Hráč Šedivý Martin

Šedivý Martin

User Pic
Jméno: Šedivý Martin
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2137
Elo mezinárodní: 2152
ID: 30295
FIDE ID: 320706
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Lípa B 2150 2128 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1906 1847 1
2017/2018 7 Č ŠK Lípa B 2151 2128 Picek Ivan Slavia Hradec Králové C 1796 1801 1
2017/2018 1 B ŠK Lípa B 2113 2094 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí 1862 1843 1
2017/2018 11 B ŠK 64 Plzeň A 2159 2128 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2020 2001 ½
2017/2018 10 Č ŠK 64 Plzeň A 2150 2128 Vilímec Miroslav SK Kdyně 2052 2076 1
2017/2018 8 Č ŠK 64 Plzeň A 2151 2128 Štaif Martin Sokol Plzeň Letná A 2047 2053 1
2017/2018 5 Č ŠK 64 Plzeň A 2142 2128 Palek Miroslav TJ Sokol Domažlice A 2147 0 1
2017/2018 4 B ŠK 64 Plzeň A 2150 2128 Husák Antonín ŠK Tachov 1864 1884 1
2017/2018 2 B ŠK 64 Plzeň A 2150 2128 Petrtýl Jiří TJ Košutka A 2040 2162 1
2017/2018 11 B SK Lipa 2159 2128 Sýkora Josef Eurobit 2055 2076 ½
2017/2018 10 Č SK Lipa 2150 2128 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2078 2098 ½
2017/2018 8 Č SK Lipa 2151 2128 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2119 2100 0
2017/2018 7 B SK Lipa 2142 2128 Valenta Vít SK Velke Losiny 2091 2076 ½
2017/2018 4 B SK Lipa 2150 2128 Velecký Viktor TJ Snezka Nachod 2091 2072 ½
2017/2018 3 Č SK Lipa 2150 2128 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2019 2054 1
2017/2018 2 B SK Lipa 2150 2128 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2075 2043 1
2017/2018 1 Č SK Lipa 2113 2094 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2118 2097 1
2016/2017 10 B SK Lipa 2031 2035 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 1990 2019 ½
2016/2017 9 Č SK Lipa 2031 2035 Žigo Viktor Gambit Jihlava 2265 2260 ½
2016/2017 8 B SK Lipa 2031 2035 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2072 2069 0
2016/2017 7 Č SK Lipa 2031 2035 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2078 2039 ½
2016/2017 5 Č SK Lipa 2031 2035 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny C 1938 1923 0
2016/2017 4 B SK Lipa 2031 2035 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Kralove B 2026 2031 1
2016/2017 3 Č SK Lipa 2031 2035 Ambrož Antonín TJ Lanskroun 1965 1957 1
2016/2017 2 B SK Lipa 2031 2035 Vávra Radim SK Rapid Pardubice B 2083 2086 ½
2016/2017 1 B SK Lipa 2031 2035 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici 1947 1930 1
2015/2016 11 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí 1947 1930 ½
2015/2016 10 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Říha Vojtěch TJ ŠO Chrudim 1904 1923 ½
2015/2016 9 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2137 2138 ½
2015/2016 8 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2105 2077 ½
2015/2016 7 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1974 1993 ½
2015/2016 5 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1785 1817 1
2015/2016 4 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 0
2015/2016 2 B ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice B 1848 1833 1
2015/2016 1 Č ŠK ZVU Engineering Lípa A 2031 2035 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 ½
2015/2016 9 Č ŠK Lípa B 2031 2035 Novotný Josef Region Panda B 2113 2106 0
2015/2016 7 Č ŠK Lípa B 2031 2035 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice A 1901 1898 ½
2015/2016 5 B ŠK Lípa B 2031 2035 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 1
2015/2016 3 B ŠK Lípa B 2031 2035 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 ½
2015/2016 1 B ŠK Lípa B 2031 2035 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 ½
2014/2015 11 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 2031 2035 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2052 1944 1
2014/2015 10 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Nálevka Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 2031 2037 ½
2014/2015 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín E 2001 1988 1
2014/2015 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B 1912 1936 ½
2014/2015 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2119 2103 0
2014/2015 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2006 2023 ½
2014/2015 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 0
2014/2015 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 2032 2022 1
2014/2015 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Pištěk Marcel TJ SKP Valdice 1821 1
2014/2015 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2021 2027 ½
2014/2015 11 B TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1898 1900 ½
2014/2015 10 Č TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Pavlíček Miroslav DDM Třebechovice p. O. 2033 2054 0
2014/2015 9 B TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1975 1969 1
2014/2015 8 Č TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Kykal Vojtěch TJ Dvůr Králové n. L. 1906 1869 1
2014/2015 6 Č TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa B 2084 2092 1
2014/2015 5 B TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1996 1987 ½
2014/2015 4 Č TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2102 2100 ½
2014/2015 3 B TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1820 1933 1
2014/2015 2 Č TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2186 2184 ½
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice 1942 1954 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1912 1936 ½
2013/2014 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1793 1772 1
2013/2014 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Krám Jiří Sokol Hradec Králové B 1876 1871 ½
2013/2014 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 ½
2013/2014 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2113 1948 ½
2013/2014 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 ½
2013/2014 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1940 1919 0
2013/2014 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 ½
2013/2014 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Novák Luděk ŠK Lípa C 1934 1932 ½
2013/2014 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2007 2008 1
2013/2014 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1946 1927 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 0
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod A 1990 1983 1
2013/2014 10 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 2001 1995 ½
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 1
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1787 1777 ½
