Hráč Malák Petr

Malák Petr

User Pic
Jméno: Malák Petr
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1382
Elo mezinárodní: 1285
ID: 36164
FIDE ID: 392880
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 B ŠK Lípa "E" 1291 1373 Kraus Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1341 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa "E" 1291 1373 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa "E" 1291 1373 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1328 1364 ½
2015/2016 2 Č ŠK Lípa "E" 1291 1373 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové "C" 1568 1
2015/2016 6 Č ŠK Lípa C 1291 1373 Borůvka Jiří NIKI TJ Náchod B 1793 1789 0
2015/2016 10 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Sucharda David ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 0
2015/2016 9 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 ½
2015/2016 6 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 0
2015/2016 5 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Hofman Kryštof Novoborská šachová akademie 1609 1693 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1557 1624 0
2015/2016 1 B ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 0
2014/2015 11 B ŠK Lípa 1302 1183 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1433 1531 0
2014/2015 8 B ŠK Lípa 1302 1183 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1477 1494 1
2014/2015 6 B ŠK Lípa 1302 1183 Kocanda Jakub ŠKM Lanškroun 1150 1
2014/2015 5 Č ŠK Lípa 1302 1183 Kopecký František TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 3 Č ŠK Lípa 1302 1183 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1205 0
2014/2015 1 B ŠK Lípa 1302 1183 Holina Martin TJ Bohemians Praha B 1250 0
2014/2015 1 B ŠK Lípa D 1302 1183 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1578 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa B 1302 1183 Trojtl Jan TJ Hronov 1413 1346 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa B 1302 1183 Marek František ŠK Ortex Hradec Kr. C 1222 1
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 1302 1183 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p/O 1142 ½
2014/2015 1 Č ŠK Lípa B 1302 1183 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1686 1699 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1302 1183 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice 1525 0
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1302 1183 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa F 1100 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1632 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa F 1100 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1297 1
2013/2014 2 B ŠK Lípa F 1100 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1367 0
2013/2014 1 Č ŠK Lípa F 1100 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové D 1604 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1100 Marek František ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1250 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1100 Taláb Martin Lokomotiva Trutnov A 1100 1
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1100 Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín A 1100 1
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1100 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1250 0
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1100 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov A 1100 ½
2012/2013 9 B ŠK Lípa F 1100 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1250 ½
2012/2013 7 Č ŠK Lípa F 1100 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové C 1250 1
2012/2013 4 B ŠK Lípa F 1100 Hornik Michael Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2012/2013 1 Č ŠK Lípa F 1100 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1728 1497 0
2010/2011 7 B ŠK Lípa 1100 Batelka Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1100 0
2010/2011 6 Č ŠK Lípa 1100 Soukup Jakub PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 0
2010/2011 3 Č ŠK Lípa 1100 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 2 B ŠK Lípa 1100 Vít Ondřej Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 0
2009/2010 9 Č ZŠ Milady Horákové HK 1100 Kořínek Vojtěch ŠK Colas Lípa B 1000 0
2009/2010 8 B ZŠ Milady Horákové HK 1100 Šimek Jan ŠK Colas Lípa A 1000 0
2009/2010 6 B ZŠ Milady Horákové HK 1100 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 0
2009/2010 5 Č ZŠ Milady Horákové HK 1100 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1100 1
2009/2010 4 Č ZŠ Milady Horákové HK 1100 Flašar Jaroslav Jiskra Hořice B 1736 0