pic
Jméno: Čuvala Ota
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1579
Elo mezinárodní: 0
ID: 3743
FIDE ID: 366161
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 B Zdice B 0 1578 Šilhánek Martin TJ Jince 0 1557 ½
2017/2018 5 B Zdice B 0 1578 Mandovec Jiří KDJS Sedlčany C 1607 1539 ½
2017/2018 3 B Zdice B 0 1578 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 0 1685 0
2017/2018 2 B Zdice B 0 1578 Galandák Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 0 1610 1
2017/2018 1 Č Zdice B 0 1595 Šmejkal Jakub TJ Jince 0 1026 1
2015/2016 10 Č TJ AERO Odolena Voda A 1632 Košičár Milan ŠK Kralupy B 1715 1
2015/2016 7 Č TJ AERO Odolena Voda A 1632 Novotný Petr ŠK města Dobrovice C 1704 1744 0
2015/2016 9 B ŠK Zdice B 1632 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1904 1874 0
2015/2016 8 Č ŠK Zdice B 1632 Špalek Patrik TJ Jince C 1000 ½
2015/2016 6 B ŠK Zdice B 1632 Kraisl Vlastimil ŠK Hostomice A 1742 0
2015/2016 4 B ŠK Zdice B 1632 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany B 1560 1
2015/2016 2 B ŠK Zdice B 1632 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 0
2014/2015 11 Č TJ AERO Odolena Voda A 1621 Verner Jaromír ŠK Rakovník C 1425 ½
2014/2015 10 B TJ AERO Odolena Voda A 1621 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice A 1612 1612 0
2014/2015 9 Č TJ AERO Odolena Voda A 1621 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice A 1649 1
2014/2015 8 B TJ AERO Odolena Voda A 1621 Červenka Antonín ŠK Velvary A 1721 ½
2014/2015 7 Č TJ AERO Odolena Voda A 1621 Veselý Libor ŠK Kralupy C 1306 1444 1
2014/2015 3 B TJ AERO Odolena Voda A 1621 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno A 1749 0
2014/2015 2 Č TJ AERO Odolena Voda A 1621 Benda Martin ŠK Kralupy B 1794 1
2014/2015 1 B TJ AERO Odolena Voda A 1621 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1776 1743 ½
2013/2014 11 B TJ AERO Odolena Voda A 1645 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1308 ½
2013/2014 10 Č TJ AERO Odolena Voda A 1645 Orel Aleš TcJ Sokol na Mělníce B 1690 0
2013/2014 9 B TJ AERO Odolena Voda A 1645 Seidl Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1000 0
2013/2014 8 Č TJ AERO Odolena Voda A 1645 Hataš Ondřej Caissa Úholičky C 1676 1599 0
2013/2014 7 B TJ AERO Odolena Voda A 1645 Verner Vladimír TJ Kralupy nad Vltavou C 1338 1
2013/2014 5 Č TJ AERO Odolena Voda A 1645 Klasna Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1768 ½
2013/2014 4 B TJ AERO Odolena Voda A 1645 Kliment Jiří Cayman Pharma D 1601 0
2013/2014 1 Č TJ AERO Odolena Voda A 1645 Vokoun Ondřej TJ Kralupy nad Vltavou B 1743 1721 ½
2012/2013 11 Č TJ AERO Odolena Voda A 1655 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 ½
2012/2013 9 Č TJ AERO Odolena Voda A 1655 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 0
2012/2013 8 B TJ AERO Odolena Voda A 1655 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1858 1803 0
2012/2013 7 Č TJ AERO Odolena Voda A 1655 Fiala Jan Caissa Úholičky B 1852 0
2012/2013 6 B TJ AERO Odolena Voda A 1655 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 0
2012/2013 5 B TJ AERO Odolena Voda A 1655 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1833 1907 1
2012/2013 4 Č TJ AERO Odolena Voda A 1655 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 0
2012/2013 2 Č TJ AERO Odolena Voda A 1655 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1972 1897 0
2012/2013 1 B TJ AERO Odolena Voda A 1655 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1963 1948 0
2011/2012 10 B TJ AERO Odolena Voda 1640 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1826 0
2011/2012 6 Č TJ AERO Odolena Voda 1640 Krafka Jan ŠK Kladno B 2041 1950 1
2011/2012 3 B TJ AERO Odolena Voda 1640 Chmelík Ladislav Šachklub Města Dobrovice A 1857 1838 ½
2010/2011 11 B AERO Odolena Voda A 1643 Benda Martin ŠK Kralupy B 1000 0
2010/2011 5 Č AERO Odolena Voda A 1643 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 0
2010/2011 4 B AERO Odolena Voda A 1643 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice A 1629 0
