Hráč Pavelka Hubert Jan

Pavelka Hubert Jan

User Pic
Jméno: Pavelka Hubert Jan
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1778
Elo mezinárodní: 1768
ID: 36408
FIDE ID: 362778
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 Randák Richard ŠK Chodov 1478 1500 1
2017/2018 10 Č Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 Růžička Filip ŠK Karlovy Vary B 1629 1544 1
2017/2018 9 Č Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 Beneš Matěj Sokol Buštěhrad B 1407 1471 0
2017/2018 8 B Spartak Ústí n.L. A 1777 1792 Koubová Anna Marie Slavoj Litoměřice 1917 1885 ½
2017/2018 7 Č Spartak Ústí n.L. A 1777 1792 Nguyen Thai Dai Vinh ŠK Praha Smíchov 1827 1869 ½
2017/2018 6 Č Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1780 1752 ½
2017/2018 5 B Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1953 1901 0
2017/2018 4 Č Spartak Ústí n.L. A 1776 1795 Peroutka Šimon Spartak Ústí n.L. B 1683 1682 1
2017/2018 3 B Spartak Ústí n.L. A 1776 1795 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1671 1715 ½
2017/2018 2 Č Spartak Ústí n.L. A 1776 1795 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1454 1480 1
2017/2018 1 B Spartak Ústí n.L. A 1776 1795 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1486 1553 1
2016/2017 11 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 0
2016/2017 8 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Ta Van Duy ŠK Teplice 2085 2061 0
2016/2017 7 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "D" 2127 2145 0
2016/2017 6 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 ½
2016/2017 5 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2104 2114 0
2016/2017 4 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2057 2058 0
2016/2017 3 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Bradáč Daniel Desko Liberec 2012 2011 1
2016/2017 2 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 ½
2016/2017 1 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2033 1992 ½
2015/2016 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1999 1974 Piskač Marek ŠK Teplice"C" 1661 1662 1
2015/2016 7 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 Hoke Petr SK Slavoj Litomerice "B" 1947 1912 0
2015/2016 6 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 Papay Marek SK Decin "C" 1974 1995 ½
2015/2016 5 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 Krivoš Rudolf SVAH Vseborice 1856 1858 1
2015/2016 2 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 0
2015/2016 1 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 ½
2015/2016 11 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1856 1807 1
2015/2016 10 B Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Srba Stanislav Spartak Chodov 1636 1614 0
2015/2016 9 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Bui Tien Long Sokol Domažlice 1394 1440 1
2015/2016 8 B Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 1
2015/2016 7 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1500 1399 1
2015/2016 6 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Pospíchal Michael Slavoj Litoměřice 1699 1747 ½
2015/2016 5 B Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Černíček Matyáš Union Louny 1456 1553 1
2015/2016 4 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 ½
2015/2016 3 B Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Nechutný Michal Dynamo ZČE Plzeň 1567 1616 1
2015/2016 2 Č Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 2017 1999 ½
2015/2016 1 B Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 Kunc Jan ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 ½
2014/2015 11 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 1629 1662 Bobek Daniel ŠK Teplice 1766 1852 ½
2014/2015 9 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1629 1662 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2132 2135 0
2014/2015 6 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 1629 1662 Hořan Tomáš CHESS MOST "B" 1901 1887 ½
2014/2015 11 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1653 1761 1
2014/2015 10 Č Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2014/2015 9 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Bui Tien Long TJ Sokol Domažlice 1410 1412 ½
2014/2015 8 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Ullmann Adam CHESS Most B 1614 ½
2014/2015 7 Č Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1626 1605 1
2014/2015 6 Č Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy A 1699 1822 0
2014/2015 5 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Reljič Michael Sokol Praha - Kobylisy B 1637 1
2014/2015 4 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Krutský Martin ŠK Teplice 1953 1989 ½
2014/2015 3 Č Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 1900 1865 ½
2014/2015 2 B Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 ½
2014/2015 1 Č Spartak Ústí n.L. 1629 1662 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1514 1508 1
2014/2015 10 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1629 1662 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 2032 2037 1
2014/2015 9 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1629 1662 Jílek Jaromír Union Louny "A" 1811 1809 ½
