Hráč Sucharda David

Sucharda David

User Pic
Jméno: Sucharda David
Oddíl: ŠK AD Jičín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2040
ID: 35760
FIDE ID: 358584
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č TJ Jiskra Hořice 2047 2034 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2005 2007 1
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice 2046 2034 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n.L. 2429 2410 0
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice 2046 2034 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2072 ½
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice 2031 2034 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1733 1664 1
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice 2031 2034 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2062 2064 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice 2047 2034 Jezbera Jiří Slavia Hradec Králové C 2115 2106 ½
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice 2047 2034 Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 2075 2056 ½
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice 2059 2021 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1928 1924 1
2017/2018 11 B ŠK AD Jičín 2045 2034 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2139 2130 1
2017/2018 10 Č ŠK AD Jičín 2047 2034 Krušelj Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2012 0 0
2017/2018 9 B ŠK AD Jičín 2046 2034 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1937 1934 1
2017/2018 8 Č ŠK AD Jičín 2046 2034 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2192 2207 0
2017/2018 7 B ŠK AD Jičín 2031 2034 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2092 2091 1
2017/2018 6 Č ŠK AD Jičín 2031 2034 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2021 2022 1
2017/2018 5 B ŠK AD Jičín 2047 2034 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2086 0
2017/2018 4 Č ŠK AD Jičín 2047 2034 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov 1950 2002 1
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín 2047 2034 Havelka Jan TJ Neratovice "C" 2169 2179 ½
2017/2018 2 Č ŠK AD Jičín 2047 2034 Janda Zdeněk SK Děčín 2143 2103 0
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín 2059 2021 Ta Van Duy ŠK Teplice 2089 2077 1
2016/2017 7 B SK AD JC Smichov 2040 2029 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2134 2107 0
2016/2017 7 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 ½
2016/2017 6 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 1
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 ½
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 1
2016/2017 7 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 ½
2016/2017 6 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 1
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 1
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 ½
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 2040 2029 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 1
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 2040 2029 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 0
2016/2017 11 B TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 ½
2016/2017 10 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2016/2017 9 B TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 0
2016/2017 8 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 0
2016/2017 7 B TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Pokorný Petr Bartoš Unichess "B" 2181 2158 ½
2016/2017 6 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 0
2016/2017 5 B TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 ½
2016/2017 4 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Hons Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. 1983 1996 0
2016/2017 2 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 0
2016/2017 1 Č TJ Jiskra Hořice 2040 2029 Buchcar Tomáš Desko Liberec 2091 2084 1
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Buločkin Martin Region Panda B 1941 2058 ½
2015/2016 10 B TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín D 2110 2090 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod A 2052 2106 1
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 1
2015/2016 7 B TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2014 1947 0
2015/2016 6 Č TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 0
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 1
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 1
2015/2016 3 B TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Sedláček Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1869 1882 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1869 1399 ½
2015/2016 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 0
2015/2016 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 1
2015/2016 9 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1870 1853 1
2015/2016 8 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2026 2042 0
2015/2016 7 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Buchar Petr ŠK AD Jičín E 1967 1991 1
2015/2016 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2057 2058 1
2015/2016 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Lašek František ŠK Lípa D 1818 1819 1
2015/2016 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2137 2138 ½
2015/2016 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1570 1623 1
2015/2016 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2040 2029 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1679 1781 1
2015/2016 10 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Malák Petr ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 1
2015/2016 9 B ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 1
2015/2016 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Hofman Kryštof Novoborská šachová akademie 1609 1693 1
2015/2016 7 B ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 1
2015/2016 6 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1
2015/2016 5 B ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Bouchal Lukáš ŠKM Lanškroun 1456 1529 1
2015/2016 4 B ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 1
2015/2016 3 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 ½
2015/2016 1 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 1
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Húsek Martin ŠK Staré Město 1883 1944 1
2014/2015 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 1
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 0
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 0
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 0
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1723 1849 ½
2014/2015 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 0
2014/2015 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2040 2029 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1612 1676 1
2014/2015 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1599 1634 1
2014/2015 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1844 1852 0
2014/2015 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 0
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1636 1672 1
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1732 1758 1
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 1
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1691 1
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1768 1
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Kříž Milan ŠK AD Jičín E 1672 1735 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1756 1747 1
2014/2015 11 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Marek Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1913 1924 0
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. 1953 1933 ½
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 ½
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 0
2014/2015 7 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín D 2217 2195 0
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Němec Otakar ŠK Lípa B 1834 1854 ½
2014/2015 5 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 ½
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1938 1936 1
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov 1817 0
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2095 2084 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice 1825 1837 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 ½
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 ½
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 0
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 ½
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 0
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1723 1849 ½
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 0
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 ½
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 1
