Hráč Kykal Vojtěch

Kykal Vojtěch

User Pic
Jméno: Kykal Vojtěch
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1927
Elo mezinárodní: 1921
ID: 31920
FIDE ID: 359300
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 Pazdera Tomáš Šachový klub Sobotka 2009 1936 1911 0
2017/2018 9 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1960 1969 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1993 1959 0
2017/2018 8 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1960 1969 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1717 1741 0
2017/2018 7 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1972 1969 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1705 1776 ½
2017/2018 6 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1972 1969 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1830 1843 1
2017/2018 5 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1936 1941 0
2017/2018 4 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2043 2039 ½
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1972 1964 0
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1931 1969 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1968 1963 1
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1975 1971 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1949 ½
2017/2018 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 Marek Petr Slavia Hradec Králové C 1920 1938 0
2017/2018 9 B TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1956 1978 1
2017/2018 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1960 1969 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2045 2039 ½
2017/2018 7 B TJ Lázně Bělohrad 1960 1969 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1685 1699 ½
2017/2018 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1972 1969 Bednář Jiří TJ Náchod B 1859 1826 0
2017/2018 5 B TJ Lázně Bělohrad 1972 1969 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2026 2008 ½
2017/2018 4 Č TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 Plchot Miroslav Spartak Vrchlabí 1908 1611 1
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 Šmíd Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 1934 1960 1
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1931 1969 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1789 1779 0
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad 1975 1971 Vítová Anna ŠK AD Jičín B 1822 1672 1
2016/2017 11 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Pipek Petr Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1307 1287 1
2016/2017 10 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 2105 2088 0
2016/2017 9 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1870 1853 0
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 1
2016/2017 7 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1952 1917 0
2016/2017 6 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Kohout Martin TJ Jiskra Nový Bydžov 1904 1905 0
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1648 1647 ½
2016/2017 4 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí B 1854 1862 1
2016/2017 3 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1956 1987 1
2016/2017 2 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové D 1887 1933 0
2016/2017 1 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1967 1960 Kohout Jan ŠK AD Jičín F 1975 1936 1
2015/2016 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 ½
2015/2016 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod A 2057 2085 0
2015/2016 9 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Šolc Filip DDM Třebechovice pod Orebem 1887 1933 1
2015/2016 8 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1999 1957 1
2015/2016 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem A 2062 2023 0
2015/2016 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 ½
2015/2016 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín D 2110 2090 1
2015/2016 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 2057 2058 0
2015/2016 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 0
2015/2016 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Novák Luděk ŠK Lípa B 1935 1924 ½
2015/2016 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad A 1967 1960 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1955 1959 0
2014/2015 11 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1967 1960 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1852 1830 1
2014/2015 10 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1752 1799 1
2014/2015 9 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1653 1691 ½
2014/2015 8 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové C 1811 1889 1
2014/2015 7 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín E 1634 1
2014/2015 6 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1929 1919 ½
2014/2015 5 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1687 1761 ½
2014/2015 4 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Malinský Martin TJ Lokomotiva Trutnov 1765 1787 1
2014/2015 3 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2048 2040 1
2014/2015 2 B TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Kučera Daniel TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1781 1822 1
2014/2015 1 Č TJ CIS Lázně Bělohrad 1906 1869 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1706 1668 1
2014/2015 11 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Velecký Viktor TJ Hronov 2094 2081 0
2014/2015 10 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2148 2143 0
2014/2015 9 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1912 1936 ½
2014/2015 8 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1942 1954 0
2014/2015 7 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Jezbera Jiří DDM Třebechovice p. O. 2173 2181 0
