Hráč Wagner Vojtěch

Wagner Vojtěch

User Pic
Jméno: Wagner Vojtěch
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2031
Elo mezinárodní: 2020
ID: 34342
FIDE ID: 358592
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 2105 2088 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 1
2016/2017 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 2105 2088 Petrlík Martin TJ SKP Valdice 1771 1856 ½
2016/2017 6 B ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 2105 2088 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1999 1957 1
2015/2016 11 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1952 1917 1
2015/2016 8 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1999 1957 0
2015/2016 7 B ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 Kohout Jan ŠK AD Jičín E 1975 1936 ½
2015/2016 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1992 2016 1
2015/2016 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 2105 2088 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1727 1784 1
2015/2016 10 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 Gloser David ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 ½
2015/2016 9 B ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 1
2015/2016 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 2016 2122 1
2015/2016 7 B ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 1
2015/2016 1 Č ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 Buločkin Martin Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 ½
2014/2015 11 B TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 1
2014/2015 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Miler Jiří Slovan Broumov 2003 2013 1
2014/2015 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 ½
2014/2015 6 B TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 ½
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1848 1851 ½
2014/2015 1 Č TJ Sokol Hradec Králové 1992 1927 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín D 2148 2146 0
2014/2015 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 ½
2014/2015 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 ½
2014/2015 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 1
2014/2015 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 0
2014/2015 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 ½
2014/2015 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1691 1847 1
2014/2015 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2105 2088 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2094 2097 ½
2014/2015 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2006 2023 1
2014/2015 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 1990 1982 1
2014/2015 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 ½
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 1
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2087 1948 ½
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2031 2037 0
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín E 2010 1973 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1912 1936 1
2014/2015 3 Č ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1686 1699 1
2014/2015 2 B ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1323 1
2014/2015 1 Č ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 Černý David TJ Hronov 1730 1700 1
2014/2015 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 0
2014/2015 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 0
2014/2015 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 1
2014/2015 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 ½
2014/2015 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1691 1847 1
2014/2015 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 0
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 1994 1988 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1985 1979 0
2013/2014 5 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Pajerský Michal Desko Liberec 1837 1849 0
2013/2014 4 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1809 1810 0
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1746 1758 1
2013/2014 2 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1593 1711 1
2013/2014 1 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 0
2013/2014 11 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové A 1971 1972 0
2013/2014 10 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 0
2013/2014 8 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 1996 2029 0
2013/2014 6 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 ½
2013/2014 5 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny 1678 1612 1
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1895 1875 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 1
2013/2014 1 B ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1887 2030 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 0
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín C 2138 2133 1
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 Smolej Lukáš ŠK Lípa B 1971 1972 0
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 ½
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2075 2094 ½
2013/2014 2 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1887 2030 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2094 2088 ½
2013/2014 7 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 0
2013/2014 6 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1746 1758 1
2013/2014 5 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 ½
2013/2014 4 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1926 ½
2013/2014 3 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1593 1711 1
2013/2014 2 Č ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 0
2013/2014 1 B ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 ½
2012/2013 11 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1933 1878 0
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Volf Michal ŠK Lípa B 1728 1720 ½
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 ½
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1822 1831 ½
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Šafařík Jakub ŠK Lípa A 2052 2054 1
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Pyka Roman TJ Hronov 2113 2075 0
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 Flašar Jaroslav ŠK Sobotka 1974 1970 0
2012/2013 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1897 1
2012/2013 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2031 1924 1
2012/2013 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1921 ½
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Němec Otakar ŠK Lípa D 1828 1815 0
2012/2013 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1890 1917 0
2012/2013 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1848 1894 0
2012/2013 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1893 1862 ½
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 ½
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 ½
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1657 ½
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1947 0
2012/2013 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1429 1
2012/2013 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1319 1
