Hráč Tsapanidis Vasilis

Tsapanidis Vasilis

User Pic
Jméno: Tsapanidis Vasilis
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1816
Elo mezinárodní: 1819
ID: 3070
FIDE ID: 331945
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Šachový klub Lípa C 1819 1816 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1754 1883 ½
2017/2018 10 B Šachový klub Lípa C 1837 1816 Špinka Petr Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1947 1946 0
2017/2018 9 Č Šachový klub Lípa C 1838 1816 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1717 1741 0
2017/2018 8 B Šachový klub Lípa C 1838 1816 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1597 1622 1
2017/2018 7 Č Šachový klub Lípa C 1819 1816 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1647 1671 1
2017/2018 6 B Šachový klub Lípa C 1819 1816 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1838 1832 1
2017/2018 5 B Šachový klub Lípa C 1837 1816 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1597 1582 0
2017/2018 4 Č Šachový klub Lípa C 1837 1816 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1627 1655 1
2017/2018 3 B Šachový klub Lípa C 1837 1816 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1903 1902 1
2017/2018 2 Č Šachový klub Lípa C 1837 1816 Soural Karel TJ Dvůr Králové nad Labem B 1951 1948 1
2017/2018 1 B Šachový klub Lípa C 1826 1830 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009 1881 1865 ½
2017/2018 11 Č ŠK Lípa B 1819 1816 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n.L. 1866 1863 ½
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 1837 1816 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1818 1820 0
2017/2018 8 B ŠK Lípa B 1838 1816 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad 1883 1837 ½
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 1838 1816 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové C 1718 1726 1
2017/2018 6 B ŠK Lípa B 1819 1816 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1917 1901 ½
2017/2018 4 Č ŠK Lípa B 1837 1816 Chmelař Vítězslav DDM Třebechovice p.O. 1819 1846 1
2017/2018 3 B ŠK Lípa B 1837 1816 Vágner Patrik TJ Náchod B 1696 1713 1
2017/2018 2 Č ŠK Lípa B 1837 1816 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1954 1916 0
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 1826 1830 Blažek Martin Spartak Vrchlabí 1789 1756 0
2016/2017 11 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1695 1683 ½
2016/2017 10 B ŠK Lípa C 1777 1822 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1843 1949 0
2016/2017 8 B ŠK Lípa C 1777 1822 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 1
2016/2017 7 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Plodek Petr ŠK Česká Skalice 1851 1905 ½
2016/2017 6 B ŠK Lípa C 1777 1822 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 0
2016/2017 5 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 1
2016/2017 4 B ŠK Lípa C 1777 1822 Krejcar Pavel Spartak Rychnov n. Kn. A 1757 1816 ½
2016/2017 3 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 ½
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1777 1822 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 ½
2015/2016 11 B ŠK Lípa C 1777 1822 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 1
2015/2016 10 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 ½
2015/2016 9 B ŠK Lípa C 1777 1822 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 1
2015/2016 8 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 0
2015/2016 7 B ŠK Lípa C 1777 1822 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1877 1933 0
2015/2016 6 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 5 B ŠK Lípa C 1777 1822 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1925 1932 0
2015/2016 4 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 1
2015/2016 3 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 ½
2015/2016 2 B ŠK Lípa C 1777 1822 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 ½
2015/2016 1 Č ŠK Lípa C 1777 1822 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2015/2016 11 Č ŠK Lípa B 1777 1822 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1794 1738 ½
2015/2016 10 B ŠK Lípa B 1777 1822 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem A 1949 1908 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 1777 1822 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 0
2015/2016 8 B ŠK Lípa B 1777 1822 Indrák Igor ŠK AD Jičín D 2062 1996 1
2015/2016 7 Č ŠK Lípa B 1777 1822 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 1932 1878 0
2015/2016 6 B ŠK Lípa B 1777 1822 Bielavský Jiří TJ Sokol Hradec Králové A 1985 1999 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 1777 1822 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 1
2015/2016 4 Č ŠK Lípa B 1777 1822 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř A 1845 1888 0
2015/2016 2 Č ŠK Lípa B 1777 1822 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1788 1822 0
2014/2015 11 Č ŠK Lípa B 1788 1768 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa B 1788 1768 Matěka Kristian Slovan Broumov 1000 0
2014/2015 9 Č ŠK Lípa B 1788 1768 Schejbal Josef TJ Hronov 1906 1927 ½
2014/2015 8 B ŠK Lípa B 1788 1768 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1880 1878 0
2014/2015 7 Č ŠK Lípa B 1788 1768 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 ½
2014/2015 6 B ŠK Lípa B 1788 1768 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1974 1983 0
