Hráč Kořínek Vojtěch

Kořínek Vojtěch

User Pic
Jméno: Kořínek Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1518
Elo mezinárodní: 1493
ID: 37013
FIDE ID: 377414
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Lípa "D" 1493 1518 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové "B" 1567 1582 ½
2017/2018 8 B ŠK Lípa "D" 1493 1518 Šulcová Tereza Radmila ŠŠPM Lipky HK 1143 1325 1
2017/2018 7 Č ŠK Lípa "D" 1493 1518 Valík Ondřej TJ Slavia Hradec Králové "E" 1597 1561 0
2017/2018 5 B ŠK Lípa "D" 1526 1518 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice "C" 1543 1535 0
2017/2018 4 Č ŠK Lípa "D" 1493 1518 Čutka Miroslav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1381 1337 0
2017/2018 2 Č ŠK Lípa "D" 1493 1518 Golka Milan ŠK Ortex "C" 0 1296 1
2017/2018 7 B ŠK Lípa - DDM HK 1526 1518 Drašnar Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1588 1682 0
2017/2018 5 Č ŠK Lípa - DDM HK 1493 1518 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1950 1833 0
2017/2018 4 Č ŠK Lípa - DDM HK 1555 1528 Klubal Jiří Jiskra Humpolec 1749 1798 0
2017/2018 3 B ŠK Lípa - DDM HK 1555 1528 Dejmal Ondřej Šachový klub Světlá nad Sázavou 1670 1748 ½
2017/2018 2 Č ŠK Lípa - DDM HK 1555 1528 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny C 1539 1686 ½
2017/2018 1 Č ŠK Lípa - DDM HK 1555 1528 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny B 1432 1444 0
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1526 1518 Hedánek Daniel ŠK ORTEX Hradec Králové 1593 1531 0
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1493 1518 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1619 ½
2015/2016 4 B ŠK Lípa D 1532 1479 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 1740 0
2015/2016 11 Č ŠK Lípa "E" 1532 1479 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové "D" 1807 1840 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa "E" 1532 1479 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1843 1787 1
2015/2016 1 B ŠK Lípa "E" 1532 1479 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové "D" 1593 1550 ½
2015/2016 10 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Vítová Anna ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1220 1192 1
2015/2016 6 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1658 1601 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1487 1533 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1414 1538 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1578 1621 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1549 1596 0
2015/2016 1 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 Vašková Marie ŠK Hlinsko 1384 1515 1
2014/2015 11 B ŠK Lípa 1443 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1565 1567 0
2014/2015 10 Č ŠK Lípa 1443 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1489 1523 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa 1443 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1252 1
2014/2015 8 B ŠK Lípa 1443 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1518 1
2014/2015 6 B ŠK Lípa 1443 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1497 1496 0
2014/2015 5 Č ŠK Lípa 1443 Stratil Ondřej TJ ŠK Libina 1234 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa 1443 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady 1373 1
2014/2015 2 B ŠK Lípa 1443 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1317 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa 1443 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1266 1
2014/2015 7 B ŠK Lípa D 1443 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1685 1689 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa D 1443 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1523 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa D 1443 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1317 ½
2014/2015 3 B ŠK Lípa D 1443 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1661 1668 0
2014/2015 2 Č ŠK Lípa D 1443 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1630 1496 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa D 1443 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1763 1769 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa F 1291 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1624 0
2013/2014 7 B ŠK Lípa F 1291 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1533 1
2013/2014 6 Č ŠK Lípa F 1291 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové C 1974 0
2013/2014 3 Č ŠK Lípa F 1291 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1849 1838 1
2013/2014 2 B ŠK Lípa F 1291 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 0
2013/2014 1 Č ŠK Lípa F 1291 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1647 1631 1
2013/2014 11 B ŠK Lípa 1291 Ucháč Jakub SK OAZA Praha B 1438 1
2013/2014 10 Č ŠK Lípa 1291 Holásek Vít ŠK Ústí n.O. 1332 ½
2013/2014 9 Č ŠK Lípa 1291 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny C 1320 1
2013/2014 8 B ŠK Lípa 1291 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 7 Č ŠK Lípa 1291 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín 1375 0
2013/2014 6 B ŠK Lípa 1291 Urban Daniel ŠKM TJ Lanškroun 1250 ½
2013/2014 5 Č ŠK Lípa 1291 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1664 1707 0
2013/2014 4 Č ŠK Lípa 1291 Reljič Michael Sokol Praha Kobylisy 1554 0
2013/2014 3 Č ŠK Lípa 1291 Čermáková Kristýna Desko Liberec B 1100 1
2013/2014 2 B ŠK Lípa 1291 Křížek Vladimír 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 1 B ŠK Lípa 1291 Dunder Ondřej Bohemians Praha B 1551 1502 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1250 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1558 1597 0
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1250 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1517 ½
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1250 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1331 0
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1250 Mansfeld Jaromír Jiskra RMSK Nový Bydžov 1000 1
2012/2013 9 B ŠK Lípa F 1250 Šolc Filip ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 0
2012/2013 7 Č ŠK Lípa F 1250 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1595 0
2012/2013 6 B ŠK Lípa F 1250 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice C 1799 1797 0
2012/2013 5 Č ŠK Lípa F 1250 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1588 1591 ½
2012/2013 4 B ŠK Lípa F 1250 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1658 1622 0
2012/2013 3 Č ŠK Lípa F 1250 Charvát Václav ŠK Lípa E 1665 1678 0
2012/2013 2 B ŠK Lípa F 1250 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1531 0
2012/2013 11 B ŠK Lípa 1250 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny C 1392 ½
2012/2013 10 Č ŠK Lípa 1250 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 9 B ŠK Lípa 1250 Ostrý Michal Sokol Praha - Kobylisy 1406 0
2012/2013 7 Č ŠK Lípa 1250 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1250 1
2012/2013 6 Č ŠK Lípa 1250 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 1
2012/2013 5 Č ŠK Lípa 1250 Podzimek Adam Desko Liberec B 1250 1
2012/2013 4 B ŠK Lípa 1250 Pokorný David Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 3 Č ŠK Lípa 1250 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 2 B ŠK Lípa 1250 Soják Dominik TJ Bohemians Praha B 1250 1
2012/2013 1 B ŠK Lípa 1250 Šmajzrová Veronika ŠKM Lanškroun 1250 1
2011/2012 7 Č ŠK Lípa A 1250 Soukup Jakub PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 5 B ŠK Lípa A 1250 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov A 1250 1
2011/2012 4 Č ŠK Lípa A 1250 Košner Richard Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1
2011/2012 3 B ŠK Lípa A 1250 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1250 ½
2011/2012 2 Č ŠK Lípa A 1250 Kašík Martin Šachklub AD Jičín A 1100 0
2011/2012 1 B ŠK Lípa A 1250 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 ½
2010/2011 5 Č ŠK Lípa 1100 Bednář Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1000 1
2010/2011 4 B ŠK Lípa 1100 Dostál Vojtěch ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 0
2009/2010 9 B ŠK Colas Lípa B 1000 Malák Petr ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 7 Č ŠK Colas Lípa B 1000 Šimek Jan ŠK Colas Lípa A 1000 1