2013/2014 7 B TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. Labem 1733 1781 1
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1869 1833 ½
2013/2014 5 B TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Krupička Josef ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 0
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 0
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Kracík Martin DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Hořice 1946 1927 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 ½
2012/2013 11 Č ŠK Lípa B 1878 1860 Gorecki Janusz TJ Hronov 1875 1949 1
2012/2013 10 B ŠK Lípa B 1878 1860 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové C 1995 2000 ½
2012/2013 9 Č ŠK Lípa B 1878 1860 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2025 2028 ½
2012/2013 8 B ŠK Lípa B 1878 1860 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1959 1949 ½
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1878 1860 Kovář Josef ŠK Sobotka 2052 2049 1
2012/2013 6 Č ŠK Lípa B 1878 1860 Miler Jan Slovan Broumov 2011 2011 1
2012/2013 5 B ŠK Lípa B 1878 1860 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n.L. 2054 2059 ½
2012/2013 4 Č ŠK Lípa B 1878 1860 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1829 1917 1
2012/2013 3 B ŠK Lípa B 1878 1860 Plchot Miroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1881 1000 ½
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1878 1860 Tázlar Petr ŠK Lípa A 2155 2221 ½
2012/2013 1 B ŠK Lípa B 1878 1860 Jonáš Vlastimil DDM Třebechovice p.O. 2081 2059 1
2012/2013 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Killar Marek TJ Lokomotiva Trutnov 2046 2027 1
2012/2013 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1934 1919 ½
2012/2013 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Dolenský Milan ŠK AD Jičín D 2040 2116 1
2012/2013 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2101 2065 1
2012/2013 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2019 ½
2012/2013 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Portych Václav ŠK Lípa D 1829 1820 1
2012/2013 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1973 1996 ½
2012/2013 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 2007 2127 0
2012/2013 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2095 2064 ½
2012/2013 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1974 1970 ½
2012/2013 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1878 1860 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1961 1964 ½
2011/2012 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1770 1
2011/2012 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1941 1984 0
2011/2012 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1934 ½
2011/2012 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2093 2081 1
2011/2012 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Šedý Pavel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2178 2126 0
2011/2012 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1960 1952 0
2011/2012 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Jüptner Jan TJ Spartak Vrchlabí 2318 2317 0
2011/2012 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 ½
2011/2012 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Krám Jiří ŠK Lípa D 1896 1883 1
2011/2012 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1666 1829 ½
2011/2012 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1860 1911 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 2005 ½
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 ½
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 ½
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 ½
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2011/2012 1 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 0
2011/2012 7 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Vykouk Jan Chess Most 1838 1873 0
2011/2012 6 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 ½
2011/2012 5 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 0
2011/2012 4 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2011/2012 3 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 1
2011/2012 2 Č TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 0
2011/2012 1 B TJ Jiskra Hořice 1860 1911 Stárek Stanislav KŠ Říčany 1925 1978 2075 1
2010/2011 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1975 1
2010/2011 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2193 1
2010/2011 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2098 1
2010/2011 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Štefan Jaroslav TJ Lázně Bělohrad 1845 0
2010/2011 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1915 1
2010/2011 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Killar Marek TJ Loko Trutnov 2061 0
2010/2011 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1871 0
2010/2011 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1944 0
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Kaisler Martin ŠK Lípa C 2056 1
2010/2011 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0
2010/2011 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Havelka Josef ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1524 1
2010/2011 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1705 ½
2010/2011 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny B 1808 ½
2010/2011 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1799 1
2010/2011 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK 1503 0
2010/2011 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Kaftan Petr Sokol Praha-Kobylisy A 1655 ½
2010/2011 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy B 1100 1
2010/2011 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 1
2010/2011 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Zima Jan Desko Liberec C 1916 1
2010/2011 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Třešňák Filip Desko Liberec B 1834 0
2010/2011 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1879 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 1879 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1729 ½
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice B 1879 Veselý Tomáš ŠK Polymar Lípa A 2160 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice B 1879 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1980 1
2010/2011 2 Č TJ Jiskra Hořice B 1879 Kruczynski Marek Slovan Broumov 1
2009/2010 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Suchomel Tomáš Desko Liberec "B" 1584 1
