Hráč Kabelka Ondřej

Kabelka Ondřej

User Pic
Jméno: Kabelka Ondřej
Oddíl: ŠK AD Jičín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2028
Elo mezinárodní: 2052
ID: 34897
FIDE ID: 358541
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK AD Jičín B 2052 2048 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1935 1938 1
2017/2018 10 Č ŠK AD Jičín B 2050 2048 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1907 1908 1
2017/2018 7 B ŠK AD Jičín B 2051 2048 Mojžíš Jan TJ Náchod B 2162 2157 0
2017/2018 6 Č ŠK AD Jičín B 2026 2048 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2251 2242 0
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín B 2050 2048 Procházka Jan TJ Hronov 1866 1870 1
2017/2018 11 B ŠK AD Jičín 2052 2048 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2185 2164 0
2017/2018 8 Č ŠK AD Jičín 2051 2048 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2286 2278 ½
2017/2018 6 Č ŠK AD Jičín 2026 2048 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2086 2079 0
2017/2018 5 B ŠK AD Jičín 2050 2048 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2080 2076 0
2017/2018 4 Č ŠK AD Jičín 2050 2048 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 0
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín 2050 2048 Purnoch Josef TJ Neratovice "C" 2126 2154 1
2017/2018 2 Č ŠK AD Jičín 2050 2048 Boreš Roman SK Děčín 2129 2116 ½
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín 2012 2039 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2147 2143 1
2016/2017 10 B SK AD JC Smichov 1912 1861 Cífka Stanislav QCC Ceske Budejovice 2410 2404 ½
2016/2017 9 Č SK AD JC Smichov 1912 1861 Postupa Martin GROP Praha 2096 2098 1
2016/2017 8 B SK AD JC Smichov 1912 1861 Stárek Stanislav TJ Pankrac 2167 2198 ½
2016/2017 7 B SK AD JC Smichov 1912 1861 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 ½
2016/2017 7 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 0
2016/2017 6 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy 1636 1647 1
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1874 1915 1
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad 1653 1567 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 1
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 ½
2016/2017 7 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 1
2016/2017 6 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 ½
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 0
2016/2017 9 B ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 1
2016/2017 8 Č ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 1
2016/2017 7 Č ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Burda Roman ŠK Spartak Ústí n. L. 2061 2059 ½
2016/2017 6 B ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Špírek Adam CHESS MOST 2108 ½
2016/2017 5 Č ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 ½
2016/2017 4 B ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2059 2058 1
2015/2016 11 B ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "B" 2048 2044 ½
2015/2016 9 B ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Papay Marek SK Děčín 1974 1995 1
2015/2016 8 Č ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Šilhan Petr TJ Neratovice "B" 2087 2067 1
2015/2016 6 Č ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2103 ½
2015/2016 5 B ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 0
2015/2016 2 Č ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Kšána Václav CHESS Most 2050 2064 0
2015/2016 1 B ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín "B" 2110 2090 ½
2015/2016 11 B ŠK AD Jičín D 1912 1861 Sněžka TJ Náchod A 1
2015/2016 10 Č ŠK AD Jičín D 1912 1861 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2015/2016 9 B ŠK AD Jičín D 1912 1861 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 ½
2015/2016 7 B ŠK AD Jičín D 1912 1861 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1964 1954 1
2015/2016 6 Č ŠK AD Jičín D 1912 1861 Čáp Jaroslav Slovan Broumov A 1825 1828 1
2015/2016 5 B ŠK AD Jičín D 1912 1861 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad A 1774 1773 ½
2015/2016 4 Č ŠK AD Jičín D 1912 1861 Jecha Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1968 1952 ½
2015/2016 2 Č ŠK AD Jičín D 1912 1861 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 0
2015/2016 1 B ŠK AD Jičín D 1912 1861 Ježek Adam Region Panda B 2016 2019 0
2015/2016 10 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 1
2015/2016 9 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1557 1624 ½
2015/2016 8 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 1
2015/2016 7 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Sucharda David ŠK Ortex Hradec Králové 2040 2029 0
2015/2016 6 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Malák Petr ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 1
2015/2016 5 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 1
