Hráč Havelka Petr

Havelka Petr

User Pic
Jméno: Havelka Petr
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1822
Elo mezinárodní: 1818
ID: 2925
FIDE ID: 323560
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1816 1822 Forman Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1814 1831 0
2017/2018 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1820 1822 Králík Vladimír Šachový klub Příbram Baník B 0 1772 ½
2017/2018 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1818 1822 Vokatý František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1808 1808 ½
2017/2018 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Jukl Karel JAWA Brodce A 1761 1623 ½
2017/2018 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Kretschmer Jaroslav Caissa Roztoky B 1821 1810 ½
2017/2018 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Rössler Michal TJ AERO Odolena Voda A 0 1234 1
2017/2018 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1816 1822 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1844 1859 ½
2017/2018 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1816 1822 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1549 1484 1
2017/2018 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Obrázek Karel TJ Hostivice A 1785 1787 ½
2017/2018 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Müller Jan Český Lev Kolešovice B 1796 1766 1
2017/2018 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1820 1822 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 D 1781 1771 1
2017/2018 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1787 1801 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1729 1808 1
2016/2017 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 0
2016/2017 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Hrdlička Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1879 1879 ½
2016/2017 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Jerman Richard Český Lev Kolešovice A 2095 2125 ½
2016/2017 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Stluka František Příbram Baník A 2086 2066 0
2016/2017 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 1
2016/2017 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad A 1641 1821 ½
2016/2017 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice C 1999 1972 1
2016/2017 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 ½
2016/2017 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 ½
2016/2017 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1727 1758 0
2015/2016 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1924 ½
2015/2016 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Holub Milan JAWA Brodce B 1991 1943 0
2015/2016 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1565 ½
2015/2016 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 ½
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 ½
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Pácha Zdeněk Stříbrná Skalice 1543 1
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1708 1667 1
2015/2016 9 Č Spartak Vlašim C 1857 1849 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1753 1758 ½
2015/2016 7 Č Spartak Vlašim C 1857 1849 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 1
2015/2016 5 Č Spartak Vlašim C 1857 1849 Koller Martin ŠK Český Brod A 1971 1941 ½
2015/2016 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1644 1651 1
2015/2016 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 ½
2015/2016 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 1
2015/2016 11 B ŠK KDJS Sedlčany C 1857 1849 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 G 1711 1701 ½
2015/2016 3 Č ŠK KDJS Sedlčany C 1857 1849 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 2068 2061 ½
2015/2016 2 B ŠK KDJS Sedlčany C 1857 1849 Innemann František Sokol Postupice 1892 1881 ½
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1859 1855 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1741 1700 1
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1859 1855 Vašák Martin Jawa Brodce C 1630 ½
2014/2015 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Král Pavel Sokol Neveklov A 1802 1802 ½
2014/2015 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2072 2096 ½
2014/2015 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1803 1881 1
2014/2015 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Prášek Vladimír ŠK Zdice B 1867 1867 ½
2014/2015 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Müller Jan ŠK Rakovník B 1786 1782 1
2014/2015 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Švach Jan ŠK Řevnice B 1827 1812 ½
2014/2015 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1921 1
2014/2015 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 ½
2014/2015 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 Zadina Tomáš TJ Jince A 1749 ½
2013/2014 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1626 0
