Hráč Štoček Jiří

Štoček Jiří

User Pic
Jméno: Štoček Jiří
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2584
Elo mezinárodní: 2586
ID: 32
FIDE ID: 304760
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2568 2582 Jurčík Marián Unichess 2460 0 1
2017/2018 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2568 2582 Navara David 1. Novoborsky SK 2745 2738 ½
2017/2018 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2568 2582 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2454 0 1
2017/2018 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2563 2582 Roško Luboš Tatran Litovel 2274 2321 1
2017/2018 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2563 2582 Zhigalko Andrey BSS Frydek-Mistek 2569 0 ½
2017/2018 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2582 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2558 0 0
2017/2018 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2582 Velička Petr Labortech Ostrava 2429 2470 ½
2017/2018 4 B Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 Ftáčník Lubomír SK Zikuda Turnov 2539 0 ½
2017/2018 3 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2632 0 ½
2017/2018 2 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2484 2462 ½
2017/2018 1 B Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 Heberla Bartolomiej Moravska Slavia Brno 2570 0 1
2016/2017 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 1
2016/2017 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 ½
2016/2017 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 ½
2016/2017 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Antoniewski Rafal BSS Frydek Mistek 2533 2604 ½
2016/2017 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2016/2017 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 1
2016/2017 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Votava Jan SK Rapid Pardubice 2522 2506 1
2016/2017 4 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 1
2016/2017 3 B Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno 2268 2248 1
2016/2017 2 B Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2523 2515 ½
2016/2017 1 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 ½
2015/2016 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2725 2709 ½
2015/2016 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2015/2016 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Hausner Ivan ŠK města Lysá nad Labem B 2331 2344 ½
2015/2016 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 1
2015/2016 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 0
2015/2016 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2446 2429 0
2015/2016 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2451 2452 0
2015/2016 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2416 2461 ½
2015/2016 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Votava Jan Rapid Pardubice 2522 2506 0
2015/2016 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2534 2537 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2533 ½
2014/2015 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 0
2014/2015 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2014/2015 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½
2014/2015 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2328 2322 1
2014/2015 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Areshchenko Oleksandr Rapid Pardubice 2655 0
2014/2015 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Bartel Mateusz 1. ŠK Novoborský 2662 2617 ½
2014/2015 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 ½
2014/2015 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 ½
2014/2015 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 ½
2014/2015 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2498 2536 ½
2014/2015 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 Kolosowski Mateusz ŠK Karviná 2474 ½
2013/2014 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2502 2543 ½
2013/2014 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2695 1
2013/2014 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 1
2013/2014 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 ½
2013/2014 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2532 2502 0
2013/2014 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 ½
2013/2014 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1
2013/2014 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Duda Jan-Krzysztof ANCORA Tatran Litovel 2542 ½
2013/2014 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2013/2014 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 ½
2013/2014 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2404 2403 ½
2012/2013 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Bulski Krzysztof TJ Tatran Litovel 2549 1
2012/2013 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2429 2387 ½
2012/2013 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Matlakov Maxim Rapid Pardubice 2673 0
2012/2013 8 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Dziuba Martin Labortech Ostrava 2602 2584 0
2012/2013 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Bobras Piotr ŠK Slavoj Poruba 2554 2530 1
2012/2013 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2590 1
2012/2013 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Štohl Igor TŽ Třinec 2518 2510 ½
2012/2013 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2544 2578 ½
2012/2013 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2674 2624 ½
2012/2013 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Zherebukh Yaroslav AD Mahrla Praha 2627 1
2012/2013 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2557 2541 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2388 2424 1
2012/2013 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2557 2541 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 1
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2557 2541 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2387 2387 1
2011/2012 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2600 2564 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 ½
2011/2012 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2600 2564 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 ½
2011/2012 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2600 2564 Romanov Evgeny ŠK AD Jičín 2639 0
2011/2012 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 ½
2011/2012 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 ½
2011/2012 9 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 ½
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 1
2011/2012 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Krejčí Jan Tatran Litovel 2489 2503 ½
2011/2012 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2604 2597 ½
2011/2012 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Maslík Miroslav 2222 ŠK Polabiny 2356 ½
2011/2012 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 1
2011/2012 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2704 2726 0
2011/2012 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 0
2011/2012 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2491 2502 ½
2010/2011 10 B 1. Novoborský ŠK 2567 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2490 1
2010/2011 9 B 1. Novoborský ŠK 2567 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 1
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK 2567 Velička Petr ŠK Labortech Ostrava 2454 ½
2010/2011 7 Č 1. Novoborský ŠK 2567 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2533 1
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK 2567 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 1
2010/2011 5 Č 1. Novoborský ŠK 2567 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 1