2014/2015 5 Č ŠK Lípa B 1788 1768 Mařák David DDM Třebechovice p. O. 1717 1717 ½
2014/2015 4 B ŠK Lípa B 1788 1768 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1770 1817 ½
2014/2015 3 Č ŠK Lípa B 1788 1768 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 0
2014/2015 2 B ŠK Lípa B 1788 1768 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín D 1931 1865 1
2014/2015 11 Č ŠK Lípa C 1788 1768 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 0
2014/2015 10 B ŠK Lípa C 1788 1768 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1773 1807 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa C 1788 1768 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 0
2014/2015 8 B ŠK Lípa C 1788 1768 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 ½
2014/2015 7 Č ŠK Lípa C 1788 1768 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 1
2014/2015 6 B ŠK Lípa C 1788 1768 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1323 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa C 1788 1768 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa C 1788 1768 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 1
2014/2015 3 B ŠK Lípa C 1788 1768 Štolba Oldřich DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 1
2014/2015 2 Č ŠK Lípa C 1788 1768 Klíma David Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1657 1786 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa C 1788 1768 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1810 0
2013/2014 9 B ŠK Lípa E 1800 1813 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1624 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa E 1800 1813 Řehák Ladislav Sokol Dubenec 1533 1
2013/2014 7 B ŠK Lípa E 1800 1813 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1606 ½
2013/2014 5 Č ŠK Lípa E 1800 1813 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 1
2013/2014 4 B ŠK Lípa E 1800 1813 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 0
2013/2014 3 Č ŠK Lípa E 1800 1813 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1647 0
2013/2014 2 B ŠK Lípa E 1800 1813 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1552 1599 ½
2013/2014 1 Č ŠK Lípa E 1800 1813 Barvínek Milan ŠK Lípa D 1596 ½
2013/2014 10 Č ŠK Lípa C 1800 1813 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1847 1908 ½
2013/2014 9 B ŠK Lípa C 1800 1813 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1567 1712 0
2013/2014 8 Č ŠK Lípa C 1800 1813 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1779 0
2013/2014 7 B ŠK Lípa C 1800 1813 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1671 1576 1
2013/2014 6 Č ŠK Lípa C 1800 1813 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1733 1781 ½
2013/2014 5 B ŠK Lípa C 1800 1813 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1432 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa C 1800 1813 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1797 1
2013/2014 3 B ŠK Lípa C 1800 1813 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1814 1
2013/2014 2 Č ŠK Lípa C 1800 1813 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové nad Labem B 1906 1923 0
2013/2014 1 B ŠK Lípa C 1800 1813 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1752 1718 0
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1748 1733 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1782 1933 ½
2012/2013 10 B ŠK Lípa B 1748 1733 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové C 1856 ½
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1748 1733 Sajdl Jan ŠK AD Jičín C 1331 1
2012/2013 8 B ŠK Lípa B 1748 1733 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1756 1754 1
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1748 1733 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 1871 1873 ½
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1748 1733 Slovan Broumov 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1748 1733 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1759 1732 1
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1748 1733 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 0
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1748 1733 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1688 1
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1748 1733 Rojíková Lenka ŠK Lípa A 1866 1897 0
2012/2013 11 B ŠK Lípa D 1748 1733 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1770 1
2012/2013 10 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1799 1797 0
2012/2013 9 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1485 1472 1
2012/2013 8 B ŠK Lípa D 1748 1733 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1918 1913 1
2012/2013 7 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Skála Lukáš TJ Spartak Vrchlabí B 1546 0
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1748 1733 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1802 0
2012/2013 5 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1778 1560 1
2012/2013 4 B ŠK Lípa D 1748 1733 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1629 1
2012/2013 3 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 ½
2012/2013 2 B ŠK Lípa D 1748 1733 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín D 1901 1839 0
2012/2013 1 Č ŠK Lípa D 1748 1733 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1824 1857 ½
