Hráč Palij Lubomír

Palij Lubomír

User Pic
Jméno: Palij Lubomír
Oddíl: Sokol Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1868
Elo mezinárodní: 1869
ID: 2940
FIDE ID: 337773
Rok narození: 1966
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 Č Sokol Hradec Králové 1908 1907 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1422 1
2016/2017 10 B Sokol Hradec Králové 1908 1907 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2026 2042 ½
2016/2017 9 B Sokol Hradec Králové 1908 1907 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1782 1783 1
2016/2017 8 Č Sokol Hradec Králové 1908 1907 Blažek Michal TJ Slavia Hradec Králové D 1601 1621 ½
2016/2017 7 B Sokol Hradec Králové 1908 1907 Krňávek Michal ŠK AD Jičín F 1868 1917 0
2016/2017 6 Č Sokol Hradec Králové 1908 1907 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1886 1884 ½
2016/2017 5 B Sokol Hradec Králové 1908 1907 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1614 1671 0
2016/2017 4 Č Sokol Hradec Králové 1908 1907 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1827 1826 ½
2016/2017 3 B Sokol Hradec Králové 1908 1907 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1341 1
2016/2017 2 Č Sokol Hradec Králové 1908 1907 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 1
2017/2018 6 Č Sokol Hradec Králové A 1869 1868 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1724 1665 1
2017/2018 5 B Sokol Hradec Králové A 1880 1881 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1807 1828 ½
2017/2018 4 Č Sokol Hradec Králové A 1880 1881 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1920 1914 0
2017/2018 3 B Sokol Hradec Králové A 1880 1881 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1803 1758 ½
2017/2018 2 Č Sokol Hradec Králové A 1880 1881 Rošková Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1947 1944 0
2017/2018 1 B Sokol Hradec Králové A 1886 1881 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1694 1709 1
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Daniel Jiří Region Panda B 1956 1933 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín D 1912 1861 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 0
2015/2016 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 0
2015/2016 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Portych Václav ŠK Lípa B 1825 1884 1
2015/2016 5 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 0
2015/2016 4 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1903 1892 ½
2015/2016 3 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1782 1787 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 ½
2015/2016 1 B TJ Sokol Hradec Králové A 1908 1907 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 0
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1742 1768 ½
2015/2016 9 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1924 ½
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice 1888 1925 ½
2015/2016 7 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Erban Jiří Sokol Jukov Červený Kostelec 2052 2064 0
2015/2016 5 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 1
2015/2016 4 B TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2054 2043 0
2015/2016 3 B TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 ½
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1901 1875 ½
2015/2016 1 B TJ Sokol Hradec Králové B 1908 1907 Kowalczyk Pawel TJ Hronov A 2341 0
2014/2015 11 B TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Novák Luděk ŠK Lípa B 1896 1893 ½
2014/2015 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Škoda Adam Slovan Broumov 1797 1797 1
2014/2015 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Duch Robert TJ Hronov 1820 1849 1
2014/2015 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 1
2014/2015 6 B TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1833 1840 1
2014/2015 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 1825 1837 ½
2014/2015 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1896 1868 1
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Kalenský Jakub TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1659 ½
2014/2015 2 B TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. L. 2005 2004 ½
2014/2015 1 Č TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 Kovář Josef ŠK AD Jičín D 2044 2046 1
2014/2015 11 Č Sokol Hradec Králové B 1912 1908 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 ½
2014/2015 6 B Sokol Hradec Králové B 1912 1908 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 ½
2014/2015 1 B Sokol Hradec Králové B 1912 1908 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 1
2013/2014 11 B TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1795 1807 ½
2013/2014 10 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Bernard Roman TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 0
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 8 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1848 1813 ½
2013/2014 5 B TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1842 1807 ½
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Přibyl Michal ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1641 1
2013/2014 2 B TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 1
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1757 1720 1
2012/2013 11 B Sokol Hradec Králové 1890 1917 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 1858 0
2012/2013 10 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Švéda Lubomír TJ Lázně Bělohrad 1921 ½
2012/2013 9 B Sokol Hradec Králové 1890 1917 Dvořák David ŠK Lípa D 1817 1775 1