2015/2016 3 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Hofman Kryštof Novoborská šachová akademie 1609 1693 ½
2015/2016 2 B ŠK AD Jičín 1912 1861 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1414 1538 ½
2015/2016 1 Č ŠK AD Jičín 1912 1861 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1584 1553 1
2014/2015 11 Č ŠK AD Jičín 1959 1925 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1553 1521 1
2014/2015 10 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 9 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1504 1550 1
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín 1959 1925 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1620 1666 0
2014/2015 7 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 1
2014/2015 6 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 1
2014/2015 5 Č ŠK AD Jičín 1959 1925 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1670 1656 1
2014/2015 4 Č ŠK AD Jičín 1959 1925 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 ½
2014/2015 3 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Petr Jakub TJ Bohemians Praha B 1698 1682 1
2014/2015 2 Č ŠK AD Jičín 1959 1925 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 1
2014/2015 1 B ŠK AD Jičín 1959 1925 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 1
2014/2015 10 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1815 1812 1
2014/2015 8 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1839 1866 0
2014/2015 7 Č ŠK AD Jičín D 1959 1925 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1732 1758 1
2014/2015 6 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. 1728 1719 ½
2014/2015 4 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. L. 1797 1815 ½
2014/2015 3 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1859 1869 ½
2014/2015 2 Č ŠK AD Jičín D 1959 1925 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2041 2029 ½
2014/2015 1 B ŠK AD Jičín D 1959 1925 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové 1758 1755 0
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín B 1959 1925 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 0
2014/2015 6 Č ŠK AD Jičín B 1959 1925 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 0
2014/2015 5 Č ŠK AD Jičín B 1959 1925 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2101 2092 0
2014/2015 4 B ŠK AD Jičín B 1959 1925 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 ½
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín B 1959 1925 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 0
2014/2015 2 B ŠK AD Jičín B 1959 1925 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 0
2013/2014 11 Č ŠK AD Jičín D 1640 1821 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1881 1838 0
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín D 1640 1821 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1798 1795 ½
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín D 1640 1821 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1778 1850 0
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín D 1640 1821 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1700 1712 1
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín D 1640 1821 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1669 1
2013/2014 8 Č ŠK AD Jičín 1640 1821 Zeman Tomáš SK OAZA Praha B 1389 1
2013/2014 7 B ŠK AD Jičín 1640 1821 Kosař Matěj ŠK Lípa 1693 1750 1
2013/2014 6 B ŠK AD Jičín 1640 1821 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1773 1649 1
2013/2014 5 Č ŠK AD Jičín 1640 1821 Doleček Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1406 1
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín 1640 1821 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1513 1576 1
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín 1640 1821 Voříšek Jakub Bohemians Praha B 1633 1772 1
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín 1640 1821 Pařízek Vojtěch Sokol Praha Kobylisy 1710 1907 1
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín 1640 1821 Doubek Jakub 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 4 Č ŠK AD Jičín C 1640 1821 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1924 1921 0
2013/2014 3 B ŠK AD Jičín C 1640 1821 NIKI TJ Náchod B 1
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín C 1640 1821 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 ½
2012/2013 3 B Šachklub AD Jičín A 1513 1675 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1517 1
2012/2013 2 Č Šachklub AD Jičín A 1513 1675 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1485 1472 1
2012/2013 1 Č Šachklub AD Jičín A 1513 1675 Šafka Otakar ŠK Lípa B 1250 1
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1513 1675 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1412 1
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1513 1675 Šafařík Radim TJ Spartak Vrchlabí B 1437 1