2011/2012 11 Č ŠK Lípa D 1792 1771 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1893 ½
2011/2012 10 B ŠK Lípa D 1792 1771 Říha Matyáš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2011/2012 9 Č ŠK Lípa D 1792 1771 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1808 ½
2011/2012 8 B ŠK Lípa D 1792 1771 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1664 0
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1792 1771 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1598 1
2011/2012 6 Č ŠK Lípa D 1792 1771 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1720 ½
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1792 1771 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 0
2011/2012 4 Č ŠK Lípa D 1792 1771 Geissel Josef TJ Nová Paka 1770 1843 0
2011/2012 3 B ŠK Lípa D 1792 1771 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1637 1670 1
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1792 1771 Charvát Václav ŠK Lípa C 1762 1724 1
2011/2012 1 B ŠK Lípa D 1792 1771 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov 1762 ½
2011/2012 11 B ŠK Polymar Lípa B 1792 1771 Mach Ondřej TJ Sokol Hradec Králové 1453 0
2011/2012 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1792 1771 Gol Jan Slovan Broumov 1635 1641 1
2011/2012 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1792 1771 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1811 1765 ½
2011/2012 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1792 1771 Flora Tomáš ŠK AD Jičín C 1808 1
2010/2011 9 Č ŠK Lípa C 1834 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1690 ½
2010/2011 8 B ŠK Lípa C 1834 Dadok Daniel TJ Loko Trutnov 1552 0
2010/2011 7 Č ŠK Lípa C 1834 Krása Marek ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1734 1
2010/2011 6 B ŠK Lípa C 1834 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1572 0
2010/2011 5 B ŠK Lípa C 1834 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1966 ½
2010/2011 4 Č ŠK Lípa C 1834 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1263 1
2010/2011 3 B ŠK Lípa C 1834 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1674 0
2010/2011 2 Č ŠK Lípa C 1834 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1608 0
2010/2011 1 B ŠK Lípa C 1834 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1661 0
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1834 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 1915 ½
2010/2011 9 B ŠK Polymar Lípa B 1834 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1833 ½
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1834 Baťka Jan Sokol Hradec Králové 1864 0
2010/2011 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1834 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1815 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1834 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2007 1
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1834 Šmíd Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 2015 1
2009/2010 9 Č SK Lipa D 1824 Dubský Josef Sokol Dubenec 1340 1
2009/2010 8 B SK Lipa D 1824 Krása Marek Trebechovice B 1651 ½
2009/2010 7 Č SK Lipa D 1824 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Kralove E 1749 ½
2009/2010 3 Č SK Lipa D 1824 Dvořák Zdeněk Trebechovice C 1468 ½
2009/2010 2 B SK Lipa D 1824 Motloch Martin Ceska Skalice B 1460 0
2009/2010 1 B SK Lipa D 1824 Charvát Václav SK Lipa E 1600 ½
2009/2010 11 B ŠK Polymar Lípa C 1824 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1812 1
2009/2010 10 Č ŠK Polymar Lípa C 1824 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1638 1
2009/2010 9 B ŠK Polymar Lípa C 1824 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1651 ½
2009/2010 6 Č ŠK Polymar Lípa C 1824 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1719 ½
2009/2010 5 Č ŠK Polymar Lípa C 1824 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1908 ½
2009/2010 2 B ŠK Polymar Lípa C 1824 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1622 0
2009/2010 1 Č ŠK Polymar Lípa C 1824 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 0
2008/2009 11 B Šachový klub Lípa C 1805 Novotný Jan TJ Nová Paka 1498 1
2008/2009 10 Č Šachový klub Lípa C 1805 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1644 1
2008/2009 9 B Šachový klub Lípa C 1805 Synek Michael TJ Baník Žacléř 1
2008/2009 8 Č Šachový klub Lípa C 1805 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1831 1
2008/2009 7 Č Šachový klub Lípa C 1805 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1359 1
2008/2009 6 B Šachový klub Lípa C 1805 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1802 1
2008/2009 5 Č Šachový klub Lípa C 1805 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1823 1
2008/2009 4 B Šachový klub Lípa C 1805 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové nad Labem B 1511 1
2008/2009 3 Č Šachový klub Lípa C 1805 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1674 1
2008/2009 2 B Šachový klub Lípa C 1805 Macháček Jiří Šachový klub Lípa D 1712 1
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1805 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1805 Doubrava Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1659 ½
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1805 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1962 0
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1805 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 1731 ½
