Hráč Nosek Jan

Nosek Jan

User Pic
Jméno: Nosek Jan
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2028
Elo mezinárodní: 2014
ID: 35904
FIDE ID: 368393
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 2032 2064 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1899 1903 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 2019 2064 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1989 2001 1
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Králové D 2019 2064 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové A 1953 1976 1
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n.L. 2432 2410 ½
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 Velecký Viktor TJ Hronov 2091 2072 1
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice p.O. 2032 2064 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1871 1896 0
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 2039 2064 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 ½
2017/2018 4 B DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2053 2040 1
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 2019 2064 Čechura Petr TJ Náchod B 2170 2168 ½
2017/2018 11 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2039 2064 Štork Rostislav Caissa Pivovar Dalesice 1773 1757 ½
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2032 2064 Dittrich Pavel TJ Namest n/Oslavou 2237 2231 0
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Kralove B 2039 2064 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2114 2100 0
2017/2018 1 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1990 2030 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny C 2092 2054 1
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1875 2007 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 1
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1875 2007 Ježek Milan TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 1
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1875 2007 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 2094 2097 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1875 2007 Kupsa Matěj TJ Lanskroun 1693 1690 1
2016/2017 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 1875 2007 Kaisler Martin SK Lipa 2028 2016 0
2015/2016 11 Č ŠK Libštát 1875 2007 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2051 2029 ½
2015/2016 10 B ŠK Libštát 1875 2007 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 0
2015/2016 9 Č ŠK Libštát 1875 2007 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2125 2078 0
2015/2016 8 B ŠK Libštát 1875 2007 Boreš Roman ŠK Česká Lípa 2132 2113 0
2015/2016 7 Č ŠK Libštát 1875 2007 Haase Pavel Desko Liberec "B" 1929 1931 0
2015/2016 6 B ŠK Libštát 1875 2007 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 ½
2015/2016 5 B ŠK Libštát 1875 2007 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2091 2084 1
2015/2016 4 Č ŠK Libštát 1875 2007 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2012 2011 0
2015/2016 2 Č ŠK Libštát 1875 2007 Ďúran Tomáš Desko Liberec "A" 2180 2159 0
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 1
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1759 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 Vaněk Jiří TJ Jiskra Nový Bydžov 1748 1728 0
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1711 1771 1
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1801 1810 1
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1875 2007 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1662 1721 1
2015/2016 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 1875 2007 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 1875 2007 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 1998 2002 0
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 1875 2007 Krys Jan TJ ŠO Chrudim 1668 1705 1
2014/2015 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1875 2007 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 0
2014/2015 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1679 1679 1
2014/2015 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Janák Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1770 1817 0
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1706 1668 ½
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1885 1864 ½
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1810 1828 0
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Novotný Jan TJ Nová Paka 1640 1640 1
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1797 1815 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1902 1854 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 0
2014/2015 10 B ŠK Libštát 1902 1854 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2098 2128 ½
2014/2015 9 Č ŠK Libštát 1902 1854 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1855 1853 1
2014/2015 7 Č ŠK Libštát 1902 1854 Záhorbenský Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 2128 2127 0
2014/2015 5 B ŠK Libštát 1902 1854 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2131 2082 ½
2014/2015 4 Č ŠK Libštát 1902 1854 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1908 1946 1
2014/2015 2 Č ŠK Libštát 1902 1854 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 ½
2014/2015 1 B ŠK Libštát 1902 1854 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 1933 1906 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Pech David TJ Sokol Údlice 1525 0
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1647 1699 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Miklášová Emma 2222 ŠK Polabiny B 1590 1250 1
2013/2014 2 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 ½
2013/2014 11 B ŠK Libštát 1717 1727 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1915 1950 ½
2013/2014 10 Č ŠK Libštát 1717 1727 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1820 1
2013/2014 9 B ŠK Libštát 1717 1727 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1687 1772 1
2013/2014 7 B ŠK Libštát 1717 1727 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "C" 1814 1838 1
2013/2014 6 Č ŠK Libštát 1717 1727 Weickelt Harald TJ Krásná Lípa 2205 1
2013/2014 5 Č ŠK Libštát 1717 1727 Holub Jaroslav ŠK Stráž pod Ralskem 1686 1
2013/2014 4 B ŠK Libštát 1717 1727 Hnát Zdeněk Chess Rowdies 1843 1852 ½
2013/2014 2 B ŠK Libštát 1717 1727 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1857 1922 1
