Hráč Hurdzan Tomáš

Hurdzan Tomáš

User Pic
Jméno: Hurdzan Tomáš
Oddíl: ŠK Sokol Klatovy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2200
Elo mezinárodní: 2164
ID: 35038
FIDE ID: 361895
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2070 2060 ½
2017/2018 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Šolc Filip Spartak Vlašim 2045 2008 ½
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1914 1913 ½
2017/2018 4 Č Šachklub Sokol Klatovy 2209 2180 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 2036 1935 0
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2148 2180 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2007 2053 1
2017/2018 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 2202 2180 Viták Jiří Desko Liberec 2010 1951 1
2017/2018 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1910 1918 1
2017/2018 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2148 2180 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2007 2053 1
2017/2018 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2202 2180 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1876 1900 1
2017/2018 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1903 1970 ½
2017/2018 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Viták Jiří Desko Liberec 2071 2021 1
2017/2018 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Rastočný Josef Klub Šachistů Říčany 1925 1997 1976 0
2017/2018 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2141 2210 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1917 1874 ½
2017/2018 11 Č ŠK Sokol Klatovy 2209 2180 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2116 2128 1
2017/2018 9 Č ŠK Sokol Klatovy 2211 2180 Freisler Pavel ŠK Kladno 2261 2242 ½
2017/2018 8 B ŠK Sokol Klatovy 2211 2180 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy 2373 2350 0
2017/2018 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2148 2180 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2377 2358 1
2017/2018 6 B ŠK Sokol Klatovy 2148 2180 Bujupi Fatmir ŠK Praha-Smíchov 2131 2124 1
2017/2018 5 Č ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2246 2224 0
2017/2018 4 B ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Špreňar Petr TJ Baník Sokolov ŠO 2191 2106 ½
2017/2018 3 B ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 ½
2017/2018 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2202 2180 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha "B" 2202 2213 0
2017/2018 1 B ŠK Sokol Klatovy 2141 2210 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2205 2201 1
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2004 1857 1
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 ½
2016/2017 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1
2016/2017 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0
2016/2017 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 1
2016/2017 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 1
2016/2017 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 ½
2016/2017 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 1
2016/2017 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 1
2016/2017 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1
2016/2017 7 Č TJ Plzeň Košutka 2148 2180 Kotyk Václav ŠK Kladno 2170 2154 ½
2016/2017 4 B TJ Plzeň Košutka 2202 2180 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2356 2344 0
2016/2017 2 B TJ Plzeň Košutka 2202 2180 Dobeš Vojtěch TJ Bohemians Praha B 2210 2210 0
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 1
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Škuthan Radek Chess Most 1357 1359 1
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0
2015/2016 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 1
2015/2016 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 1
2015/2016 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 1
2015/2016 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2015/2016 11 B ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 1
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 1
2015/2016 8 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2227 2214 0
2015/2016 7 B ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 ½
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2233 2232 ½
2015/2016 5 B ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Ondreját Miroslav ŠK Karlovy Vary 1980 1971 1
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 0
2015/2016 3 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Hollan Martin SK OAZA Praha 2214 2171 1
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Klatovy 2112 2036 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2203 2185 1
2015/2016 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 1
2015/2016 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 1
2015/2016 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 4 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 1
2015/2016 3 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0
2015/2016 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 1
2015/2016 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 1
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 1
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová 1579 1633 1
2014/2015 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny 1995 1985 1
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 1
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kadlec Daniel CHESS Most 1807 1839 1
2014/2015 2 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2066 1978 ½
2014/2015 1 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 0
2014/2015 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Kadlec Daniel CHESS Most 1807 1839 1
2014/2015 6 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 1
2014/2015 5 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1723 1849 1
2014/2015 4 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 ½
2014/2015 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2066 1978 ½
2014/2015 2 B Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 0
2014/2015 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 ½
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2048 2026 1
2014/2015 10 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Tannenberg Jindřich ŠK Tachov 1770 1
2014/2015 8 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 1
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Toulec Stanislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2064 2061 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Turková Karolína ŠK Holdia DP Praha 1970 1
2014/2015 5 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Mišičko Ján ŠK Kladno 2036 2025 0
2014/2015 3 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 1
2014/2015 2 Č ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2132 2134 0
2014/2015 1 B ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 ½
2013/2014 6 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Kaňák Filip BŠS Frýdek-Místek 1831 1878 1
2013/2014 5 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 ½
2013/2014 4 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 0
2013/2014 2 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hanzlík Daniel Chess Most 1772 1832 1
