Hráč Havelka Josef

Havelka Josef

User Pic
Jméno: Havelka Josef
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2340
Elo mezinárodní: 2349
ID: 36253
FIDE ID: 361097
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2340 2329 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2317 2277 1
2017/2018 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 Húsek Martin ŠK Staré Město 2203 2154 1
2017/2018 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2291 2263 0
2017/2018 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2326 2329 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2400 2387 0
2017/2018 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2326 2329 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2421 0 1
2017/2018 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2344 2329 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2478 2476 0
2017/2018 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2344 2329 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2291 2334 ½
2017/2018 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 Chytilek Roman TŽ Třinec 2332 2335 1
2017/2018 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2319 2360 1
2017/2018 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 Hába Petr ŠK Gordic 2450 2442 ½
2017/2018 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2320 2315 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 ½
2017/2018 8 Č TJ Lanskroun B 2326 2329 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 2000 1972 1
2017/2018 5 B TJ Lanskroun B 2333 2329 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1773 1831 1
2017/2018 3 Č TJ Lanskroun B 2333 2329 Krátký Josef TJ Slovan Moravska Trebova 2066 2061 ½
2017/2018 2 B TJ Lanskroun B 2333 2329 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1720 1724 1
2017/2018 1 B TJ Lanskroun 2320 2315 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1936 1942 1
2016/2017 7 Č TJ Bohemians Praha 2271 2257 Vykouk Jan ŠK AD Jičín 2427 2322 0
2016/2017 6 B TJ Bohemians Praha 2271 2257 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 5 Č TJ Bohemians Praha 2271 2257 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 1
2016/2017 3 B TJ Bohemians Praha 2271 2257 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 1
2016/2017 4 B TJ Bohemians Praha 2271 2257 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 1
2016/2017 3 Č TJ Bohemians Praha 2271 2257 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 0
2016/2017 2 B TJ Bohemians Praha 2271 2257 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 1
2016/2017 1 Č TJ Bohemians Praha 2271 2257 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 ½
2016/2017 11 Č Region Panda 2271 2257 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½
2016/2017 10 B Region Panda 2271 2257 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 0
2016/2017 9 B Region Panda 2271 2257 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2372 2412 1
2016/2017 8 Č Region Panda 2271 2257 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2406 2375 0
2016/2017 7 B Region Panda 2271 2257 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 0
2016/2017 5 B Region Panda 2271 2257 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2016/2017 4 Č Region Panda 2271 2257 Marek Matyáš TJ Ostrava 2200 2240 ½
2016/2017 3 B Region Panda 2271 2257 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 1
2016/2017 2 Č Region Panda 2271 2257 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½
2016/2017 1 B Region Panda 2271 2257 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 1
2016/2017 10 B TJ Lanskroun 2271 2257 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 ½
2016/2017 9 Č TJ Lanskroun 2271 2257 Buchníček Petr Caissa Pivovar Dalesice 2312 2302 ½
2016/2017 8 B TJ Lanskroun 2271 2257 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2286 2275 0
2016/2017 7 Č TJ Lanskroun 2271 2257 Hošek Milan 2222 SK Polabiny C 2245 2276 ½
2016/2017 6 B TJ Lanskroun 2271 2257 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 0
2016/2017 5 B TJ Lanskroun 2271 2257 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici 2201 2202 1
2016/2017 4 Č TJ Lanskroun 2271 2257 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 1
2016/2017 2 Č TJ Lanskroun 2271 2257 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 0
2016/2017 1 B TJ Lanskroun 2271 2257 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 ½
2015/2016 8 B TJ Štefanydes Polička 2271 2257 Zatloukal Petr A64 VALOZ Grygov\r 2118 2108 1
2015/2016 11 Č TJ Lanškroun 2271 2257 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 1
2015/2016 10 B TJ Lanškroun 2271 2257 Beil Zdeněk ŠK Svitavy 2215 2180 0
2015/2016 9 Č TJ Lanškroun 2271 2257 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 1
2015/2016 8 B TJ Lanškroun 2271 2257 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny D 2017 2074 1
2015/2016 7 Č TJ Lanškroun 2271 2257 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2090 2114 1
2015/2016 6 B TJ Lanškroun 2271 2257 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 1
2015/2016 5 Č TJ Lanškroun 2271 2257 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 0
2015/2016 4 B TJ Lanškroun 2271 2257 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 2053 1999 ½
2015/2016 2 Č TJ Lanškroun 2271 2257 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1943 1935 1
