Hráč Szotkowski Jakub

Szotkowski Jakub

User Pic
Jméno: Szotkowski Jakub
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2331
Elo mezinárodní: 2335
ID: 32098
FIDE ID: 330590
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TŽ Třinec 2342 2344 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2289 2334 ½
2017/2018 10 Č TŽ Třinec 2338 2344 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno A 2173 2269 1
2017/2018 9 Č TŽ Třinec 2338 2344 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2445 2457 ½
2017/2018 6 B TŽ Třinec 2362 2344 Koziol Kamil TJ Ostrava "A" 2293 0 ½
2017/2018 4 B TŽ Třinec 2338 2344 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2365 0 ½
2017/2018 2 B TŽ Třinec 2338 2344 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2385 2378 0
2017/2018 1 Č TŽ Třinec 2366 2357 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2329 2403 1
2017/2018 9 Č BSS Frydek-Mistek 2342 2344 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2216 2240 0
2017/2018 6 Č BSS Frydek-Mistek 2362 2344 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2440 2438 0
2017/2018 4 B BSS Frydek-Mistek 2338 2344 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2501 2508 0
2017/2018 3 Č BSS Frydek-Mistek 2338 2344 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2319 2360 0
2017/2018 2 Č BSS Frydek-Mistek 2338 2344 Svoboda Svatopluk Unichess 2397 2392 ½
2017/2018 1 B BSS Frydek-Mistek 2338 2344 Bartel Mateusz 1. Novoborsky SK 2609 0 0
2016/2017 11 Č BSS Frydek Mistek 2326 2317 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 1
2016/2017 10 B BSS Frydek Mistek 2326 2317 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 ½
2016/2017 9 B BSS Frydek Mistek 2326 2317 Cífka Stanislav Tatran Litovel 2410 2404 ½
2016/2017 6 Č BSS Frydek Mistek 2326 2317 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 0
2016/2017 5 B BSS Frydek Mistek 2326 2317 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 4 Č BSS Frydek Mistek 2326 2317 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2016/2017 3 B BSS Frydek Mistek 2326 2317 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2016/2017 2 B BSS Frydek Mistek 2326 2317 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 ½
2016/2017 1 Č BSS Frydek Mistek 2326 2317 Rýdl Jiří SK AD Jicin 2421 2352 0
2016/2017 11 Č TŽ Třinec 2326 2317 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2227 2193 1
2016/2017 10 B TŽ Třinec 2326 2317 Poloch Petr Baník Havířov 2301 2284 ½
2016/2017 6 B TŽ Třinec 2326 2317 Dubina Pavel ŠK Zlín 2136 2095 1
2016/2017 4 Č TŽ Třinec 2326 2317 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno 2420 2293 ½
2016/2017 3 B TŽ Třinec 2326 2317 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2016/2017 2 Č TŽ Třinec 2326 2317 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 0
2015/2016 8 B Slavoj Český Těšín 2326 2317 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 0
2015/2016 6 Č Slavoj Český Těšín 2326 2317 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2332 2340 1
2015/2016 11 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2158 2158 1
2015/2016 7 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 ½
2015/2016 6 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 Pavelek Karel Slezan Opava "B" 2152 2131 1
2015/2016 5 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2054 2069 1
2015/2016 3 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 Pacl Václav ŠK Šenov "A" 2115 2132 1
2015/2016 11 B TŽ Třinec 2326 2317 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 10 Č TŽ Třinec 2326 2317 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 ½
2015/2016 9 B TŽ Třinec 2326 2317 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 ½
2015/2016 8 Č TŽ Třinec 2326 2317 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2422 2409 ½
2015/2016 6 B TŽ Třinec 2326 2317 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 ½
2015/2016 5 Č TŽ Třinec 2326 2317 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 ½
2015/2016 4 B TŽ Třinec 2326 2317 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 ½
2015/2016 3 Č TŽ Třinec 2326 2317 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 0
2015/2016 2 Č TŽ Třinec 2326 2317 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2257 2282 1
2015/2016 1 B TŽ Třinec 2326 2317 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 1
2014/2015 11 B ŠK Karviná 2240 2240 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 10 Č ŠK Karviná 2240 2240 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 0
2014/2015 9 B ŠK Karviná 2240 2240 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 1
2014/2015 7 B ŠK Karviná 2240 2240 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 1
2014/2015 6 B ŠK Karviná 2240 2240 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½
2014/2015 5 Č ŠK Karviná 2240 2240 Velička Petr Labortech Ostrava 2408 2433 ½
