Hráč Simet Martin

Simet Martin

User Pic
Jméno: Simet Martin
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2185
Elo mezinárodní: 2182
ID: 35860
FIDE ID: 377244
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 2212 Brejník Gustav TJ Kobylisy 2081 2065 ½
2017/2018 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 2175 2212 Sýkora Marek Desko Liberec 1952 1847 ½
2017/2018 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2001 1938 0
2017/2018 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 2212 Brejník Gustav TJ Kobylisy 2081 2065 ½
2017/2018 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 2212 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1972 1919 1
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2175 2212 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 2083 1987 0
2017/2018 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1775 1751 1
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 Sýkora Marek Desko Liberec 2041 1980 ½
2017/2018 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 Novotný Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 1
2017/2018 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE České Budějovice 1721 1754 1
2017/2018 11 Č ŠK Sokol Klatovy 2186 2212 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2102 2091 ½
2017/2018 10 B ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 ½
2017/2018 9 Č ŠK Sokol Klatovy 2146 2212 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2193 2175 1
2017/2018 8 B ŠK Sokol Klatovy 2146 2212 Juřek Josef TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 ½
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2170 2212 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2213 2225 ½
2017/2018 6 B ŠK Sokol Klatovy 2170 2212 Kovář Josef ŠK Praha-Smíchov 2030 2034 1
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2099 2107 1
2017/2018 4 B ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1975 1971 1
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 Bujak Michal TJ Bohemians Praha "B" 2211 2192 0
2017/2018 1 B ŠK Sokol Klatovy 2281 2255 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2157 2168 1
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 1
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny 1939 1952 1
2016/2017 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 ½
2016/2017 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 1
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 ½
2016/2017 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1789 1732 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1
2016/2017 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Otrubová Kristýna Klub šachistů Říčany 1925 1556 1577 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2017 1999 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1635 1800 0
2016/2017 11 B TJ Plzeň Košutka 2186 2212 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 ½
2016/2017 10 Č TJ Plzeň Košutka 2175 2212 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2353 2344 ½
2016/2017 8 Č TJ Plzeň Košutka 2146 2212 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2027 2065 ½
2016/2017 6 B TJ Plzeň Košutka 2170 2212 Petr Jan TJ Praha - Pankrác B 2103 2117 ½
2016/2017 5 Č TJ Plzeň Košutka 2175 2212 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha 2219 2220 1
2016/2017 4 B TJ Plzeň Košutka 2175 2212 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2237 2220 1
2016/2017 2 B TJ Plzeň Košutka 2175 2212 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2172 2134 ½
2016/2017 1 Č TJ Plzeň Košutka 2281 2255 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2225 2227 0
2015/2016 11 Č Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 Mařík Jiří Loko Plzeň A 2024 2000 1
2015/2016 10 B Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 Sýkora Marek ŠAKAL KOZOLUPY B 1969 1944 ½
2015/2016 8 B Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 Pech Břetislav ŠK Přeštice A 1948 1946 1
2015/2016 5 B Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 Pelikán David TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1895 1925 ½
2015/2016 1 B Sokol Plzeň - Letná "A" 2017 1999 Eret Matouš Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2046 2035 1