2012/2013 8 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1996 1953 ½
2012/2013 7 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 1
2012/2013 6 B Sokol Hradec Králové 1890 1917 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Vrchlabí B 1958 1948 1
2012/2013 5 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 ½
2012/2013 4 B Sokol Hradec Králové 1890 1917 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 ½
2012/2013 3 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1845 1
2012/2013 2 B Sokol Hradec Králové 1890 1917 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1697 1698 1
2012/2013 1 Č Sokol Hradec Králové 1890 1917 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1776 0
2012/2013 8 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1775 1
2012/2013 7 B TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Mareš Ilja ŠK Lípa F 1816 1824 1
2012/2013 6 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1708 1
2012/2013 5 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 John Jiří TJ Jiskra Hořice C 1750 1773 ½
2012/2013 4 B TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1899 1854 ½
2012/2013 3 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1759 1773 ½
2012/2013 2 B TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Charvát Václav ŠK Lípa E 1665 1678 1
2012/2013 1 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1890 1917 Široký Robert Sokol Dubenec 1559 0
2011/2012 11 Č TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1935 1934 0
2011/2012 10 B TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2091 2104 0
2011/2012 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1946 1937 ½
2011/2012 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 1
2011/2012 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2073 2049 0
2011/2012 6 B TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0
2011/2012 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Kaisler Martin ŠK Polymar Lípa A 2081 2075 0
2011/2012 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2034 2034 ½
2011/2012 2 Č TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 ½
2011/2012 1 B TJ Sokol Hradec Králové 1943 1952 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1986 1952 ½
2010/2011 11 Č Sokol Hradec Králové 1965 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1845 ½
2010/2011 10 B Sokol Hradec Králové 1965 Mrověc Jan TJ Hronov 1971 ½
2010/2011 9 Č Sokol Hradec Králové 1965 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. Kněžnou B 2078 ½
2010/2011 8 B Sokol Hradec Králové 1965 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 0
2010/2011 7 Č Sokol Hradec Králové 1965 Hájek Jiří ŠK Polymar Lípa A 2136 ½
2010/2011 6 B Sokol Hradec Králové 1965 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1893 ½
2010/2011 5 Č Sokol Hradec Králové 1965 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2077 0
2010/2011 4 B Sokol Hradec Králové 1965 Macháček Luděk Slovan Broumov 1955 ½
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1965 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2130 0
2010/2011 2 B Sokol Hradec Králové 1965 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice A 1985 0
2010/2011 1 Č Sokol Hradec Králové 1965 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2039 1
2009/2010 11 B TJ Jiskra Hořice B 1908 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1976 ½
2009/2010 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1908 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1977 1
2009/2010 7 B TJ Jiskra Hořice B 1908 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 ½
2009/2010 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1908 Horníček Pavel Panda Veolia ARTCO RnK B 1780 0
2009/2010 5 B TJ Jiskra Hořice B 1908 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2164 0
2009/2010 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1908 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1665 ½
2009/2010 3 B TJ Jiskra Hořice B 1908 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1902 ½
2009/2010 2 Č TJ Jiskra Hořice B 1908 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1933 1
2009/2010 11 B Sokol Hradec Králové 1908 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1784 1
2009/2010 10 Č Sokol Hradec Králové 1908 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1884 ½
2009/2010 9 B Sokol Hradec Králové 1908 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1782 1
2009/2010 8 Č Sokol Hradec Králové 1908 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1618 ½
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové 1908 Rigel Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1455 1
2009/2010 6 Č Sokol Hradec Králové 1908 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1753 ½
2009/2010 5 B Sokol Hradec Králové 1908 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa C 1824 ½
2009/2010 4 Č Sokol Hradec Králové 1908 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1719 1
2009/2010 2 B Sokol Hradec Králové 1908 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1529 1
2009/2010 1 Č Sokol Hradec Králové 1908 Sůva Josef TJ Baník Žacléř 1809 0
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové 1900 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1388 1
2008/2009 10 B Sokol Hradec Králové 1900 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1563 1
2008/2009 9 Č Sokol Hradec Králové 1900 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 8 B Sokol Hradec Králové 1900 Krása Marek DDM Třebechovice 1655 1
2008/2009 7 B Sokol Hradec Králové 1900 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 1