2010/2011 4 B 1. Novoborský ŠK 2567 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 1
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK 2567 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 0
2010/2011 2 Č 1. Novoborský ŠK 2567 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 ½
2010/2011 1 B 1. Novoborský ŠK 2567 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2387 1
2009/2010 10 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 ½
2009/2010 8 B 1. Novoborský ŠK 2582 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2009/2010 7 B 1. Novoborský ŠK 2582 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 6 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 ½
2009/2010 5 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 0
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 1
2009/2010 3 B 1. Novoborský ŠK 2582 Jurčík Marián ŠK SK Zlín 2477 ½
2009/2010 2 B 1. Novoborský ŠK 2582 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 1
2009/2010 1 Č 1. Novoborský ŠK 2582 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 ½
2009/2010 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2561 ½
2009/2010 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 ½
2009/2010 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2361 0
2009/2010 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 1
2009/2010 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Balín Jan ŠK Teplice 2328 ½
2009/2010 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2582 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2495 ½
2008/2009 11 B 1. Novoborský ŠK 2578 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 ½
2008/2009 10 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 1
2008/2009 9 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 ½
2008/2009 8 B 1. Novoborský ŠK 2578 Růžička Petr TŽ Třinec B 2285 1
2008/2009 7 B 1. Novoborský ŠK 2578 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2394 ½
2008/2009 6 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 1
2008/2009 5 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Žilka Štěpán ŠK Zikuda Turnov 2471 1
2008/2009 4 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2480 ½
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK 2578 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 1
2008/2009 2 B 1. Novoborský ŠK 2578 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 1
2008/2009 1 Č 1. Novoborský ŠK 2578 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 1
2007/2008 11 B 1. Novoborský ŠK 2551 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 1
2007/2008 10 Č 1. Novoborský ŠK 2551 Novák Pavel Sokol Plzeň I 2361 1
2007/2008 9 Č 1. Novoborský ŠK 2551 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 ½
2007/2008 8 B 1. Novoborský ŠK 2551 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 1
2007/2008 7 B 1. Novoborský ŠK 2551 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2480 ½
2007/2008 6 Č 1. Novoborský ŠK 2551 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2385 ½
2007/2008 5 B 1. Novoborský ŠK 2551 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2512 ½
2007/2008 4 Č 1. Novoborský ŠK 2551 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 ½
2007/2008 3 B 1. Novoborský ŠK 2551 Jakubiec Artur Labortech-Geofin Ostrava 2524 0
2007/2008 2 Č 1. Novoborský ŠK 2551 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 ½
2007/2008 1 B 1. Novoborský ŠK 2551 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 1
2007/2008 8 B TJ Ostrov 2551 Vanko Jiří Global Sokolov 2143 1
2007/2008 7 Č TJ Ostrov 2551 Delitzsch Jürgen AVZO Františkovy Lázně 0
2007/2008 4 B TJ Ostrov 2551 Wimmer Miroslav TJ Tašovice 2116 1
2007/2008 2 B TJ Ostrov 2551 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2087 1
2006/2007 11 B RC Sport Pardubice 2524 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 1
2006/2007 10 B RC Sport Pardubice 2524 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½
2006/2007 9 Č RC Sport Pardubice 2524 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 1
2006/2007 8 Č RC Sport Pardubice 2524 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec ½
2006/2007 7 B RC Sport Pardubice 2524 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 1
2006/2007 6 B RC Sport Pardubice 2524 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2476 ½
2006/2007 5 B RC Sport Pardubice 2524 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 ½
2006/2007 4 Č RC Sport Pardubice 2524 Blatný Pavel Lokomotiva Brno 2519 ½
2006/2007 3 Č RC Sport Pardubice 2524 Petrik Tomas ŠK SK Zlín 1
2006/2007 2 Č RC Sport Pardubice 2524 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 1
2006/2007 1 Č RC Sport Pardubice 2524 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 ½
2006/2007 6 B TJ Ostrov 2524 Folta Václav Lokomotiva Cheb 2048 1
2006/2007 5 Č TJ Ostrov 2524 Pokrupa Marek Šachový klub Karlovy Vary 2176 1
2005/2006 11 B Sokol Plzeň Ingem 2580 Hráček Zbyněk Lokomotiva Brno A 2581 ½
2005/2006 10 B Sokol Plzeň Ingem 2580 Augustin Josef Lokomotiva Brno B 2337 1
2005/2006 9 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2460 ½
2005/2006 8 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Navara David ŠK Mahrla Praha 2646 ½
2005/2006 7 B Sokol Plzeň Ingem 2580 Hausner Ivan TJ Pankrác 2441 1
2005/2006 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Mista Aleksander TŽ Třinec 2479 0
2005/2006 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2529 0
2005/2006 4 B Sokol Plzeň Ingem 2580 Ftáčník Lubomír TJ Zikuda Turnov 2612 1
2005/2006 3 B Sokol Plzeň Ingem 2580 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2635 ½
2005/2006 2 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Babula Vlastimil A64 Hagemann Opava 2593 ½
2005/2006 1 Č Sokol Plzeň Ingem 2580 Markoš Ján ŠK SK Zlín 2495 ½
2004/2005 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2569 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 ½
2004/2005 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2569 Oral Tomáš Loko Brno-Slezan 2565 ½
2004/2005 9 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava 2475 ½
2004/2005 8 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2565 0
2004/2005 7 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2441 ½
2004/2005 6 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Smirin Ilia ŠK Mahrla Praha 2673 ½
2004/2005 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2569 Štohl Igor Bauset Pardubice 2561 ½
2004/2005 4 Č Sokol Plzeň Ingem 2569 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 1
2004/2005 3 Č Sokol Plzeň Ingem 2569 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 ½
2004/2005 2 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2571 0
2004/2005 1 B Sokol Plzeň Ingem 2569 Hába Petr ŠK SK Trinom Zlín 2521 ½
2003/2004 11 Č Sokol Plzeň Ingem 2545 Meduna Eduard Visus Vyšehrad 2432 ½
2003/2004 10 Č Sokol Plzeň Ingem 2545 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 0
2003/2004 9 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 ½
2003/2004 8 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½
2003/2004 7 Č Sokol Plzeň Ingem 2545 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 ½
2003/2004 6 Č Sokol Plzeň Ingem 2545 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 ½
2003/2004 5 Č Sokol Plzeň Ingem 2545 Jirovský Miloš Sokol Kolín 2521 1
2003/2004 4 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 ½
2003/2004 3 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Heberla Bartolomiej TJ Jakl Karviná 2420 ½
2003/2004 2 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 ½
2003/2004 1 B Sokol Plzeň Ingem 2545 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2567 ½