2015/2016 11 Č TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Zbořil Jaroslav ŠK Karlovy Vary 1994 1977 1
2015/2016 10 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 8 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2153 2160 0
2015/2016 7 Č TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 1
2015/2016 6 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Bakalář Petr Unichess C 2221 2223 0
2015/2016 5 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 ½
2015/2016 4 Č TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Folk Petr Šakal Kozolupy 2214 2211 0
2015/2016 3 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Nečada Martin TJ DUKLA Praha 2107 2107 ½
2015/2016 2 Č TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2183 2147 ½
2015/2016 1 B TJ Plzeň Košutka 2017 1999 Volek Radomír TJ Tatran Podbořany 2094 2090 ½
2015/2016 11 B ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Kašpar Lukáš Dynamo ZČE Plzeň 1620 1647 1
2015/2016 10 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Bui Tien Long Sokol Domažlice 1394 1440 1
2015/2016 9 B ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Mykiska Mojmír Sokol Buštěhrad B 1438 1441 1
2015/2016 8 B ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Černíček Matyáš Union Louny 1456 1553 1
2015/2016 7 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Pospíchal Michael Slavoj Litoměřice 1699 1747 1
2015/2016 6 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Srba Stanislav Spartak Chodov 1636 1614 1
2015/2016 4 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Kunc Jan ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 1
2015/2016 3 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0
2015/2016 2 B ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 ½
2015/2016 1 Č ŠK 64 Plzeň 2017 1999 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 1
2014/2015 11 B Košutka A 1900 1865 Volf Jiří Kšice A 1414 1
2014/2015 10 Č Košutka A 1900 1865 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice A 1627 1681 1
2014/2015 9 B Košutka A 1900 1865 Kupka František Sokol Plzeň 1 2071 2079 ½
2014/2015 8 Č Košutka A 1900 1865 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1920 1727 1
2014/2015 7 B Košutka A 1900 1865 Mráz Vojtěch Loko Plzeň B 1637 1
2014/2015 6 Č Košutka A 1900 1865 Vitouš Václav ŠAKAL Kozolupy B 1837 1858 1
2014/2015 5 Č Košutka A 1900 1865 Pašek Martin SŠK HeřNýř A 1878 1826 1
2014/2015 3 Č Košutka A 1900 1865 Kotěšovec Daniel Sokol Plzeň - Letná B 1543 1543 1
2014/2015 2 B Košutka A 1900 1865 Decker Vladimír ŠK Kdyně 1658 1
2014/2015 1 Č Košutka A 1900 1865 Kalista Karel Loko Plzeň A 1853 1853 1
2014/2015 8 Č TJ Košutka Plzeň B 1900 1865 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1885 1933 1
2014/2015 4 B TJ Košutka Plzeň B 1900 1865 Truksa Václav ŠK DDM Planá 1873 1864 ½
2014/2015 11 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Molkanov Oleg Sokol Praha - Kobylisy B 1431 1
2014/2015 10 B ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy A 1699 1822 1
2014/2015 9 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Krutský Martin ŠK Teplice 1953 1989 0
2014/2015 8 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2014/2015 7 B ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1653 1761 1
2014/2015 6 B ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 1
2014/2015 5 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1514 1508 1
2014/2015 4 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Bui Tien Long TJ Sokol Domažlice 1410 1412 1
2014/2015 3 B ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí n.L. 1629 1662 ½
2014/2015 2 Č ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Ullmann Adam CHESS Most B 1614 1
2014/2015 1 B ŠK 64 Plzeň 1900 1865 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1626 1605 1
2013/2014 10 B TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Riedl Max TJ Sokol Domažlice B 2007 2038 1
2013/2014 8 Č TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Vlk Miloslav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 2006 1982 0
2013/2014 7 B TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Šimandl Karel Loko Plzeň B 2104 2119 0
2013/2014 6 Č TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Baumruk Josef ŠK Přeštice B 2013 1993 0