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1513 1675 Krotil Ondřej TJ Lomnice nad Popelkou 1527 1
2012/2013 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1513 1675 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1658 1622 ½
2012/2013 11 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 1561 1
2012/2013 9 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 Portych Václav ŠK Lípa B 1829 1820 ½
2012/2013 7 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1808 1
2012/2013 6 Č ŠK AD Jičín C 1513 1675 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 1
2012/2013 5 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1688 1
2012/2013 3 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 DDM Třebechovice p.O. 1
2012/2013 2 Č ŠK AD Jičín C 1513 1675 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1794 1779 0
2012/2013 1 B ŠK AD Jičín C 1513 1675 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1697 1698 0
2011/2012 7 B Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Kosař Matěj Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 ½
2011/2012 6 Č Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov A 1416 ½
2011/2012 4 Č Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 3 B Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Píro Michael Panda Rychnov nad Kněžnou B 1283 1
2011/2012 2 B Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 1 Č Šachklub AD Jičín A 1420 1634 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 1
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1808 0
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 1
2011/2012 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Charvát Václav ŠK Lípa C 1762 1724 1
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Volf Michal ŠK Lípa D 1744 1717 ½
2011/2012 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1736 1
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1450 1
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 Geissel Josef TJ Nová Paka 1770 1843 0
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1420 1634 Sýkora Marek Desko Liberec 1443 0
2011/2012 11 Č ŠK AD Jičín C 1420 1634 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1811 1765 0
2011/2012 9 Č ŠK AD Jičín C 1420 1634 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 0
2011/2012 8 B ŠK AD Jičín C 1420 1634 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 1647 1679 ½
2011/2012 7 Č ŠK AD Jičín C 1420 1634 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové C 1833 1790 0
2011/2012 6 B ŠK AD Jičín C 1420 1634 Szücs Matyáš ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 4 Č ŠK AD Jičín C 1420 1634 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové 1868 0
2011/2012 2 Č ŠK AD Jičín C 1420 1634 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1943 1936 1
2010/2011 9 Č Jiskra Horice C 1331 Picek Karel DDM Trebechovice pod Orebem C 1554 1
2010/2011 8 B Jiskra Horice C 1331 Hekele Karel Jiskra Jaromer C 1000 0
2010/2011 7 Č Jiskra Horice C 1331 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 1580 ½
2010/2011 5 Č Jiskra Horice C 1331 Kuchta Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1361 ½
2010/2011 4 B Jiskra Horice C 1331 Přibyl Michal DDM Trebechovice pod Orebem B 1662 0
2010/2011 2 Č Jiskra Horice C 1331 Zelený František Sokol Hradec Králové B 1515 ½
2010/2011 1 B Jiskra Horice C 1331 Barvínek Milan ŠK Lípa E 1493 ½
2009/2010 2 B ŠK AD Jičín B 1250 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2009/2010 1 Č ŠK AD Jičín B 1250 Flašar Jaroslav Jiskra Hořice B 1736 0
2009/2010 9 B ŠK AD Jičín D 1250 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1603 0
2009/2010 1 Č ŠK AD Jičín D 1250 Nosek Jan TJ Lomnice B 1
2009/2010 7 B Šachklub AD Jičín 1250 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 0
2009/2010 6 Č Šachklub AD Jičín 1250 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1597 0
2009/2010 5 B Šachklub AD Jičín 1250 Dostál Vojtěch ŠŠ Panda Rychnov C 1100 1
2009/2010 4 Č Šachklub AD Jičín 1250 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice 0
2009/2010 3 Č Šachklub AD Jičín 1250 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2009/2010 2 B Šachklub AD Jičín 1250 Vančura Jakub TJ Loko Trutnov 1250 1
2009/2010 1 Č Šachklub AD Jičín 1250 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 0
2008/2009 11 B ŠK AD Jičín Matras Vojtěch M Team Jaroměř 1100 0
2008/2009 8 Č ŠK AD Jičín Dostál Libor Panda Rychnov C 1250 ½
2008/2009 7 Č ŠK AD Jičín Andrys Lukáš Panda Rychnov D 1
2008/2009 6 Č ŠK AD Jičín Golebiewicz Dominik ŠK Dobruška 1
2008/2009 5 Č ŠK AD Jičín Kašparová Veronika DDM Třebechovice 0
2008/2009 3 B ŠK AD Jičín Janovský Marek Červený Kostelec 0
2008/2009 2 Č ŠK AD Jičín Frýda Jan Jiskra Nový Bydžov C 1100 0
2008/2009 1 B ŠK AD Jičín Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové B 1100 0