Hráč Orság Milan

Orság Milan

User Pic
Jméno: Orság Milan
Oddíl: TJ Neratovice
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2361
Elo mezinárodní: 2325
ID: 36
FIDE ID: 300853
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Dukla Praha 2325 2361 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2300 2301 ½
2017/2018 10 Č TJ Dukla Praha 2327 2361 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2282 2323 ½
2017/2018 9 B TJ Dukla Praha 2344 2361 Malý Marek Klub sachistu Ricany 1925 2155 2185 ½
2017/2018 7 B TJ Dukla Praha 2344 2361 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2188 2190 ½
2017/2018 5 Č TJ Dukla Praha 2327 2361 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2371 2371 ½
2017/2018 4 B TJ Dukla Praha 2327 2361 Moravec Vít Sparta Kutna Hora 2211 2195 ½
2017/2018 3 Č TJ Dukla Praha 2327 2361 Borkovec Milan Sokol Tabor 2209 2208 1
2017/2018 2 B TJ Dukla Praha 2327 2361 Meduna Eduard Eurovia Praha 2404 2400 ½
2017/2018 1 Č TJ Dukla Praha 2346 2354 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2327 2326 ½
2017/2018 10 Č TJ Neratovice A 2327 2361 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2251 2240 0
2017/2018 9 B TJ Neratovice A 2327 2361 Řehořek Martin Bartos Unichess 2271 2277 1
2017/2018 8 Č TJ Neratovice A 2344 2361 Hrabuša Matěj 2222 SK Polabiny B 2353 0 0
2017/2018 6 Č TJ Neratovice A 2344 2361 Fajman Petr TJ Neratovice B 2219 2221 ½
2017/2018 5 B TJ Neratovice A 2344 2361 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2264 2255 1
2017/2018 4 Č TJ Neratovice A 2327 2361 Plischki Sebastian SK Dopravni podnik Praha 2406 0 ½
2017/2018 3 B TJ Neratovice A 2327 2361 Jüptner Jan SK JOLY Lysa nad Labem C 2233 2254 1
2017/2018 1 B TJ Neratovice A 2346 2354 Výprachtický David SK OAZA Praha 2236 2228 ½
2016/2017 11 B SK AD Jicin B 2340 1000 Rodshtein Tereza SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 1
2016/2017 10 Č SK AD Jicin B 2340 1000 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 ½
2016/2017 7 Č SK AD Jicin B 2340 1000 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2321 2313 0
2016/2017 6 B SK AD Jicin B 2340 1000 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 1
2016/2017 5 Č SK AD Jicin B 2340 1000 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2226 2199 1
2016/2017 4 B SK AD Jicin B 2340 1000 Movsesian Julia GROP Praha 2328 2327 1
2016/2017 2 B SK AD Jicin B 2340 1000 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2073 2035 1
2016/2017 1 Č SK AD Jicin B 2340 1000 Česal Jaroslav SK Sokol Vysehrad 2200 2214 0
2016/2017 11 Č TJ DUKLA Praha 2325 2361 Čáp Adam ŠK Kladno 2231 2201 ½
2016/2017 10 B TJ DUKLA Praha 2327 2361 Doležal Radoslav TJ Praha - Pankrác B 2371 2371 ½
2016/2017 9 Č TJ DUKLA Praha 2344 2361 Frolov Artur ŠK DP Praha 2413 0 0
2016/2017 8 B TJ DUKLA Praha 2344 2361 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2372 2370 ½
2016/2017 6 B TJ DUKLA Praha 2344 2361 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2264 2255 1
2016/2017 4 Č TJ DUKLA Praha 2327 2361 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 1
2016/2017 3 B TJ DUKLA Praha 2327 2361 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 1
2016/2017 2 Č TJ DUKLA Praha 2327 2361 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2438 2428 ½
2016/2017 1 B TJ DUKLA Praha 2346 2354 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2155 2138 ½
2015/2016 7 B AD Mahrla Praha 2340 1000 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 0
2015/2016 6 B AD Mahrla Praha 2340 1000 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2518 2521 0
2015/2016 3 B AD Mahrla Praha 2340 1000 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 ½
2015/2016 11 Č TJ DUKLA Praha 2340 1000 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 ½
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 2340 1000 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 0
2015/2016 6 B TJ DUKLA Praha 2340 1000 Houška Jiří ŠK Líně 2194 2247 ½
2015/2016 4 B TJ DUKLA Praha 2340 1000 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 0
2015/2016 3 Č TJ DUKLA Praha 2340 1000 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 ½
2015/2016 2 B TJ DUKLA Praha 2340 1000 Juřek Josef Šakal Kozolupy 2286 2242 ½
2015/2016 1 B TJ DUKLA Praha 2340 1000 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 0
