2023/2024 |
3 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1826 |
1829 |
Starý Vojtěch
|
2222 ŠK Polabiny E
|
1866 |
1863 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1826 |
1829 |
Malivánek Jiří
|
TJ ŠO Chrudim
|
2084 |
2090 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1820 |
1829 |
Jirsa Lukáš
|
ŠK Litomyšl
|
2036 |
2019 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
11 |
ŠK Ústí nad Orlicí
|
1859 |
1876 |
Steiner Pavel
|
TJ Slavia Hradec Králové
|
1737 |
1745 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
11 |
Proplast Česká Třebová
|
1843 |
1876 |
Hájek Jiří
|
2222 ŠK Polabiny E
|
1969 |
2021 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
Proplast Česká Třebová
|
1859 |
1876 |
Moravec Jakub
|
ŠK Svitavy
|
1766 |
1710 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Proplast Česká Třebová
|
1884 |
1876 |
Seidl Václav
|
ŠK Rapid Pardubice B
|
1391 |
1379 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Proplast Česká Třebová
|
1884 |
1876 |
Mareš Jan
|
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1973 |
1946 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Proplast Česká Třebová
|
1883 |
1876 |
Mík Tomáš
|
TJ Spartak Letohrad
|
1874 |
1965 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Proplast Česká Třebová
|
1883 |
1876 |
Štolba Miloš
|
TJ CHS Chotěboř B
|
2006 |
2012 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1859 |
1876 |
Švéda Lubomír
|
ŠK Řetůvka
|
1845 |
1853 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
9 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1868 |
1876 |
Wiesinger Wolfgang
|
SK + Sokol Žamberk
|
1987 |
2006 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
8 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1868 |
1876 |
Kotva Milan
|
ŠK Svitavy B
|
1773 |
1766 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1884 |
1876 |
Švanda Adam
|
TJ Štefanydes Polička B
|
1882 |
1891 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1886 |
1876 |
Borek Pavel
|
TJ Spartak Letohrad B
|
1803 |
1795 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1883 |
1876 |
Ježek Jakub
|
Sokol Mistrovice
|
1779 |
1767 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1883 |
1876 |
Volf Jaroslav
|
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1963 |
1948 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
10 |
ŠK Ústí nad Orlicí
|
1874 |
1858 |
Ruda Ondřej
|
ŠK Lípa
|
2019 |
2002 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
ŠK Ústí nad Orlicí
|
1871 |
1884 |
Houška Bronislav
|
TJ Štefanydes Polička
|
1948 |
1934 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
ŠK Ústí nad Orlicí
|
1886 |
1884 |
Ptáček Luboš
|
ŠK Vysoké Mýto
|
2041 |
2046 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
10 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1874 |
1858 |
Sysr Pavel
|
TJ Spartak Letohrad
|
1598 |
1621 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
9 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1855 |
1858 |
Zeman Ladislav
|
ŠK při DDM Litomyšl
|
1809 |
1807 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
8 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1855 |
1858 |
|
2222 ŠK Polabiny D
|
|
|
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1863 |
1884 |
Kulhánek Jáchym
|
2222 ŠK Polabiny E
|
1935 |
1866 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1886 |
1884 |
Fiala Jan
|
ŠK Rapid Pardubice
|
1640 |
1663 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
8 |
SK+Sokol Žamberk
|
1855 |
1858 |
Grepl Pavel
|
TJ Slovan Moravská Třebová
|
1865 |
1870 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
SK+Sokol Žamberk
|
1874 |
1884 |
Kylar Pavel
|
ŠK Řetůvka
|
1750 |
1744 |
½ |
soutěž
|
2020/2021 |
1 |
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1842 |
1833 |
Ptáček Luboš
|
ŠK Vysoké Mýto B
|
2070 |
2066 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
11 |
SK + Sokol Žamberk
|
1860 |
1798 |
Mareš Petr
|
ŠK Ústí nad Orlicí
|
1870 |
1876 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
SK + Sokol Žamberk
|
1860 |
1798 |
Tomek Karel
|
TJ CHS Chotěboř B
|
1810 |
1815 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
SK + Sokol Žamberk
|
1848 |
1798 |
Malivánek Jiří
|
Sokol Zaječice
|
2108 |
2091 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
SK + Sokol Žamberk
|
1848 |
1798 |
Kotlant Tomáš
|
ŠK Bohemia Pardubice B
|
1635 |
1654 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
SK + Sokol Žamberk
|
1827 |
1798 |
Šťulík Jiří
|
ŠO Hlinsko
|
1754 |
1764 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
SK + Sokol Žamberk
|
1827 |
1704 |
Maceška Bohumír
|
TJ Spartak Letohrad
|
1732 |
1722 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
11 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1860 |
1798 |
Cimprich Miroslav
|
ŠO Horní Čermná
|
1719 |
1746 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1860 |
1798 |
Řehák Jiří
|
TJ Spartak Letohrad B
|
1800 |
1790 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1848 |
1798 |
Švéda Lubomír
|
ŠK Řetůvka
|
1868 |
1862 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1827 |
1798 |
Motl Ladislav
|
ŠK Dolní Čermná
|
1596 |
