Hráč Hojný Zdeněk

Hojný Zdeněk

User Pic
Jméno: Hojný Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1461
Elo mezinárodní: 1450
ID: 31222
FIDE ID: 330116
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1625 1632 0
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1503 0
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1654 1708 0
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1761 1725 0
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1514 0
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1554 1566 1
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 0
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 Štolba Oldřich DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 0
2013/2014 3 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1463 1480 Braun Jan Lokomotiva Trutnov C 1345 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1463 1480 Kubát Ondřej TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1000 0
2013/2014 11 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1463 1480 Zaňka Jaroslav PŠ TJ Náchod C 1734 1719 0
2013/2014 10 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1463 1480 Portych Václav TJ Sokol Hradec Králové A 1803 1816 ½
2013/2014 9 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1463 1480 Dvořák Zdeněk ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1483 1
2012/2013 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Zinga Vít Lokomotiva Trutnov C 1758 0
2012/2013 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Havrda Daniel SONNY TJ Náchod G 1000 0
2012/2013 7 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Kebort František DUHA TJ Náchod F 1447 1433 1
2012/2013 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1393 1
2012/2013 5 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Drašnarová Marta KUNA TJ Náchod E 1850 0
2012/2013 4 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Schejbal Josef TJ Hronov B 1930 1966 0
2012/2013 3 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov B 1543 1
2012/2013 2 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice B 1748 0
2012/2013 1 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov D 1517 ½
2012/2013 11 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1391 Ruffer Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 0
2012/2013 1 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1391 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1758 1632 0
2011/2012 9 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1424 0
2011/2012 8 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1529 0
2011/2012 7 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 SK HSM Trutnov 1
2011/2012 5 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov B 1691 1
2011/2012 3 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Bernard Roman Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1631 ½
2011/2012 2 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Georgiev Jiří TJ Spartak Vrchlabí C 1000 1
2011/2012 1 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 Kebort František DUHA TJ Náchod E 1447 1461 1
2010/2011 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1928 0
2010/2011 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov B 1887 0
2010/2011 7 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 ½
2010/2011 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Dusbaba Petr KUNA TJ Náchod D 1830 0
2010/2011 5 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1552 ½
2010/2011 2 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1648 0
2010/2011 1 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1800 0
2009/2010 8 B Sokol Jukov ČK A 1367 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 0
2009/2010 6 B Sokol Jukov ČK A 1367 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1729 0
2009/2010 3 B Sokol Jukov ČK A 1367 Rambousek Josef Panda Veolia ARTCO RK C 1454 0
2009/2010 1 B Sokol Jukov ČK A 1367 Burdilák Milan Sněžka TJ Náchod B 1819 0
2009/2010 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Dusbaba Petr DUHA TJ Náchod E 1795 0
2009/2010 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Holan Karel ŠK HSM Trutnov B 1504 0
2009/2010 7 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Svoboda Jiří TJ Tatran Hostinné 1558 1
2009/2010 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1494 1
2009/2010 5 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov B 1475 0
2009/2010 2 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1485 0
2009/2010 1 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1
2008/2009 9 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Králíček Petr Kuna TJ Náchod D 1289 1
2008/2009 8 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1
2008/2009 7 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 ½
2008/2009 6 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov B ½
2008/2009 3 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Jungwirth Stanislav Spartak Police nad Metují 1670 0
2008/2009 2 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Hauf Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1
2008/2009 1 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 Poláček Petr TJ Sokol Vrchoviny B 1
2008/2009 3 Č Sokol Červený Kostelec A 1357 Žitný Dominik DDM Třebechovice 1533 0
2007/2008 9 B Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Škoda Adam Slovan Broumov B 1689 0
2007/2008 8 Č Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Králíček Petr Kuna TJ Náchod F 1290 ½
2007/2008 7 B Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Dvořák Jan Sokol Vrchoviny B ½
2007/2008 6 Č Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Otto Bořivoj TJ Hronov C 1651 0
2007/2008 5 B Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Miewald Pavel Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 4 Č Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Cerha Petr Vinona TJ Náchod E 1751 0
2007/2008 3 B Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř C 1602 0
2007/2008 2 Č Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Jungwirth Stanislav Spartak Police n. Met. 1649 ½
2007/2008 1 Č Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 Vacek Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 0
2006/2007 9 Č Sokol Josi Červený Kostelec Hofman Tomáš Slovan Masporex Broumov B ½
2006/2007 8 B Sokol Josi Červený Kostelec Borůvka Petr Sokol Vrchoviny B 0
2006/2007 7 Č Sokol Josi Červený Kostelec Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1648 0
2006/2007 3 Č Sokol Josi Červený Kostelec Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 0
2006/2007 2 B Sokol Josi Červený Kostelec Soukal Jiří TJ Hronov C 1592 0
2006/2007 1 Č Sokol Josi Červený Kostelec Vacek Jaroslav Orel Spůra Červený Kostelec 1546 0
2005/2006 8 B Sokol Josi Červený Kostelec Sedláček Jiří TJ Slovan Masporex Broumov B 0
2005/2006 7 Č Sokol Josi Červený Kostelec Franc Martin František TJ Hronov C 0
2005/2006 6 B Sokol Josi Červený Kostelec Otto Bořivoj TJ Hronov B ½
2005/2006 2 B Sokol Josi Červený Kostelec Balcar Jiří Duha TJ Náchod F 1254 1