2013/2014 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1751 ½
2013/2014 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1931 1941 0
2013/2014 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Šedivý Ondřej TJ Sokol Český Brod B 1764 1799 ½
2013/2014 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Filip Vojtěch ŠK Pravonín A 1864 1914 ½
2013/2014 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Grečný Karol Klub šachistů Říčany 1925 F 1899 1899 ½
2013/2014 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2075 2089 ½
2013/2014 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1861 1891 ½
2013/2014 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1865 1838 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1920 0
2013/2014 8 Č KDJS Sedlčany B 1865 1838 Kotzot Jiří Kavalier Sázava C 2100 2014 ½
2013/2014 6 Č KDJS Sedlčany B 1865 1838 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1774 0
2013/2014 1 B KDJS Sedlčany B 1865 1838 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1626 1
2013/2014 9 Č Spartak Vlašim B 1865 1838 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1756 1817 1
2013/2014 3 B Spartak Vlašim B 1865 1838 Fojtů Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2121 2120 ½
2013/2014 2 Č Spartak Vlašim B 1865 1838 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 1
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 ½
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 Šilhavý Miroslav SK Zdice B 1775 1757 ½
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 Fairaisl Dušan MěÚ Hostomice 1698 1708 ½
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2004 1992 ½
2012/2013 3 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1889 1861 Zadina Jaroslav TJ Jince B 1564 ½
2012/2013 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1994 2010 0
2012/2013 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1819 ½
2012/2013 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 ½
2012/2013 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1979 0
2012/2013 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Hroník Petr JAWA Brodce B 1956 1973 0
2012/2013 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2217 2202 0
2012/2013 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1952 1923 0
2012/2013 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Mejzlík Ondřej ŠK Pravonín A 2233 2286 0
2012/2013 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Snížek Květoslav TJ Sparta Kutná Hora B 1924 1928 ½
2012/2013 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1889 1861 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2194 2029 ½
2011/2012 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1927 1911 Marhan František Jiskra Zruč nad Sázavou 1766 1
2011/2012 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1927 1911 Třebický Jiří Jawa Brodce C 1727 ½
2011/2012 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1927 1911 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1438 1
2011/2012 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1927 1911 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1822 1733 ½
2011/2012 1 B ŠK KDJS Sedlčany B 1927 1911 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1757 ½
2011/2012 9 Č ŠK Pravonín 1927 1911 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1759 ½
2011/2012 2 B ŠK Pravonín 1927 1911 Král Pavel Sokol Neveklov 1683 1
2010/2011 11 B TJ Spartak Vlašim B 1914 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1777 1
2010/2011 10 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Filip Lukáš Spartak Dolní Kralovice A 1665 ½
2010/2011 9 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1661 1
2010/2011 8 B TJ Spartak Vlašim B 1914 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov A 1836 1
2010/2011 7 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1464 1
2010/2011 5 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem E 1962 1
2010/2011 3 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 F 1618 1
2010/2011 1 Č TJ Spartak Vlašim B 1914 Valter Karel SK Pyrit Příbram C 1548 1
2010/2011 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1722 ½
2010/2011 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Vávra Stanislav Dolní Kralovice B 1714 ½
2010/2011 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole B 1583 1
2010/2011 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim C 1796 ½
2010/2011 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Innemann František Sokol Postupice 1879 ½
2010/2011 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Wenke Oldřich Jiskra Zruč n.Sáz. 2000 0
2010/2011 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Jukl Karel Jawa Brodce C 1719 ½
2010/2011 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Hašek Tomáš ŠK Pravonín 1804 ½
