Hráč Skybová Kateřina

Skybová Kateřina

User Pic
Jméno: Skybová Kateřina
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1610
Elo mezinárodní: 1609
ID: 35755
FIDE ID: 360554
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1612 1610 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1627 1607 ½
2017/2018 11 Č Slavia Hradec Králové C 1609 1610 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1847 1820 0
2017/2018 8 Č Slavia Hradec Králové C 1612 1610 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř 1898 1895 0
2016/2017 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1658 1683 0
2016/2017 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1582 1653 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Flora Tomáš ŠK AD Jičín F 1739 1759 0
2016/2017 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 0
2016/2017 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 1
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Bláha Jiří TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1107 1
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1612 1676 1
2015/2016 11 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Krtička Jakub ŠK Lípa "E" 1174 1
2015/2016 9 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1
2015/2016 8 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Petržela Lukáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1044 1
2015/2016 7 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové "D" 1458 1
2015/2016 6 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Báča Zdeněk ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Hornik Michael TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1000 1
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 Kudrna Miroslav TJ Sokol Dubenec 1554 ½
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1619 1571 John Jiří PŠŠ Lázně Bělohrad 1711 1771 1
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1619 1571 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1474 1487 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1619 1571 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 1
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1619 1571 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 1
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1619 1571 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1579 1687 1
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1450 1476 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín E 1323 0
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1450 1476 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1661 1668 ½
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1450 1476 Charvát Václav ŠK Lípa E 1667 1660 1
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1450 1476 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové D 1772 1739 0
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1450 1476 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1638 1647 0
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1452 1437 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1584 1619 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1452 1437 Žatečková Karolína TJ Sokol Údlice 1448 1500 ½
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1452 1437 Viták Jiří Desko Liberec 1579 1640 ½
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1452 1437 Šustr Dominik ŠACHklub SIMOPT Tábor 1580 1650 0
2013/2014 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 ½
2013/2014 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1651 1629 ½
2013/2014 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 1
2013/2014 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1606 0
2013/2014 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1800 1813 1
2013/2014 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Ležík Jan ŠK Lípa F 1100 ½
2013/2014 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1647 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1452 1437 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1431 0
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Pešák Stanislav TJ Spartak Vrchlabí B 1000 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1344 ½
2012/2013 8 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Pražák Pavel ŠK Lípa F 1860 1838 0
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Jedličková Petra ŠK Lípa E 1515 1572 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1595 0
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1536 ½
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1947 0
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1808 1835 0
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1397 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1723 1752 0
2012/2013 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1250 ½
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 TJ Bohemians Praha C 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1100 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n. Kn. 1250 ½
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Koubová Anna Marie Sokol Praha - Kobylisy 1100 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1250 0
2012/2013 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1100 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Čermák Dominik Desko Liberec B 1338 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 2222 ŠK Polabiny C 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1100 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1397 Hajný Lukáš Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1389 ½
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 Zahálka Jan Aluproces Sokol Červený Kostelec 1450 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1417 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 Rojíková Lenka ŠK Lípa A 1806 1838 0
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1306 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 1
2011/2012 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1306 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 1250 1
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1306 Pravda Kryštof TJ Sokol Praha-Kobylisy 1250 1
2011/2012 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1306 Jireš Michal Panda Rychnov n. Kn. 1250 ½
2010/2011 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny B 1377 0
2010/2011 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy A 1551 0
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Krátký Matěj Sokol Praha-Kobylisy B 1250 1
2010/2011 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny C 1467 0
2010/2011 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Sucharda David Sokol Hradec Králové 1250 0
2010/2011 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1725 0
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Šulc Marek ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1443 0
2010/2011 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Sýkora Marek Desko Liberec B 1250 1
2010/2011 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Lisý Jiří 1. Novoborský ŠK 1250 0
2010/2011 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Viták Jiří Desko Liberec C 1504 1
2010/2011 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Zolman Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1470 0
2010/2011 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1280 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 0
2010/2011 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1280 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové E 1575 0
2010/2011 7 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1280 Šolín Václav DDM Trebechovice pod Orebem B 1645 0
2010/2011 6 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1280 Kapras Lukáš Jiskra Horice C 1592 ½
2010/2011 2 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1280 Veinfurter Tomáš Jiskra Jaromer C 1100 1
2009/2010 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Killar Lukáš TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Šindelář Jan Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 1
2009/2010 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové B 1100 1
2009/2010 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Dostál Libor ŠŠ Panda Rychnov C 1100 0
2009/2010 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Voltr Jaroslav ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 9 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Charvát Václav SK Lipa E 1600 0
2009/2010 6 Č Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Juran Kirill Ceska Skalice B 1000 1
2009/2010 5 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Volf Michal SK Lipa D 1725 ½
2009/2010 4 Č Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 1600 ½
2009/2010 3 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Martinec Pavel Trebechovice B 1658 0
2009/2010 2 Č Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 Kutal Lukáš Slavia Hradec Kralove E 1698 0
2009/2010 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Vaňouček Pavel ŠK Jilemnice 1607 0
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Zielonka Piotr TJ Baník Žacléř 1
2009/2010 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1445 1
2008/2009 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Jebousek Jakub TJ Dvůr Králové n/L 1000 1
2008/2009 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Jebousek Jakub TJ Dvůr Králové n/L 1000 0
2008/2009 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Soukup Jakub PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2008/2009 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Soukup Jakub PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 0
2008/2009 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Koníček Tomáš Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Doseděl Jiří Sokol Hradec Králové C 1000 1
2008/2009 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Pauliš František Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Laubacher Luděk Jiskra Česká Skalice 1000 1
2008/2009 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Laubacher Luděk Jiskra Česká Skalice 1000 ½