Hráč Bednář Marcel

Bednář Marcel

User Pic
Jméno: Bednář Marcel
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2263
Elo mezinárodní: 2253
ID: 29295
FIDE ID: 331007
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2268 2268 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2255 2285 ½
2017/2018 8 Č SK JOLY Lysa nad Labem C 2246 2268 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2309 2290 1
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2493 2467 ½
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 Kovář Vojtěch Unichess 2237 2266 1
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2246 2268 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2275 2253 ½
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2246 2268 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2207 2191 1
2016/2017 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0
2016/2017 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½
2016/2017 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 0
2016/2017 4 Č SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 1
2015/2016 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2123 2118 ½
2015/2016 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Pospíšil Evžen Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 1
2015/2016 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Loskot Petr Sokol Tábor 2111 2071 ½
2015/2016 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Kulišťák Milan TJ Pankrác B 2107 2132 1
2015/2016 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 ½
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 ½
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2188 2188 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2317 2314 ½
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Kuchař Tomáš Unichess ČSOB D 1966 1879 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 0
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Sharashenidze Akaki GROP B 2306 2310 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 1
2014/2015 11 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Beneš Petr Sokol Kolín 2117 2122 ½
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2080 2083 ½
2014/2015 9 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2281 2237 ½
2014/2015 8 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1
2014/2015 7 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 1
2014/2015 6 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 0
2014/2015 5 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2147 2130 ½
2014/2015 4 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Movsesian Julia ŠK GROP Praha 2345 2327 0
2014/2015 3 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2223 2224 ½
2014/2015 2 Č ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 1
2014/2015 1 B ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 0
2014/2015 10 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2216 2217 1
2014/2015 9 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Kuba Jindřich Unichess A 2327 2322 1
2014/2015 7 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 ½
2014/2015 6 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2106 2098 0
2014/2015 5 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 ½
2014/2015 4 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 1
2014/2015 3 Č ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Káňa Pavel Unichess B 2043 2053 1
2014/2015 2 B ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2303 2312 ½
2013/2014 10 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2213 2211 1
2013/2014 9 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Havránek Miroslav SK Děčín 2165 2163 1
2013/2014 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2155 2141 0
2013/2014 7 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Kotek Daniel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 ½
2013/2014 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vykouk Jan CHESS MOST 2051 2078 1
2013/2014 3 B ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 1
2013/2014 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2235 2222 0
2013/2014 11 B ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Gregor Jiří TJ Pankrác 2239 2221 1
2013/2014 10 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½
2013/2014 9 B ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2355 2327 ½
2013/2014 8 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 0
2013/2014 7 B ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 1
2013/2014 6 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Orság Milan AD Mahrla 2378 2405 ½
2013/2014 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 0
2013/2014 4 B ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1
2013/2014 3 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2163 2159 1
2013/2014 1 Č ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 0
2012/2013 11 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 0
2012/2013 10 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 ½
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 1
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 0
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 0
2012/2013 6 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1
2012/2013 5 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 1
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 ½
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 0
2012/2013 2 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín “B“ 2436 2437 0
2012/2013 1 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 ½
2012/2013 11 B ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2236 2242 0
2012/2013 10 Č ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2207 2207 1
2012/2013 9 B ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2096 2091 1
2012/2013 8 Č ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2237 2224 1
2012/2013 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2258 ½
2012/2013 4 B ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2291 2277 ½
2012/2013 3 Č ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 ½
2012/2013 1 Č ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 ½
2011/2012 11 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 ½
