Hráč Blahynka Martin

Blahynka Martin

User Pic
Jméno: Blahynka Martin
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2406
Elo mezinárodní: 2426
ID: 31235
FIDE ID: 334766
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Votava Jan GASCO Pardubice 2523 2526 1
2017/2018 10 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2498 2482 0
2017/2018 9 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Kalod Radek Moravska Slavia Brno 2462 2461 1
2017/2018 8 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2413 2388 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2502 0 ½
2017/2018 7 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2413 2388 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2318 2277 1
2017/2018 6 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2388 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2555 2548 0
2017/2018 5 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2388 Šimek Petr Unichess 2357 2359 ½
2017/2018 4 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Zwardoň Vojtěch BSS Frydek-Mistek 2410 2406 ½
2017/2018 3 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2218 2240 ½
2017/2018 2 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2560 2530 0
2017/2018 1 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2419 2414 1
2016/2017 11 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2016/2017 10 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 ½
2016/2017 9 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Kratochvíl Vít Lokomotiva Brno 2254 2181 1
2016/2017 8 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Repka Christopher SK Rapid Pardubice ½
2016/2017 7 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Bureš Jaroslav SK AD Jicin 2396 2398 0
2016/2017 6 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 ½
2016/2017 5 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2416 2461 0
2016/2017 4 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2558 2572 1
2016/2017 3 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Nguyen Thai Dai Van SK mesta Lysa nad Labem 2424 2406 ½
2016/2017 2 Č SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0
2016/2017 1 B SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 Jurčík Marián Prestige Photo Unichess 2501 2466 1
2016/2017 8 B Moravská Slavia Brno 2420 2293 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 ½
2016/2017 7 Č Moravská Slavia Brno 2420 2293 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 0
2016/2017 6 B Moravská Slavia Brno 2420 2293 Pavlíček Miroslav Region Panda 2054 2043 1
2016/2017 4 B Moravská Slavia Brno 2420 2293 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2016/2017 3 B Moravská Slavia Brno 2420 2293 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2239 2207 1
2016/2017 2 Č Moravská Slavia Brno 2420 2293 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2016/2017 1 B Moravská Slavia Brno 2420 2293 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 ½
2015/2016 11 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 1
2015/2016 10 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Sobek Jaroslav ŠK Karviná "A" 2243 2251 1
2015/2016 9 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola F-M "B" 2367 2353 0
2015/2016 8 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2262 2237 ½
2015/2016 7 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 ½
2015/2016 6 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 1
2015/2016 5 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 ½
2015/2016 4 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 0
2015/2016 3 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2291 2295 0
2015/2016 2 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 1
2015/2016 1 Č Moravská Slavia Brno\r "A" 2420 2293 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 1
2015/2016 11 Č ŠK Duras BVK 2420 2293 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 1
2015/2016 10 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Kovalev Andrei Rapid Pardubice 2520 2542 ½
2015/2016 9 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 1
2015/2016 8 Č ŠK Duras BVK 2420 2293 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 0
2015/2016 7 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Šuráň Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 ½
2015/2016 6 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 5 Č ŠK Duras BVK 2420 2293 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2015/2016 4 Č ŠK Duras BVK 2420 2293 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½
2015/2016 3 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2523 2515 ½
2015/2016 2 B ŠK Duras BVK 2420 2293 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2581 2552 0
2015/2016 1 Č ŠK Duras BVK 2420 2293 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2472 2536 1
2014/2015 11 B ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 ½
2014/2015 10 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Dvořák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2225 2229 1
2014/2015 9 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 1
2014/2015 8 B ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov „A“ 2134 2114 1
2014/2015 7 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 ½
2014/2015 6 B ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 1
2014/2015 5 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 ½
2014/2015 4 B ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Hladík Josef ŠK Duras BVK „B“ 2139 2156 1
2014/2015 3 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 1
2014/2015 2 B ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 ½
2014/2015 1 Č ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 1
2014/2015 7 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 1
2014/2015 6 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 ½
2014/2015 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 ½
2014/2015 3 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Marek Matyáš SK Slavia Orlová 2200 2240 ½
2014/2015 2 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2014/2015 8 Č ŠK Vinohrady Brno 2237 2224 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 1
2014/2015 7 B ŠK Vinohrady Brno 2237 2224 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2279 0
2014/2015 7 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 1
2014/2015 6 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Marek Matyáš SK Slavia Orlová 2200 2240 ½
2014/2015 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 1
2014/2015 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1865 1877 1
2014/2015 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2013/2014 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 0
2013/2014 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 1
2013/2014 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 1
2013/2014 4 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2013/2014 2 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Kubík Michael BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 1
2013/2014 1 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 0
2013/2014 10 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 0
2013/2014 9 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 0
2013/2014 8 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 1
2013/2014 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “A“ 2159 2154 ½
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 0
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 0
