Hráč Gross David

Gross David

User Pic
Jméno: Gross David
Oddíl: TJ Šakal Kozolupy
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2413
Elo mezinárodní: 2389
ID: 33
FIDE ID: 305251
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 B TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 1
2017/2018 3 B TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 Kotyk Václav ŠK Kladno 2163 2154 ½
2016/2017 11 B TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 Vlasák Lukáš Karlovarský šachklub Tietz A 2381 2362 0
2016/2017 4 B TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2073 2070 ½
2016/2017 3 Č TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 Dobeš Vojtěch TJ Bohemians Praha B 2210 2210 1
2015/2016 5 Č Šakal Kozolupy 2396 2417 Kovář Vojtěch Unichess C 2346 2341 1
2015/2016 3 B Šakal Kozolupy 2396 2417 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 ½
2012/2013 6 B ŠAKAL Kozolupy 2391 2419 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 1
2012/2013 4 B ŠAKAL Kozolupy 2391 2419 Paganik Pavel Chess Most A 2267 2268 ½
2011/2012 8 B Šakal Kozolupy 2391 2420 Šťastný Jan 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 ½
2011/2012 5 B Šakal Kozolupy 2391 2420 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 1
2011/2012 3 B Šakal Kozolupy 2391 2420 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 ½
2010/2011 9 B Šakal Kozolupy 2388 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2161 ½
2010/2011 6 Č Šakal Kozolupy 2388 Tupý Martin QCC České Budějovice 2273 1
2010/2011 3 B Šakal Kozolupy 2388 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2285 ½
2010/2011 1 B Šakal Kozolupy 2388 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2278 1
2007/2008 4 Č Sokol Plzeň I 2389 Navara David ŠK Mahrla Praha 2656 0
2007/2008 3 B Sokol Plzeň I 2389 Neuman Petr TJ Bohemians Praha 2415 ½
2006/2007 10 B Sokol Plzeň I. Ingem 2383 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 ½
2006/2007 6 B Sokol Plzeň I. Ingem 2383 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 1
2005/2006 11 B Sokol Plzeň Ingem 2383 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 ½
2005/2006 10 B Sokol Plzeň Ingem 2383 Holemář David Lokomotiva Brno B 2287 ½
2005/2006 9 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Antoniewski Rafal ŠK Sokol Vyšehrad 2498 0
2005/2006 8 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2445 ½
2005/2006 7 B Sokol Plzeň Ingem 2383 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 ½
2005/2006 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Langner Ladislav TŽ Třinec 2392 1
2005/2006 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Velička Petr Labortech Ostrava 2441 1
2005/2006 4 B Sokol Plzeň Ingem 2383 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2392 ½
2005/2006 3 B Sokol Plzeň Ingem 2383 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 0
2005/2006 2 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 ½
2005/2006 1 Č Sokol Plzeň Ingem 2383 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 1
2004/2005 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2400 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2374 ½
2004/2005 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2400 Blatný Pavel Loko Brno-Slezan 2454 0
2004/2005 9 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Krejčí Jakub Slavoj Ostrava 2257 ½
2004/2005 8 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Jedynak Radoslaw IPM Color Ostrava 2415 0
2004/2005 7 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 1
2004/2005 6 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2507 ½
2004/2005 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2400 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2004/2005 4 Č Sokol Plzeň Ingem 2400 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 0
2004/2005 3 Č Sokol Plzeň Ingem 2400 Šuráň Jan Sokol Kolín-Abner 2394 ½
2004/2005 2 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Jasik Krzysztof SC A64 Grygov 2350 ½
2004/2005 1 B Sokol Plzeň Ingem 2400 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 1
2003/2004 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2419 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 0
2003/2004 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2419 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 ½
2003/2004 9 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Velička Petr IPM Color Ostrava 2439 ½
2003/2004 8 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 ½
2003/2004 7 Č Sokol Plzeň Ingem 2419 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2572 ½
2003/2004 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2419 Prymula Roman Slavia Hr.Králové 2305 0
2003/2004 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2419 Lipka Juraj Sokol Kolín 2417 ½
2003/2004 4 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Langner Ladislav TŽ Třinec 2403 0
2003/2004 3 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 ½
2003/2004 2 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 1
2003/2004 1 B Sokol Plzeň Ingem 2419 Zawadzki Stanislaw SC A64 Grygov 2408 1