Hráč Bukvic Jiří

Bukvic Jiří

User Pic
Jméno: Bukvic Jiří
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1670
Elo mezinárodní: 1702
ID: 2928
FIDE ID: 363790
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 B TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 Schmutzer Jakub ŠK Ortex "C" 0 1221 1
2017/2018 7 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 Pražák Dominik Sokol Dubenec 0 0 1
2017/2018 6 B TJ Jiskra Hořice "C" 1703 1677 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1703 1661 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1703 1677 Pražák Pavel ŠK Lípa "D" 1779 1754 0
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové "B" 1567 1582 0
2017/2018 3 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1853 1822 ½
2017/2018 2 B TJ Jiskra Hořice "C" 1702 1677 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1657 1
2017/2018 1 Č TJ Jiskra Hořice "C" 1705 1676 Kuta Jiří ŠK Ortex "B" 1696 1632 ½
2017/2018 7 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1703 1677 Dudek Jaromír Šachový klub Sobotka 2009 1654 1651 ½
2017/2018 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1702 1677 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 ½
2017/2018 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1702 1677 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1737 1720 ½
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice A 1690 1674 Slovan Broumov A 1
2015/2016 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1590 1578 1
2015/2016 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 1
2015/2016 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1794 1738 0
2015/2016 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 1
2015/2016 5 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Flora Tomáš ŠK AD Jičín E 1739 1759 0
2015/2016 4 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Barvínek Milan ŠK Lípa D 1857 1897 ½
2015/2016 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 ½
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 Lelek Petr TJ CIS Lázně Bělohrad 1859 1873 0
2014/2015 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín E 1634 ½
2014/2015 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 ½
2014/2015 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1683 1682 1
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 TJ Lokomotiva Trutnov 1
2014/2015 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 0
2014/2015 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1748 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1416 1
2014/2015 1 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1553 1553 ½
2013/2014 11 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1550 1573 0
2013/2014 9 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Stejskal Jakub TJ Nová Paka 1421 ½
2013/2014 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1641 1629 ½
2013/2014 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1250 1
2013/2014 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí 1659 ½
2013/2014 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Charvát Václav ŠK Lípa C 1688 1678 1
2013/2014 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín D 1605 1
2013/2014 2 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 ½
2012/2013 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1778 1560 ½
2012/2013 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Balcar Jaroslav ŠK Lípa D 1508 1
2012/2013 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 ½
2012/2013 8 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1250 ½
2012/2013 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1697 1698 1
2012/2013 6 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 0
2012/2013 5 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín D 1686 ½
2012/2013 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1629 0
2012/2013 1 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1707 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1364 0
2012/2013 9 B TJ Jiskra Hořice C 1707 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1530 1
2012/2013 8 Č TJ Jiskra Hořice C 1707 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové B 1564 1
2012/2013 7 B TJ Jiskra Hořice C 1707 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 1
2012/2013 6 Č TJ Jiskra Hořice C 1707 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 ½
2012/2013 5 B TJ Jiskra Hořice C 1707 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1671 1618 ½
2012/2013 4 Č TJ Jiskra Hořice C 1707 Šmíd Pavel ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 1
2012/2013 3 Č TJ Jiskra Hořice C 1707 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1588 1591 ½
2011/2012 11 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1918 1930 ½
2011/2012 10 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1529 ½
2011/2012 9 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1643 1658 1
2011/2012 7 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Dvořák David ŠK Lípa D 1815 1760 ½
2011/2012 4 B TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1641 1674 0