2008/2009 6 Č Sokol Hradec Králové 1900 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 0
2008/2009 5 B Sokol Hradec Králové 1900 Walter Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1625 1
2008/2009 4 Č Sokol Hradec Králové 1900 Kudrna Miroslav Jiskra Jaroměř B 1
2008/2009 3 B Sokol Hradec Králové 1900 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 1
2008/2009 2 Č Sokol Hradec Králové 1900 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 1
2008/2009 10 Č NIKI TJ Náchod C 1900 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín B 2277 0
2008/2009 8 Č NIKI TJ Náchod C 1900 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 ½
2008/2009 6 Č NIKI TJ Náchod C 1900 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 ½
2008/2009 5 B NIKI TJ Náchod C 1900 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 1
2008/2009 4 Č NIKI TJ Náchod C 1900 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1965 ½
2008/2009 3 Č NIKI TJ Náchod C 1900 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2089 0
2008/2009 2 B NIKI TJ Náchod C 1900 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 0
2007/2008 10 B Sokol Hradec Králové A 1872 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1596 ½
2007/2008 9 Č Sokol Hradec Králové A 1872 Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1365 1
2007/2008 8 B Sokol Hradec Králové A 1872 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1980 1
2007/2008 7 Č Sokol Hradec Králové A 1872 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1900 1
2007/2008 6 B Sokol Hradec Králové A 1872 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1845 1
2007/2008 5 Č Sokol Hradec Králové A 1872 Král Zdeněk Masporex TJ Náchod D 1303 1
2007/2008 4 B Sokol Hradec Králové A 1872 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1656 1
2007/2008 3 B Sokol Hradec Králové A 1872 Horníček Pavel SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1595 1
2007/2008 2 Č Sokol Hradec Králové A 1872 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 ½
2006/2007 11 B Sokol Hradec Králové 1852 Gogela Jan TJ Hronov B 1884 0
2006/2007 10 Č Sokol Hradec Králové 1852 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod B 2018 0
2006/2007 9 B Sokol Hradec Králové 1852 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1576 1
2006/2007 8 Č Sokol Hradec Králové 1852 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1678 1
2006/2007 7 B Sokol Hradec Králové 1852 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 1
2006/2007 6 Č Sokol Hradec Králové 1852 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1604 1
2006/2007 5 B Sokol Hradec Králové 1852 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1724 ½
2006/2007 4 Č Sokol Hradec Králové 1852 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 1
2006/2007 3 B Sokol Hradec Králové 1852 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1812 ½
2006/2007 2 Č Sokol Hradec Králové 1852 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1864 1
2006/2007 1 Č Sokol Hradec Králové 1852 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1723 1
2006/2007 6 B ŠK Lípa 1852 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1948 0
2006/2007 4 Č ŠK Lípa 1852 Burdilák Milan Sokol Náchod 1681 1
2005/2006 10 B Sokol Hradec Králové 1864 Jakl Jaroslav Niki TJ Náchod ½
2005/2006 9 Č Sokol Hradec Králové 1864 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 1
2005/2006 8 B Sokol Hradec Králové 1864 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 ½
2005/2006 7 Č Sokol Hradec Králové 1864 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 ½
2005/2006 6 B Sokol Hradec Králové 1864 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1850 0
2005/2006 5 Č Sokol Hradec Králové 1864 Gogela Jan TJ Hronov A 1908 1
2005/2006 4 B Sokol Hradec Králové 1864 Hepnar David Maspork TJ Náchod 1795 1
2005/2006 3 Č Sokol Hradec Králové 1864 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 0
2005/2006 2 B Sokol Hradec Králové 1864 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1599 1
2005/2006 1 B Sokol Hradec Králové 1864 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 0
2005/2006 11 Č ŠK Lípa A 1864 Pinkava Josef Slovan Broumov 1961 ½
2005/2006 10 B ŠK Lípa A 1864 Hepnar David Sokol Náchod 1795 1
2005/2006 9 Č ŠK Lípa A 1864 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 1963 0
2005/2006 8 B ŠK Lípa A 1864 Papáček Tomáš Panda RWT Rychnov n.K. B 1822 0
2005/2006 7 Č ŠK Lípa A 1864 Samek Jiří ŠK Lípa B 1680 1
2005/2006 6 B ŠK Lípa A 1864 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín 1741 1
2005/2006 5 Č ŠK Lípa A 1864 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkr. 1866 0
2005/2006 3 Č ŠK Lípa A 1864 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1713 ½
2005/2006 2 B ŠK Lípa A 1864 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 0
2005/2006 1 B ŠK Lípa A 1864 Dvořák Radovan ŠK Lípa C 1627 1
2004/2005 11 Č ŠK Lípa A 1862 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 1654 ½
2004/2005 10 B ŠK Lípa A 1862 Hepnar David Sokol Náchod 1639 ½
2004/2005 9 Č ŠK Lípa A 1862 Rydl František Panda Rychnov B 2133 ½
2004/2005 7 B ŠK Lípa A 1862 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1641 1
2004/2005 5 B ŠK Lípa A 1862 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové 1719 ½
2004/2005 3 B ŠK Lípa A 1862 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř 1756 1
2004/2005 2 Č ŠK Lípa A 1862 Švagerka Michal ŠK Lípa B 1676 ½
2003/2004 9 Č ŠK Lípa A Gogela Jan Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 4 Č ŠK Lípa A 1856 Mišurec Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1794 ½