Hráč Saučuk Martin

Saučuk Martin

User Pic
Jméno: Saučuk Martin
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1930
Elo mezinárodní: 1936
ID: 33943
FIDE ID: 348368
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B TJ Dvůr Králové n.L. 1937 1945 Bednář Jiří TJ Náchod B 1895 1826 ½
2017/2018 7 B TJ Dvůr Králové n.L. 1943 1945 Kovář Ladislav Spartak Vrchlabí 1716 1708 ½
2017/2018 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1955 1945 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1886 0 0
2015/2016 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad A 1774 1773 1
2015/2016 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 Marek Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1951 1971 ½
2015/2016 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1999 1957 0
2015/2016 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 1
2015/2016 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem A 1981 1972 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 ½
2014/2015 11 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 Gogela Jan TJ Hronov 1960 1963 ½
2014/2015 9 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 1
2014/2015 7 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p. O. 2094 2078 ½
2014/2015 2 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1965 1964 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové 1997 2007 0
2013/2014 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 ½
2013/2014 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 1
2013/2014 3 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 ½
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 Němec Otakar ŠK Lípa C 1911 1937 1
2013/2014 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1940 1919 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 ½
2013/2014 3 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1940 1919 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1990 1983 1
2012/2013 11 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Šafařík Jakub ŠK Lípa A 2052 2054 0
2012/2013 10 B TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Slavík Jan DDM Třebechovice p.O. 1990 1959 0
2012/2013 9 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Michel Ladislav TJ Hronov 1896 1902 1
2012/2013 7 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Indrák Igor ŠK AD Jičín C 2150 2085 0
2012/2013 6 B TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 0
2012/2013 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1959 1967 1
2012/2013 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Miler Jiří Slovan Broumov 1993 2008 ½
2012/2013 3 B TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Kovář Josef ŠK Sobotka 2052 2049 1
2012/2013 2 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1981 1987 ½
2012/2013 1 B TJ Dvůr Králové n.L. 1961 1964 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 ½
2012/2013 11 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 0
2012/2013 10 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2046 2027 1
2012/2013 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1961 1844 0
2012/2013 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1776 ½
2012/2013 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1971 1986 0
2012/2013 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 1
2012/2013 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Portych Václav ŠK Lípa D 1829 1820 1
2012/2013 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1985 1979 1
2012/2013 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2012 2020 0
2012/2013 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1893 1862 1
2012/2013 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 ½
2011/2012 9 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 1
2011/2012 8 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 1
2011/2012 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 1
2011/2012 5 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2050 2066 ½
2011/2012 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Friedrich Vladimír Lokomotiva Trutnov 2110 2071 ½
2011/2012 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 ½
2011/2012 11 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1868 1961 ½
2011/2012 9 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1829 1
2011/2012 8 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 ½
2011/2012 7 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 1
2011/2012 6 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Gorecki Janusz TJ Hronov 1907 1949 ½
2011/2012 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Krása Marek DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 1
2011/2012 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 1
2011/2012 3 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Zatloukal Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 2045 2014 0
2011/2012 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 2051 1870 1
2011/2012 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1878 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 1
2010/2011 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1928 1
2010/2011 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1929 0
2010/2011 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Cerha Michal TJ Loko Trutnov 2077 ½
2010/2011 6 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 ½
2010/2011 4 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1820 1
2010/2011 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2036 ½
2010/2011 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2178 ½
2010/2011 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 ½
2010/2011 11 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1918 ½
