Hráč Mandovec Antonín

Mandovec Antonín

User Pic
Jméno: Mandovec Antonín
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1769
ID: 34347
FIDE ID: 399310
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 1
2017/2018 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1765 1753 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník C 1679 1642 0
2017/2018 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 Krupanský Jaromír Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 0
2017/2018 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1753 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1835 1843 ½
2017/2018 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1765 1753 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 1830 1899 ½
2017/2018 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1753 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1841 1834 ½
2017/2018 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1763 1753 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1714 1739 ½
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Votruba Petr TJ Hostivice A 1870 1859 0
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1724 1706 ½
2017/2018 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1761 1780 ½
2017/2018 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1769 1753 Straka Jaroslav KŠ Říčany 1925 D 2022 2021 0
2017/2018 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1795 1761 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 0 1832 ½
2016/2017 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Bednár Jan Sokol Hostivice A 1748 1643 ½
2016/2017 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Žák Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1671 1723 1
2016/2017 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 1
2016/2017 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1947 1983 0
2016/2017 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Reichl Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1771 ½
2016/2017 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0
2016/2017 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 ½
2016/2017 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Vrána Karel TJ Neratovice D 1683 ½
2016/2017 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1781 1780 0
2016/2017 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 1
2015/2016 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 0
2015/2016 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 0
2015/2016 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1422 1
2015/2016 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Šilhánek Martin ŠK Jince A 1515 ½
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 E 1647 1617 1
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Konopka Aleš Stříbrná Skalice 1611 1
2015/2016 4 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1680 Turický David ŠK Zdice B 1859 1806 ½
2015/2016 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1680 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 ½
2015/2016 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1453 1
2015/2016 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 1
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1680 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 1
2014/2015 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Helebrand František Sokol Neveklov A 1655 1703 0
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Holub Milan JAWA Brodce B 2045 2016 ½
2014/2015 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1817 1795 0
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1902 1936 0
2014/2015 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1822 0
2014/2015 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1739 0
2014/2015 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1893 1926 1
2014/2015 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1702 0
2014/2015 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1695 Civín Dominik TJ Jince A 1697 1777 ½
2013/2014 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1674 1
2013/2014 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Král Pavel Sokol Neveklov A 1751 0
2013/2014 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Saur Miroslav TJ Sokol Český Brod B 1535 1
2013/2014 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Houdek Daniel ŠK Pravonín A 1859 1868 1
2013/2014 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1862 1776 ½
2013/2014 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1708 ½
2013/2014 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Holub Milan JAWA Brodce B 2069 2027 0
2013/2014 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1672 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1801 ½
2012/2013 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 ½
2012/2013 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1663 1
2012/2013 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1963 1951 0
2012/2013 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1999 1971 0
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2003 1972 0
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Rathouský Jakub Stříbrná Skalice A 1791 1655 0
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Pýcha Patrik ŠK Pravonín A 1925 1933 ½
2012/2013 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1643 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1770 1769 1
2011/2012 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice 1388 0
2011/2012 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1445 0
2011/2012 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1617 1
2011/2012 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1757 0
2011/2012 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Marhan František Jiskra Zruč nad Sázavou 1766 0
2011/2012 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Třebický Jiří Jawa Brodce C 1727 0
2011/2012 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1438 1
2011/2012 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1677 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1679 ½
2009/2010 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 0
2009/2010 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 ½
2009/2010 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Fojtů Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1635 0
2009/2010 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1961 0
2009/2010 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 ½
2009/2010 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 ½
2009/2010 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Píša Ivo TJ Sokol Pečky A 1761 0
2009/2010 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany E 1833 ½
2009/2010 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Hrdina Robin Spartak Vlašim B 2048 0
2009/2010 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 0
2009/2010 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1660 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 ½