2014/2015 4 Č ŠK Karviná 2240 2240 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 0
2014/2015 3 B ŠK Karviná 2240 2240 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 ½
2014/2015 2 B ŠK Karviná 2240 2240 Voloshin Leonid AD Mahrla Praha 2387 2420 0
2014/2015 1 Č ŠK Karviná 2240 2240 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2502 2518 0
2014/2015 11 B Slavoj Český Těšín 2240 2240 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2057 2055 1
2014/2015 10 Č Slavoj Český Těšín 2240 2240 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1926 1984 ½
2014/2015 9 B Slavoj Český Těšín 2240 2240 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2121 2120 1
2014/2015 8 Č Slavoj Český Těšín 2240 2240 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 1
2014/2015 7 B Slavoj Český Těšín 2240 2240 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2109 2085 1
2014/2015 5 B Slavoj Český Těšín 2240 2240 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2267 ½
2014/2015 4 Č Slavoj Český Těšín 2240 2240 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 0
2013/2014 3 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Kubík Michael BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 0
2013/2014 2 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 1
2013/2014 1 B SK Slavia Orlová A 2202 2260 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 1
2013/2014 11 B SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2503 2507 0
2013/2014 10 Č SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Pisk Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 ½
2013/2014 9 B SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2211 2208 0
2013/2014 8 Č SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 1
2013/2014 7 B SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 1
2013/2014 6 Č SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0
2013/2014 4 B SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Pala Vladimír ŠK Zlín “A“ 2276 2258 ½
2013/2014 3 Č SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 1
2013/2014 2 B SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2367 2363 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Hodovský Jiří ŠK Zlín "B" 2129 2111 ½
2013/2014 9 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2150 2137 ½
2013/2014 7 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2265 2270 1
2013/2014 6 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2249 2247 ½
2013/2014 5 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 0
2013/2014 4 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 Obšivač Josef A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2306 2299 ½
2013/2014 7 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 0
2013/2014 6 B SK Slavia Orlová A 2202 2260 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 ½
2013/2014 5 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 1
2013/2014 4 B SK Slavia Orlová A 2202 2260 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 3 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 1
2013/2014 2 B SK Slavia Orlová A 2202 2260 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 1
2013/2014 1 Č SK Slavia Orlová A 2202 2260 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 ½
2012/2013 7 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 1
2012/2013 6 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 ½
2012/2013 5 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1897 1958 1
2012/2013 4 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 1
2012/2013 3 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 2 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 1
2012/2013 1 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny B 2064 1
2012/2013 10 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2036 2000 0
2012/2013 9 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1906 1969 ½
2012/2013 7 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2026 2018 0
2012/2013 5 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 1
2012/2013 3 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 1
2012/2013 1 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 Máj Svatopluk ŠK Bruntál "A" 2001 1999 1
2012/2013 11 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2101 2111 ½
2012/2013 10 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Břečka Ivan TJ Ostrava 2323 2324 0
2012/2013 7 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 ½
2012/2013 5 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 0
2012/2013 4 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2178 2190 ½
2012/2013 3 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2204 2180 1
2012/2013 2 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2153 2157 ½
2012/2013 1 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2219 2218 ½