2013/2014 1 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 ½
2013/2014 11 B ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz B 2115 2136 0
2013/2014 10 Č ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 ½
2013/2014 9 B ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad B 2077 2069 ½
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2170 2159 0
2013/2014 3 Č ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň Letná 2056 2053 0
2013/2014 2 B ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 Janeba Petr TJ ČZ Strakonice 1890 1906 1
2013/2014 6 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1647 1699 1
2013/2014 5 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 ½
2013/2014 4 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Bobek Daniel TJ Sokol Údlice 1694 1755 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Hanzlík Daniel Chess Most 1772 1832 1
2013/2014 2 Č TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1792 1796 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Klatovy 1870 1911 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1670 1692 1
2012/2013 7 B Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Vašíček Martin Sokol Domažlice B 2153 2158 ½
2012/2013 6 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Herčík Josef TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1944 1925 0
2012/2013 4 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Kříž Daniel TJ Košutka Plzeň C 1996 2057 ½
2012/2013 3 B Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Vácha Jaroslav ŠK Tachov B 1962 1967 ½
2012/2013 2 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1827 1825 Mařík Jiří Loko Plzeň B 2094 2055 0
2012/2013 7 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1775 1887 0
2012/2013 6 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1697 1754 1
2012/2013 5 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Kuka Denis TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 4 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 1
2012/2013 3 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vokoun Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 1800 1749 ½
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1750 1824 0
2012/2013 1 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Tůma Jan TJ Štefanydes Polička 1738 1788 0
2012/2013 7 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 0
2012/2013 6 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Tůma Jan TJ Štefanydes Polička 1738 1788 0
2012/2013 5 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vokoun Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 1800 1749 ½
2012/2013 4 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 0
2012/2013 3 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 ½
2012/2013 2 Č TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1750 1824 0
2012/2013 1 B TJ Sokol Klatovy 1827 1825 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1745 1740 1
2012/2013 11 Č ŠK Sokol Klatovy 1827 1825 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 ½
2011/2012 11 B Šachklub Sokol Klatovy 1773 Jenč Milan ŠK Líně 1888 1916 ½
2011/2012 4 B Šachklub Sokol Klatovy 1773 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1959 1959 ½
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy 1594 1
2011/2012 10 B ŠK Sokol Klatovy A 1773 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1535 0
2011/2012 9 B ŠK Sokol Klatovy A 1773 Pham Roman Chess Most D 1250 1
2011/2012 8 B ŠK Sokol Klatovy A 1773 Brunová Blanka ŠK Tachov 1416 ½
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1579 1627 1
2011/2012 6 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Fryček David Chess Most B 1555 1
2011/2012 5 B ŠK Sokol Klatovy A 1773 Ho Tuan Anh Chess Most C 1528 1
2011/2012 4 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Chaloupka Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1378 0
2011/2012 3 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Lipták Zdeněk TJ Spartak Chodov 1591 1
2011/2012 2 Č ŠK Sokol Klatovy A 1773 Brejník Gustav ŠK Teplice 1597 0
2011/2012 1 B ŠK Sokol Klatovy A 1773 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 0
2011/2012 10 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Michal Josef SŠK HeřNýř B 1993 1996 1
2011/2012 5 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Tochor Zdeněk ŠK Kdyně 2035 0
2011/2012 1 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1773 Sova Zdeněk Šachklub Sokol Klatovy B 1701 1761 ½
2010/2011 10 Č ŠK Sokol Klatovy 1424 Škuthan Jiří DDM Most A 1570 1
2010/2011 9 B ŠK Sokol Klatovy 1424 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 6 Č ŠK Sokol Klatovy 1424 Sliva Richard Spartak Ústín.L. 1506 1
2010/2011 5 B ŠK Sokol Klatovy 1424 Brejník Gustav ŠK Viamont Teplice 1467 ½
2010/2011 4 B ŠK Sokol Klatovy 1424 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad 1509 0
2010/2011 3 Č ŠK Sokol Klatovy 1424 Brunová Blanka ŠK DDM Planá 1386 ½
2010/2011 2 Č ŠK Sokol Klatovy 1424 Sivák Matěj DDM Most C 1250 1
2010/2011 1 B ŠK Sokol Klatovy 1424 Průša Václav Sokol Údlice B 1250 1
2010/2011 10 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Kašpar Jaroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1797 ½
2010/2011 9 B Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Dostál Karel SŠK HeřNýř B 1601 1
2010/2011 8 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1808 1
2010/2011 7 B Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Buďárek Jaroslav TJ Košutka Plzeň B 1000 0
2010/2011 6 Č Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Česal Václav Slavoj Dvorec A 1570 1
2010/2011 4 B Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Kaše Jiří ŠK Líně D 1331 1
2010/2011 2 B Šachklub Sokol Klatovy C 1424 Veverka Robert ŠK Kdyně 1409 1
2010/2011 10 B Šachklub Sokol Klatovy A 1424 Kvapil Vladislav ŠAKAL Kozolupy B 1765 0
2009/2010 9 B Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Kántor Jozef Šachklub Sokol Klatovy "C" 1731 1
2009/2010 8 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Rudlof Luděk TJ Sokol Postřekov "B" 1484 0
2009/2010 6 Č Šachklub Sokol Klatovy "E" 1250 Svitalský Slavomír TJ Dynamo Horšovský Týn "B" 1
2009/2010 8 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice 1250 1
2009/2010 7 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Černý Michal ŠK Kladno 1491 0
2009/2010 4 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Seják Michal ŠK Líně 1250 0
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Lipták Zdeněk ŠK Karlovy Vary 1250 1
2009/2010 2 B ŠK Sokol Klatovy B 1250 Fryček David ŠK Most B 1450 0
2009/2010 1 Č ŠK Sokol Klatovy B 1250 Stehlík Alan Sokol Údlice B 1100 1
2008/2009 9 Č Klatovy "F" 1100 Kryvoruka Mykhajlo Horšovský Týn 0
2008/2009 3 B Klatovy "F" 1100 Šimáček Václav Klatovy "C" 1738 0
2008/2009 2 Č Klatovy "F" 1100 Chlíbec Tomáš Staňkov "B" 0
2008/2009 1 B Klatovy "F" 1100 Kocandová Martina Klatovy "D" 1652 0
2008/2009 11 B Šachklub Klatovy B 1100 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary 1250 0
2008/2009 10 Č Šachklub Klatovy B 1100 Simon Lukáš Montako Kralupy 1250 1
2008/2009 9 B Šachklub Klatovy B 1100 Mišičko Ján ŠK Kladno 1250 0