Hráč Mádr Tomáš

Mádr Tomáš

User Pic
Jméno: Mádr Tomáš
Oddíl: Šachový klub Česká Skalice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1929
Elo mezinárodní: 1868
ID: 32778
FIDE ID: 359327
Rok narození: 1984
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 B ŠK Česká Skalice 1868 1929 Slavík Jan DDM Třebechovice p. O. B 1920 1924 1
2017/2018 3 Č ŠK Česká Skalice 1868 1929 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1904 1884 0
2017/2018 1 B ŠK Česká Skalice 1880 1929 Kačírek Petr Panda Rychnov n. Kn. B 2268 2273 0
2015/2016 11 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2015/2016 10 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 ½
2015/2016 8 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1872 1796 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 1
2015/2016 6 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Lesk Martin T.J. Sokol Studnice 1734 1788 1
2015/2016 5 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Kuru Jakub Sokol Juránek Červený Kostelec B 1261 1
2015/2016 4 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 1
2015/2016 2 Č TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 1
2015/2016 1 B TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 Franc Martin TJ Hronov B 1723 1727 1
2015/2016 11 B TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2015/2016 9 B TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 ½
2015/2016 8 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 ½
2015/2016 7 B TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1742 1768 ½
2015/2016 3 B TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 ½
2015/2016 1 Č TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 0
2014/2015 3 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1875 1927 Šedý Pavel ŠK AD Jičín D 2052 2062 0
2014/2015 11 B Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1835 1821 1
2014/2015 9 B Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1686 1699 1
2014/2015 8 Č Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 1
2014/2015 5 B Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2094 2078 ½
2014/2015 3 Č Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1898 1900 0
2014/2015 2 B Jiskra Česká Skalice 1875 1927 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 1
2013/2014 11 B Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Staněk Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1931 1936 0
2013/2014 7 Č Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Hubáček Ondřej TJ Sokol Hradec Králové A 2023 2066 0
2013/2014 6 B Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 ½
2013/2014 5 Č Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 0
2013/2014 4 B Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 0
2013/2014 3 Č Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 2024 2145 0
2013/2014 2 B Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 0
2013/2014 1 Č Jiskra Česká Skalice 2007 1986 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1907 ½
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2091 2078 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 1949 2117 ½
2013/2014 7 B TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Velecký Viktor TJ Hronov 2103 2088 0
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1972 1975 1
2013/2014 5 B TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Čechura Petr NIKI TJ Náchod B 2186 2185 0
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Kovář Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 2077 2069 0
2013/2014 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 2007 1986 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2037 2090 ½
2012/2013 9 B Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Kánský Josef DUHA TJ Náchod F 1842 1783 ½
2012/2013 8 Č Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod E 1872 1843 1
2012/2013 4 Č Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1646 1
2012/2013 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 1
2012/2013 1 Č Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1657 1
2012/2013 11 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Zikmund Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1882 1911 0
2012/2013 9 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Dusbaba Petr P.Š. TJ NÁCHOD D 1832 1803 1
2012/2013 8 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 1
2012/2013 7 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Slavík Libor DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1860 1827 1
2012/2013 6 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Vymetálek Petr ŠO K a.s. KUNVALD A 1828 ½
2012/2013 5 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Soural Karel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 2000 2008 1
2012/2013 4 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 1
2012/2013 3 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Bednář Jiří SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1933 1878 0
2012/2013 2 B JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 1
2012/2013 1 Č JISKRA ČESKÁ SKALICE 1960 1960 Žižka Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1880 1894 ½
2011/2012 11 B ČESKÁ SKALICE A 1694 Novotný Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1929 1934 ½
2011/2012 9 B ČESKÁ SKALICE A 1694 Štěpán Michal SLOVAN BROUMOV B 2050 2056 0
2011/2012 7 B ČESKÁ SKALICE A 1694 Slavík Libor TŘEBECHOVICE B 1876 1832 1
2011/2012 5 B ČESKÁ SKALICE A 1694 Steiner Pavel SLAVIA HRADEC KR. D 1904 1894 1
2011/2012 3 Č ČESKÁ SKALICE A 1694 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 ½
2011/2012 2 B ČESKÁ SKALICE A 1694 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 1
2011/2012 1 Č ČESKÁ SKALICE A 1694 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 0
2011/2012 9 Č Jiskra Česká Skalice B 1694 Toman Radek Lokomotiva Trutnov B 1617 ½
2011/2012 7 Č Jiskra Česká Skalice B 1694 Kosař Matěj Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 1
2011/2012 6 B Jiskra Česká Skalice B 1694 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1739 ½
2011/2012 5 Č Jiskra Česká Skalice B 1694 Kebort František DUHA TJ Náchod E 1447 1461 1
2011/2012 4 B Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1710 ½