2014/2015 6 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1629 1662 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1872 1877 1
2014/2015 2 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1629 1662 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 1
2013/2014 8 B Sp.Ústí n.L."C" 1615 1557 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 1
2013/2014 3 B Sp.Ústí n.L."C" 1615 1557 Balvín Rudolf TJ Svádov/Olšinky"C" 1673 ½
2013/2014 5 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1615 1557 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "A" 1932 1929 ½
2013/2014 4 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1615 1557 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov 1725 1733 1
2013/2014 11 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 1
2013/2014 10 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Krupička Josef ŠK Praha Smíchov 1879 1901 0
2013/2014 9 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 ½
2013/2014 8 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Štich Jan CHESS Most B 1654 1726 0
2013/2014 7 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Kopáček Lukáš CHESS Most C 1250 1
2013/2014 4 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Hons Tomáš ŠK Teplice 1412 ½
2013/2014 2 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Běl Jiří SŠK HeřNýř 1256 0
2013/2014 1 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 Simet Martin TJ Sokol Domažlice 1757 1772 0
2012/2013 5 B ŠK Spartak Ústí A 1617 1549 Kočí Vít CHESS Most D 1250 ½
2012/2013 4 Č ŠK Spartak Ústí A 1617 1549 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1250 1
2012/2013 4 B TJ Slavoj Litoměřice 1617 1549 Bobek Daniel ŠK Teplice 1629 1670 ½
2012/2013 3 B TJ Slavoj Litoměřice 1617 1549 Truksa Václav ŠK Tachov 1662 1666 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavoj Litoměřice 1617 1549 Kubal Ondřej TJ Sokol Domažlice 1321 ½
2012/2013 1 B TJ Slavoj Litoměřice 1617 1549 Simet Martin ŠK Líně 1816 1816 0
2012/2013 8 B ŠK Spartak Ústí"C" 1617 1549 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice"C" 1891 1904 0
2012/2013 5 Č ŠK Spartak Ústí"C" 1617 1549 Babička Michal SK Děčín"D" 1700 1761 ½
2012/2013 3 Č ŠK Spartak Ústí"C" 1617 1549 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1711 1668 ½
2011/2012 11 Č Spartak Ústí n.Labem 1552 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1467 1532 0
2011/2012 10 B Spartak Ústí n.Labem 1552 Šesták Dominik ŠK Tachov 1100 1
2011/2012 9 B Spartak Ústí n.Labem 1552 Smolík Aleš ŠK Kralupy 1328 1
2011/2012 8 B Spartak Ústí n.Labem 1552 Zahradník Aleš Chess Most B 1299 0
2011/2012 7 Č Spartak Ústí n.Labem 1552 Šatra Šimon Chess Most C 1250 1
2011/2012 6 Č Spartak Ústí n.Labem 1552 Harašta Ivan TJ Spartak Chodov 1100 1
2011/2012 2 B Spartak Ústí n.Labem 1552 Schmidt Maxim ŠK Sokol Klatovy B 1100 1
2011/2012 1 Č Spartak Ústí n.Labem 1552 Macner Jan ŠK Sokol Klatovy A 1475 1
2010/2011 1 Č SK Sp. Ústí n.L,"C" 1100 Rážek Jiří TJ Chlumec "C" 1494 1
2010/2011 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 Novák Petr TJ Chlumec"B" 1682 ½
2010/2011 6 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 TJ Chlumec"C" 1
2010/2011 5 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 Krausz Milan Sportis Svádov-Olšinky"D" 1421 0
2010/2011 3 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 Babička Michal SK Děčín"C" 1459 1
2010/2011 1 B ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1100 Tomášek Jan TJ Svah Všebořice 1251 ½
2010/2011 10 Č Spartak Ústín.L. 1100 Antoš Jakub TJ Sokol Domažlice B 1100 1
2010/2011 9 Č Spartak Ústín.L. 1100 Abraham Tomáš DDM Most B 1100 1
2010/2011 8 Č Spartak Ústín.L. 1100 Tvrdík Šimon DDM Most C 1100 ½
2010/2011 7 B Spartak Ústín.L. 1100 Kroutil Vladislav Sokol Údlice B 1000 1
2010/2011 6 B Spartak Ústín.L. 1100 Holý Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1250 1
2010/2011 5 Č Spartak Ústín.L. 1100 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1287 0
2010/2011 4 Č Spartak Ústín.L. 1100 Rubáš Jakub ŠK Viamont Teplice 1250 1
2010/2011 3 B Spartak Ústín.L. 1100 Hanzlík Tomáš DDM Most A 1463 0
2010/2011 2 B Spartak Ústín.L. 1100 Fára Jan ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 1 Č Spartak Ústín.L. 1100 Srba Stanislav Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 10 Č Sp.Ústí n.L."D" 1000 Hrdlička Ondřej SK Děčín"D" 1547 0
2009/2010 9 B Sp.Ústí n.L."D" 1000 Florián Jiří TJ Sj.Litoměřice"D" 1434 ½
2009/2010 8 Č Sp.Ústí n.L."D" 1000 Krausz Milan Sportis Svádov-Olšinky"D" 1406 ½
2009/2010 6 B Sp.Ústí n.L."D" 1000 Horák Jan TJ Start Karko UL 1620 0
2009/2010 4 Č Sp.Ústí n.L."D" 1000 Florián Jiří TJ Sj.Litoměřice"D" 1434 0
2009/2010 2 Č Sp.Ústí n.L."D" 1000 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1556 0
2009/2010 1 Č Sp.Ústí n.L."D" 1000 Adamovský Petr TJ Start Karko UL 1466 0
2009/2010 3 Č ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1000 Reiner Jakub DDM Most "B" 1100 1
2009/2010 2 B ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1000 Benešová Martina DDM Most "A" 1250 0
2009/2010 1 Č ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1000 Tóth Matěj Sokol Údlice "C" 1000 1