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 0
2013/2014 11 B ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Bačák Martin Sokol Postoupky 2157 2150 ½
2013/2014 10 Č ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2355 2403 0
2013/2014 9 B ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 ½
2013/2014 8 Č ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 1
2013/2014 7 B ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2368 2350 0
2013/2014 6 Č ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 1
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2486 2483 1
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 Kulovaná Eva ŠK Kuřim 2263 2274 1
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 ½
2013/2014 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 1
2013/2014 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2013/2014 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 ½
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 ½
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 1
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 0
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 1
2012/2013 11 Č ŠK Duras BVK B 2153 2153 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 1
2012/2013 8 B ŠK Duras BVK B 2153 2153 Kunc Miroslav TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 0
2012/2013 7 Č ŠK Duras BVK B 2153 2153 Vrána František ŠK Staré Město C 2282 2279 0
2012/2013 6 B ŠK Duras BVK B 2153 2153 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 1
2012/2013 4 Č ŠK Duras BVK B 2153 2153 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 0
2012/2013 2 Č ŠK Duras BVK B 2153 2153 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 0
2012/2013 1 B ŠK Duras BVK B 2153 2153 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno A 2402 2403 0
2012/2013 7 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 1
2012/2013 6 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Sion David TJ Štefanydes Polička 1841 1914 1
2012/2013 5 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Khamidov Komil Desko Liberec 2099 1
2012/2013 4 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1897 1958 1
2012/2013 3 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny B 2064 0
2012/2013 2 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 0
2012/2013 1 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 0
2012/2013 7 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 0
2012/2013 6 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny B 2064 0
2012/2013 5 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 0
2012/2013 4 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 ½
2012/2013 3 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 1
2012/2013 2 B ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 0
2012/2013 1 Č ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 0
2012/2013 11 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 0
2012/2013 10 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 ½
2012/2013 9 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2376 2370 ½
2012/2013 8 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2283 2283 0
2012/2013 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 1
2012/2013 4 B ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 ½
2012/2013 3 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Turner Radek ŠK Gordic Jihlava 2099 2147 1
2012/2013 1 Č ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2153 2153 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 ½
2011/2012 11 B ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 ½
2011/2012 10 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Výprachtický David ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 1
2011/2012 9 B ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 0
2011/2012 8 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0
2011/2012 6 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Čížek Antonín ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2270 2230 0
2011/2012 4 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 1
2011/2012 3 B ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno A 2247 2233 ½
2011/2012 2 Č ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 Šimek Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 0
2011/2012 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Skalický Tomáš KŠ Říčany 1925 1914 1895 ½
2011/2012 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Papay Marek Chess Most 1922 1949 1
2011/2012 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 1
2011/2012 4 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 3 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 2 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Pagerka Martin SK Boršice 2200 1
2011/2012 1 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Spaček Oliver ŠK Staré Město 1907 1779 1
2011/2012 11 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Hrabal Michal A64 Grygov B 2046 2048 0
2011/2012 10 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 1
2011/2012 9 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Omelka Roman ŠK Staré Město 2115 2118 1
2011/2012 8 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 ½
2011/2012 7 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2207 2213 ½
2011/2012 5 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná 2297 2290 0
2011/2012 4 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 1
2011/2012 2 B ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Olšarová Karolína Slavia Orlová 2176 2280 0
2011/2012 1 Č ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 1
2011/2012 7 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 ½
2011/2012 6 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno 1977 2034 1
2011/2012 5 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 1
2011/2012 4 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Pagerka Martin SK Boršice 2200 1
2011/2012 3 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Spaček Oliver ŠK Staré Město 1907 1779 1
2011/2012 2 B ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 ½
2011/2012 1 Č ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 ½
2010/2011 7 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1978 ½
2010/2011 6 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 ½
2010/2011 5 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 1
2010/2011 4 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 1
2010/2011 3 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1
2010/2011 2 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 ½
2010/2011 1 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 1
2010/2011 11 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2121 ½
2010/2011 10 B ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1883 1
2010/2011 9 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Mikulů Lukáš TJ Znojmo 2040 1
2010/2011 7 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2084 ½
2010/2011 6 B ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2123 1
2010/2011 5 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2067 1
2010/2011 4 B ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2008 1
2010/2011 3 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno C 1958 0
2010/2011 2 B ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1960 1
2010/2011 1 Č ŠK Lokomotiva Brno B 1951 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2074 0
2010/2011 7 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Phamová Xuan Mai SK Boršice 1900 1