2011/2012 10 B ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2184 2185 ½
2011/2012 9 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 ½
2011/2012 8 B ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 0
2011/2012 7 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 1
2011/2012 6 B ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Indrák Igor ŠK AD Jičín 2197 2142 1
2011/2012 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1
2011/2012 4 B ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Plešek Jiří TJ Pankrác 2168 2210 1
2011/2012 3 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Pirklová Hana OAZA Praha 2107 2106 1
2011/2012 2 B ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 1
2011/2012 1 Č ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2205 2200 1
2011/2012 10 Č ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 1
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 ½
2011/2012 8 Č ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2155 2148 1
2011/2012 7 B ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 0
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 1
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2210 2196 0
2011/2012 4 Č ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2449 2465 0
2011/2012 3 B ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2273 2271 1
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2245 2202 ½
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1
2010/2011 11 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Petr Jan TJ Pankrác 2199 0
2010/2011 10 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2156 1
2010/2011 9 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna 2213 ½
2010/2011 8 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2164 1
2010/2011 7 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2127 1
2010/2011 6 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Lněničková Gabriela TJ Bohemians Praha 2144 1
2010/2011 5 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2050 1
2010/2011 4 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2221 ½
2010/2011 3 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2205 ½
2010/2011 2 Č ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2156 ½
2010/2011 1 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2209 0
2010/2011 11 Č Desko Liberec 2199 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 ½
2010/2011 10 B Desko Liberec 2199 Spirin Oleg ŠK AD Jičín "B" 2464 0
2010/2011 9 B Desko Liberec 2199 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 ½
2010/2011 8 Č Desko Liberec 2199 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 0
2010/2011 7 B Desko Liberec 2199 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 1
2010/2011 6 Č Desko Liberec 2199 Schula Michal TJ Pankrác "B" 2300 ½
2010/2011 5 B Desko Liberec 2199 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½
2010/2011 4 Č Desko Liberec 2199 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2370 0
2010/2011 3 B Desko Liberec 2199 Vorobyov Yrij ŠK Bohemia Pardubice 2234 1
2010/2011 2 Č Desko Liberec 2199 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 ½
2010/2011 1 B Desko Liberec 2199 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2335 1
2009/2010 11 B Desko Liberec 2159 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 1
2009/2010 10 Č Desko Liberec 2159 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 ½
2009/2010 9 B Desko Liberec 2159 Šťastný Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 0
2009/2010 8 Č Desko Liberec 2159 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 ½
2009/2010 7 B Desko Liberec 2159 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 ½
2009/2010 6 Č Desko Liberec 2159 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 ½
2009/2010 5 B Desko Liberec 2159 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 0
2009/2010 4 Č Desko Liberec 2159 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 1
2009/2010 3 B Desko Liberec 2159 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 0
2009/2010 2 Č Desko Liberec 2159 Bujnoch Radek ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 1
2009/2010 1 Č Desko Liberec 2159 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2423 ½
2009/2010 11 B Holdia DP Praha B"" 2159 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 ½
2009/2010 10 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 0
2009/2010 9 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 0
2009/2010 8 B Holdia DP Praha B"" 2159 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 1
2009/2010 7 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Lácha Josef Poštovní spořitelna B"" 2089 1
2009/2010 6 B Holdia DP Praha B"" 2159 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2164 1
2009/2010 5 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2229 ½
2009/2010 4 B Holdia DP Praha B"" 2159 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 ½
2009/2010 3 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2096 1
2009/2010 2 B Holdia DP Praha B"" 2159 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2056 0
2009/2010 1 Č Holdia DP Praha B"" 2159 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2137 0
2008/2009 7 Č ŠK Most 2210 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 0
2008/2009 6 B ŠK Most 2210 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 1
2008/2009 5 Č ŠK Most 2210 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2136 1
2008/2009 4 B ŠK Most 2210 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1
2008/2009 3 B ŠK Most 2210 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1
2008/2009 2 Č ŠK Most 2210 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 1 B ŠK Most 2210 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 10 Č ŠK Rapid Pardubice 2210 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2182 1
2008/2009 8 Č ŠK Rapid Pardubice 2210 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 1
2008/2009 5 B ŠK Rapid Pardubice 2210 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2129 1
2008/2009 4 Č ŠK Rapid Pardubice 2210 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 1
2008/2009 1 Č ŠK Rapid Pardubice 2210 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2092 0
2008/2009 6 B ŠK Most 2210 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1