2015/2016 1 B TJ Lanškroun 2271 2257 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 1
2015/2016 11 Č ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 ½
2015/2016 10 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2260 2254 ½
2015/2016 8 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2280 2260 1
2015/2016 7 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2393 ½
2015/2016 6 Č ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2257 2268 1
2015/2016 5 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2321 2313 ½
2015/2016 4 Č ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 0
2015/2016 3 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 ½
2015/2016 2 Č ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 ½
2015/2016 1 B ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 0
2015/2016 9 Č ŠKM Lanškroun 2271 2257 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1
2015/2016 8 B ŠKM Lanškroun 2271 2257 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 1
2015/2016 7 Č ŠKM Lanškroun 2271 2257 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 1
2015/2016 4 B ŠKM Lanškroun 2271 2257 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 1
2015/2016 3 Č ŠKM Lanškroun 2271 2257 Gloser David ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 1
2015/2016 2 Č ŠKM Lanškroun 2271 2257 Hofman Kryštof Novoborská šachová akademie 1609 1693 1
2015/2016 1 B ŠKM Lanškroun 2271 2257 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 1
2014/2015 11 B ŠKM Lanškroun 2019 2056 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 1
2014/2015 10 Č ŠKM Lanškroun 2019 2056 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1723 1849 1
2014/2015 9 B ŠKM Lanškroun 2019 2056 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 1
2014/2015 8 Č ŠKM Lanškroun 2019 2056 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 1
2014/2015 6 Č ŠKM Lanškroun 2019 2056 Szücs Matyáš ŠK Lípa 2068 2028 1
2014/2015 5 B ŠKM Lanškroun 2019 2056 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2217 2195 ½
2014/2015 4 Č ŠKM Lanškroun 2019 2056 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1
2014/2015 3 B ŠKM Lanškroun 2019 2056 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 2 Č ŠKM Lanškroun 2019 2056 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1766 1863 ½
2014/2015 1 B ŠKM Lanškroun 2019 2056 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1504 1550 1
2014/2015 3 Č TJ Bohemians Praha 2019 2056 Krupička Josef Sokol Buštěhrad 1985 2012 1
2014/2015 11 Č TJ Lanškroun 2019 2056 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 2096 ½
2014/2015 10 B TJ Lanškroun 2019 2056 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 1
2014/2015 9 Č TJ Lanškroun 2019 2056 Krátký Josef Proplast Česká Třebová 2006 2017 ½
2014/2015 7 Č TJ Lanškroun 2019 2056 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1881 1898 1
2014/2015 6 B TJ Lanškroun 2019 2056 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 ½
2014/2015 5 B TJ Lanškroun 2019 2056 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 1
2014/2015 4 Č TJ Lanškroun 2019 2056 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2186 2185 ½
2014/2015 3 B TJ Lanškroun 2019 2056 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 1
2014/2015 2 Č TJ Lanškroun 2019 2056 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 ½
2014/2015 1 B TJ Lanškroun 2019 2056 Říha Vojtěch TJ CHS Chotěboř B 1734 1770 1
2014/2015 7 Č TJ Bohemians Praha 2019 2056 Krupička Josef Sokol Buštěhrad 1985 2012 1
2014/2015 6 B TJ Bohemians Praha 2019 2056 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 1
2014/2015 11 B TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2173 2181 ½
2014/2015 10 Č TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 2069 ½
2014/2015 8 Č TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 ½
2014/2015 7 B TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 1
2014/2015 6 Č TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2051 ½
2014/2015 5 B TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 0
2014/2015 4 Č TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 1
2014/2015 2 Č TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 1
2013/2014 7 B TJ Bohemians Praha 1994 1988 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 1
2013/2014 6 Č TJ Bohemians Praha 1994 1988 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 1
2013/2014 5 B TJ Bohemians Praha 1994 1988 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno 1931 1967 ½
2013/2014 4 Č TJ Bohemians Praha 1994 1988 Pilch David SK Slavia Orlová B 1628 1783 1
2013/2014 7 B ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1819 1807 0
2013/2014 6 Č ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1983 2036 ½
2013/2014 5 B ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2085 2091 ½
2013/2014 4 Č ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Chasák Jan Panda Rychnov n.Kn. 1575 1
2013/2014 3 B ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1534 1629 1
2013/2014 2 Č ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1529 1539 1
2013/2014 1 B ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 Grundman Václav ŠK Ústí n.O. 1713 1751 1
2013/2014 11 B TJ Lanškroun B 1994 1988 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1826 1888 1
