Hráč Gregor Jiří

Gregor Jiří

User Pic
Jméno: Gregor Jiří
Oddíl: ŠK Dobruška
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1730
Elo mezinárodní: 1746
ID: 31408
FIDE ID: 349496
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č ŠK Dobruška 1745 1727 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1774 1804 ½
2017/2018 7 B ŠK Dobruška 1745 1727 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov A 0 1366 1
2016/2017 10 Č ŠK Dobruška 1744 1725 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1854 1825 0
2016/2017 8 Č ŠK Dobruška 1744 1725 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1801 1810 0
2016/2017 5 B ŠK Dobruška 1744 1725 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 1
2016/2017 3 Č ŠK Dobruška 1744 1725 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1365 1559 1
2015/2016 9 Č ŠK Dobruška 1744 1725 Šrůtek Václav TJ Jiskra Česká Skalice 1687 1
2014/2015 7 B ŠK Dobruška 1754 1723 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 ½
2014/2015 6 Č ŠK Dobruška 1754 1723 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 1
2013/2014 11 Č ŠK Dobruška 1757 1720 Slavík Libor ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 0
2013/2014 8 Č ŠK Dobruška 1757 1720 Čermák Miroslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1871 1855 0
2013/2014 6 Č ŠK Dobruška 1757 1720 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 ½
2013/2014 4 Č ŠK Dobruška 1757 1720 Kuneš Jan Jiskra Česká Skalice 1885 1883 ½
2013/2014 3 B ŠK Dobruška 1757 1720 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2013/2014 2 Č ŠK Dobruška 1757 1720 Pinkava Josef PŠ TJ Náchod C 1895 1897 1
2013/2014 1 B ŠK Dobruška 1757 1720 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 0
2012/2013 8 Č ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Jánský Pavel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1830 1831 1
2012/2013 7 B ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Burdilák Milan P.Š. TJ NÁCHOD D 1769 1797 ½
2012/2013 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 ½
2012/2013 5 Č ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Dvořák Zdeněk DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1609 1605 ½
2012/2013 4 B ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Hodek Roman ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 0
2012/2013 3 Č ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Škoda Pavel SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1828 0
2012/2013 2 B ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Ruda Ondřej ŠK LÍPA C 2050 2045 0
2012/2013 1 Č ŠK DOBRUŠKA 1696 1695 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1872 1843 1
2012/2013 11 B Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Novotná Barbora Desko Liberec B 1546 1670 1
2012/2013 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy 1727 1793 0
2012/2013 9 Č Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 1
2012/2013 8 B Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 ½
2012/2013 7 Č Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 1900 1988 0
2012/2013 6 Č Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1743 1738 ½
2012/2013 5 B Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny D 1391 ½
2012/2013 2 B Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Suchomel Jan TJ Štefanydes Polička B 1435 1646 1
2012/2013 1 Č Panda Rychnov n. Kn. 1696 1695 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha C 1386 ½
2011/2012 11 B Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Macková Veronika ŠK Praha-Smíchov 1368 1
2011/2012 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 0
2011/2012 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Kostelecký Daniel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1432 ½
2011/2012 8 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Teiml Albert ŠK PORG Praha 1250 1
2011/2012 7 B Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1443 1
2011/2012 6 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1714 1778 0
2011/2012 5 B Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Viták Jiří Desko Liberec B 1484 1555 1
2011/2012 4 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1258 1
2011/2012 3 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Kolomý Štěpán TJ a DDM Lanškroun 1535 ½
2011/2012 2 Č Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 1
2011/2012 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 Hlaváč Jan 2222 ŠK Polabiny D 1000 1
2011/2012 11 Č ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Schejbal Josef TJ HRONOV B 1953 1995 0
2011/2012 10 B ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 0
2011/2012 9 B ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Krupička Vojtěch SPARTAK RYCHNOV A 1838 0
2011/2012 8 Č ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1792 1785 1
2011/2012 6 Č ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Peroutka Ivo SLOVAN BROUMOV B 1936 1916 ½
2011/2012 5 B ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Musil Stanislav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1611 1749 ½
2011/2012 4 Č ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Šolín Václav TŘEBECHOVICE B 1652 1
2011/2012 2 Č ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Fátor Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1840 1796 1
2011/2012 1 B ŠK DOBRUŠKA 1647 1679 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 ½
2011/2012 8 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1647 1679 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín C 1420 1634 ½
2010/2011 7 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Mrkus František ŠK Staré Město 1746 0
2010/2011 6 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1553 0
2010/2011 5 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2010/2011 4 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Tománek Pavel SK Boršice 1565 ½
2010/2011 3 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1541 ½
2010/2011 2 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Toman Ondřej Sokol Údlice 1758 1
2010/2011 1 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Hollan Petr SK OAZA Praha 1402 ½
2010/2011 7 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1669 0
2010/2011 6 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1541 ½
2010/2011 5 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny 1757 ½
2010/2011 4 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 0
2010/2011 3 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Toman Ondřej Sokol Údlice 1758 1
2010/2011 2 Č ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Hollan Petr SK OAZA Praha 1402 ½
2010/2011 1 B ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1700 Pýcha Patrik TRW Autolektronika Vlašim 1623 ½
2010/2011 11 Č ŠK Dobruška 1700 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 ½
2010/2011 10 B ŠK Dobruška 1700 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 0