2012/2013 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Chasák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1456 1
2012/2013 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Kostelecký Daniel Sokol Praha - Kobylisy 1499 1667 1
2012/2013 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1866 1897 1
2012/2013 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička B 1469 1
2012/2013 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Viták Jiří Desko Liberec B 1519 1643 ½
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny C 1649 1649 1
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK N. Bydžov 1747 1
2011/2012 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Pivoňka Michael ŠK Praha-Smíchov 1413 1
2011/2012 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1503 ½
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Slovák Kilián TJ Sokol Praha-Kobylisy 1489 0
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1714 1778 ½
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 ½
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Pardubský Jakub Novoborská šachová akademie 1447 ½
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 1
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kn. 1789 1789 ½
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 John Petr TJ a DDM Lanškroun 1634 ½
2011/2012 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 1
2011/2012 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí 1983 1996 0
2011/2012 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Splítek Luboš ŠK Lípa D 1795 1807 1
2011/2012 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1720 ½
2011/2012 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1836 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 ½
2011/2012 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Rojíková Lenka ŠK Lípa C 1806 1838 ½
2011/2012 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 Kopřiva Pavel Lokomotiva Trutnov 1857 0
2011/2012 9 Č ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Pražák Matouš Nový Bydžov B 1804 1783 0
2011/2012 8 B ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Kudr Roman Dubenec 1989 1946 ½
2011/2012 7 Č ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Staněk Petr Jaroměř C 1812 ½
2011/2012 4 Č ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Rozkovec Ludvík Slavia HK E 1749 1698 ½
2011/2012 2 Č ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Gersenson Jesse SK Lipa E 1824 1777 0
2011/2012 1 B ŠK Ortex-Reta B HK 1646 1844 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta C HK 1290 1
2010/2011 11 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1808 0
2010/2011 10 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy A 1895 0
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1705 0
2010/2011 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1878 1
2010/2011 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 0
2010/2011 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Havelka Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 ½
2010/2011 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 0
2010/2011 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Zima Jan Desko Liberec C 1916 0
2010/2011 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 0
2010/2011 11 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 0
2010/2011 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Toman Radek TJ Loko Trutnov 1620 ½
2010/2011 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1909 ½
2010/2011 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1729 0
2010/2011 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1640 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové E 1690 0
2010/2011 5 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1640 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1729 1
2010/2011 4 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1640 Dvořák Radovan ŠK Lípa E 1562 1
2010/2011 3 B ŠK Ortex Hradec Králové B 1640 Dvořák Zdeněk DDM Trebechovice pod Orebem C 1734 ½
2010/2011 2 Č ŠK Ortex Hradec Králové B 1640 Michl Zdeněk Jiskra Jaromer C 1592 1
2009/2010 7 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 1
2009/2010 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 1
2009/2010 5 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Killar Dominik TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 1
2009/2010 3 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1597 ½
2009/2010 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Jireš Michal ŠŠ Panda Rychnov C 1250 1
2009/2010 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 9 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Ruda Ondřej SK Lipa E 2065 0
2009/2010 7 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Přibyl Michal Trebechovice C 1650 0
2009/2010 6 Č Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Motloch Martin Ceska Skalice B 1460 0
2009/2010 5 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Dvořák David SK Lipa D 1799 0
2009/2010 4 Č Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Dubský Josef Sokol Dubenec 1340 1
2009/2010 3 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Žitný Dominik Trebechovice B 1601 0
2009/2010 1 B Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 Petr Pavel Sokol Hradec Kralove B 1595 0
2009/2010 8 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Barvínek Milan ŠK Polymar Lípa C 1442 1
2009/2010 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1809 ½
2009/2010 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1820 0
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové 1391 Jiskra Jaroměř 1
2008/2009 10 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové n/L 1100 1
2008/2009 9 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Sklář Michael TJ Dvůr Králové n/L 1000 1
2008/2009 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 0
2008/2009 7 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 1
2008/2009 6 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Šindelář Jan Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Šindelář Jan Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 4 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kulička Lukáš Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kopecký Jan Jiskra Česká Skalice 1000 1
2008/2009 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Kopecký Jan Jiskra Česká Skalice 1000 0
2008/2009 11 B DDM Třebechovice 1250 Smitka Václav ŠK Dobruška 1
2008/2009 8 B DDM Třebechovice 1250 Vít Ondřej Červený Kostelec 1
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1250 Veinfurter Tomáš M Team Jaroměř 1
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1250 Kemr Radek ŠK AD Jičín 1
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1250 Behina Dominik Panda Rychnov D 1250 0
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 1250 Bodlák Tomáš Panda Rychnov C 1100 1
2008/2009 9 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 0
2008/2009 8 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Rejmont Vladimír Šachový klub Lípa D 1668 ½
2008/2009 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Mucha Tomasz TJ Baník Žacléř 0
2008/2009 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 0