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Bobek Daniel TJ Sokol Údlice 1694 1755 1
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1792 1796 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1644 1581 1
2013/2014 2 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 0
2013/2014 1 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Kubošová Hana SK Slavia Orlová B 1509 1676 ½
2013/2014 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1432 1
2013/2014 10 B TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1604 1806 1
2013/2014 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1818 1923 ½
2013/2014 8 B TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1924 1921 0
2013/2014 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1881 1838 1
2013/2014 6 B TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1798 1795 1
2013/2014 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1847 1908 0
2013/2014 4 B TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1984 1927 1
2013/2014 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1712 1846 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1813 0
2013/2014 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Urbanec Jaromír TJ Nová Paka B 1463 1
2013/2014 8 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2013/2014 7 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Flora Tomáš Šachklub AD Jičín E 1784 0
2013/2014 6 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Groh Ladislav TJ L.Bělohrad B-Choteč 1682 1
2013/2014 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Mašek Josef ŠACHklub Jilemnice 1679 1
2013/2014 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1780 1747 ½
2013/2014 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Málek Tomáš TJ Sokol Lužany 1807 1
2013/2014 2 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1684 1723 1
2013/2014 1 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1712 1846 Láska Tomáš TJ Lomnice n/Pop. B 1778 1850 0
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny A 1856 1837 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1644 1581 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 1
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 0
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Kubošová Hana SK Slavia Orlová B 1509 1676 ½
2013/2014 1 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 0
2012/2013 7 B Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1331 0
2012/2013 6 Č Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Bednář Jan DDM Třebechovice p.O. 1100 1
2012/2013 5 B Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Horký Matěj ŠK Lípa D 1000 1
2012/2013 4 Č Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Drašnar Lukáš TJ Jiskra Jaroměř 1100 1
2012/2013 3 Č Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Marek František ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1250 1
2012/2013 2 B Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Rybáček Lukáš Podzvičinská šachová škola B 1100 1
2012/2013 1 Č Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 Ležík Jan ŠK Lípa C 1100 1
2012/2013 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1636 1
2012/2013 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1668 1
2012/2013 8 B TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Šidlík Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1368 ½
2012/2013 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1598 1613 1
2012/2013 6 B TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1778 1560 0
2012/2013 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 0
2012/2013 4 B TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1603 1
2012/2013 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Dolenský Štěpán ŠK AD Jičín D 1100 1
2012/2013 2 B TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1527 0
2012/2013 1 B TJ Lázně Bělohrad 1612 1448 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 1
2012/2013 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Voříšek Jakub TJ Bohemians Praha B 1601 1573 ½
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Špachta Vítek TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Urban Daniel ŠKM Lanškroun 1100 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Šafka Otakar ŠK Lípa 1250 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Pop Tomáš Desko Liberec B 1439 1388 ½
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1612 1448 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 7 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Rojíková Lenka ŠK Lípa A 1806 1838 ½
2011/2012 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 ½
2011/2012 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Píro Michael Panda Rychnov nad Kněžnou B 1283 1
2011/2012 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 1
2011/2012 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1417 0
2011/2012 2 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 Zahálka Jan Aluproces Sokol Červený Kostelec 1450 0
2011/2012 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Volek Jonáš ŠK PORG Praha 1250 0
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Novotný David TJ Sokol Praha-Kobylisy 1362 1
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1719 1674 ½
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1468 ½
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 ½
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Novák Jan Desko Liberec B 1516 0
2011/2012 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Suchomelová Simona Panda Rychnov n. Kn. 1581 1739 1
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1389 Marek Dominik TJ a DDM Lanškroun 1280 1
2011/2012 9 Č TJ Nová Paka B 1389 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov D 1100 1
2011/2012 7 Č TJ Nová Paka B 1389 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1552 1
2010/2011 6 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1729 ½
2010/2011 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kosař Matěj Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 ½
2010/2011 4 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2010/2011 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Hejzlar Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1250 0
2010/2011 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Chasák Jan ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2010/2011 11 B Sokol Hradec Králové 1250 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1467 0
2010/2011 10 Č Sokol Hradec Králové 1250 Sokol Praha-Kobylisy B 1
2010/2011 9 B Sokol Hradec Králové 1250 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy A 1551 0
2010/2011 8 Č Sokol Hradec Králové 1250 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny B 1377 1
2010/2011 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 1
2010/2011 6 Č Sokol Hradec Králové 1250 Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1350 0
2010/2011 5 B Sokol Hradec Králové 1250 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1725 0
2010/2011 4 B Sokol Hradec Králové 1250 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1470 0
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1250 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1427 1
2010/2011 2 B Sokol Hradec Králové 1250 Lisý Jiří 1. Novoborský ŠK 1250 1
2010/2011 1 Č Sokol Hradec Králové 1250 Viták Jiří Desko Liberec C 1504 1
2009/2010 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Váradi Luboš ŠK Dobruška 1250 1
2009/2010 8 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA HK B 1100 0
2009/2010 7 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Jebousek Jakub Sokol Náchod 1100 1
2009/2010 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Malák Petr ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Doseděl Jiří ŠK Colas Lípa A 1100 0
2009/2010 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Tomš Daniel ŠK Colas Lípa B 1000 1
2009/2010 3 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Flašar Jaroslav Jiskra Hořice B 1736 0
2009/2010 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín B 1250 0
2008/2009 10 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Prosa Jan Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Prosa Jan Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 8 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 0
2008/2009 7 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 1
2008/2009 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Šafka Otakar Sokol Hradec Králové C 1100 0
2008/2009 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Šafka Otakar Sokol Hradec Králové C 1100 0
2008/2009 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice 1000 ½
2008/2009 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice 1000 1
2008/2009 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové n/L 1100 0
2008/2009 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové n/L 1100 0