2010/2011 6 B ŠK Dobruška 1700 Duch Robert TJ Hronov B 1876 ½
2010/2011 5 Č ŠK Dobruška 1700 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1781 1
2010/2011 4 B ŠK Dobruška 1700 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1912 0
2010/2011 3 B ŠK Dobruška 1700 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 1
2010/2011 2 Č ŠK Dobruška 1700 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 ½
2010/2011 1 B ŠK Dobruška 1700 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1630 1
2010/2011 8 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 1700 Šmíd Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 2015 ½
2010/2011 7 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 1700 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 ½
2009/2010 11 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1466 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1706 ½
2009/2010 10 B Panda Veolia ARTCO RK C 1466 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 ½
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RK C 1466 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1421 1
2009/2010 11 Č Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1772 ½
2009/2010 10 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Veinfurter Tomáš Jiskra Jaroměř 1100 1
2009/2010 9 Č Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Tůma Tomáš Desko Liberec "B" 1527 1
2009/2010 8 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1551 ½
2009/2010 7 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 1
2009/2010 6 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Nečas Lukáš ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1304 1
2009/2010 5 Č Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Rott Michal TJ Štefanydes Polička 1314 1
2009/2010 4 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Rež Matouš 2222 Polabiny "B" 1324 ½
2009/2010 3 Č Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy "A" 1573 0
2009/2010 2 B Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Rošková Kateřina 2222 Polabiny "A" 1580 1
2009/2010 1 Č Panda Rychnov n.Kn. "B" 1466 Lutfalibayov Kamil Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 9 Č ŠK Dobruška 1466 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1548 1
2009/2010 8 B ŠK Dobruška 1466 Sokol Javornice 1
2009/2010 6 B ŠK Dobruška 1466 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2009/2010 4 Č ŠK Dobruška 1466 DDM Týniště nad Orlicí 1
2009/2010 3 B ŠK Dobruška 1466 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 10 B ŠK Dobruška 1409 Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 1
2008/2009 9 Č ŠK Dobruška 1409 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 ½
2008/2009 2 Č ŠK Dobruška 1409 Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 ½
2008/2009 1 B ŠK Dobruška 1409 Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 11 B Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec B 1470 ½
2008/2009 10 Č Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové 1250 1
2008/2009 9 B Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Srostlík Zdeněk TJ Sokol Praha - Kobylisy 1677 0
2008/2009 8 Č Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1694 0
2008/2009 6 Č Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Vu Antonín ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1394 ½
2008/2009 5 B Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1000 1
2008/2009 4 Č Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Čižinský Petr 2222 + ALFA Pardubice 1937 0
2008/2009 3 B Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov B 1359 1
2008/2009 2 Č Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Hermann Vojtěch Bižuterie Jablonec n.N. 1529 1
2008/2009 1 B Panda Rychnov n.Kn. B 1409 Pardubský Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 8 Č ŠK Dobruška 1409 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0
2008/2009 7 Č ŠK Dobruška 1409 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 0
2008/2009 6 B ŠK Dobruška 1409 Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1
2008/2009 4 B ŠK Dobruška 1409 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1361 1
2008/2009 3 Č ŠK Dobruška 1409 Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2008/2009 1 Č ŠK Dobruška 1409 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 0
2007/2008 11 B M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Kracík Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 0
2007/2008 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 ½
2007/2008 9 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Brejša Vít TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Felcman Tomáš SK Žamberk 1737 ½
2007/2008 7 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Provazník Jan Sokol Hradec Králové 1250 ½
2007/2008 6 B M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 0
2007/2008 5 B M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Kouba Václav Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 4 B M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 ½
2007/2008 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 0
2007/2008 2 Č M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 0
2007/2008 1 B M-Team Jiskra Jaroměř 1250 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1531 0
2007/2008 2 Č Jiskra Jaroměř B 1250 Macháň Jan SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 0
2007/2008 8 Č Jiskra Jaroměř C 1250 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1349 0
2007/2008 7 B Jiskra Jaroměř C 1250 Procházka Jan TJ Hronov C 1861 0
2007/2008 6 Č Jiskra Jaroměř C 1250 Jakl Jaroslav Slovan Masporex Broumov C 1671 ½
2007/2008 4 Č Jiskra Jaroměř C 1250 Hepnar David Spartak Police n. Met. 1757 0
2007/2008 2 B Jiskra Jaroměř C 1250 Kuru Martin Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 0
2007/2008 1 Č Jiskra Jaroměř C 1250 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2051 0
2007/2008 7 B ŠK Dobruška 1250 Komárková Tereza ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 6 B ŠK Dobruška 1250 Pražák Matouš Jiskra N. Bydžov C 1250 0
2007/2008 5 B ŠK Dobruška 1250 Otradovský Radek Sokol Hradec Kr. B 1250 0
2007/2008 4 Č ŠK Dobruška 1250 Kracík Tomáš DDM Třebechovice 2028 0
2006/2007 11 B M-Team Jiskra Jaroměř Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 0
2006/2007 10 Č M-Team Jiskra Jaroměř Jínová Denisa ŠK Stráž pod Ralskem 0
2006/2007 9 B M-Team Jiskra Jaroměř Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 8 Č M-Team Jiskra Jaroměř Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1379 0
2006/2007 6 B M-Team Jiskra Jaroměř Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 0
2006/2007 5 Č M-Team Jiskra Jaroměř Vancl Jakub ŠŠ Desko Liberec B 1656 0
2006/2007 4 B M-Team Jiskra Jaroměř Nečas Lukáš ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 3 Č M-Team Jiskra Jaroměř Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 1 Č M-Team Jiskra Jaroměř Kainek Jan SK Žamberk 1100 0