2009/2010 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Mareš Jan Sokol Hradec Králové 1706 0
2009/2010 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Möller Ondřej Jiskra Jaroměř 1100 1
2009/2010 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. "B" 1492 ½
2009/2010 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 0
2009/2010 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Krušina Patrik ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1771 1
2009/2010 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy "A" 2041 0
2009/2010 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Čižinský Petr 2222 Polabiny "A" 2062 0
2009/2010 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Cetens Edward Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Melichar Vojtěch 2222 Polabiny "B" 1471 1
2009/2010 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř ½
2009/2010 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2033 ½
2009/2010 9 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1846 ½
2009/2010 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1991 0
2009/2010 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Hubáček Jaroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1841 ½
2009/2010 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Kovář Ladislav ŠK Jilemnice 1886 ½
2009/2010 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1937 1
2009/2010 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Wenke Jiří TJ Loko Trutnov 2042 1
2009/2010 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1667 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1936 ½
2008/2009 7 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Tomášů Robin SK Boršice 1272 ½
2008/2009 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1250 1
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1441 1
2008/2009 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Suchomelová Simona Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 1
2008/2009 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Stejskal Jakub TJ Nová Paka 1447 1
2008/2009 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1751 ½
2008/2009 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1528 ½
2008/2009 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1512 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1754 ½
2008/2009 7 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Berka Zdeněk Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2008/2009 6 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1985 ½
2008/2009 5 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1791 0
2008/2009 4 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml. Boleslav 1417 1
2008/2009 3 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. B 1402 ½
2008/2009 2 B Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Nešpůrek Petr 2222 + ALFA Pardubice 1389 0
2008/2009 1 Č Jiskra RMSK N. Bydžov B 1512 Kosek Marek SK Žamberk 1884 0
2007/2008 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Zahradník Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1283 0
2007/2008 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Čižinský Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1491 0
2007/2008 8 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Horníček Pavel Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1595 ½
2007/2008 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Svobodová Kristýna TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2007/2008 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 0
2007/2008 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 1
2007/2008 4 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec "A" 1610 0
2007/2008 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Otradovský Radek Sokol Hradec Králové 1250 1
2007/2008 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec "B" 1411 0
2007/2008 1 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 Ulman Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1252 1
2007/2008 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1379 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1765 0
2007/2008 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov 1379 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1250 0
2006/2007 11 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Rošková Kateřina M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 10 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Jílek Václav ŠK+DDM Vysoké Mýto 1250 1
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Mazura Ondřej SK Žamberk 1290 1
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Vaculík Jakub ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 1
2006/2007 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Paulovič Michael Sokol Hradec Králové 1345 0
2006/2007 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1250 0
2006/2007 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Nosek Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1470 ½
2006/2007 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 0
2006/2007 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Strobach Jiří ŠŠ Desko Liberec B 1
2006/2007 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A ½
2006/2007 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Hanzl Benjamin ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Suchánek Michal Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 8 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kraus Tomáš Lázně Bělohrad A 1890 ½
2006/2007 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Ježek Adam Panda Rychnov B ½
2006/2007 6 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Horníček Pavel Panda Rychnov C 1539 ½
2006/2007 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Kracík Tomáš DDM Třebechovice 1809 0
2006/2007 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové B 1583 0
2006/2007 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov B Pátek Adam Panda Rychnov D 1
2006/2007 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov B Jedličková Petra DDM Týniště 1
2005/2006 11 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Prášil Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 0
2005/2006 10 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Smrkovský Lukáš ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 9 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov Nosek Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1
2005/2006 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov Jirkovec Jiří ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov ŠŠ Desko Liberec D 1