Hráč Blažek Michal

Blažek Michal

User Pic
Jméno: Blažek Michal
Oddíl: ŠŠPM Lipky HK
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1610
ID: 35754
FIDE ID: 365181
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Pražák Dominik Sokol Dubenec 0 0 0
2017/2018 8 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Pražák Pavel ŠK Lípa "D" 1779 1754 ½
2017/2018 6 Č ŠŠPM Lipky HK 1604 1657 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex "B" 1647 1671 ½
2017/2018 5 B ŠŠPM Lipky HK 1604 1657 Schmutzer Jakub ŠK Ortex "C" 0 1221 1
2017/2018 4 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1703 1661 0
2017/2018 2 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 0
2017/2018 1 Č ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové "E" 1802 1773 1
2017/2018 7 B ŠŠPM Lipky HK 1604 1657 Říha Vojtěch TJ CHS Chotěboř 2110 2051 0
2017/2018 6 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny C 1665 1704 ½
2017/2018 5 B ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny B 1494 1438 ½
2017/2018 4 B ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1974 1753 0
2017/2018 3 Č ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 Tajovský Šimon ŠK Kuřim B 1363 1361 1
2017/2018 2 B ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 Bouchal Lukáš ŠKM TJ Lanškroun 1688 1712 0
2017/2018 1 Č ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1792 1881 ½
2016/2017 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1601 1621 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1908 1907 ½
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1601 1621 Killar Dominik TJ Lokomotiva Trutnov 1454 1510 0
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1601 1621 Kříž Milan ŠK AD Jičín F 1662 1721 1
2016/2017 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1601 1621 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1686 1690 ½
2015/2016 7 B ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Krtička Jakub ŠK Lípa B 1174 1
2015/2016 6 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín B 1401 1
2015/2016 5 B ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové B 1328 1364 1
2015/2016 3 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Bednář Jan DDM Třebechovice p/O 1144 1
2015/2016 2 B ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Drašnar Lukáš TJ Hronov 1582 1452 ½
2015/2016 1 Č ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 Faltýnek David Sokol Hradec Králové 1467 1254 1
2015/2016 11 Č ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 0
2015/2016 10 B ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové "C" 1680 1689 1
2015/2016 9 Č ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Dolenský Milan TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 2066 2098 ½
2015/2016 8 B ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové "D" 1593 1550 0
2015/2016 7 Č ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Kotlář Roman ŠK Rožďalovice 1660 ½
2015/2016 6 B ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "D" 1765 1759 ½
2015/2016 4 B ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Karásek Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1658 1683 0
2015/2016 3 Č ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Schmutzer Petr ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1000 1
2015/2016 2 B ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Baše Otokar TJ Sokol Dubenec 1371 1
2015/2016 1 Č ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1601 1621 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1614 1671 ½
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 1767 1628 1
2014/2015 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 0
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1765 1798 ½
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1814 1910 ½
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1735 1767 0
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1721 1771 0
2014/2015 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1626 1628 ½
2014/2015 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1601 1621 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1567 ½
2014/2015 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Killar Dominik TJ Lokomotiva Trutnov 1519 1
2014/2015 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 0
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1416 ½
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 1
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1478 ½
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 ½
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Flora Tomáš ŠK AD Jičín E 1801 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 1
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Pražák Patrik ŠK Lípa D 1000 1
2014/2015 6 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 0
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové D 1560 0
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 0
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 1
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1763 1769 1
2014/2015 1 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1849 1783 0
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1660 1721 0
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1735 1767 0
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1665 1681 0
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Fürbacher Milan Šachklub Sokol Klatovy 1658 1837 1
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1721 1771 0
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1626 1628 ½
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 Benešová Martina CHESS Most 1520 1552 ½
2013/2014 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové D 1547 ½
2013/2014 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Balcar Jaroslav ŠK Lípa D 1486 1
2013/2014 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1583 1590 1
2013/2014 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Baše Otokar Sokol Dubenec 1371 1
2013/2014 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1566 1
2013/2014 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1798 1795 ½
2013/2014 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Ležík Jan ŠK Lípa F 1100 1
2013/2014 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1652 1651 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1250 1
2013/2014 10 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1652 1651 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Gloser David ŠK Lípa B 1250 0
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Lajbl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1329 0
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Krtička Jakub ŠK Lípa B 1000 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1331 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1329 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 ½
2012/2013 8 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 0
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice C 1707 0
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1588 1591 ½
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Šimek Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Balcar Jaroslav ŠK Lípa E 1508 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Sokol Dubenec 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Novotný Otto TJ Sokol Hradec Králové B 1497 1
2012/2013 1 B ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 1
2012/2013 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1429 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha B 1414 1414 ½
2011/2012 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Binko Adam Jiskra RMSK N. Bydžov 1288 ½
2011/2012 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Pokorná Alžběta ŠK Praha-Smíchov 1306 ½
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1705 1729 0
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Štágl Matěj Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Horák Adam Desko Liberec B 1461 1461 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1342 Kupsa Matěj TJ a DDM Lanškroun 1250 0
2011/2012 1 B ŠK Ortex-Reta B HK 1342 Kratochvílová Kristýna ŠK Ortex-Reta C HK 1100 1
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Sokol Praha-Kobylisy B 1
2010/2011 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1472 0
2010/2011 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1682 1
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kolomý Adam ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 ½
2010/2011 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Čermák Dominik Desko Liberec B 1000 1
2010/2011 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 0
2010/2011 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1750 0
2010/2011 7 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Přibyl Michal DDM Trebechovice pod Orebem B 1662 0
2010/2011 6 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Šafařík Kamil Jiskra Horice C 1380 0
2010/2011 2 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Svršek Radomír Jiskra Jaromer C 1484 0
2010/2011 1 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1250 Volf Milan Sokol Dubenec 1697 0
2009/2010 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Zajíc František Šachklub AD Jičín 1
2009/2010 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Batelka Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Potoček Jakub TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Vít Ondřej Sokol JOSI Červený Kostelec ½
2009/2010 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Felcman Petr Sokol Hradec Králové B 1000 0
2009/2010 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Pokorný David ŠŠ Panda Rychnov C 1100 0
2009/2010 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Behina Dominik ŠK DDM Třebechovice 1100 1
2009/2010 9 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Dunda Pavel SK Lipa E 1386 1
2009/2010 7 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Dvořák Zdeněk Trebechovice C 1549 0
2009/2010 3 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Picek Karel Trebechovice B 1553 0
2009/2010 1 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Zelený František Sokol Hradec Kralove B 1548 0
2008/2009 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Andrejs Jakub TJ Dvůr Králové n/L 1000 1
2008/2009 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Andrejs Jakub TJ Dvůr Králové n/L 1000 1
2008/2009 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 ½
2008/2009 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 0
2008/2009 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Koníček Tomáš Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Šimek Jan Sokol Hradec Králové C 1000 1
2008/2009 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Bubeníček Jan Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Jiří Štěpán Jiskra Česká Skalice 1000 ½