Hráč Šolc Filip

Šolc Filip

User Pic
Jméno: Šolc Filip
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2008
Elo mezinárodní: 2045
ID: 36187
FIDE ID: 365467
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 B Spartak Vlašim 2045 2008 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2092 2053 0
2017/2018 3 B Spartak Vlašim 2022 2008 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 ½
2017/2018 2 B Spartak Vlašim 2038 2008 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1957 1935 1
2017/2018 1 Č Spartak Vlašim 1999 1990 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1997 1965 0
2017/2018 6 Č Slavia Hradec Králové C 2022 2008 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2230 2234 ½
2017/2018 5 B Slavia Hradec Králové C 2022 2008 Novotný Jan TJ Náchod B 1936 1933 ½
2017/2018 1 B Slavia Hradec Králové C 1999 1990 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2341 0
2017/2018 7 B Spartak Vlašim 2022 2008 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 ½
2017/2018 6 Č Spartak Vlašim 2022 2008 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1731 1735 1
2017/2018 5 B Spartak Vlašim 2038 2008 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1822 1864 ½
2017/2018 4 Č Spartak Vlašim 1999 1990 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2155 2073 ½
2017/2018 3 B Spartak Vlašim 1999 1990 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 1
2017/2018 2 Č Spartak Vlašim 1999 1990 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1997 1965 0
2017/2018 1 B Spartak Vlašim 1999 1990 Hronek Martin ŠK Staré Město 1895 1912 1
2017/2018 11 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2045 2008 Kořenová Martina SK OAZA Praha 2171 2172 ½
2017/2018 10 B TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 Šťastný Jan TJ Neratovice A 2235 2231 0
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 Lacina Filip SK Sokol Vysehrad 1987 2019 1
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2064 2008 Řehořek Martin Bartos Unichess 2280 2277 0
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Kralove 2064 2008 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2099 2108 ½
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2113 2082 0
2017/2018 3 B TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 Adámek Zdeněk SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 ½
2017/2018 2 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 Postupa Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 1937 1959 1
2017/2018 11 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2045 2008 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1858 1797 0
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2064 2008 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2080 2076 0
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2022 2008 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2057 2050 ½
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2022 2008 Kubíček Antonín SK Velke Losiny 2153 2154 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 Gloser David SK Lipa 2067 1997 ½
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2109 2107 ½
2017/2018 3 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 Šobotník Petr TJ Snezka Nachod 1895 1879 1
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 1987 2018 ½
2017/2018 1 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1999 1990 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny C 2107 2093 0
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1887 1933 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2016/2017 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1887 1933 Nekvinda Michal ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1798 1837 1
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1887 1933 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 1
2016/2017 7 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1848 1895 1
2016/2017 6 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 5 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 ½
2016/2017 4 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 0
2016/2017 3 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1
2016/2017 2 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 0
2016/2017 1 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 0
2016/2017 7 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 0
2016/2017 6 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2016/2017 5 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1
2016/2017 4 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy 1636 1647 0
2016/2017 3 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad 1653 1567 1
2016/2017 2 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 1
2016/2017 1 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 0
2016/2017 10 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Zelený Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1238 ½
2016/2017 9 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2002 2003 ½
2016/2017 8 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Stoček Martin 2222 SK Polabiny C 1268 1268 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Ambrož Antonín TJ Lanskroun 1965 1957 1
2016/2017 5 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice B 1915 1897 1
2016/2017 3 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Rošková Kateřina 2222 SK Polabiny B 1925 1923 1
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 1950 1924 1
2015/2016 7 B ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1238 1435 1
2015/2016 6 Č ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1443 1
2015/2016 5 B ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové B 1479 1586 1
2015/2016 3 Č ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p/O 1727 1727 ½
2015/2016 2 B ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Černý David TJ Hronov 1889 1959 ½
2015/2016 1 Č ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1582 1653 1
2015/2016 7 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Vilímová Julie Klub Šachistů Říčany 1925 1725 1791 ½
2015/2016 6 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 1
2015/2016 5 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2015/2016 4 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 3 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 0
2015/2016 2 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Kadlec Daniel Chess Most 1788 1803 ½
2015/2016 1 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 1
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Hála Bohumil TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2217 2222 ½
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 ½
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 Kuzmin Sergej ŠK Lípa B 1893 1900 1
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 1
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1812 1815 0
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1949 1908 0
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Humlíček Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové 1952 1981 ½
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1852 1830 1
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Koza Misha ŠK Lípa D 1837 1815 1
2015/2016 7 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 0
2015/2016 6 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 5 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 ½
2015/2016 4 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny A 1938 1923 1
2015/2016 3 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2015/2016 2 Č TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 1 B TJ Spartak Vlašim 1887 1933 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 0
2015/2016 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 1
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 Jedličková Petra ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 0
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 Schaffer Ondřej ŠK Rapid Pardubice B 1821 1796 0
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 Vencl Jiří ŠK Ústí nad Orlicí 1765 1
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové B 1887 1933 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny C 1830 1825 0
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1875 1889 0
2014/2015 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1996 1987 0
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1938 1936 1
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Hála Bohumil TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2236 2232 0
