Hráč Bernard Roman

Bernard Roman

User Pic
Jméno: Bernard Roman
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1692
Elo mezinárodní: 1689
ID: 29586
FIDE ID: 380156
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1689 1656 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 ½
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1689 1656 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1582 1452 ½
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1689 1656 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové B 1679 1710 1
2015/2016 4 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1689 1656 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1668 1624 0
2015/2016 1 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1689 1656 Lesk Břetislav TJ Jiskra Česká Skalice 1583 ½
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1633 1701 ½
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 0
2014/2015 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 0
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1666 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí 1672 ½
2013/2014 11 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 ½
2013/2014 10 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 1
2013/2014 8 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1677 1
2013/2014 6 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Kroužek Bohuslav ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 0
2013/2014 4 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1599 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1
2013/2014 1 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 0
2012/2013 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1637 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1710 ½
2012/2013 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1637 Zaňka Jaroslav SONNY TJ Náchod G 1685 0
2012/2013 5 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1637 Zástava Ladislav KUNA TJ Náchod E 1677 1627 ½
2012/2013 10 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Charvát Václav ŠK LÍPA C 1665 1678 0
2012/2013 9 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Král Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1559 1537 1
2012/2013 6 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Malý Jan DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1351 1
2012/2013 4 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Fišer Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0
2012/2013 3 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Ulman Jaromír ŠK DOBRUŠKA 1000 1
2012/2013 2 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Picek Karel DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1559 1
2012/2013 1 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1637 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1653 ½
2011/2012 7 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1631 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1529 1
2011/2012 6 Č Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1631 Fiala Milan SK HSM Trutnov 1529 1
2011/2012 3 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1631 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1374 ½
2011/2012 1 Č Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1631 Kubát Ondřej TJ Spartak Vrchlabí C 1000 ½
2010/2011 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1630 1
2010/2011 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Zástava Ladislav Sněžka TJ Náchod B 1613 ½
2010/2011 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Šretr Josef ŠK Polymar Lípa D 1746 0
2010/2011 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1597 0
2010/2011 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1700 0
2010/2011 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Mareš Ilja DDM Třebechovice p.Or. 1872 0
2010/2011 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 1
2010/2011 4 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1647 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny A 1600 0
2009/2010 11 Č Sokol Jukov ČK A 1678 Mareš Ilja DDM Třebechovice p. O. 1860 0
2009/2010 7 Č Sokol Jukov ČK A 1678 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1837 0
2009/2010 4 Č Sokol Jukov ČK A 1678 Krejcar Pavel TJ Spartak RK A 1806 0
2009/2010 3 B Sokol Jukov ČK A 1678 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RK C 1780 0
2009/2010 2 Č Sokol Jukov ČK A 1678 Duch Robert TJ Hronov B 1871 0
2009/2010 1 B Sokol Jukov ČK A 1678 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 0
2009/2010 4 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1678 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod D 1850 ½
2009/2010 2 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1678 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1573 0
2009/2010 1 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1678 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1620 ½
2008/2009 11 B Sokol Červený Kostelec A 1683 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 0
2008/2009 9 B Sokol Červený Kostelec A 1683 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1765 ½
2008/2009 8 Č Sokol Červený Kostelec A 1683 Vrňata Jiří Jiskra Česká Skalice A 2023 0
2008/2009 7 Č Sokol Červený Kostelec A 1683 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1992 0
2008/2009 6 B Sokol Červený Kostelec A 1683 Štěpán Michal Slovan Broumov B 2084 ½
2008/2009 5 Č Sokol Červený Kostelec A 1683 Novotný Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1977 0
2008/2009 4 B Sokol Červený Kostelec A 1683 Pražák Luděk TJ Hronov A 2030 0
2008/2009 3 Č Sokol Červený Kostelec A 1683 Slavík Jan DDM Třebechovice 2011 0
2008/2009 2 B Sokol Červený Kostelec A 1683 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1958 0
2007/2008 4 Č Sokol Josi Červený Kostelec A Miewald Pavel Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 2 Č Sokol Josi Červený Kostelec A Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř C 1602 ½
2006/2007 9 Č Orel Spůra Červený Kostelec Kovalčík Josef Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 8 B Orel Spůra Červený Kostelec Kuchař Leoš Vinona TJ Náchod D 1
2006/2007 6 B Orel Spůra Červený Kostelec Novák Pavel TJ Hronov C 1463 1
2006/2007 3 Č Orel Spůra Červený Kostelec Králíček Petr Kuna TJ Náchod E 1286 1
2005/2006 1 B Sokol Josi Červený Kostelec Kaválek Ludvík Spůra Orel Červený Kostelec 0
2003/2004 9 Č TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Olah Alexander SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1
2003/2004 4 Č TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Rakušan Antonín TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 0
2003/2004 3 B TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Zámečník Ondřej ŠK MAGIC ŽATEC B 1
2003/2004 2 Č TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Fedor František ŠK UNION LOUNY B 1685 0