2010/2011 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1914 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1450 1
2009/2010 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Seifert Milan TJ Sokol Sendražice A 2182 ½
2009/2010 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany D 1756 1
2009/2010 9 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany F 1702 1
2009/2010 8 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 ½
2009/2010 7 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1924 ½
2009/2010 6 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2043 0
2009/2010 5 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1920 0
2009/2010 4 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1991 ½
2009/2010 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2045 ½
2009/2010 2 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 ½
2009/2010 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1919 Doležal Jan Sokol Český Brod B 1960 ½
2009/2010 10 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Závůrková Monika Kavalier Sázava 1726 ½
2009/2010 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1670 1
2009/2010 6 B ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín 1672 1
2009/2010 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole B 1504 ½
2009/2010 3 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1738 ½
2009/2010 1 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1919 Marhan František Jiskra Zruč n.Sáz. 1705 1
2008/2009 11 Č Spartak Vlašim B 1934 Macek Kamil Sokol Kolín C 1891 ½
2008/2009 10 B Spartak Vlašim B 1934 Malý Dušan Biomedica Říčany F 1683 1
2008/2009 9 Č Spartak Vlašim B 1934 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1879 0
2008/2009 8 B Spartak Vlašim B 1934 Charous Zdeněk Sokol Pečky A 1635 ½
2008/2009 7 Č Spartak Vlašim B 1934 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1759 ½
2008/2009 6 B Spartak Vlašim B 1934 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice B 1825 ½
2008/2009 5 Č Spartak Vlašim B 1934 Berger Tomáš Slavoj Čáslav 1716 1
2008/2009 4 B Spartak Vlašim B 1934 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany E 1808 1
2008/2009 3 Č Spartak Vlašim B 1934 Forman Miroslav Kostelec nad Černými lesy B 1934 ½
2008/2009 2 B Spartak Vlašim B 1934 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1711 1
2008/2009 1 B Spartak Vlašim B 1934 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1922 0
2008/2009 11 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1934 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1948 ½
2008/2009 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1934 Závůrková Monika Kavalier Sázava 1704 ½
2008/2009 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 1934 Voříšek Martin Sokol Benešov C 1606 ½
2008/2009 6 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1934 Patzner Petr Jawa Brodce C 1433 1
2008/2009 4 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1934 Hrdina Robin Sokol Postupice 1636 ½
2007/2008 11 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1960 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov C 1993 1
2007/2008 6 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1960 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1713 ½
2007/2008 4 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1960 Sládek Oldřich Jawa Brodce C 1858 ½
2007/2008 2 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1960 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1696 ½
2007/2008 11 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1826 ½
2007/2008 10 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1980 ½
2007/2008 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Souček Milan Sokol Kolín C 2120 0
2007/2008 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Vlach Josef TJ Tourist Biomedica Říčany D 1824 ½
2007/2008 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice B 2000 ½
2007/2008 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Holub Milan JAWA Brodce B 2116 ½
2007/2008 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2040 ½
2007/2008 4 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1838 1
2007/2008 3 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Buřil Petr TJ Tourist Biomedica Říčany F 2039 ½
2007/2008 2 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Šindelář Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany E 2045 0
2007/2008 1 B ŠK KDJS Sedlčany A 1960 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1998 ½
2006/2007 10 B Sokol Neveklov 1969 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 1560 ½
2006/2007 9 B Sokol Neveklov 1969 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 1
2006/2007 8 Č Sokol Neveklov 1969 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany D 2053 ½
2006/2007 7 B Sokol Neveklov 1969 Vrabec Miloš ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 ½