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. L. 1878 1907 0
2014/2015 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 2101 2097 0
2014/2015 2 B TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1907 1910 0
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1811 1889 Szücs Matyáš ŠK Lípa B 2068 2028 0
2014/2015 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1887 1933 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 0
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Fojt Petr TJ Nová Paka 1527 1535 1
2014/2015 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2048 2040 ½
2014/2015 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 0
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1812 1
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín E 1634 1
2014/2015 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Hlavatý Jaroslav TJ SKP Valdice 1675 1685 1
2014/2015 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1984 1910 1
2014/2015 1 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1810 1828 0
2014/2015 5 Č Sokol Hradec Králové 1811 1889 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1527 1535 1
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové 1811 1889 Buločkin Martin DDM Třebechovice p/O 1644 1808 0
2014/2015 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 1811 1889 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 1
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1670 1692 ½
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Sýkora Marek Desko Liberec 1674 1704 ½
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor 1652 1588 1
2013/2014 1 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1407 1526 1
2013/2014 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1647 1631 ½
2013/2014 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Jedličková Petra ŠK Lípa D 1546 1600 1
2013/2014 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Dubský Josef Sokol Dubenec 1318 1
2013/2014 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové C 1974 ½
2013/2014 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Portych Václav ŠK Lípa E 1803 1816 ½
2013/2014 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1676 1776 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1678 1666 ½
2013/2014 11 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Portych Václav TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 ½
2013/2014 10 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Mařák David ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 1
2013/2014 9 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 1
2013/2014 8 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1677 1
2013/2014 6 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Brát Libor TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 ½
2013/2014 5 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1683 ½
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 1
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1542 1539 ½
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1726 1851 0
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 ½
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1407 1526 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1558 1597 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa B 1250 1
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1558 1597 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1331 0
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1558 1597 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1517 ½
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1622 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa F 1250 1
2012/2013 8 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1671 1618 1
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice C 1586 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1678 ½
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1598 1613 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1415 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 1587 0
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1728 1497 1
2012/2013 1 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1558 1597 Marek František ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1250 1
2012/2013 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1635 ½
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1367 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Píro Michael Panda Rychnov n. Kn. 1250 ½
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Molkanov Oleg Sokol Praha - Kobylisy 1250 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 2222 ŠK Polabiny C 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1558 1597 Žourek Filip Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Soukup David PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Kuru Jakub Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1250 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Šafka Otakar ŠK Lípa A 1250 1
2011/2012 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Dostál Vojtěch Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1290 Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Vepřeková Zuzana Jiskra RMSK N. Bydžov 1000 1
2011/2012 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Porteš David ŠK Praha-Smíchov 1000 1
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny C 1382 ½
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1100 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1383 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1290 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1100 1
2011/2012 9 B ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Vacek Jaroslav Slavia HK E 1707 1677 0
2011/2012 8 Č ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Nosek Jiří Sokol HK B 1706 1668 ½
2011/2012 7 B ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Charvát Václav SK Lipa E 1762 1724 1
2011/2012 5 Č ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Baťka Josef Nový Bydžov B 1673 1620 0
2011/2012 4 B ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Kožešník Petr Dubenec 1574 1
2011/2012 3 Č ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Staněk Petr Jaroměř C 1812 0
2011/2012 2 B ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Štefan Jaroslav Horice C 1793 1822 0
2011/2012 1 Č ŠK Ortex-Reta C HK 1290 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 0
2010/2011 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1380 0
2010/2011 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy A 1503 0
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Sokol Praha-Kobylisy B 1
2010/2011 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1250 1
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Vu Antonín ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1567 0
2010/2011 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1427 0
2010/2011 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Jínová Simona 1. Novoborský ŠK 1404 1
2010/2011 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Smrkovský Lukáš Desko Liberec C 1436 1
2010/2011 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Jará Pavlína Jiskra RMSK Nový Bydžov 1394 0
2010/2011 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Vávra Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1690 ½
2010/2011 5 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Zelený František Sokol Hradec Králové B 1515 0
2010/2011 4 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1396 ½
2009/2010 3 Č ŠK ORTEX-RETA HK B 1250 Holaň Matěj ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 1 Č ŠK ORTEX-RETA HK B 1250 Doseděl Jiří ŠK Colas Lípa A 1100 1
2009/2010 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín 1100 1
2009/2010 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Frýda Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2009/2010 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kalocsai Tomáš TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kuru Jakub Sokol JOSI Červený Kostelec 1
2009/2010 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Šimková Zuzana Sokol Hradec Králové B 1100 1
2009/2010 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Přibyl Šimon ŠK DDM Třebechovice 0
2009/2010 5 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1250 Dvořák Radovan SK Lipa D 1540 0
2009/2010 1 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1250 Novotný Otto Sokol Hradec Kralove B 1518 0