2011/2012 3 Č TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1746 0
2011/2012 9 Č Horice C 1729 Kudrna Miroslav Dubenec 1579 ½
2011/2012 6 Č Horice C 1729 Chvátil Šimon ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 0
2011/2012 5 B Horice C 1729 Vávra Jiří Slavia HK E 1635 ½
2011/2012 4 Č Horice C 1729 Zelený František Sokol HK B 1502 ½
2011/2012 3 B Horice C 1729 Macháček Jiří SK Lipa E 1658 1
2010/2011 5 Č Jiskra Horice C 1740 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové E 1575 0
2010/2011 4 B Jiskra Horice C 1740 Šolín Václav DDM Trebechovice pod Orebem B 1645 1
2010/2011 11 B TJ Jiskra Hořice B 1740 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1623 ½
2010/2011 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1740 Kouba Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 1822 ½
2010/2011 9 B TJ Jiskra Hořice B 1740 Koza Misha ŠK Polymar Lípa A 1924 0
2010/2011 8 Č TJ Jiskra Hořice B 1740 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1925 0
2010/2011 7 B TJ Jiskra Hořice B 1740 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 ½
2007/2008 10 Č TJ Jiskra Hořice B 1756 Kuta Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1717 0
2007/2008 3 Č TJ Jiskra Hořice B 1756 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1730 0
2006/2007 10 B TJ Jiskra Hořice B 1756 Samek Jiří ŠK Lípa C 1700 1
2006/2007 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1756 Bílek Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1510 0
2006/2007 8 B TJ Jiskra Hořice B 1756 Meduna Pavel TJ Lázně Bělohrad 1596 1
2006/2007 7 B TJ Jiskra Hořice B 1756 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1752 ½
2006/2007 6 Č TJ Jiskra Hořice B 1756 Louda Miloslav SK policie Valdice 1452 1
2006/2007 5 B TJ Jiskra Hořice B 1756 Syrůček Petr Baník Žacléř 1760 ½
2005/2006 11 Č TJ Jiskra Hořice B 1754 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1945 0
2005/2006 10 B TJ Jiskra Hořice B 1754 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1817 ½
2005/2006 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1754 Bensch Jan Baník Žacléř 1669 1
2005/2006 6 B TJ Jiskra Hořice B 1754 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1602 0
2005/2006 5 B TJ Jiskra Hořice B 1754 Urlich Martin SK policie Valdice ½
2005/2006 4 Č TJ Jiskra Hořice B 1754 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 0
2005/2006 3 B TJ Jiskra Hořice B 1754 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1820 1
2005/2006 1 B TJ Jiskra Hořice B 1754 Killar Marek Lokomotiva Trutnov 2000 ½
2005/2006 10 B Jiskra Hořice v Podkr. 1754 Nedbal Radek ŠK AD Jičín 1732 1
2005/2006 6 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1754 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové C 1856 0
2005/2006 4 Č Jiskra Hořice v Podkr. 1754 Miler Jiří Slovan Broumov 1924 0
2004/2005 11 B TJ Jiskra Hořice B 1761 Dobrev Martin TJ Dvůr Král.n.L.B 1
2004/2005 9 Č TJ Jiskra Hořice B 1761 Mrázek Vladimír J.RMSK Nový Bydžov 1826 0
2004/2005 8 B TJ Jiskra Hořice B 1761 Špinka Petr TJ Lomnice n.P. 1870 ½
2004/2005 7 Č TJ Jiskra Hořice B 1761 Toman Radek Baník Žacléř 1582 ½
2004/2005 5 Č TJ Jiskra Hořice B 1761 Zedníček Jiří TJ Nová Paka B 1594 ½
2004/2005 4 B TJ Jiskra Hořice B 1761 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1804 ½
2004/2005 2 B TJ Jiskra Hořice B 1761 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1550 1
2003/2004 9 B Jiskra Hořice B 1768 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové "B" 1710 ½
2003/2004 8 Č Jiskra Hořice B 1768 Krám Jiří ŠK Lípa D 1827 0
2003/2004 7 B Jiskra Hořice B 1768 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1601 ½
2003/2004 6 Č Jiskra Hořice B 1768 Dytrych Pavel Tatran Hostinné 1647 ½
2003/2004 5 Č Jiskra Hořice B 1768 Matoulek Jiří Sokol Nová Paka "B" 1737 ½
2003/2004 4 B Jiskra Hořice B 1768 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. "B" 1688 1
2003/2004 3 Č Jiskra Hořice B 1768 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1857 ½
2003/2004 2 B Jiskra Hořice B 1768 Novák Luděk ŠK Lípa C 1991 0
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice B 1768 Novotný Otto Sokol Hradec Králové "B" 1628 ½
2003/2004 11 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Jecha Petr Jiskra Jaroměř 0
2003/2004 10 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 9 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší Mareš Ilja ŠK Lípa B 0
2003/2004 8 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší Jiruše Josef Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 7 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1768 Tichý Petr ŠK AD Jičín 1924 0
2003/2004 6 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1768 Sucharda Jiří Sokol Nová Paka 1831 ½
2003/2004 5 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1768 Jána Michal DDM Lokomotiva Trutnov 1713 ½
2003/2004 4 B Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1768 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1869 1
2003/2004 1 Č Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1768 Bartoníček Lukáš Slovan Broumov 1509 ½