Hráč Rambousek Josef

Rambousek Josef

User Pic
Jméno: Rambousek Josef
Oddíl: ŠK Dobruška
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1714
Elo mezinárodní: 1697
ID: 32074
FIDE ID: 369845
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č ŠK Dobruška 1696 1714 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1730 1790 ½
2017/2018 9 B ŠK Dobruška 1695 1714 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1617 1606 ½
2017/2018 8 Č ŠK Dobruška 1695 1714 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1800 1810 ½
2017/2018 7 B ŠK Dobruška 1702 1714 Bažant Zdeněk Slovan Broumov A 1869 1774 ½
2017/2018 6 Č ŠK Dobruška 1702 1714 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kn. B 1655 1648 0
2017/2018 5 Č ŠK Dobruška 1696 1714 Banič Marek TJ Slavia Hradec Králové D 1951 0 0
2017/2018 4 B ŠK Dobruška 1696 1714 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 ½
2017/2018 3 Č ŠK Dobruška 1696 1714 Faltýnek David Sokol Hradec Králové A 1586 1544 0
2017/2018 2 B ŠK Dobruška 1696 1714 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1623 1604 1
2017/2018 1 Č ŠK Dobruška 1714 1725 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1676 1697 ½
2016/2017 11 B ŠK Dobruška 1735 1754 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 1
2016/2017 10 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 0
2016/2017 8 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 0
2016/2017 7 B ŠK Dobruška 1735 1754 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1695 1683 1
2016/2017 6 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1825 1828 ½
2016/2017 5 B ŠK Dobruška 1735 1754 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1778 1781 0
2016/2017 3 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Plodek Petr ŠK Česká Skalice 1851 1905 ½
2016/2017 2 B ŠK Dobruška 1735 1754 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 0
2016/2017 1 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 1
2015/2016 11 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1749 1731 ½
2015/2016 10 B ŠK Dobruška 1735 1754 Mareš Ilja ŠK Lípa C 1794 1842 0
2015/2016 9 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 ½
2015/2016 8 B ŠK Dobruška 1735 1754 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 1
2015/2016 7 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 1
2015/2016 6 B ŠK Dobruška 1735 1754 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 0
2015/2016 5 B ŠK Dobruška 1735 1754 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 ½
2015/2016 3 B ŠK Dobruška 1735 1754 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 ½
2015/2016 2 Č ŠK Dobruška 1735 1754 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1877 1933 0
2014/2015 11 B ŠK Dobruška 1800 1800 Němec Otakar ŠK Lípa C 1834 1854 0
2014/2015 9 B ŠK Dobruška 1800 1800 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1849 1843 0
2014/2015 7 B ŠK Dobruška 1800 1800 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 1
2014/2015 6 Č ŠK Dobruška 1800 1800 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 0
2014/2015 3 Č ŠK Dobruška 1800 1800 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 0
2014/2015 2 B ŠK Dobruška 1800 1800 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1788 1850 0
2014/2015 1 Č ŠK Dobruška 1800 1800 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 0
2013/2014 11 Č ŠK Dobruška 1633 Přibyl Michal ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1641 1
2013/2014 10 B ŠK Dobruška 1633 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 ½
2013/2014 7 B ŠK Dobruška 1633 Brát Libor TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1813 1786 0
2013/2014 6 Č ŠK Dobruška 1633 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1683 1
2013/2014 5 B ŠK Dobruška 1633 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 1
2013/2014 3 B ŠK Dobruška 1633 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1848 1813 0
2013/2014 2 Č ŠK Dobruška 1633 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1990 1983 0
2013/2014 1 B ŠK Dobruška 1633 Portych Václav TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 0
2012/2013 11 B ŠK DOBRUŠKA 1558 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 ½
2012/2013 10 Č ŠK DOBRUŠKA 1558 Dvořák Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1510 1
2012/2013 9 B ŠK DOBRUŠKA 1558 Labík Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1563 1703 1
2012/2013 8 Č ŠK DOBRUŠKA 1558 Novák Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1624 1
2012/2013 7 B ŠK DOBRUŠKA 1558 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1
2012/2013 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1558 Krupička Vojtěch TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 1
2012/2013 4 B ŠK DOBRUŠKA 1558 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1644 1565 1
2012/2013 3 Č ŠK DOBRUŠKA 1558 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 1
2012/2013 2 B ŠK DOBRUŠKA 1558 Mareš Ilja ŠK LÍPA C 1816 1824 1
2012/2013 1 Č ŠK DOBRUŠKA 1558 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1
2011/2012 10 B ŠK DOBRUŠKA 1579 Back Tomáš JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 0
2011/2012 9 B ŠK DOBRUŠKA 1579 Plachetka Milan SPARTAK RYCHNOV A 1658 0
2011/2012 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1579 Gol Jan SLOVAN BROUMOV B 1635 1641 0
2011/2012 4 Č ŠK DOBRUŠKA 1579 Dvořák Zdeněk TŘEBECHOVICE B 1631 1650 0
2011/2012 3 B ŠK DOBRUŠKA 1579 Kuchař Leoš NIKI TJ NÁCHOD C 1648 0
2011/2012 2 Č ŠK DOBRUŠKA 1579 Rozkovec Ludvík SLAVIA HRADEC KR. D 1749 1698 ½
2010/2011 11 Č ŠK Dobruška 1547 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1776 0
2010/2011 10 B ŠK Dobruška 1547 Šretr Josef ŠK Polymar Lípa D 1746 0