2010/2011 1 Č AERO Odolena Voda A 1643 Verner Jan TJ Neratovice B 1654 1
2009/2010 11 Č TJ AERO Odolena Voda 1650 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1947 0
2009/2010 8 B TJ AERO Odolena Voda 1650 Vokatý František SK DDM Slaný 1829 0
2009/2010 7 Č TJ AERO Odolena Voda 1650 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 ½
2009/2010 6 B TJ AERO Odolena Voda 1650 Šachový klub Zlonice 1
2009/2010 4 Č TJ AERO Odolena Voda 1650 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce B 1768 0
2009/2010 2 Č TJ AERO Odolena Voda 1650 Štván Marek Caissa Úholičky C 1679 ½
2009/2010 1 B TJ AERO Odolena Voda 1650 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou C 1546 ½
2008/2009 11 Č TJ Aero Odolena Voda 1639 Vlček Rudolf Caissa Úholičky "B" 1680 ½
2008/2009 9 Č TJ Aero Odolena Voda 1639 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1695 0
2008/2009 8 B TJ Aero Odolena Voda 1639 Mos Kamil TJ Sokol na Mělníce "B" 0
2008/2009 7 Č TJ Aero Odolena Voda 1639 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad "A" 1686 1
2008/2009 6 B TJ Aero Odolena Voda 1639 Simon Lukáš ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1250 1
2008/2009 4 B TJ Aero Odolena Voda 1639 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný "A" 1994 ½
2008/2009 2 Č TJ Aero Odolena Voda 1639 Křížek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1685 ½
2007/2008 11 B TJ Aero Odolena Voda 1621 Beneš Martin DDM Mělník 1527 1
2007/2008 10 Č TJ Aero Odolena Voda 1621 Paprčka Michal Caissa Úholičky "C" 1
2007/2008 9 Č TJ Aero Odolena Voda 1621 Partl Miloslav TJ Sokol na Mělníce 1920 ½
2007/2008 6 B TJ Aero Odolena Voda 1621 Nejedlý Jiří MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1646 1
2007/2008 5 Č TJ Aero Odolena Voda 1621 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice "B" 1441 ½
2007/2008 2 B TJ Aero Odolena Voda 1621 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1672 0
2007/2008 1 Č TJ Aero Odolena Voda 1621 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad 1671 1
2006/2007 11 Č AERO Odolena Voda 1623 Vedral Jaroslav TJ Slovan Velvary 1733 ½
2006/2007 9 B AERO Odolena Voda 1623 Dirčenkov Roman TJ Neratovice B ½
2006/2007 8 Č AERO Odolena Voda 1623 Slapnička Karel ŠK Kralupy n/Vlt B 1763 0
2005/2006 11 B Aero Odolena Voda 1642 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1744 ½
2005/2006 9 B Aero Odolena Voda 1642 Krejcárek Antonín Brandýs n/Labem 1694 0
2005/2006 8 Č Aero Odolena Voda 1642 Partl Miloslav Sokol Tišice 1728 0
2005/2006 7 B Aero Odolena Voda 1642 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1716 ½
2005/2006 5 Č Aero Odolena Voda 1642 Veselý Jiří DIAREA Neratovice 1289 1
2005/2006 4 B Aero Odolena Voda 1642 Slapnička Karel Kralupy n/Vlt B 1719 0
2005/2006 3 Č Aero Odolena Voda 1642 Paluka Jiří Kralupy n/Vlt C 1295 ½
2005/2006 2 B Aero Odolena Voda 1642 Mikulík Eduard DDM Mělník 0
2005/2006 1 Č Aero Odolena Voda 1642 Hatašová Michaela Libčice n/Vltavou 1
2004/2005 10 B AERO Odolená VodaA 1660 Holub Antonín ŠK měs.Dobrovice A 0
2004/2005 8 B AERO Odolená VodaA 1660 Mühl Josef Sokol Emerge MB C 1835 0
2004/2005 7 Č AERO Odolená VodaA 1660 Malík Zdeněk Sokol Bakov B 1
2004/2005 6 B AERO Odolená VodaA 1660 Veselý Jiří Sokol Pečky C 1468 ½
2004/2005 5 Č AERO Odolená VodaA 1660 Mazánek David Joly Lysá C 1854 0
2004/2005 4 B AERO Odolená VodaA 1660 Šulc František ŠK měs.Dobrovice B 1570 0
2004/2005 3 Č AERO Odolená VodaA 1660 Kukral Ota Autoškoda Ml.Bol.B 1462 1
2004/2005 2 B AERO Odolená VodaA 1660 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky A 1570 ½
2004/2005 1 B AERO Odolená VodaA 1660 Pokorný Ludvík Sokol Tišice A 1727 ½
2003/2004 7 B AERO Odolena Voda 1676 Littmann Jiří ŠK Kladno E" 1739 0
2003/2004 6 Č AERO Odolena Voda 1676 Šilhan Petr SK Mělník 1885 B" 1798 0
2003/2004 5 B AERO Odolena Voda 1676 Červenka Antonín Slovan Velvary 1799 ½
2003/2004 4 Č AERO Odolena Voda 1676 Suchý František EasyE Kralupy C" 1761 0
2003/2004 2 Č AERO Odolena Voda 1676 Vokatý František SK DDM Slaný 1810 0
2003/2004 1 B AERO Odolena Voda 1676 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1859 ½