2008/2009 4 B ŠK Most 2210 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 1
2008/2009 3 Č ŠK Most 2210 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 2 B ŠK Most 2210 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 1 Č ŠK Most 2210 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1
2008/2009 11 B Holdia DP Praha B 2210 Kořenek František Výstaviště Lysá nad Labem 2133 1
2008/2009 10 Č Holdia DP Praha B 2210 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 1
2008/2009 9 B Holdia DP Praha B 2210 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2234 0
2008/2009 8 Č Holdia DP Praha B 2210 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 1
2008/2009 7 B Holdia DP Praha B 2210 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2173 0
2008/2009 4 Č Holdia DP Praha B 2210 Vokoun Jan TJ Pankrác 2221 0
2008/2009 1 Č Holdia DP Praha B 2210 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK B"" 2205 1
2007/2008 11 Č SK Žamberk 2063 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1650 1
2007/2008 10 B SK Žamberk 2063 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 1
2007/2008 9 Č SK Žamberk 2063 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 1
2007/2008 8 B SK Žamberk 2063 Petrovský Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1100 1
2007/2008 6 B SK Žamberk 2063 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 ½
2007/2008 5 Č SK Žamberk 2063 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 1
2007/2008 4 B SK Žamberk 2063 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 3 Č SK Žamberk 2063 Sabolová Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 ½
2007/2008 2 Č SK Žamberk 2063 Kouba Václav Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 1 B SK Žamberk 2063 Kracík Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 0
2007/2008 10 Č Holdia DP Praha B"" 2063 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2218 0
2007/2008 4 B Holdia DP Praha B"" 2063 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2179 0
2007/2008 3 Č Holdia DP Praha B"" 2063 Daneš Jaroslav TJ ŠO Chrudim 2201 0
2006/2007 11 B SK Žamberk 1923 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 1886 0
2006/2007 10 Č SK Žamberk 1923 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1437 1
2006/2007 9 B SK Žamberk 1923 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 ½
2006/2007 8 Č SK Žamberk 1923 Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 1
2006/2007 7 Č SK Žamberk 1923 Kracík Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1809 0
2006/2007 6 B SK Žamberk 1923 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 ½
2006/2007 5 Č SK Žamberk 1923 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 1
2006/2007 4 B SK Žamberk 1923 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 1
2006/2007 3 Č SK Žamberk 1923 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1392 1
2006/2007 2 B SK Žamberk 1923 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1927 1
2006/2007 1 B SK Žamberk 1923 Konopka Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 10 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 ½
2006/2007 8 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 2029 ½
2006/2007 7 B TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Merta Michal TJ Sokol Horní Čermná 1771 0
2006/2007 5 B TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1653 1
2006/2007 4 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 1
2006/2007 3 B TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½
2006/2007 2 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2037 0
2006/2007 1 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 1
2006/2007 7 B SK Žamberk 1923 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1737 1
2006/2007 5 Č SK Žamberk 1923 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 ½
2006/2007 4 B SK Žamberk 1923 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1895 0
2006/2007 1 Č SK Žamberk 1923 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 ½
2005/2006 11 B SK Žamberk 1616 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec D 1345 1
2005/2006 10 Č SK Žamberk 1616 Macháč David ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 9 B SK Žamberk 1616 Karas Ladislav TJ Sokol Praha-Kobylisy 1425 1
2005/2006 8 Č SK Žamberk 1616 Pečinka Martin Panda Rychnov n.Kn. 1709 0
2005/2006 7 B SK Žamberk 1616 Erban Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1646 1
2005/2006 6 B SK Žamberk 1616 Baťka Jan Mőller Team Jiskra Jaroměř 1595 1
2005/2006 5 B SK Žamberk 1616 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim 1586 0
2005/2006 4 Č SK Žamberk 1616 Kosek Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1504 1
2005/2006 3 Č SK Žamberk 1616 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1679 0
2005/2006 2 Č SK Žamberk 1616 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 1581 ½
2005/2006 1 Č SK Žamberk 1616 Tlášek Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1387 1
2005/2006 12 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Výprachtický David ŠK Žamberk E 1331 1
2005/2006 11 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Farkaš Jan Tropic Lanškroun C 1000 1
2005/2006 10 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Beneš Jindřich ŠK Linhartice 1000 1
2005/2006 8 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Pokorný Josef Sokol Němčice 1000 1
2005/2006 7 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun C 1000 1
2005/2006 6 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Urbánek Josef Tropic Lanškroun B 1000 1
2005/2006 5 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1000 1
2005/2006 3 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Pirkl Luboš Lokomotiva Česká Třebová C 1510 1
2005/2006 2 Č TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Krejčí Milan Jiskra Litomyšl B 1588 1
2005/2006 1 B TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Charvát Václav ŠK Žamberk D 1420 1
2003/2004 7 Č Krouna Tunega František H. Městec B 1750 0
2003/2004 6 B Krouna Drlík Stanislav Chrudim E 1633 0
2003/2004 5 Č Krouna Koutný Ludvík Infinity F 1679 0
2003/2004 4 B Krouna Lesňák Jiří Synthesia D 1000 1
2003/2004 3 Č Krouna Půlpán Jan Bohdaneč 1621 1
2003/2004 2 B Krouna Sedlák Petr Prachovice B 1547 0