2006/2007 6 Č Sokol Neveklov 1969 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 0
2006/2007 5 B Sokol Neveklov 1969 Souček Milan Sokol Kolín C 2113 ½
2006/2007 4 Č Sokol Neveklov 1969 Holub Milan JAWA Brodce B 2110 0
2006/2007 3 B Sokol Neveklov 1969 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany E 1989 1
2006/2007 2 Č Sokol Neveklov 1969 Innemann František TJ Spartak Vlašim B 1938 0
2006/2007 1 B Sokol Neveklov 1969 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2004 ½
2006/2007 11 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1726 1
2006/2007 9 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2064 ½
2006/2007 8 B ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Boček Jaroslav Ing. ŠK Medvědi Zvole B 1
2006/2007 7 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1789 ½
2006/2007 5 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Kořínek Jan Sokol Postupice 1580 ½
2006/2007 4 B ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Vlček Jan Biomedica Říčany F 1673 ½
2006/2007 3 Č ŠK KDJS Sedlčany B 1969 Skála Radim Sokol Struhařov B 1469 1
2005/2006 10 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Košata František Sokol Neveklov 1791 1
2005/2006 9 B ŠK KDJS Sedlčany 2015 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 0
2005/2006 8 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1728 ½
2005/2006 7 B ŠK KDJS Sedlčany 2015 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 ½
2005/2006 6 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Mejzlík Ondřej Sokol Postupice 2105 ½
2005/2006 5 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2016 1
2005/2006 4 B ŠK KDJS Sedlčany 2015 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 ½
2005/2006 3 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½
2005/2006 2 B ŠK KDJS Sedlčany 2015 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2164 0
2005/2006 1 Č ŠK KDJS Sedlčany 2015 Adamík František Biomedica Říčany D 1859 ½
2005/2006 9 Č Vlašim 2015 Houška Bohumil Nymburk 1803 ½
2005/2006 7 Č Vlašim 2015 Kolomazník Jan Kutná Hora 2000 ½
2005/2006 6 B Vlašim 1857 1849 Blažek Ladislav Benešov 1700 ½
2005/2006 4 B Vlašim 2015 Eisner Oldřich Kolín B 1767 ½
2004/2005 7 Č KDJS Sedlčany B 1969 Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1487 ½
2004/2005 6 B KDJS Sedlčany B 1969 Šlenkrt Tomáš Jawa Brodce C 1
2004/2005 5 Č KDJS Sedlčany B 1969 Havel Vlastimil Sokol Postupice 1749 1
2004/2005 4 B KDJS Sedlčany B 1969 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany F 1601 ½
2004/2005 3 Č KDJS Sedlčany B 1969 Vávra Stanislav Sp. D. Kralovice B 1770 ½
2004/2005 2 B KDJS Sedlčany B 1969 Procházka Petr Slavoj Čerčany 1978 1
2004/2005 11 B ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Gergelits Václav Spartak Vlašim B 1856 0
2004/2005 10 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1952 ½
2004/2005 9 B ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Kalivoda Libor ŠK ALVA Příbram C 1845 0
2004/2005 8 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Pokorný Zdeněk TJ Jince A 1947 ½
2004/2005 7 B ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Dupák Jaroslav TJ SOU Příbram A 1737 1
2004/2005 6 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Innemann František Dolní Kralovice A 1925 ½
2004/2005 5 B ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Feierfeil Jiří TJ Sokol Benešov B 1902 ½
2004/2005 3 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Válek Martin ŠK Řevnice A 1630 ½
2004/2005 1 Č ŠK KDJS Sedlčany A 1969 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1769 ½
2003/2004 9 B KDJS Sedlčany A 1874 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1875 ½
2003/2004 8 Č KDJS Sedlčany A 1874 Kuba Milan ALVA Příbram D 1487 ½
2003/2004 7 B KDJS Sedlčany A 1874 Válek Martin Řevnice A 1651 1
2003/2004 6 Č KDJS Sedlčany A 1874 Hejda Václav Kolešovice A 1785 ½
2003/2004 5 B KDJS Sedlčany A 1874 Cozl David Spartak Žebrák A 1911 1
2003/2004 4 Č KDJS Sedlčany A 1874 Kalivoda Libor ALVA Příbram C 1821 0
2003/2004 3 B KDJS Sedlčany A 1874 Šinágl Martin ŠK Liteň 1477 1
2003/2004 2 Č KDJS Sedlčany A 1874 Novák Milan SOU Příbram A 1932 ½
2003/2004 1 Č KDJS Sedlčany A 1874 Satranský Jaroslav Rakovník B 2193 0
2003/2004 11 B Spartak Vlašim B 1874 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 1
2003/2004 10 Č Spartak Vlašim B 1874 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 1932 ½
2003/2004 9 B Spartak Vlašim B 1874 Vinklárek Ondřej Stad. Kutná Hora A 1955 0
2003/2004 8 Č Spartak Vlašim B 1874 Eisner Michal Sokol Pečky A 1952 ½
2003/2004 4 Č Spartak Vlašim B 1874 Čermák Michal Joly Lysá n/L B 1833 0
2003/2004 3 Č Spartak Vlašim B 1874 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1820 0
2003/2004 2 B Spartak Vlašim B 1874 Řehoř Jan Jawa Brodce A 1744 ½
2003/2004 1 Č Spartak Vlašim B 1874 Fojtů Petr Biomedica Říčany B 1918 0