2010/2011 6 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1765 1
2010/2011 5 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1
2010/2011 4 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1
2010/2011 3 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 1
2010/2011 2 Č ŠK Lokomotiva Brno 1951 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2149 ½
2010/2011 1 B ŠK Lokomotiva Brno 1951 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 1
2009/2010 11 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2062 ½
2009/2010 10 B ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Krčál Michal ŠK Zlín B 2138 0
2009/2010 8 B ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2018 ½
2009/2010 7 B ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2037 0
2009/2010 3 B ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 0
2009/2010 1 B ŠK Lokomotiva Brno A 1902 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2025 ½
2009/2010 7 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 ½
2009/2010 6 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1960 0
2009/2010 5 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 1985 1
2009/2010 4 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 1
2009/2010 3 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Náplava Pavel SK Boršice 1914 0
2009/2010 2 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 1 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2125 ½
2009/2010 6 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Náplava Pavel SK Boršice 1914 0
2009/2010 5 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 0
2009/2010 4 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 3 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 ½
2009/2010 2 B ŠK Lokomotiva Brno 1902 Mrázek Lumír SK Slavia Orlova 2125 ½
2009/2010 1 Č ŠK Lokomotiva Brno 1902 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1
2008/2009 7 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Tuma Jakub ŠK Most 2132 0
2008/2009 6 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 1
2008/2009 5 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0
2008/2009 4 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1869 0
2008/2009 3 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1964 1
2008/2009 2 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 1
2008/2009 1 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 1
2008/2009 5 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 0
2008/2009 4 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 1
2008/2009 3 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1964 1
2008/2009 2 Č ŠK Lokomotiva Brno 1855 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 1
2008/2009 1 B ŠK Lokomotiva Brno 1855 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 1
2008/2009 10 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1855 Pospíšil Vladimír ŠK Duras BVK-Královo Pole D 2083 0
2008/2009 8 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1855 Orel Aleš Bydo Zakřany B 2019 0
2008/2009 6 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1855 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1798 1
2008/2009 4 Č ŠK Lokomotiva Brno G 1855 Hruška Vladimír Sokol Střelice A 1959 ½
2008/2009 11 B ŠK Lokomotiva Brno D 1855 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1977 1
2007/2008 7 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Prokopová Jiřina Jiskra Hořice 1613 1
2007/2008 6 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 0
2007/2008 5 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1531 ½
2007/2008 4 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Jodas Jan TJ Bonex Teplice 1357 1
2007/2008 3 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 ½
2007/2008 2 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Langnerová Karolína BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 1
2007/2008 1 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Fusková Martina ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 1
2007/2008 11 B ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Havel Vojtěch SPgŠ+G ZNOJMO B 1662 ½
2007/2008 9 B ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Růžička František TJ ZNOJMO B 1672 0
2007/2008 8 Č ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Koutník Josef ŠK 64 BRNO B 1908 0
2007/2008 5 Č ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY B 1911 ½
2007/2008 4 B ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Vojáček Zdeněk ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1891 ½
2007/2008 1 Č ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1654 Forman Lubomír ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1772 ½
2007/2008 7 B SK Lokomotiva Brno K 1654 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM D 1575 1
2007/2008 6 Č SK Lokomotiva Brno K 1654 Kočí Jiří SK Tetcice B 1687 0
2007/2008 5 Č SK Lokomotiva Brno K 1654 Pešl Jan SK Kurim KME-DDM C 1661 0
2007/2008 4 B SK Lokomotiva Brno K 1654 Cupák Břetislav Sokol Vranovice 1727 0
2007/2008 1 Č SK Lokomotiva Brno K 1654 Pokorný Radovan Sokol Strelice B 1697 ½
2007/2008 7 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Ptošek Jan SK Slavia Orlová A 1838 0
2007/2008 6 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 ½
2007/2008 5 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Langnerová Karolína BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 1
2007/2008 4 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek A 2058 0
2007/2008 3 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 ½
2007/2008 2 Č Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Fusková Martina ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 1
2007/2008 1 B Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1454 1
2006/2007 11 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Procházka Jindřich ŠK Sokol Vyšehrad A 1100 1
2006/2007 10 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Zanikov Melikset ŠK Smíchov Praha 1360 0
2006/2007 9 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Hlaváček Ondřej Slavoj České Budějovice A 1250 0
2006/2007 8 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Dušek Vladimír Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 7 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov - Jihlava 1278 1
2006/2007 6 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 ½
2006/2007 5 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Weber Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1398 ½
2006/2007 4 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Ježková Martina TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1264 1
2006/2007 3 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Bleha Lukáš TRW autoelektronika Vlašim 1378 1
2006/2007 2 Č ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Pospíšil Martin TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 1
2006/2007 1 B ŠK Lokomotiva Brno A 1383 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1250 1
2006/2007 7 Č ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1285 1
2006/2007 6 B ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1649 0
2006/2007 5 Č ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Horák Miloš Sokol Střelice "B" 1656 0
2006/2007 4 B ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1432 0
2006/2007 3 Č ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Zezulák Michal TJ Slovan Ivančice 1402 1
2006/2007 2 B ŠK Lokomotiva Brno "L" 1383 Šic Miloš ŠK Bydo Zakřany "B" 1589 0