2011/2012 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1694 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1741 1
2011/2012 1 B Jiskra Česká Skalice B 1694 Bažant Zdeněk KUNA TJ Náchod D 1901 1828 1
2010/2011 11 B Jiskra Česká Skalice 1648 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1781 0
2010/2011 10 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Macháček Luděk Slovan Broumov B 1955 0
2010/2011 9 B Jiskra Česká Skalice 1648 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 0
2010/2011 8 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1921 1
2010/2011 7 B Jiskra Česká Skalice 1648 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1798 ½
2010/2011 6 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod B 1925 0
2010/2011 5 B Jiskra Česká Skalice 1648 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 1
2010/2011 4 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1827 0
2010/2011 3 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Or. 2099 1
2010/2011 1 Č Jiskra Česká Skalice 1648 Pyka Roman TJ Hronov B 2075 0
2010/2011 9 Č Jiskra Česká Skalice B 1648 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1800 ½
2010/2011 8 B Jiskra Česká Skalice B 1648 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1928 0
2010/2011 7 Č Jiskra Česká Skalice B 1648 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov B 1887 1
2010/2011 6 B Jiskra Česká Skalice B 1648 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem C 1263 1
2010/2011 5 Č Jiskra Česká Skalice B 1648 Basaraba Ivan KUNA TJ Náchod D 1351 1
2010/2011 4 B Jiskra Česká Skalice B 1648 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1552 ½
2010/2011 3 Č Jiskra Česká Skalice B 1648 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1917 0
2010/2011 2 B Jiskra Česká Skalice B 1648 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 1
2009/2010 9 Č Ceska Skalice B 1508 Krása Marek Trebechovice B 1651 0
2009/2010 8 B Ceska Skalice B 1508 Steiner Pavel Slavia Hradec Kralove E 1808 0
2009/2010 7 Č Ceska Skalice B 1508 Rybář Josef Sokol Hradec Kralove B 1618 1
2009/2010 6 B Ceska Skalice B 1508 Kuta Jiří Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1692 1
2009/2010 4 B Ceska Skalice B 1508 Šolín Václav Trebechovice C 1630 1
2009/2010 3 B Ceska Skalice B 1508 Ruda Ondřej SK Lipa E 2065 0
2009/2010 2 Č Ceska Skalice B 1508 Dvořák David SK Lipa D 1799 ½
2009/2010 1 B Ceska Skalice B 1508 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1612 1
2009/2010 11 Č Jiskra Česká Skalice 1508 Miler Jan st. Slovan Broumov B 1699 1
2009/2010 10 B Jiskra Česká Skalice 1508 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 1
2009/2010 9 B Jiskra Česká Skalice 1508 Dostálek Petr DDM Kostelec n.O. 1620 ½
2009/2010 8 Č Jiskra Česká Skalice 1508 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1675 1
2009/2010 7 B Jiskra Česká Skalice 1508 Šretr Josef Sokol Jukov ČK A 1759 1
2009/2010 5 B Jiskra Česká Skalice 1508 Nosek Jakub Panda Veolia ARTCO RK C 1499 1
2009/2010 4 Č Jiskra Česká Skalice 1508 Duch Robert TJ Hronov B 1871 0
2009/2010 2 Č Jiskra Česká Skalice 1508 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 1
2009/2010 1 B Jiskra Česká Skalice 1508 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1737 0
2008/2009 11 Č Jiskra Česká Skalice A 1454 Procházka Jan TJ Hronov A 1854 1
2008/2009 10 B Jiskra Česká Skalice A 1454 Provazník Josef DDM Kostelec n. Orl. A 1401 1
2008/2009 9 Č Jiskra Česká Skalice A 1454 Picek Karel DDM Třebechovice 1
2008/2009 7 Č Jiskra Česká Skalice A 1454 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1867 0
2008/2009 6 B Jiskra Česká Skalice A 1454 Ševčík Radek ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1402 0
2008/2009 5 Č Jiskra Česká Skalice A 1454 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1788 ½
2008/2009 3 Č Jiskra Česká Skalice A 1454 Falta Eduard Slavia Hradec Králové D 1823 0
2008/2009 2 B Jiskra Česká Skalice A 1454 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1563 1
2008/2009 9 B Jiskra Česká Skalice B 1454 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1756 0
2008/2009 8 Č Jiskra Česká Skalice B 1454 Světinský Vladimír Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1328 1
2008/2009 7 B Jiskra Česká Skalice B 1454 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov B 1
2008/2009 5 B Jiskra Česká Skalice B 1454 Duch Robert TJ Hronov C 1865 1
2008/2009 4 Č Jiskra Česká Skalice B 1454 Miler Jan st. Spartak Police nad Metují 1683 0
2008/2009 3 B Jiskra Česká Skalice B 1454 Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1507 1
2008/2009 2 Č Jiskra Česká Skalice B 1454 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny B 1405 0
2008/2009 1 B Jiskra Česká Skalice B 1454 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod D 1409 1
2007/2008 9 B Jiskra Česká Skalice Hartman Ivo SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 ½
2007/2008 6 Č Jiskra Česká Skalice Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 0
2007/2008 5 B Jiskra Česká Skalice Jarkovský Václav DDM Třebechovice n. Or. A 1678 0
2007/2008 4 Č Jiskra Česká Skalice Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1807 1
2007/2008 3 B Jiskra Česká Skalice Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1839 0
2007/2008 2 Č Jiskra Česká Skalice Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1465 1
2007/2008 1 B Jiskra Česká Skalice Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny A 1349 0
2006/2007 2 Č Jiskra Česká Skalice A Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1674 0
2006/2007 9 Č Jiskra Česká Skalice B Drašnarová Marta Vinona TJ Náchod D 2030 ½
2006/2007 8 B Jiskra Česká Skalice B Hubka Oldřich Spartak Police n. Met. 1544 1
2006/2007 7 Č Jiskra Česká Skalice B Novák Pavel TJ Hronov C 1621 0
2006/2007 6 B Jiskra Česká Skalice B Langerová, Anna Slovan Masporex Broumov B 1
2006/2007 5 Č Jiskra Česká Skalice B Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1340 0
2006/2007 4 B Jiskra Česká Skalice B Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod E ½
2006/2007 3 B Jiskra Česká Skalice B Světinský Vladimír Sokol Josi Červený Kostelec 1314 0
2006/2007 2 Č Jiskra Česká Skalice B Vacek Jaroslav Orel Spůra Červený Kostelec 1546 0
2006/2007 1 B Jiskra Česká Skalice B Ducháč Radek Sokol Vrchoviny B 1