1600 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1827 |
1798 |
Bartoš Karel
|
ŠK Svitavy
|
1894 |
1893 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1817 |
1704 |
Vaníček Jan
|
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
|
1664 |
1719 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1684 |
1704 |
Meleško Andrij
|
TJ Slovan Moravská Třebová
|
1806 |
1820 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1684 |
1704 |
Prax Ivo
|
Proplast Česká Třebová
|
1986 |
1951 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK Ústí nad Orlicí C
|
1692 |
1704 |
Šimek Zdeněk
|
ŠK Ústí nad Orlicí B
|
1938 |
1931 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
TJ Štefanydes Polička
|
1681 |
1695 |
Křížek Kryštof
|
TJ Spartak Vlašim
|
1828 |
1797 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
TJ Štefanydes Polička
|
1681 |
1695 |
Jareš Michal
|
2222 ŠK Polabiny
|
1918 |
1910 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
TJ Štefanydes Polička
|
1675 |
1732 |
Macháček Lukáš
|
ŠK Staré Město
|
1685 |
1763 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
TJ Štefanydes Polička
|
1705 |
1732 |
Buchta Bartoloměj
|
BŠŠ Frýdek-Místek B
|
1309 |
1244 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
TJ Štefanydes Polička
|
1705 |
1732 |
Laurincová Kristýna
|
BŠŠ Frýdek-Místek A
|
1936 |
1973 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
TJ Štefanydes Polička
|
1705 |
1732 |
Kaňák Matyáš
|
Interchess Frýdek-Místek
|
1523 |
1560 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
TJ Štefanydes Polička
|
1705 |
1732 |
Kijonka Ondřej
|
SK Slavia Orlová
|
1441 |
1612 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
TJ Štefanydes Polička
|
1763 |
1695 |
Beneš Jáchym
|
TJ Kobylisy
|
1629 |
1526 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
TJ Štefanydes Polička
|
1763 |
1695 |
Blažek Tomáš
|
Desko Liberec
|
1448 |
1557 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
TJ Štefanydes Polička
|
1763 |
1695 |
Papoušek Michal
|
1.Novoborský ŠK
|
1608 |
1656 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
TJ Štefanydes Polička
|
1763 |
1695 |
Mádle Robin
|
TJ Bohemians Praha
|
1536 |
1479 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
TJ Štefanydes Polička
|
1681 |
1695 |
Buchta Bartoloměj
|
BŠŠ Frýdek-Místek B
|
1668 |
1595 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
TJ Štefanydes Polička
|
1675 |
1732 |
Kaňák Matyáš
|
Interchess Frýdek-Místek
|
1448 |
1560 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
TJ Štefanydes Polička
|
1705 |
1732 |
Kijonka Ondřej
|
SK Slavia Orlová
|
1441 |
1612 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
SK Usti nad Orlici B
|
1763 |
1695 |
Hájek Lukáš
|
Sokol Zajecice
|
2049 |
2035 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
SK Usti nad Orlici B
|
1725 |
1695 |
Janeček Václav
|
TJ Spartak Letohrad
|
1868 |
1853 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
SK Usti nad Orlici B
|
1725 |
1695 |
Novotný Ondřej
|
SO Hlinsko
|
1933 |
1866 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
SK Usti nad Orlici B
|
1725 |
1695 |
Novotný Tomáš
|
TJ CHS Chotebor B
|
1891 |
1875 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
SK Usti nad Orlici B
|
1681 |
1695 |
Kalous Tomáš
|
SK+Sokol Zamberk
|
1858 |
1853 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
SK Usti nad Orlici B
|
1681 |
1695 |
Meleško Andrij
|
TJ Lanskroun
|
1826 |
1834 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
SK Usti nad Orlici B
|
1675 |
1732 |
Sýkora Josef
|
2222 SK Polabiny D
|
2068 |
2059 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
SK Usti nad Orlici B
|
1705 |
1732 |
Mareš Jan
|
SK Usti nad Orlici A
|
1987 |
1977 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
SK Usti nad Orlici D
|
1725 |
1695 |
Vavroušek Petr
|
Sachovy klub Chocen
|
1691 |
1652 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
SK Usti nad Orlici D
|
1725 |
1695 |
Lorenc Adam
|
Sokol Mistrovice
|
1949 |
1903 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
SK Usti nad Orlici D
|
1681 |
1695 |
Meleško Andrij
|
TJ Slovan Moravska Trebova
|
1826 |
1834 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
SK Usti nad Orlici D
|
1675 |
1732 |
Sodomka Adam
|
TJ Stefanydes Policka B
|
1909 |
1918 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
SK Usti nad Orlici D
|
1675 |
1732 |
Motl Ladislav
|
SK Dolni Cermna
|
1622 |
1624 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
SK Usti nad Orlici D
|
1694 |
1732 |
Krušina Patrik
|
SK Svitavy
|
1856 |
1859 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
SK Usti nad Orlici D
|
1705 |
1732 |
Jániš Petr
|
SK Usti nad Orlici C
|
1947 |
1944 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
ŠŠPM Lipky HK
|
1734 |
1625 |
Ret Adam Josef
|
2222 ŠK Polabiny C
|
1840 |
1707 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠŠPM Lipky HK
|
1734 |
1625 |
Nešpůrek Jan
|
2222 ŠK Polabiny B
|
1598 |
1598 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠŠPM Lipky HK
|
1663 |
1624 |
Kříž Tomáš
|
ŠK Kuřim B
|
1585 |
1701 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠŠPM Lipky HK
|
1663 |
1624 |
Kupsa Matěj
|
ŠKM TJ Lanškroun
|
1732 |