2012/2013 5 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1836 1991 ½
2012/2013 4 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny B 2064 1
2012/2013 3 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 1
2012/2013 2 Č TJ Slovan Havířov 2131 2179 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 1
2012/2013 1 B TJ Slovan Havířov 2131 2179 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 1
2011/2012 7 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 6 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 0
2011/2012 5 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 1
2011/2012 4 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 0
2011/2012 3 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 2 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 0
2011/2012 1 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 ½
2011/2012 10 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Sekáč Martin Baník Havířov B 2087 2062 1
2011/2012 9 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Papán Cyril Tatra Kopřivnice 2086 2048 1
2011/2012 7 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Macíček Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 1
2011/2012 6 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2020 2032 1
2011/2012 5 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2137 2174 ½
2011/2012 4 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 1
2011/2012 3 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava 2195 2192 1
2011/2012 1 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2137 2110 0
2011/2012 7 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Pagerka Martin SK Boršice 2200 1
2011/2012 6 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 ½
2011/2012 5 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 4 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 0
2011/2012 3 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 ½
2011/2012 2 Č TJ Slovan Havířov 2008 2195 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 1 B TJ Slovan Havířov 2008 2195 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 ½
2011/2012 10 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "B" 2026 2021 1
2011/2012 8 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Šamu Pavel Mittal Ostrava "B" 1947 1963 0
2011/2012 6 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Jarolím Jan VOKD Poruba "B" 1880 1891 1
2011/2012 5 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2134 2098 ½
2011/2012 4 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1975 1966 1
2011/2012 3 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 0
2011/2012 2 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 ½
2010/2011 7 B TJ Slovan Havířov 1941 Černý Michal ŠK Kladno 1947 1
2010/2011 6 Č TJ Slovan Havířov 1941 Iwanow Anna WFM Desko Liberec ½
2010/2011 5 B TJ Slovan Havířov 1941 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 0
2010/2011 4 Č TJ Slovan Havířov 1941 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 ½
2010/2011 3 B TJ Slovan Havířov 1941 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 0
2010/2011 2 B TJ Slovan Havířov 1941 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 ½
2010/2011 1 Č TJ Slovan Havířov 1941 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 1
2010/2011 10 Č SK Bystřice n. Olší 1941 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2064 ½
2010/2011 9 B SK Bystřice n. Olší 1941 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1946 ½
2010/2011 8 Č SK Bystřice n. Olší 1941 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1837 ½
2010/2011 7 B SK Bystřice n. Olší 1941 Sedláček Jiří TJ Sokol Staříč 1775 1
2010/2011 6 Č SK Bystřice n. Olší 1941 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 1
2010/2011 4 Č SK Bystřice n. Olší 1941 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1927 1
2010/2011 2 Č SK Bystřice n. Olší 1941 Migdal Milan TJ Sokol Staříč 1877 1
2010/2011 1 B SK Bystřice n. Olší 1941 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1641 1
2010/2011 11 B TJ Slovan Havířov "B" 1941 Cupek Martin ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2083 0
2010/2011 10 Č TJ Slovan Havířov "B" 1941 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 1
2010/2011 9 B TJ Slovan Havířov "B" 1941 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 0
2010/2011 6 Č TJ Slovan Havířov "B" 1941 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "C" 2055 0
2010/2011 5 B TJ Slovan Havířov "B" 1941 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1919 ½
2010/2011 4 Č TJ Slovan Havířov "B" 1941 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2159 ½
2010/2011 3 B TJ Slovan Havířov "B" 1941 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "E" 2078 0
2010/2011 2 Č TJ Slovan Havířov "B" 1941 Sobek Rostislav Jäkl Karviná "B" 2045 0
