Hráč Ježek Milan

Ježek Milan

User Pic
Jméno: Ježek Milan
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1780
Elo mezinárodní: 1750
ID: 31119
FIDE ID: 348333
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B ŠK Praha - Smíchov C 1750 1780 Postupa Pavel GROP D 2230 2217 0
2017/2018 8 B ŠK Praha - Smíchov C 1750 1780 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 0
2017/2018 7 Č ŠK Praha - Smíchov C 1750 1780 Fejt Roman USK Praha B 0 1808 0
2017/2018 6 B ŠK Praha - Smíchov C 1750 1780 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1782 ½
2017/2018 8 Č Chotečská záloha C 1785 1827 Dadok Daniel LOKO Trutnov B 1693 1688 0
2017/2018 3 B Chotečská záloha C 1764 1827 Mráz Pavel TJ SKP Valdice B 1593 1622 ½
2017/2018 2 Č Chotečská záloha C 1764 1827 Šindelář Luděk ŠK Jilemnice 0 1638 ½
2017/2018 1 Č Chotečská záloha C 1818 1842 Láska Tomáš ŠK Lomnice n/Pop.B 1814 1859 ½
2017/2018 11 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1764 1827 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009 1868 1857 0
2017/2018 9 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1785 1827 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1836 1868 ½
2017/2018 8 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1785 1827 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1714 1720 0
2017/2018 3 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1764 1827 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1818 1834 0
2017/2018 2 Č TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1764 1827 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1867 1907 ½
2017/2018 1 B TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1818 1842 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1871 1874 0
2016/2017 3 Č ŠK AD Jičín G 1570 Dlouhý Milan ŠK Lomnice n/P. B 1664 1744 1
2016/2017 11 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1886 1884 0
2016/2017 10 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1680 1508 ½
2016/2017 9 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1949 1908 1
2016/2017 8 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 1
2016/2017 7 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 0
2016/2017 5 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 ½
2016/2017 4 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1853 1864 1
2016/2017 3 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1952 1981 0
2016/2017 2 B TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Nosek Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1875 2007 0
2016/2017 1 Č TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1570 Turčín Jan ŠK AD Jičín F 1864 1922 0
2015/2016 10 Č ŠK Libštát B 1570 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald B 1772 1786 ½
2015/2016 9 B ŠK Libštát B 1570 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1379 1433 1
2015/2016 8 Č ŠK Libštát B 1570 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1698 1
2015/2016 7 B ŠK Libštát B 1570 Večerník Jaroslav TJ Bižu Jablonec n.N. B 1580 1
2015/2016 4 Č ŠK Libštát B 1570 Vojta Miroslav TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1638 0
2015/2016 3 B ŠK Libštát B 1570 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová 1688 ½
2015/2016 2 Č ŠK Libštát B 1570 Hásek Petr TJ Bižu Jablonec n.N. B 1640 ½
2015/2016 1 Č ŠK Libštát B 1570 Hlavatý Jaroslav ŠK Zikuda Turnov F 1686 1690 1
2015/2016 11 Č ŠK AD Jičín E 1570 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1721 1737 0
2015/2016 11 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Řehák Ladislav TJ Sokol Dubenec 1493 1
2015/2016 10 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Kapras Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1707 1740 1
2015/2016 9 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Komora Matěj ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2015/2016 8 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Senohrábek Luboš ŠK Rožďalovice 1000 1
2015/2016 7 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Patrná Vendula ŠK Lípa "E" 1436 1
2015/2016 5 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Jelen Jakub ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1092 1
2015/2016 4 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Dubecký Tadeáš TJ Sokol Hradec Králové "C" 1120 1
2015/2016 3 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Plemeník Václav TJ Sokol Hradec Králové "D" 1000 1
2015/2016 2 Č TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové "D" 1756 1749 1
2015/2016 1 B TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1570 Boura Matěj TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1321 1
2014/2015 10 Č ŠK AD Jičín E 1568 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1565 0
2014/2015 8 Č ŠK AD Jičín E 1568 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1478 1
2014/2015 3 Č ŠK AD Jičín E 1568 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1599 1634 0
2014/2015 7 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 Čerych Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1000 1
2014/2015 4 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1608 1
2014/2015 3 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 Kotlář Roman Šachový klub Rožďalovice 1000 0
2014/2015 2 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 Janouch Jáchym Štěpán Šachklub AD Jičín G 1323 1
2014/2015 1 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1568 Šimek Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2013/2014 10 B ŠK AD Jičín D 1534 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1596 ½
2013/2014 2 Č ŠK AD Jičín D 1534 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1651 1629 ½
2013/2014 1 B ŠK AD Jičín D 1534 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1738 1
2013/2014 9 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 Hlavatý Jaroslav ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1684 1723 1
2013/2014 8 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n/Pop. B 1728 0
2013/2014 7 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1421 0
2013/2014 2 B TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1780 1747 1
2013/2014 1 Č TJ L.Bělohrad B-Choteč 1534 Splítek Josef TJ Sokol Lužany 1628 1
2012/2013 8 B ŠK AD Jičín D 1000 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1738 ½
2012/2013 7 Č ŠK AD Jičín D 1000 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 0
2012/2013 11 B ŠK AD Jičín C 1000 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 1000 1
2012/2013 9 B ŠK AD Jičín C 1000 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 0
2012/2013 7 B ŠK AD Jičín C 1000 Fuchs František TJ Dvůr Králové n.L. 1928 1947 0
2011/2012 11 Č ŠK AD Jičín C 1000 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1812 1794 1
2011/2012 10 B ŠK AD Jičín C 1000 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. Orebem 1631 1650 ½
2009/2010 9 Č ŠK AD Jičín C Hejn Petr ŠK Sobotka 2009 0
2009/2010 1 B ŠK AD Jičín C Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice B 1448 0
2008/2009 2 B ŠK AD Jičín C Krabáč Dušan SK HSM Trutnov B 1
2008/2009 1 Č ŠK AD Jičín C Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1558 1
2008/2009 10 B Šachklub AD Jičín B Vančák Milan NIKI TJ Náchod C 1635 1
2008/2009 7 Č Šachklub AD Jičín B Zaňka Jaroslav Sněžka TJ Náchod B 1687 0
2007/2008 11 B Šachklub AD Jičín C Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1602 0
2006/2007 11 Č ŠK AD Jičín C Bárta Martin TJ Lomnice nad Pop. B 1455 0
2006/2007 2 B ŠK AD Jičín C Rejl Radek ŠK HSM Trutnov B 1
2006/2007 1 Č ŠK AD Jičín C Míl Jan ŠK HSM Trutnov A 1795 ½
2005/2006 4 Č ŠK AD Jičín B Urbanec Petr SK policie Valdice 1477 0