2013/2014 6 B TJ Lanškroun B 1994 1988 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1765 1761 1
2013/2014 5 Č TJ Lanškroun B 1994 1988 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1
2013/2014 4 B TJ Lanškroun B 1994 1988 Krátký Josef TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 ½
2013/2014 3 Č TJ Lanškroun B 1994 1988 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1773 1815 1
2013/2014 2 B TJ Lanškroun B 1994 1988 Šírl Miroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2013/2014 10 B TJ Lanškroun 1994 1988 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 ½
2013/2014 8 B TJ Lanškroun 1994 1988 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 ½
2013/2014 7 Č TJ Lanškroun 1994 1988 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 ½
2013/2014 6 B TJ Lanškroun 1994 1988 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2082 1
2013/2014 5 Č TJ Lanškroun 1994 1988 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2105 2100 0
2013/2014 4 B TJ Lanškroun 1994 1988 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 ½
2013/2014 3 Č TJ Lanškroun 1994 1988 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 1
2013/2014 2 B TJ Lanškroun 1994 1988 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 1
2013/2014 1 Č TJ Lanškroun 1994 1988 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 1
2012/2013 7 Č TJ Bohemians Praha 1900 1988 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 ½
2012/2013 6 B TJ Bohemians Praha 1900 1988 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 ½
2012/2013 5 Č TJ Bohemians Praha 1900 1988 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 ½
2012/2013 4 B TJ Bohemians Praha 1900 1988 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 ½
2012/2013 8 Č TJ Lanškroun C 1900 1988 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1848 1765 0
2012/2013 7 B TJ Lanškroun C 1900 1988 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1368 1
2012/2013 5 Č TJ Lanškroun C 1900 1988 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1748 1685 ½
2012/2013 4 B TJ Lanškroun C 1900 1988 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička F 1517 1
2012/2013 3 Č TJ Lanškroun C 1900 1988 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička E 1850 1825 1
2012/2013 2 B TJ Lanškroun C 1900 1988 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko B 1347 1
2012/2013 1 Č TJ Lanškroun C 1900 1988 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1735 1
2012/2013 7 B ŠKM Lanškroun 1900 1988 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 1
2012/2013 6 B ŠKM Lanškroun 1900 1988 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 1
2012/2013 5 Č ŠKM Lanškroun 1900 1988 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1743 1738 1
2012/2013 4 B ŠKM Lanškroun 1900 1988 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1568 1
2012/2013 3 Č ŠKM Lanškroun 1900 1988 Suchomel Jan TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 1
2012/2013 2 Č ŠKM Lanškroun 1900 1988 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha C 1386 1
2012/2013 1 Č ŠKM Lanškroun 1900 1988 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1934 1951 ½
2012/2013 11 B TJ Lanškroun 1900 1988 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 1
2012/2013 10 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Meleško Andrij TJ Slovan M. Třebová 1943 1943 ½
2012/2013 9 B TJ Lanškroun 1900 1988 Pecháček Tomáš ŠK Dolní Čermná o.s. 1622 ½
2012/2013 8 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1
2012/2013 7 B TJ Lanškroun 1900 1988 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 1
2012/2013 6 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Tomeš Lukáš Loko Česká Třebová B 1804 1804 1
2012/2013 5 B TJ Lanškroun 1900 1988 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 0
2012/2013 4 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl B 2008 1995 0
2012/2013 3 B TJ Lanškroun 1900 1988 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1870 1833 0
2012/2013 2 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1844 1831 1
2012/2013 1 Č TJ Lanškroun 1900 1988 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2011/2012 11 B TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 1
2011/2012 10 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1763 1768 ½
2011/2012 9 B TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 0
2011/2012 8 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Pražák Matouš Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 1
2011/2012 7 B TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Pařízek Vojtěch TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1683 1
2011/2012 6 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 0
2011/2012 5 B TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1508 1
2011/2012 4 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1766 1812 1
2011/2012 3 B TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1
2011/2012 2 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Novák Oliver 2222 ŠK Polabiny D 1329 1
2011/2012 1 Č TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 ½
2011/2012 8 Č TJ Lanškroun C 1737 1776 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1765 1817 1
2011/2012 7 B TJ Lanškroun C 1737 1776 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1561 ½
2011/2012 6 Č TJ Lanškroun C 1737 1776 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1650 ½