2013/2014 1 Č ŠK Libštát 1717 1727 Hort Jaroslav TJ Desko Liberec "B" 1436 1
2013/2014 11 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 0
2013/2014 10 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Picek Karel ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1587 1
2013/2014 9 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 1
2013/2014 8 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1528 1
2013/2014 6 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Klázar Václav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 ½
2013/2014 5 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1705 1708 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Chasák Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 ½
2013/2014 1 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 ½
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Miklášová Emma 2222 ŠK Polabiny B 1590 1250 1
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 ½
2013/2014 1 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1717 1727 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 ½
2012/2013 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín D 1686 1
2012/2013 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1633 ½
2012/2013 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1364 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Ležík Jan ŠK Lípa D 1100 1
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí B 1546 ½
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1598 1613 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 0
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Kořenová Karolína TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1250 ½
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Pravda Kryštof Sokol Praha - Kobylisy 1333 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Vítová Anna ŠK Lípa 1485 1472 ½
2012/2013 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1355 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Horák Adam Desko Liberec B 1455 1449 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny C 1100 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1369 1
2012/2013 8 Č ŠK Libštát "A" 1706 1690 Suchomel Tomáš Desko Liberec "B" 1750 1824 0
2012/2013 7 B ŠK Libštát "A" 1706 1690 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1826 1877 ½
2012/2013 6 Č ŠK Libštát "A" 1706 1690 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "C" 1672 1713 1
2012/2013 5 B ŠK Libštát "A" 1706 1690 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1000 1
2012/2013 1 B ŠK Libštát "A" 1706 1690 Ščerba Jiří ŠK Česká Lípa 1909 1918 0
2011/2012 7 Č Lokomotiva Trutnov A 1416 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1789 1789 0
2011/2012 6 B Lokomotiva Trutnov A 1416 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1420 1634 ½
2011/2012 5 Č Lokomotiva Trutnov A 1416 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 4 B Lokomotiva Trutnov A 1416 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 ½
2011/2012 3 B Lokomotiva Trutnov A 1416 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 1 Č Lokomotiva Trutnov A 1416 Kosař Matěj Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 0
2011/2012 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1416 Mühlstein Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov 1000 1
2011/2012 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1416 Halamíček David ŠK Praha-Smíchov 1250 1
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1416 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1616 1616 0
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1416 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny C 1370 1
2011/2012 2 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1416 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 0
2011/2012 9 B TJ Lomnice n/Pop B 1416 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1469 ½
2011/2012 8 Č TJ Lomnice n/Pop B 1416 Šimůnek Tomáš ŠACHklub Jilemnice 1000 1
2011/2012 7 B TJ Lomnice n/Pop B 1416 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1582 ½
2011/2012 6 Č TJ Lomnice n/Pop B 1416 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka B 1000 ½
2011/2012 5 B TJ Lomnice n/Pop B 1416 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov D 1100 ½
2011/2012 4 Č TJ Lomnice n/Pop B 1416 Ferstl Jan ŠK PS Tuhaň 1000 1
2011/2012 3 B TJ Lomnice n/Pop B 1416 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1442 1
2010/2011 7 Č Lokomotiva Trutnov 1250 Hejzlar Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1250 1
2010/2011 6 B Lokomotiva Trutnov 1250 Chasák Jan ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2010/2011 5 Č Lokomotiva Trutnov 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 ½
2010/2011 4 B Lokomotiva Trutnov 1250 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2010/2011 3 B Lokomotiva Trutnov 1250 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1729 0
2010/2011 1 Č Lokomotiva Trutnov 1250 Kosař Matěj Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 0
2010/2011 11 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1250 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1750 0
2010/2011 5 Č TJ Lomnice nad Popelkou 1250 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1662 ½
2010/2011 9 B TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Pešák Stanislav TJ Spartak Vrchlabí B 1000 1
2010/2011 8 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Martínek Lubomír ŠK Sobotka 1697 0
2010/2011 6 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Fejfar Pavel TJ Nová Paka B 1000 1
2010/2011 5 B TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Kubát Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1000 1
2010/2011 3 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Louda Miloslav Sport.klub policie Valdice 1422 ½
2010/2011 2 B TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Malíková Kateřina Šach klub AD Jičín D 1834 0
2010/2011 1 Č TJ Lomnice n/Pop. B 1250 Horáček Jiří TJ Sokol Lužany 1000 0
2009/2010 9 Č TJ Lomnice B Suchánek Michal TJ Nová Paka A 1364 0
2009/2010 8 B TJ Lomnice B Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice B 1448 1
2009/2010 4 B TJ Lomnice B Kobrle Jaromír TJ Nová Paka B 1317 0
2009/2010 1 B TJ Lomnice B Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1250 0