2010/2011 1 B TJ Slovan Havířov "B" 1941 Pazdziora Michal SK Stonava 2246 0
2010/2011 7 Č TJ Slovan Havířov 1941 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 ½
2010/2011 6 B TJ Slovan Havířov 1941 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 0
2010/2011 5 B TJ Slovan Havířov 1941 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 ½
2010/2011 4 B TJ Slovan Havířov 1941 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 ½
2010/2011 3 Č TJ Slovan Havířov 1941 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 1
2010/2011 2 B TJ Slovan Havířov 1941 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 ½
2010/2011 1 Č TJ Slovan Havířov 1941 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1
2009/2010 11 B TZ Trinec 1811 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1602 ½
2009/2010 10 Č TZ Trinec 1811 Spaček Oliver SK Lokomotiva Brno "B" 1779 1
2009/2010 9 B TZ Trinec 1811 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno "B" 1336 1
2009/2010 8 Č TZ Trinec 1811 Bareš Jáchym Rosada Prostejov 1650 1
2009/2010 7 Č TZ Trinec 1811 Richter Michael Sokol Postoupky "B" 1509 1
2009/2010 6 B TZ Trinec 1811 Ryšavý Jan Sokol Postoupky "A" 1839 ½
2009/2010 5 B TZ Trinec 1811 Borufka Roman SK Veseli nad Moravou 1756 1
2009/2010 4 Č TZ Trinec 1811 Zatloukal Jakub SK Borsice "B" 1460 1
2009/2010 3 Č TZ Trinec 1811 Bdžoch Vojtěch Slavia Orlova "B" 1349 1
2009/2010 2 Č TZ Trinec 1811 Juřena Matyáš SK Zlin 1250 1
2009/2010 1 B TZ Trinec 1811 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1709 1
2009/2010 11 B TŽ Třinec E 1811 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1857 1
2009/2010 10 Č TŽ Třinec E 1811 Ptošek Jan Slavia Orlová C 1827 1
2009/2010 8 Č TŽ Třinec E 1811 Kotas Jan TJ Vendryně 1957 0
2009/2010 6 Č TŽ Třinec E 1811 Kwasek Andrzej Inter Petrovice 1910 ½
2009/2010 5 B TŽ Třinec E 1811 Novák Jiří Slavia Orlová D 1725 1
2009/2010 4 Č TŽ Třinec E 1811 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1853 1
2009/2010 1 Č TŽ Třinec E 1811 Leks Maria Sokol Mosty u Jablunkova 0
2009/2010 11 B TŽ Třinec D 1811 Ondika Roman SK Slavia Orlová B 1920 ½
2009/2010 9 B TŽ Třinec D 1811 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1895 ½
2009/2010 8 Č TŽ Třinec D 1811 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov C 1897 0
2009/2010 7 B TŽ Třinec D 1811 Černý Pavel Slezan Opava B 1877 1
2009/2010 5 Č TŽ Třinec D 1811 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba B 1847 1
2009/2010 4 B TŽ Třinec D 1811 Hudák Imrich Slavia Havířov 1840 1
2009/2010 3 Č TŽ Třinec D 1811 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1956 ½
2009/2010 2 B TŽ Třinec D 1811 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 2000 1
2008/2009 5 B TŽ Třinec "F" 1848 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1933 1
2008/2009 4 Č TŽ Třinec "F" 1848 Heczko Rostislav SK Bystřice nad Olší 1952 0
2008/2009 3 Č TŽ Třinec "F" 1848 Blecha Josef Sokol Brušperk 1893 1
2008/2009 2 B TŽ Třinec "F" 1848 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2065 1
2008/2009 1 Č TŽ Třinec "F" 1848 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1901 1
2008/2009 11 B TZ Trinec 1848 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1508 1
2008/2009 10 Č TZ Trinec 1848 Staňa Marek SK Stare Mesto "A" 1782 0
2008/2009 9 B TZ Trinec 1848 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "B" 1611 ½
2008/2009 8 Č TZ Trinec 1848 Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno "C" 1423 1
2008/2009 7 Č TZ Trinec 1848 Valenčík Michal ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1725 0
2008/2009 6 B TZ Trinec 1848 Gorba Matěj SK Rošáda Prostějov 1550 1
2008/2009 5 Č TZ Trinec 1848 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1378 1
2008/2009 4 Č TZ Trinec 1848 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 0
2008/2009 3 B TZ Trinec 1848 Čudek Martin SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 2 Č TZ Trinec 1848 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1405 1
2008/2009 1 B TZ Trinec 1848 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 0
2008/2009 9 B TŽ Třinec E 1848 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 0
2008/2009 7 B TŽ Třinec E 1848 Spěvák Pavel ŠK Inter Petrovice 1835 0
2008/2009 3 B TŽ Třinec E 1848 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1965 1
2007/2008 11 B TŽ Třinec"F" 1511 Říman Václav ŠS Frýdek-Místek 1999 0
2007/2008 8 Č TŽ Třinec"F" 1511 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 1
2007/2008 6 Č TŽ Třinec"F" 1511 Murín Martin ŠK Bystřice n.Olší 1
2007/2008 5 B TŽ Třinec"F" 1511 Škrdla Jakub TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 4 Č TŽ Třinec"F" 1511 Golasovský Jaroslav TJ Comfort Dobratice 1451 0
2007/2008 3 B TŽ Třinec"F" 1511 Konkol Radim Sokol Brušperk 1375 1
2007/2008 2 Č TŽ Třinec"F" 1511 Mojžíšek Marek BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1626 0