2015/2016 9 B Slavie Liberec B 2340 1000 Hofman Kryštof Novoborska Akademie B 1609 1693 0
2015/2016 7 Č Slavie Liberec B 2340 1000 Hladík Karel Slavia Liberec A 1099 0
2015/2016 3 Č Slavie Liberec B 2340 1000 Hurtík Matěj Novoborska Akademie C 1175 1428 0
2015/2016 2 B Slavie Liberec B 2340 1000 Dolenský Štěpán SK Libstat A 1436 1388 0
2015/2016 1 Č Slavie Liberec B 2340 1000 Viták Jiří Desko Liberec B 1888 1847 0
2014/2015 8 Č TJ Dukla Praha 2380 2408 Spal Milan ŠACHklub Písek 2199 2196 1
2014/2015 6 Č TJ Dukla Praha 2380 2408 Freisler Pavel ŠK Kladno 2301 2289 ½
2014/2015 4 B TJ Dukla Praha 2380 2408 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 0
2014/2015 2 B TJ Dukla Praha 2380 2408 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 ½
2014/2015 1 Č TJ Dukla Praha 2380 2408 Štross František ŠK Holdia DP Praha 2305 2315 0
2014/2015 11 B AD Mahrla Praha 2380 2408 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 ½
2014/2015 9 Č AD Mahrla Praha 2380 2408 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2363 2357 1
2014/2015 4 B AD Mahrla Praha 2380 2408 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 0
2014/2015 3 Č AD Mahrla Praha 2380 2408 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2416 2388 1
2013/2014 11 Č AD Mahrla 2378 2405 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2163 2159 1
2013/2014 10 B AD Mahrla 2378 2405 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 1
2013/2014 9 Č AD Mahrla 2378 2405 Kadeřábek Jiří ŠK AD Jičín 2173 2185 ½
2013/2014 8 B AD Mahrla 2378 2405 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2302 2301 ½
2013/2014 7 Č AD Mahrla 2378 2405 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 1
2013/2014 6 B AD Mahrla 2378 2405 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 ½
2013/2014 4 B AD Mahrla 2378 2405 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 ½
2013/2014 3 Č AD Mahrla 2378 2405 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½
2013/2014 1 Č AD Mahrla 2378 2405 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 1
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Škoda Martin Gambit Jihlava 2102 2132 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2277 2314 1
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 ½
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Kozák Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 ½
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2326 2327 ½
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha - Kobylisy 2373 2434 ½
2012/2013 10 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 1
2012/2013 6 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 1
2012/2013 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 ½
2012/2013 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 1
2012/2013 11 Č AD Mahrla Praha 2393 2407 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 ½
2012/2013 10 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 0
2012/2013 9 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 ½
2012/2013 8 Č AD Mahrla Praha 2393 2407 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½
2012/2013 7 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 0
2012/2013 6 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 0
2012/2013 5 Č AD Mahrla Praha 2393 2407 Blatný Pavel TJ Tatran Litovel 2420 2427 1
2012/2013 4 Č AD Mahrla Praha 2393 2407 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2324 2349 ½
2012/2013 3 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2422 2414 ½
2012/2013 2 B AD Mahrla Praha 2393 2407 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2451 2462 ½
2012/2013 1 Č AD Mahrla Praha 2393 2407 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2536 2538 0
2011/2012 11 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 Folk Petr Sokol Plzeň 1 2238 2247 1
2011/2012 10 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2343 2335 1
2011/2012 7 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 Kopecký Pavel Šachový klub Viktoria Žižkov 2252 2233 1
2011/2012 5 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2050 2113 1
2011/2012 1 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2407 2416 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2110 2108 1
2011/2012 11 B ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 0
2011/2012 10 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 ½