2014/2015 6 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 1
2014/2015 5 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 1
2014/2015 4 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín D 2387 2420 0
2014/2015 3 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2041 2029 0
2014/2015 2 Č TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Smolej Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 1990 1982 ½
2014/2015 1 B TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 Dostál Pavel Slovan Broumov 2055 2054 ½
2013/2014 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1700 1712 1
2013/2014 10 B TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1988 1986 0
2013/2014 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Flašar Jaroslav Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 1
2013/2014 8 B TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1883 1918 0
2013/2014 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 0
2013/2014 6 B TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Němec Otakar ŠK Lípa C 1911 1937 ½
2013/2014 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2007 2008 0
2013/2014 4 B TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1960 1985 1
2013/2014 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 ½
2013/2014 2 B TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 Vacek Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1675 1651 0
2013/2014 11 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Gogela Jan TJ Hronov 1937 1939 0
2013/2014 10 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1890 1953 1
2013/2014 9 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1842 1807 0
2013/2014 8 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2009, o.s. 2082 2079 0
2013/2014 7 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2041 2059 1
2013/2014 4 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 1929 1929 1
2013/2014 2 B TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Smolej Lukáš ŠK Lípa B 1971 1972 0
2013/2014 1 Č TJ Dvůr Králové n. Labem 1928 1980 Miler Jiří Slovan Broumov 1991 2003 ½
2012/2013 10 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Slavík Libor DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 ½
2012/2013 9 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Pražák Luděk TJ Hronov 1958 1964 0
2012/2013 8 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1961 1844 1
2012/2013 6 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1918 1906 1
2012/2013 5 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Němec Otakar ŠK Lípa B 1828 1815 ½
2012/2013 4 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Macháček Luděk Slovan Broumov 1993 1977 1
2012/2013 3 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Kohout Jan ŠK Sobotka 1977 1946 0
2012/2013 2 Č TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1853 1880 ½
2012/2013 1 B TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1897 Trojan Ondřej TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1859 1831 1
2012/2013 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Portych Václav ŠK Lípa D 1829 1820 1
2012/2013 10 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1973 1996 ½
2012/2013 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Bielavský Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2012 2020 1
2012/2013 8 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1958 1948 0
2012/2013 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1835 1
2012/2013 6 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 0
2012/2013 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1657 1
2012/2013 4 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1961 1844 0
2012/2013 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1977 1946 0
2012/2013 2 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1971 1986 1
2012/2013 1 B TJ Lázně Bělohrad 1822 1897 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1814 1853 1
2011/2012 7 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1813 1904 1
2011/2012 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 1
2011/2012 5 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1789 1789 1
2011/2012 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1420 1634 1
2011/2012 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov A 1416 1
2011/2012 2 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 Kosař Matěj Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 1
2011/2012 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Koza Misha ŠK Lípa C 1922 1912 0
2011/2012 10 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Andrejs Stanislav Lokomotiva Trutnov 1741 1
2011/2012 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Kohout Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1976 1951 1
2011/2012 8 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1895 1858 0
2011/2012 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2078 2030 0
2011/2012 6 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 ½
2011/2012 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Mareš Ilja ŠK Lípa D 1868 1884 1
2011/2012 4 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1720 1
2011/2012 3 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1935 2027 1
2011/2012 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1607 1
2011/2012 1 B TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 1
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1787 1787 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 ½
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Tománek Pavel SK Boršice 1565 1
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 1541 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1553 1
2010/2011 4 B TJ Jiskra Hořice 1541 Lapčík Václav ŠK Staré Město 1736 ½
