Hráč Rausis Igors

Rausis Igors

User Pic
Jméno: Rausis Igors
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2571
Elo mezinárodní: 2651
ID: 34090
FIDE ID: 11600098
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č BSS Frydek-Mistek 2640 2574 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2505 2502 ½
2017/2018 10 B BSS Frydek-Mistek 2640 2574 Velička Petr Labortech Ostrava 2412 2470 ½
2017/2018 9 Č BSS Frydek-Mistek 2640 2574 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2369 2358 1
2017/2018 8 B BSS Frydek-Mistek 2639 2574 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2423 2417 ½
2017/2018 7 Č BSS Frydek-Mistek 2639 2574 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2575 2534 ½
2017/2018 4 B BSS Frydek-Mistek 2635 2574 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 1
2017/2018 3 Č BSS Frydek-Mistek 2635 2574 Kalod Radek Moravska Slavia Brno 2462 2461 ½
2016/2017 11 Č BSS Frydek Mistek 2581 2552 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2255 2233 ½
2016/2017 10 B BSS Frydek Mistek 2581 2552 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 ½
2016/2017 6 Č BSS Frydek Mistek 2581 2552 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2634 2617 ½
2016/2017 5 B BSS Frydek Mistek 2581 2552 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 1
2016/2017 4 Č BSS Frydek Mistek 2581 2552 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 1
2016/2017 3 B BSS Frydek Mistek 2581 2552 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 1
2015/2016 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 1
2015/2016 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2673 2638 ½
2015/2016 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2015/2016 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 Blahynka Martin ŠK Duras BVK 2420 2293 1
2015/2016 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 1
2014/2015 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 ½
2014/2015 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 ½
2014/2015 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Kuchynka Lukáš Ancora Tatran Litovel 2292 2329 ½
2014/2015 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Roško Luboš ŠK Karviná 2358 2338 ½
2014/2015 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Štohl Igor TŽ Třinec 2499 2510 1
2014/2015 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½
2014/2015 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 ½
2014/2015 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2014/2015 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 1
2014/2015 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 ½
2014/2015 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2586 2543 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 ½
2013/2014 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 ½
2013/2014 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 ½
2013/2014 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2419 2420 1
2013/2014 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2539 2524 1
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Vlasák Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 1
2013/2014 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2638 2595 ½
2013/2014 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 ½
2013/2014 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1
2013/2014 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Chytilek Roman TŽ Třinec 2374 2377 ½
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2528 2530 ½
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 Studnička Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2358 2395 ½
2012/2013 9 Č ŠK AD Jičín 2512 2516 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2434 2463 ½
2012/2013 6 B ŠK AD Jičín 2512 2516 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 ½
2012/2013 2 B ŠK AD Jičín 2512 2516 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 ½
2012/2013 1 B ŠK AD Jičín 2512 2516 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 ½
2012/2013 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1
2012/2013 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Velička Petr Labortech Ostrava 2469 2458 ½
2012/2013 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2405 2427 ½
2012/2013 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2364 2361 1
2012/2013 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Orság Milan AD Mahrla Praha 2393 2407 1
2012/2013 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 ½
2012/2013 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½
2012/2013 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 ½
2012/2013 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 1
2012/2013 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2541 2547 1
2012/2013 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2011/2012 8 Č ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 ½
2011/2012 7 B ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 1
2011/2012 6 B ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 ½
2011/2012 5 Č ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½
2011/2012 4 Č ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 ½
2011/2012 3 B ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2433 2387 ½
2010/2011 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Likavský Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2466 ½
2010/2011 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2429 ½
2010/2011 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 ½
2010/2011 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 ½
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 1
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 1
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 1
2010/2011 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2617 ½
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 ½
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2482 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 ½
2009/2010 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½
2009/2010 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2009/2010 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Talla Vladimír ŠK Geofin Ostrava 2454 ½
2009/2010 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 1
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 ½
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 ½
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2009/2010 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Gross David ŠK Mahrla Praha 2465 ½
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 ½
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2527 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2008/2009 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2480 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 1
2008/2009 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2480 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 1
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2480 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 ½
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2480 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 ½
2007/2008 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Juřek Josef Sokol Plzeň I 2351 ½
2007/2008 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Kempinski Robert RC Sport Pardubice 2590 ½
2007/2008 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½
2007/2008 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2458 0
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Vavrák Peter ŠK Zlín 2454 1