2011/2012 9 B ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Folk Petr Šakal Kozolupy 2238 2247 ½
2011/2012 8 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 ½
2011/2012 7 B ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2297 2325 1
2011/2012 6 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 ½
2011/2012 5 B ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 1
2011/2012 4 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2375 2382 ½
2011/2012 3 B ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Tupý Martin TJ Pankrác 2264 2267 ½
2011/2012 2 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 0
2011/2012 1 Č ŠK Mahrla Praha 2407 2416 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 ½
2010/2011 11 B ŠK Mahrla Praha 2426 Walek Milan TŽ Třinec 2381 ½
2010/2011 10 Č ŠK Mahrla Praha 2426 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 0
2010/2011 9 Č ŠK Mahrla Praha 2426 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 0
2010/2011 8 B ŠK Mahrla Praha 2426 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2010/2011 7 B ŠK Mahrla Praha 2426 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 ½
2010/2011 6 Č ŠK Mahrla Praha 2426 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 0
2010/2011 5 Č ŠK Mahrla Praha 2426 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 ½
2010/2011 4 Č ŠK Mahrla Praha 2426 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 ½
2010/2011 3 B ŠK Mahrla Praha 2426 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 1
2010/2011 1 B ŠK Mahrla Praha 2426 Stehno Pavel ŠK Rapid Pardubice 2335 1
2010/2011 10 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2122 1
2010/2011 8 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 1
2010/2011 7 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 1
2010/2011 5 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 ½
2010/2011 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½
2010/2011 2 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Balín Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 ½
2010/2011 1 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2426 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 ½
2009/2010 9 Č TJ Dukla Praha 2429 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2454 ½
2009/2010 8 B TJ Dukla Praha 2429 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 1
2009/2010 6 Č TJ Dukla Praha 2429 Hába Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 0
2009/2010 5 B TJ Dukla Praha 2429 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 1
2009/2010 3 B TJ Dukla Praha 2429 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov B"" 2350 ½
2009/2010 1 B TJ Dukla Praha 2429 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 1
2009/2010 9 Č ŠK Mahrla Praha 2429 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2218 1
2009/2010 8 B ŠK Mahrla Praha 2429 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2413 0
2009/2010 5 Č ŠK Mahrla Praha 2429 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 ½
2009/2010 4 Č ŠK Mahrla Praha 2429 Walek Milan TŽ Třinec 2350 0
2009/2010 3 B ŠK Mahrla Praha 2429 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2347 0
2009/2010 2 Č ŠK Mahrla Praha 2429 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov 2342 1
2008/2009 11 Č TJ DUKLA Praha A 2428 Michálek Jan Šakal Kozolupy A 2286 ½
2008/2009 7 Č TJ DUKLA Praha A 2428 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2230 1
2008/2009 6 B TJ DUKLA Praha A 2428 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 B 2209 1
2008/2009 5 B TJ DUKLA Praha A 2428 Trmal Jaroslav ŠK Pyrit Příbram A 2251 1
2008/2009 3 B TJ DUKLA Praha A 2428 Novák Michal Sokol Klatovy A 2241 1
2008/2009 1 B TJ DUKLA Praha A 2428 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác Praha B 2303 1
2008/2009 8 Č ŠK Mahrla Praha 2428 Roubalík Jakub ŠK SK Zlín 2216 0
2008/2009 7 Č ŠK Mahrla Praha 2428 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 ½
2008/2009 6 B ŠK Mahrla Praha 2428 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 0
2008/2009 5 B ŠK Mahrla Praha 2428 Chura Jan TJ Bohemians Praha 2237 1
2008/2009 4 B ŠK Mahrla Praha 2428 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2239 1
2008/2009 3 Č ŠK Mahrla Praha 2428 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec A 2216 ½