2011/2012 5 B TJ Lanškroun C 1737 1776 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1880 1803 ½
2011/2012 4 Č TJ Lanškroun C 1737 1776 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1591 ½
2011/2012 2 Č TJ Lanškroun C 1737 1776 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1613 1
2011/2012 1 B TJ Lanškroun C 1737 1776 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1801 1
2011/2012 11 Č TJ Lanškroun 1737 1776 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1775 ½
2011/2012 10 B TJ Lanškroun 1737 1776 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná 1623 1
2011/2012 9 Č TJ Lanškroun 1737 1776 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 1
2011/2012 8 B TJ Lanškroun 1737 1776 Kodytek Tomáš Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1647 0
2011/2012 7 Č TJ Lanškroun 1737 1776 Pokorný Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1838 1924 ½
2011/2012 6 B TJ Lanškroun 1737 1776 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½
2011/2012 4 B TJ Lanškroun 1737 1776 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1816 ½
2011/2012 3 B TJ Lanškroun 1737 1776 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 1
2011/2012 2 Č TJ Lanškroun 1737 1776 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 1
2011/2012 1 B TJ Lanškroun 1737 1776 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1876 1821 ½
2010/2011 11 Č ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 10 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Novotná Barbora Desko Liberec C 1604 1
2010/2011 9 Č ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Třešňák Filip Desko Liberec B 1834 0
2010/2011 8 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 1
2010/2011 7 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 ½
2010/2011 6 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1878 1
2010/2011 5 Č ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 ½
2010/2011 4 Č ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Peka David Sokol Praha-Kobylisy B 1250 1
2010/2011 3 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny C 1757 0
2010/2011 2 Č ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1808 0
2010/2011 1 B ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy A 1895 ½
2010/2011 9 Č TJ Lanškroun "C" 1524 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk "D" 1502 ½
2010/2011 8 B TJ Lanškroun "C" 1524 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1484 1
2010/2011 6 Č TJ Lanškroun "C" 1524 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1695 1
2010/2011 4 Č TJ Lanškroun "C" 1524 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1509 1
2010/2011 3 B TJ Lanškroun "C" 1524 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1618 1
2010/2011 2 Č TJ Lanškroun "C" 1524 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald "B" 1795 1
2010/2011 1 B TJ Lanškroun "C" 1524 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald "C" 1622 0
2010/2011 8 B TJ Lanškroun 1524 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1661 0
2010/2011 7 B TJ Lanškroun 1524 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk 1823 0
2010/2011 5 B TJ Lanškroun 1524 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová 1661 1
2009/2010 11 B TJ Lanškroun C"" 1250 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1662 ½
2009/2010 9 Č TJ Lanškroun C"" 1250 Vohník Miroslav TJ Sokol Mistrovice 1692 1
2009/2010 8 B TJ Lanškroun C"" 1250 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1462 ½
2009/2010 7 Č TJ Lanškroun C"" 1250 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk D"" 1482 ½
2009/2010 6 B TJ Lanškroun C"" 1250 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B"" 1670 0
2009/2010 5 Č TJ Lanškroun C"" 1250 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C"" 1535 ½
2009/2010 4 B TJ Lanškroun C"" 1250 Lapáček Luboš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1333 1
2009/2010 3 Č TJ Lanškroun C"" 1250 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 0
2009/2010 2 B TJ Lanškroun C"" 1250 Kubíček Vlastimil TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1662 0
2009/2010 1 Č TJ Lanškroun C"" 1250 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 1
2009/2010 6 Č TJ Lanškroun B"" 1250 Lorenc Adam SK + Sokol Žamberk C"" 1250 1
2009/2010 11 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Sokol Praha-Kobylisy "B" 1
2009/2010 10 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Půlpán Matěj 2222 Polabiny "A" 1491 1
2009/2010 9 B ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Sokol Praha-Kobylisy "A" 1
2009/2010 8 B ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Cach Jakub 2222 Polabiny "B" 1000 0
2009/2010 7 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1765 ½
2009/2010 6 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Jedličková Petra Panda Rychnov n.Kn. "B" 1300 0
2009/2010 5 B ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 ½
2009/2010 4 B ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Marek Jiří Novoborská šachová akademie 1000 1
2009/2010 3 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové 1100 1
2009/2010 2 B ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Novotná Barbora Desko Liberec "B" 1428 1
2009/2010 1 Č ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Chvátil Šimon Jiskra Jaroměř 1000 1