2013/2014 5 B TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Váchal Josef TJ Sokol Postřekov A 1878 1896 ½
2013/2014 4 Č TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Mička Vladislav ŠK Líně B 2002 2015 0
2013/2014 3 B TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Novák Jaromír ŠK Sokol Klatovy B 1911 2001 0
2013/2014 2 Č TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Švec Jan ŠK Tachov B 1831 1814 ½
2013/2014 1 B TJ Košutka Plzeň D 1757 1772 Michal Josef SŠK HeřNýř B 2011 1964 0
2013/2014 8 Č Košutka B 1757 1772 Kopřiva Martin Loko Plzeň A 1832 1897 0
2013/2014 5 B Košutka B 1757 1772 Paleček Jindřich ŠAKAL Kozolupy B 1906 1
2013/2014 2 Č Košutka B 1757 1772 Ešner Marek Plzeň - Letná B 1000 ½
2013/2014 11 B TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Kopáček Lukáš CHESS Most C 1250 1
2013/2014 10 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Hanzlík Tomáš CHESS Most B 1622 1616 1
2013/2014 9 B TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1572 1727 1
2013/2014 8 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Lipták Zdeněk ŠK Spartak Chodov 1634 1635 ½
2013/2014 7 B TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1596 1432 1
2013/2014 6 B TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Gruber Tomáš ŠK Slavoj Litoměřice 1698 1660 ½
2013/2014 5 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Pivoňka Michael ŠK Praha Smíchov 1556 1682 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Běl Jiří SŠK HeřNýř 1256 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1597 1522 1
2013/2014 2 Č TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Hons Tomáš ŠK Teplice 1412 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Domažlice 1757 1772 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 1
2012/2013 11 B ŠK Líně 1816 1816 Štich Jan Chess Most C 1530 1566 ½
2012/2013 10 Č ŠK Líně 1816 1816 Kadlec Daniel Chess Most B 1724 1795 0
2012/2013 9 Č ŠK Líně 1816 1816 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1557 1
2012/2013 8 Č ŠK Líně 1816 1816 Hollan Martin SK OAZA Praha 1726 1897 0
2012/2013 7 B ŠK Líně 1816 1816 Macková Veronika ŠK Praha Smíchov 1643 1663 0
2012/2013 6 B ŠK Líně 1816 1816 Lipták Zdeněk ŠK Spartak Chodov 1548 1
2012/2013 5 Č ŠK Líně 1816 1816 Bruna Martin ŠK Tachov 1546 1
2012/2013 4 Č ŠK Líně 1816 1816 Kubal Ondřej TJ Sokol Domažlice 1321 ½
2012/2013 3 B ŠK Líně 1816 1816 Gruber Tomáš ŠK Kralupy 1728 1728 ½
2012/2013 2 B ŠK Líně 1816 1816 Stránská Kamila ŠK Teplice 1627 1674 ½
2012/2013 1 Č ŠK Líně 1816 1816 Pavelka Hubert Jan TJ Slavoj Litoměřice 1617 1549 1
2012/2013 2 Č TJ Košutka Plzeň D 1816 1816 Václavík Václav TJ Košutka Plzeň C 1999 1917 0
2012/2013 10 B Košutka E 1816 1816 Háva Petr Šachový klub Líně D 1939 1813 0
2012/2013 9 Č Košutka E 1816 1816 Šiml Oldřich Šachový klub Líně E 1436 ½
2012/2013 8 B Košutka E 1816 1816 Baborovský Jaroslav SŠK HeřNýř C 1636 1
2012/2013 7 B Košutka E 1816 1816 Čech Ctibor TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1000 ½
2012/2013 6 Č Košutka E 1816 1816 Syrovátka Čeněk SŠK HeřNýř B 1826 1799 1
2012/2013 5 B Košutka E 1816 1816 Hataj Tomáš Slavoj Dvorec B 1843 1835 ½
2012/2013 4 Č Košutka E 1816 1816 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1920 1742 1
2012/2013 3 B Košutka E 1816 1816 Pšenčík Karel Union Plzeň 1695 1
2012/2013 2 Č Košutka E 1816 1816 Brejcha Václav Košutka F 1370 1
2012/2013 1 B Košutka E 1816 1816 Soukup Karel SKK-ZP Rokycany 1568 ½
2011/2012 7 Č TJ Košutka Plzeň G 1250 Duras Jindřich Loko Plzeň D 1609 ½
2011/2012 6 B TJ Košutka Plzeň G 1250 Šmrha Jan ŠK Přeštice C 1000 1
2011/2012 5 B TJ Košutka Plzeň G 1250 Štěpáník Alois SŠK HeřNýř E 1453 0
2011/2012 4 Č TJ Košutka Plzeň G 1250 Mencl Filip Sokol Plzeň 1 C 1250 0
2011/2012 2 Č TJ Košutka Plzeň G 1250 Joura Jaroslav Sokol Plzeň - Letná C 1525 0
2011/2012 1 B TJ Košutka Plzeň G 1250 Brychta Václav TJ Košutka Plzeň F 1410 1
2010/2011 5 Č TJ Košutka Plzeň F 1100 Muková Šárka ŠK Přeštice C 1758 ½
2010/2011 4 B TJ Košutka Plzeň F 1100 Žemlička Jan ŠK Líně G 1250 1
2010/2011 2 Č TJ Košutka Plzeň F 1100 Štěpáník Alois SŠK HeřNýř E 1459 0
2010/2011 1 B TJ Košutka Plzeň F 1100 Holý Filip Sokol Plzeň Letná C 1252 0