2008/2009 2 Č ŠK Mahrla Praha 2428 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 1
2008/2009 1 B ŠK Mahrla Praha 2428 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2294 1
2007/2008 10 B ŠK DA Praha A Srba Milan Bohemians Praha B 1
2007/2008 9 B ŠK DA Praha A Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 6 Č ŠK DA Praha A Kotek Daniel ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 5 B ŠK DA Praha A Šimek Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 4 Č ŠK DA Praha A Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 3 B ŠK DA Praha A Kuba Jindřich ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 1 B ŠK DA Praha A Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 1
2006/2007 10 B ŠK Dům armády Praha 2423 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2457 ½
2006/2007 8 B ŠK Dům armády Praha 2423 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2336 ½
2006/2007 6 B ŠK Dům armády Praha 2423 Černoušek Lukáš ŠK ČSOB 2408 0
2006/2007 5 Č ŠK Dům armády Praha 2423 Konopka Michal TJ Slavia Hradec Králové 2426 1
2006/2007 3 Č ŠK Dům armády Praha 2423 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2422 1
2006/2007 2 B ŠK Dům armády Praha 2423 Stehno Pavel TJ ŠO Chrudim 2273 1
2005/2006 10 Č ŠK Dům armády 2408 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2354 ½
2005/2006 9 B ŠK Dům armády 2408 Londýn Radek ŠK ČSOB 2334 1
2005/2006 8 Č ŠK Dům armády 2408 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá n.L. 2404 ½
2005/2006 7 B ŠK Dům armády 2408 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2367 ½
2005/2006 6 Č ŠK Dům armády 2408 Láznička Viktor Synthesia Pardub. 2517 0
2005/2006 5 Č ŠK Dům armády 2408 Konopka Michal Slavia Hradec Kr. 2489 1
2005/2006 1 Č ŠK Dům armády 2408 Příborský Ivo Sokol Plzeň I C 2288 1
2005/2006 11 B Sokol Plzeň Ingem 2408 Polák Tomáš Lokomotiva Brno A 2499 ½
2005/2006 10 B Sokol Plzeň Ingem 2408 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 0
2005/2006 9 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Shvartz Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad 2492 ½
2005/2006 8 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2379 ½
2005/2006 7 B Sokol Plzeň Ingem 2408 Pešout Jan TJ Pankrác 2253 ½
2005/2006 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Walek Milan TŽ Třinec 2374 1
2005/2006 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 1
2005/2006 4 B Sokol Plzeň Ingem 2408 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 0
2005/2006 3 B Sokol Plzeň Ingem 2408 Heberla Bartolomiej Bauset Pardubice 2465 ½
2005/2006 2 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Vesselovsky Serguei A64 Hagemann Opava 2409 ½
2005/2006 1 Č Sokol Plzeň Ingem 2408 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 1
2004/2005 9 B Sokol Plzeň Ingem 2402 Řehák Pavel Slavoj Ostrava 2197 1
2004/2005 8 B Sokol Plzeň Ingem 2402 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 ½
2004/2005 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2402 Sikora-Lerch Jan Bauset Pardubice 2316 1
2004/2005 11 Č DA Praha 2402 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB "A" 2292 ½
2004/2005 9 Č DA Praha 2402 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 ½
2004/2005 6 B DA Praha 2402 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad "B" 2323 1
2004/2005 5 B DA Praha 2402 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2253 ½
2004/2005 4 Č DA Praha 2402 Prymula Roman Sl.Hrad.Králové 2286 0
2004/2005 2 Č DA Praha 2402 Doležal Radoslav TJ Pankrác "A" 2420 ½
2004/2005 1 B DA Praha 2402 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad "C" 2232 ½
2003/2004 9 B Sokol Plzeň Ingem 2382 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2363 ½
2003/2004 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2382 Studnička Tomáš Sokol Kolín 2320 1
2003/2004 4 B Sokol Plzeň Ingem 2382 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2340 ½
2003/2004 3 B Sokol Plzeň Ingem 2382 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 1
2003/2004 7 B ŠK Dům armády 2382 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2258 1
2003/2004 6 Č ŠK Dům armády 2382 Moravec Michal Sokol Kolín B 2297 1
2003/2004 5 B ŠK Dům armády 2382 Šťastný Jan TJ Synthesia Pard. 2260 1
2003/2004 4 Č ŠK Dům armády 2382 Nováček Jan ŠK čSOB B 2179 1
2003/2004 3 Č ŠK Dům armády 2382 Spal Milan Sokol Tábor 2308 1