Hráč Matouš Bedřich

Matouš Bedřich

User Pic
Jméno: Matouš Bedřich
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1825
Elo mezinárodní: 1835
ID: 3483
FIDE ID: 363065
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1883 1837 Hyška Pavel Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1782 1807 0
2017/2018 7 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1881 1837 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1597 1622 1
2017/2018 6 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1881 1837 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1700 1702 0
2017/2018 5 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1841 1837 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1726 1750 1
2017/2018 4 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1841 1837 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1781 1764 0
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1841 1837 Vaněk Jiří TJ Jiskra Nový Bydžov 1695 1724 1
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1841 1837 Sajdl Jan ŠK AD Jičín C 1725 1735 1
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1808 1805 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1886 1885 1
2017/2018 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1841 1837 Nun Josef Slavia Hradec Králové C 2156 2121 0
2017/2018 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1883 1837 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1838 1816 ½
2017/2018 7 B TJ Lázně Bělohrad 1883 1837 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p.O. 1582 1556 ½
2017/2018 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1881 1837 Kánský Josef TJ Náchod B 1785 1754 1
2017/2018 5 B TJ Lázně Bělohrad 1881 1837 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice 1700 1702 1
2017/2018 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1841 1837 Janák Jaroslav Spartak Vrchlabí 1755 1786 1
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad 1841 1837 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1859 1837 1
2016/2017 11 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Hlavatý Jaroslav Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1686 1690 1
2016/2017 10 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 ½
2016/2017 9 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1396 ½
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1835 1
2016/2017 7 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 1
2016/2017 6 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1590 1578 1
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1422 1
2016/2017 4 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1739 1773 ½
2016/2017 3 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1805 1841 1
2016/2017 2 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1765 1759 ½
2016/2017 1 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1830 Lajbl Jan ŠK AD Jičín F 1443 1
2015/2016 9 B ŠK Libštát B 1830 Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1638 ½
2015/2016 8 Č ŠK Libštát B 1830 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1786 ½
2015/2016 7 B ŠK Libštát B 1830 Kraus Jan TJ Bižu Jablonec n.N. B 1715 ½
2015/2016 6 B ŠK Libštát B 1830 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov F 1874 1895 ½
2015/2016 5 B ŠK Libštát B 1830 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald B 1772 1786 1
2015/2016 4 Č ŠK Libštát B 1830 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1734 1721 0
2015/2016 3 B ŠK Libštát B 1830 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1786 0
2015/2016 2 Č ŠK Libštát B 1830 Mašek Arnošt TJ Bižu Jablonec n.N. B 1643 1765 ½
2015/2016 1 Č ŠK Libštát B 1830 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov F 1718 1759 1
2015/2016 11 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Hlava Luboš TJ Sokol Dubenec 1463 1
2015/2016 10 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1600 1588 1
2015/2016 9 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Ulrich Václav ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1214 1
2015/2016 8 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Buryan Petr ŠK Rožďalovice 1658 1
2015/2016 7 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Pražák Patrik ŠK Lípa "E" 1618 1593 ½
2015/2016 6 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 ½
2015/2016 5 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1614 1671 ½
2015/2016 4 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové "C" 1568 ½
2015/2016 3 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové "D" 1590 1590 1
2015/2016 2 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové "D" 1765 1759 ½
2015/2016 1 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1590 1578 ½
2014/2015 7 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1613 1
2014/2015 6 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Turčín Jan Šachklub AD Jičín F 1860 1913 0
2014/2015 5 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Málek Tomáš ŠO TJ Sokol Lužany 1793 0
2014/2015 4 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Najman Jan ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1897 1913 0
2014/2015 3 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Buryan Petr Šachový klub Rožďalovice 1000 1
2014/2015 2 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Zákoucký Otto Šachklub AD Jičín G 1634 ½
2014/2015 1 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1849 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1660 1651 1
2012/2013 11 Č ŠK Libštát "A" 1853 Tomeš Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1777 0
2012/2013 10 B ŠK Libštát "A" 1853 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 1
2012/2013 8 Č ŠK Libštát "A" 1853 Novák Jan Desko Liberec "B" 1932 1953 0
2012/2013 6 Č ŠK Libštát "A" 1853 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1873 1843 0
2012/2013 5 B ŠK Libštát "A" 1853 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1736 1713 1
2012/2013 2 Č ŠK Libštát "A" 1853 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1862 1
2012/2013 1 B ŠK Libštát "A" 1853 Kropáček Petr ŠK Česká Lípa 1941 ½
2011/2012 2 B ŠK Libštát B 1823 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald B 1800 1843 1
2011/2012 7 Č ŠK Libštát B 1823 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1800 1843 1
2011/2012 6 B ŠK Libštát B 1823 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec C 1761 1707 1
2011/2012 2 Č ŠK Libštát B 1823 Grof Petr TJ Bižuterie Jablonec n.N B 1886 ½
2011/2012 1 B ŠK Libštát B 1823 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1975 1946 0
2011/2012 11 B ŠK Libštát 1823 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1848 1831 1
2011/2012 9 B ŠK Libštát 1823 Braun Tomáš TJ Desko Liberec "B" 1777 1745 ½
2011/2012 8 Č ŠK Libštát 1823 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1786 0
2011/2012 6 Č ŠK Libštát 1823 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1923 1911 1
2011/2012 4 B ŠK Libštát 1823 Novotná Barbora TJ Desko Liberec "C" 1522 1615 ½
2011/2012 3 Č ŠK Libštát 1823 Grindler Václav ŠK Česká Lípa 1657 1
2011/2012 2 B ŠK Libštát 1823 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1795 1
2011/2012 1 Č ŠK Libštát 1823 Gluth Manfred TJ Krásná Lípa 1787 ½
2010/2011 9 B ŠK Libštát B 1778 Fišera Jakub TJ Sokol Víchová n.J. 1000 1
2010/2011 8 Č ŠK Libštát B 1778 Krtouš Zdeněk Desko Liberec C 1791 ½
2010/2011 7 Č ŠK Libštát B 1778 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1773 1
2010/2011 6 B ŠK Libštát B 1778 Šulc Petr ŠK Stráž pod Ralskem 1643 ½
2010/2011 5 Č ŠK Libštát B 1778 Francik Waldemar TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1614 1
2010/2011 4 B ŠK Libštát B 1778 Sládek Jaroslav TJ PS ZK Semily B 1592 0
2010/2011 2 B ŠK Libštát B 1778 Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec C 1535 1
2010/2011 1 Č ŠK Libštát B 1778 Bém Miloslav TJ Jiskra Tanvald B 1849 ½
2010/2011 10 Č ŠK Libštát 1778 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 1
2010/2011 8 Č ŠK Libštát 1778 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "D" 1675 ½
2010/2011 7 B ŠK Libštát 1778 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec 1702 1
2010/2011 6 Č ŠK Libštát 1778 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. 1839 1
2010/2011 5 B ŠK Libštát 1778 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1697 1
2010/2011 4 Č ŠK Libštát 1778 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 1
2010/2011 2 Č ŠK Libštát 1778 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald 1751 1