2010/2011 9 Č ŠK Dobruška 1547 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 ½
2010/2011 8 B ŠK Dobruška 1547 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Or. 1818 1
2010/2011 7 Č ŠK Dobruška 1547 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 ½
2010/2011 6 B ŠK Dobruška 1547 Franc Martin František TJ Hronov B 1748 0
2010/2011 5 Č ŠK Dobruška 1547 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 0
2010/2011 4 B ŠK Dobruška 1547 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 1
2010/2011 3 B ŠK Dobruška 1547 Kosař Matěj Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 1
2010/2011 2 Č ŠK Dobruška 1547 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1670 0
2009/2010 11 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Soukal Jiří TJ Hronov B 1623 1
2009/2010 10 B Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Španko Pavel Sněžka TJ Náchod B 1514 1
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. 1630 1
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1398 0
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Gol Jan Slovan Broumov B 1
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 1
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1454 Hojný Zdeněk Sokol Jukov ČK A 1367 1
2009/2010 9 Č ŠK Dobruška 1454 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 0
2009/2010 8 B ŠK Dobruška 1454 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1649 0
2009/2010 7 Č ŠK Dobruška 1454 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 ½
2009/2010 6 B ŠK Dobruška 1454 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1499 ½
2009/2010 4 Č ŠK Dobruška 1454 DDM Týniště nad Orlicí 1
2009/2010 3 B ŠK Dobruška 1454 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 ½
2009/2010 2 Č ŠK Dobruška 1454 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1706 ½
2009/2010 1 B ŠK Dobruška 1454 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 1
2008/2009 9 B ŠK Dobruška 1357 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2008/2009 8 Č ŠK Dobruška 1357 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 1
2008/2009 7 Č ŠK Dobruška 1357 Eliáš Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1404 1
2008/2009 6 B ŠK Dobruška 1357 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1
2008/2009 5 Č ŠK Dobruška 1357 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1334 1
2008/2009 4 B ŠK Dobruška 1357 Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou D 1
2008/2009 3 Č ŠK Dobruška 1357 Bém Tomáš ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2008/2009 2 B ŠK Dobruška 1357 Divíšek Václav Sokol Javornice 1407 1
2008/2009 1 Č ŠK Dobruška 1357 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1710 ½
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř B 1307 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1615 ½
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř B 1307 Franc Martin František TJ Hronov B 1750 0
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř B 1307 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1754 0
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1307 Hartman Ivo SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1532 0
2007/2008 9 B Jiskra Jaroměř C 1307 Španko Pavel Kuna TJ Náchod F 1470 1
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř C 1307 Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B 1
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř C 1307 Lipský Jaroslav TJ Hronov C 1742 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř C 1307 Kulhánek František Slovan Masporex Broumov C 1481 1
2007/2008 5 B Jiskra Jaroměř C 1307 Dusbaba Petr Vinona TJ Náchod E 1839 0
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř C 1307 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1679 0
2007/2008 3 Č Jiskra Jaroměř C 1307 Petera Milan Sokol Josi Červený Kostelec B 1
2007/2008 2 B Jiskra Jaroměř C 1307 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 ½
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř C 1307 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2067 0
2006/2007 11 B M-Team Jiskra Jaroměř Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 0
2006/2007 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 0
2006/2007 9 B M-Team Jiskra Jaroměř Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 0
2006/2007 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 0
2006/2007 7 B M-Team Jiskra Jaroměř Sabolová Gabriela ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 1
2006/2007 6 B M-Team Jiskra Jaroměř Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 1890 0
2006/2007 5 Č M-Team Jiskra Jaroměř Krupička Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1369 ½
2006/2007 4 B M-Team Jiskra Jaroměř Baláž Jindřich ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1320 0
2006/2007 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř Steinmetz Roman Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 2 B M-Team Jiskra Jaroměř Kalecký Karel Panda Rychnov n. Kn. 1380 0
2006/2007 1 Č M-Team Jiskra Jaroměř Felcman Tomáš SK Žamberk 1597 0
2006/2007 11 Č Jiskra Jaroměř B Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1635 0
2006/2007 11 Č ŠK Dobruška Talavašek Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1511 0
2006/2007 10 B ŠK Dobruška Divíšek Václav Sokol Javornice 1390 0
2006/2007 9 Č ŠK Dobruška Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 8 B ŠK Dobruška Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 0
2006/2007 5 B ŠK Dobruška Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 0
2006/2007 3 B ŠK Dobruška DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 2 Č ŠK Dobruška Krejsa Pavel ŠOK a.s. Kunvald D 1000 1
2006/2007 1 B ŠK Dobruška Plašil Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1286 1