Hráč Mařák David

Mařák David

User Pic
Jméno: Mařák David
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1742
Elo mezinárodní: 1803
ID: 29730
FIDE ID: 369764
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1796 1742 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1713 1713 1
2017/2018 6 Č DDM Třebechovice p. O. B 1782 1742 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1846 1
2017/2018 4 Č DDM Třebechovice p. O. B 1803 1742 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1457 1565 1
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1803 1742 Cibulka Josef Slovan Broumov A 1700 1706 ½
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p. O. B 1793 1751 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1758 0
2017/2018 8 B DDM Třebechovice p.O. 1796 1742 Sajdl Jan ŠK AD Jičín B 1739 1735 ½
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice p.O. 1796 1742 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1811 1858 ½
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1782 1742 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1867 1874 ½
2016/2017 10 B DDM Třebechovice p. O. B 1807 1719 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 1
2016/2017 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1807 1719 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 0
2016/2017 7 Č DDM Třebechovice p. O. B 1807 1719 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 ½
2016/2017 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1807 1719 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1857 1897 0
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem 1807 1719 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř A 1989 1997 ½
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem 1807 1719 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 1
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 0
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1877 1933 1
2015/2016 7 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1894 1885 1
2015/2016 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 1
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Plodek Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1851 1905 0
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1659 ½
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1807 1719 Skalák Aleš PŠ TJ Náchod C 1791 1766 1
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1717 1717 Janák Jaroslav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1770 1817 1
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p. O. 1717 1717 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1788 1768 ½
2014/2015 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 ½
2014/2015 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1646 ½
2014/2015 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1837 1809 1
2014/2015 7 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 0
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí 1757 1779 0
2014/2015 3 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1671 1671 ½
2014/2015 1 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1717 1717 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1579 1588 ½
2013/2014 11 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1528 1
2013/2014 10 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 0
2013/2014 9 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Mata Michal TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 1
2013/2014 8 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 ½
2013/2014 5 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 0
2013/2014 4 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1754 1758 ½
2013/2014 3 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 0
2013/2014 1 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1551 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1872 1863 1
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1551 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 1994 1999 0
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1551 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1807 0
2013/2014 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1551 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1754 1758 ½
2012/2013 3 B DDM Třebechovice pod Orebem C 1523 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 1
2012/2013 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1523 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 0
2012/2013 1 B DDM Třebechovice pod Orebem C 1523 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 0
2012/2013 11 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 0
2012/2013 10 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Růžičková Radka JISKRA JAROMĚŘ B 1808 1835 ½
2012/2013 9 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Dvořák Jan TJ SOKOL VRCHOVINY A 1510 1
2012/2013 8 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 0
2012/2013 7 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Šroll Boris JISKRA ČESKÁ SKALICE 1780 0
2012/2013 6 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Fišer Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 1
2012/2013 4 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Plachetka Milan TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 1
2012/2013 3 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 1
2012/2013 2 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 1
2011/2012 9 B DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 1
2011/2012 7 B DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1526 0
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1664 0
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem C 1501 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2011/2012 11 B TŘEBECHOVICE B 1501 Kožúšek Slavomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 ½
2011/2012 5 Č TŘEBECHOVICE B 1501 Back Tomáš JISKRA JAROMĚŘ B 1942 1965 0
2011/2012 4 B TŘEBECHOVICE B 1501 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1000 0
2011/2012 3 Č TŘEBECHOVICE B 1501 Bažant Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1901 1828 ½
2011/2012 1 Č TŘEBECHOVICE B 1501 Kulhánek František SLOVAN BROUMOV B 1535 ½
2010/2011 9 B DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Johnová Eliška Jiskra Horice C 1751 0
2010/2011 7 B DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Charvát Václav ŠK Lípa E 1650 0
2010/2011 4 B DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1592 ½
2010/2011 3 Č DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Nekvinda Michal ŠK Ortex Hradec Králové B 1339 ½
2010/2011 2 B DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Langr Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1737 1
2010/2011 1 Č DDM Trebechovice pod Orebem C 1483 Krása Marek DDM Trebechovice pod Orebem B 1734 ½
2009/2010 9 Č Trebechovice C 1391 Walter Jaroslav Slavia Hradec Kralove E 1615 1
2009/2010 8 B Trebechovice C 1391 Nosek Jiří Sokol Hradec Kralove B 1540 1
2009/2010 7 Č Trebechovice C 1391 Chvatil Jiri Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1
2009/2010 5 B Trebechovice C 1391 Macháček Jiří SK Lipa E 1673 1
2009/2010 4 Č Trebechovice C 1391 Militký Ladislav Ceska Skalice B 1410 1
2009/2010 2 Č Trebechovice C 1391 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1562 0
2009/2010 1 B Trebechovice C 1391 Martinec Pavel Trebechovice B 1658 1
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1391 Kysilko Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1412 0
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1391 Divíšek Jiří TJ Spartak RK A 1548 1