2010/2011 10 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1893 1
2010/2011 9 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Miler Jiří Slovan Broumov 2035 ½
2010/2011 8 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 ½
2010/2011 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1828 1
2010/2011 6 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1763 ½
2010/2011 5 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod 1927 0
2010/2011 3 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1729 ½
2010/2011 2 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové C 1940 0
2010/2011 1 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1878 Gorecki Janusz TJ Hronov 1949 0
2010/2011 11 B Sokol Hradec Králové 1878 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1705 1
2010/2011 10 Č Sokol Hradec Králové 1878 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 9 B Sokol Hradec Králové 1878 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy A 1895 0
2010/2011 8 Č Sokol Hradec Králové 1878 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1808 ½
2010/2011 7 B Sokol Hradec Králové 1878 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 0
2010/2011 6 Č Sokol Hradec Králové 1878 Havelka Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 0
2010/2011 5 B Sokol Hradec Králové 1878 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 ½
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 1878 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 1878 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1878 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 1
2009/2010 11 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1982 ½
2009/2010 10 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Skála Lukáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1476 1
2009/2010 9 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1737 ½
2009/2010 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1780 1
2009/2010 7 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1736 1
2009/2010 5 Č TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Duch Robert TJ Hronov 1871 1
2009/2010 1 B TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 0
2009/2010 8 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Kmiecik Emilia TJ Baník Žacléř ½
2009/2010 7 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Malinský Martin TJ Loko Trutnov 1613 1
2009/2010 6 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1884 ½
2009/2010 4 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Janák Jaroslav SK HSM Trutnov 1863 ½
2009/2010 3 B TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1692 ½
2009/2010 2 Č TJ Dvůr Králové nad Labem B 1772 Kučera Daniel ŠK Jilemnice 1781 1
2009/2010 11 B Sokol Hradec Králové 1772 Gregor Jiří Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 ½
2009/2010 10 Č Sokol Hradec Králové 1772 Liduch Filip 2222 Polabiny "B" 1570 0
2009/2010 9 Č Sokol Hradec Králové 1772 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1482 ½
2009/2010 8 B Sokol Hradec Králové 1772 Půlpán Jakub 2222 Polabiny "A" 1907 1
2009/2010 6 B Sokol Hradec Králové 1772 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 5 Č Sokol Hradec Králové 1772 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy "A" 1742 ½
2009/2010 4 Č Sokol Hradec Králové 1772 Suchomel Tomáš Desko Liberec "B" 1584 1
2009/2010 3 B Sokol Hradec Králové 1772 Kozák David ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1651 ½
2009/2010 2 Č Sokol Hradec Králové 1772 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1574 1
2009/2010 1 B Sokol Hradec Králové 1772 Jínová Denisa Novoborská šachová akademie 1462 1
2008/2009 6 B TJ Hronov C 1250 Králíček Petr Kuna TJ Náchod D 1289 1
2008/2009 4 B TJ Hronov C 1250 Volhejn Jaromír Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1600 ½
2008/2009 1 B TJ Hronov C 1250 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1756 ½
2008/2009 10 Č Červený Kostelec 1250 Dostál Libor Panda Rychnov C 1250 1
2008/2009 9 B Červený Kostelec 1250 Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 8 Č Červený Kostelec 1250 Žitná Aneta DDM Třebechovice 1
2008/2009 7 B Červený Kostelec 1250 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1252 1
2008/2009 6 B Červený Kostelec 1250 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 5 Č Červený Kostelec 1250 Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 1
2008/2009 4 B Červený Kostelec 1250 Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 ½
2008/2009 3 Č Červený Kostelec 1250 Valnoha Martin ŠK AD Jičín 1
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové 1250 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 1
2008/2009 10 B Sokol Hradec Králové 1250 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n.Kn. B 1250 0
2008/2009 9 Č Sokol Hradec Králové 1250 Malá Michaela SK Žamberk 1448 0
2008/2009 8 B Sokol Hradec Králové 1250 Štěrbová Monika Bižuterie Jablonec n.N. 1305 ½
2008/2009 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Vančura Daniel 2222 + ALFA Pardubice 1515 0
2008/2009 6 B Sokol Hradec Králové 1250 Srostlík Zdeněk TJ Sokol Praha - Kobylisy 1677 1
2008/2009 5 Č Sokol Hradec Králové 1250 Skála Ondřej Auto Škoda Ml. Boleslav 1250 1
2008/2009 4 B Sokol Hradec Králové 1250 Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1413 0
2008/2009 3 Č Sokol Hradec Králové 1250 Sion David TJ Štefanydes Polička 1000 1
2008/2009 2 B Sokol Hradec Králové 1250 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1694 0
2008/2009 1 Č Sokol Hradec Králové 1250 Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 0
2008/2009 9 B NIKI TJ Náchod C 1250 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov 1420 1
2008/2009 3 Č NIKI TJ Náchod C 1250 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2006 0