1677 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠŠPM Lipky HK
|
1663 |
1624 |
Barák David
|
ŠK Duras BVK Královo Pole
|
1830 |
1853 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
SK Usti nad Orlici B
|
1725 |
1695 |
Marinov Peter
|
SK Vysoke Myto B
|
1804 |
1823 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
11 |
SK Usti nad Orlici B
|
1734 |
1625 |
Zámečník Jan
|
SO Hlinsko
|
1835 |
1847 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
SK Vysoke Myto B
|
1734 |
1625 |
Marinov Peter
|
|
1740 |
1758 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
SK Usti nad Orlici B
|
1693 |
1625 |
Brdíček David
|
SK+Sokol Zamberk
|
1800 |
1767 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
SK Usti nad Orlici D
|
1734 |
1625 |
Motl Ladislav
|
SK Dolni Cermna
|
1618 |
1633 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
9 |
SK Usti nad Orlici D
|
1693 |
1625 |
Špinler Bronislav
|
Sokol Mistrovice
|
1435 |
1428 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
SK Usti nad Orlici D
|
1693 |
1625 |
Pail Milan
|
Proplast Ceska Trebova
|
1831 |
1860 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
SK Usti nad Orlici D
|
1656 |
1625 |
Motl Josef
|
TJ Sokol Horni Cermna
|
1660 |
1674 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
9 |
SK Usti nad Orlici E
|
1734 |
1625 |
Pail Milan
|
TJ Sokol Nemcice
|
1834 |
1860 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
SK Usti nad Orlici E
|
1693 |
1625 |
Navrátil Miroslav
|
Sokol Mestecko Trnavka
|
1697 |
1713 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
SK Usti nad Orlici E
|
1656 |
1625 |
Stodola Josef
|
TJ Stefanydes Policka E
|
1435 |
1432 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
SK Usti nad Orlici E
|
1656 |
1625 |
Smejkal Jan
|
TJ Stefanydes Policka D
|
1794 |
1793 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Kupsa Matěj
|
ŠKM Lanškroun
|
1693 |
1690 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Ročňák Michal
|
ŠK Hlinsko
|
1650 |
1650 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Simon Michal
|
TJ Štefanydes Polička B
|
1471 |
1497 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
6 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Ranný Lukáš
|
ŠK Ortex Hradec Králové
|
1479 |
1586 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Ročková Adéla
|
Panda Rychnov n. Kn.
|
|
1185 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Kašík Martin
|
ŠK AD Jičín
|
1567 |
1245 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK Ústí n. O.
|
1450 |
1340 |
Přenosil Julián
|
Novoborská šachová akademie
|
|
1353 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Ústí nad Orlicí D
|
1450 |
1340 |
Langr Petr
|
Sokol Mistrovice B
|
1563 |
1595 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
10 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Pražák Viktor
|
ŠK Lípa
|
|
1313 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
9 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Dolenský Štěpán
|
ŠK AD Jičín
|
|
1332 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
8 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Kronowetter Aleš
|
DDM Symfonie Poděbrady
|
|
1268 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
6 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Ročková Adéla
|
Panda Rychnov n. Kn.
|
|
1208 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Kratochvílová Kristýna
|
ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B
|
1286 |
1259 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Vojáček Jiří
|
TJ ŠK Libina
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
Kalousová Antonie Julie
|
ŠKM Lanškroun
|
|
1179 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
9 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Lajbl Jan
|
ŠK AD Jičín
|
|
1250 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
8 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Reljić Michael
|
Sokol Praha Kobylisy
|
|
1554 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
7 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Dostál Vojtěch
|
Panda Rychnov n.Kn.
|
|
1250 |
½ |
soutěž
|
2013/2014 |
6 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Čermáková Kristýna
|
Desko Liberec B
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
5 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Křížek Vladimír
|
1. Novoborský ŠK
|
|
1250 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
4 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Žejdlík Erik
|
2222 ŠK Polabiny C
|
|
1320 |
½ |
soutěž
|
2013/2014 |
3 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Lukeš Martin
|
SK OAZA Praha B
|
|
1448 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
2 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Feltl Patrik
|
TJ Štefanydes Polička
|
1483 |
1514 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
1 |
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
Bouchal Lukáš
|
ŠKM TJ Lanškroun
|
|
1250 |
½ |
soutěž
|
2012/2013 |
2 |
ŠKM Lanškroun
|
|
1250 |
|
TJ Bohemians Praha C
|
|
|
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
1 |
ŠKM Lanškroun
|
|
1250 |
Kořínek Vojtěch
|
ŠK Lípa
|
|
1250 |
0 |
soutěž
|