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 1541 Gregor Jiří ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 ½
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Poppr Marián SK OAZA Praha 1250 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1541 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 1
2010/2011 11 B TJ Lázně Bělohrad 1541 Charvát Václav ŠK Lípa C 1650 0
2010/2011 10 Č TJ Lázně Bělohrad 1541 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1762 ½
2010/2011 8 Č TJ Lázně Bělohrad 1541 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1608 ½
2010/2011 7 B TJ Lázně Bělohrad 1541 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí 1502 1
2010/2011 6 Č TJ Lázně Bělohrad 1541 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1787 1
2010/2011 4 B TJ Lázně Bělohrad 1541 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1978 1
2010/2011 3 Č TJ Lázně Bělohrad 1541 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1772 0
2010/2011 2 B TJ Lázně Bělohrad 1541 Rigel Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1512 ½
2010/2011 1 Č TJ Lázně Bělohrad 1541 Novotný Jan TJ Nová Paka 1542 0
2010/2011 7 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny 1705 1
2010/2011 6 B TJ Jiskra Hořice 1541 Gregor Jiří ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 ½
2010/2011 5 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Pajerský Michal Desko Liberec 1708 1
2010/2011 4 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Poppr Marián SK OAZA Praha 1250 1
2010/2011 3 B TJ Jiskra Hořice 1541 Pýchová Nela TRW Autolektronika Vlašim 1586 0
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice 1541 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice 1541 Šaffová Michaela Sokol Údlice 1753 1
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1541 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněžnou B 2006 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1541 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1948 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice B 1541 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 0
2010/2011 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1541 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 0
2010/2011 5 B TJ Jiskra Hořice B 1541 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1775 ½
2010/2011 1 B TJ Jiskra Hořice B 1541 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice A 2043 0
2009/2010 6 B Jiskra Hořice B 1445 Šimek Jan ŠK Colas Lípa A 1000 1
2009/2010 5 Č Jiskra Hořice B 1445 Tomš Daniel ŠK Colas Lípa B 1000 1
2009/2010 4 B Jiskra Hořice B 1445 Kratěna Lukáš ZŠ Milady Horákové HK 1100 1
2009/2010 3 Č Jiskra Hořice B 1445 Vávra Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2009/2010 1 B Jiskra Hořice B 1445 Kabelka Tomáš ŠK AD Jičín B 1100 1
2009/2010 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1445 Skalický David ŠK Jilemnice 1375 1
2009/2010 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1445 Štefan Jaroslav Sokol Hradec Králové 1614 0
2009/2010 8 B TJ Lázně Bělohrad 1445 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1482 1
2009/2010 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1445 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1
2009/2010 6 B TJ Lázně Bělohrad 1445 Kmiecik Emilia TJ Baník Žacléř ½
2009/2010 5 Č TJ Lázně Bělohrad 1445 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1741 1
2009/2010 4 B TJ Lázně Bělohrad 1445 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1749 1
2009/2010 3 B TJ Lázně Bělohrad 1445 Hauf Tomáš TJ Loko Trutnov 0
2009/2010 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1445 Laloušek Miroslav SK HSM Trutnov 1368 1
2009/2010 1 B TJ Lázně Bělohrad 1445 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 0
2008/2009 10 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Volhejn Robin Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 9 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Volhejn Robin Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 8 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 1
2008/2009 7 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 0
2008/2009 6 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 5 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 4 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kopecký Jan Jiskra Česká Skalice 1000 0
2008/2009 3 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Kopecký Jan Jiskra Česká Skalice 1000 1
2008/2009 2 Č PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Rain Jan TJ Dvůr Králové n/L 1381 1
2008/2009 1 B PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 Rain Jan TJ Dvůr Králové n/L 1381 0
2008/2009 11 Č TJ Lázně Bělohrad 1250 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 ½
2008/2009 10 B TJ Lázně Bělohrad 1250 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1457 0
2008/2009 9 Č TJ Lázně Bělohrad 1250 Kuda Lukáš TJ Loko Trutnov 1553 0
2008/2009 8 B TJ Lázně Bělohrad 1250 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1754 ½
2008/2009 7 Č TJ Lázně Bělohrad 1250 Gersenson Jesse ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1443 0
2008/2009 6 B TJ Lázně Bělohrad 1250 Balcar Jaroslav Šachový klub Lípa D 1532 1
2008/2009 5 B TJ Lázně Bělohrad 1250 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 0
2008/2009 3 B TJ Lázně Bělohrad 1250 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1652 0
2008/2009 2 Č TJ Lázně Bělohrad 1250 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1751 ½
2006/2007 11 B Lázně Bělohrad B Hylas Martin Panda Rychnov D 1
2006/2007 10 Č Lázně Bělohrad B Ptáček Antonín DDM Týniště 0
2006/2007 9 B Lázně Bělohrad B Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 8 Č Lázně Bělohrad B Šimková Zuzana Sokol Hradec Králové B 0