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1805 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1618 0
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1805 Jánský Pavel Sněžka TJ Náchod B 1864 ½
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1805 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2049 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1805 Nedbal Radek Šachklub AD Jičín B 1744 ½
2007/2008 10 B ŠK Lípa C 1740 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové n. Labem B 1545 1
2007/2008 8 B ŠK Lípa C 1740 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1250 ½
2007/2008 7 Č ŠK Lípa C 1740 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1531 0
2007/2008 6 B ŠK Lípa C 1740 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov 1
2007/2008 5 Č ŠK Lípa C 1740 Klossovski Jan ŠK HSM Trutnov 1441 1
2007/2008 3 Č ŠK Lípa C 1740 Sukup Ladislav TJ Tatran Hostinné 1492 1
2007/2008 2 B ŠK Lípa C 1740 Dvořák Radovan ŠK Lípa B 1602 1
2007/2008 1 Č ŠK Lípa C 1740 Žďánský Jakub ORTEX RETA Hradec Králové 1546 1
2006/2007 11 B ŠK Lípa C 1721 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1788 0
2006/2007 10 Č ŠK Lípa C 1721 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1
2006/2007 9 B ŠK Lípa C 1721 Machovec Luboš SK policie Valdice 1582 1
2006/2007 8 Č ŠK Lípa C 1721 Syrůček Petr Baník Žacléř 1760 0
2006/2007 7 B ŠK Lípa C 1721 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1531 0
2006/2007 6 Č ŠK Lípa C 1721 Málek Tomáš ŠK AD Jičín B 1771 1
2006/2007 5 B ŠK Lípa C 1721 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové nad Labem B 1524 1
2006/2007 4 Č ŠK Lípa C 1721 Pávek Vladimír TJ Tatran Hostinné 1597 1
2006/2007 3 B ŠK Lípa C 1721 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové E 1837 1
2006/2007 2 Č ŠK Lípa C 1721 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 0
2006/2007 1 Č ŠK Lípa C 1721 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1708 1
2005/2006 11 B ŠK Lípa E 1664 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1618 0
2005/2006 10 Č ŠK Lípa E 1664 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1713 ½
2005/2006 9 Č ŠK Lípa E 1664 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod 1654 1
2005/2006 8 B ŠK Lípa E 1664 Štolba Oldřich ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 1
2005/2006 7 Č ŠK Lípa E 1664 Kubec Oldřich TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1727 0
2005/2006 6 B ŠK Lípa E 1664 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1858 0
2005/2006 5 Č ŠK Lípa E 1664 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice A 1845 0
2005/2006 4 B ŠK Lípa E 1664 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1793 1
2005/2006 3 Č ŠK Lípa E 1664 Kvasničák Karel Maspork TJ Náchod 1832 0
2005/2006 2 B ŠK Lípa E 1664 Čermák Miroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1697 ½
2005/2006 1 Č ŠK Lípa E 1664 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 1
2005/2006 11 Č ŠK Lípa C 1664 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 ½
2005/2006 10 B ŠK Lípa C 1664 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1684 0
2005/2006 9 Č ŠK Lípa C 1664 Kos Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1831 ½
2005/2006 8 B ŠK Lípa C 1664 Hepnar David Sokol Náchod 1795 1
2005/2006 7 Č ŠK Lípa C 1664 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1922 0
2005/2006 6 B ŠK Lípa C 1664 Blažek Martin Sklípek Spartak Vrchlabí 1667 1
2005/2006 5 Č ŠK Lípa C 1664 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové n.L. 1803 0
2005/2006 4 B ŠK Lípa C 1664 Daniel Jiří Panda RWT Rychnov n.K. B 2028 0
2005/2006 3 Č ŠK Lípa C 1664 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové C 1982 0
2005/2006 2 B ŠK Lípa C 1664 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1817 1
2005/2006 1 Č ŠK Lípa C 1664 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2063 0
2004/2005 11 Č ŠK Lípa C 1690 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1759 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa C 1690 Lokomotiva Trutnov 1
2004/2005 9 Č ŠK Lípa C 1690 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka B 1
2004/2005 8 B ŠK Lípa C 1690 Hanousek Václav TJ Lázně Bělohrad 1773 ½
2004/2005 7 B ŠK Lípa C 1690 Laloušek Miroslav ŠK HSM Trutnov 1389 1
2004/2005 6 Č ŠK Lípa C 1690 Svoboda Jiří TJ Tatran Hostinné 1602 ½
2004/2005 4 Č ŠK Lípa C 1690 Juščák Slavomír TJ Dvůr Král.n.L.B 1
2004/2005 1 B ŠK Lípa C 1690 Schovánek Karel TJ Lomnice n.P. 1718 0
2003/2004 11 B ŠK Lípa D 1721 Řehák Ladislav TJ Dvůr Králové "B" 1645 1
2003/2004 10 Č ŠK Lípa D 1721 Jindřišek Martin Tatran Hostinné 1548 ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa D 1721 Vaněk Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1476 ½
2003/2004 8 B ŠK Lípa D 1721 Vrba Jan Jiskra Hořice B 1
2003/2004 7 Č ŠK Lípa D 1721 Kudrnáč Zdeněk Sokol Nová Paka "B" 1
2003/2004 6 B ŠK Lípa D 1721 Otmar Jiří TJ Lomnice n.P. "B" 1490 1
2003/2004 5 Č ŠK Lípa D 1721 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1814 0
2003/2004 4 B ŠK Lípa D 1721 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1646 1
2003/2004 3 Č ŠK Lípa D 1721 Vampola Karel Sokol Hradec Králové "B" 1357 1
2003/2004 2 B ŠK Lípa D 1721 Meduna Pavel Lázně Bělohrad 1661 1
2003/2004 1 Č ŠK Lípa D 1721 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín B 1661 0