Hráč Sharashenidze Akaki

Sharashenidze Akaki

User Pic
Jméno: Sharashenidze Akaki
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2347
Elo mezinárodní: 2354
ID: 29196
FIDE ID: 13601679
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Aurora 2354 2347 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2153 2147 1
2017/2018 10 B ŠK Aurora 2354 2347 Bartoš Jan Unichess D 2153 2181 ½
2017/2018 8 B ŠK Aurora 2354 2347 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2218 2215 1
2017/2018 7 Č ŠK Aurora 2354 2347 Dvořák Jan TJ Kobylisy D 2210 2204 0
2017/2018 6 B ŠK Aurora 2354 2347 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha D - VŠFS II 2217 2213 1
2017/2018 5 Č ŠK Aurora 2354 2347 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2437 2416 0
2017/2018 4 B ŠK Aurora 2354 2347 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2073 2101 1
2017/2018 3 Č ŠK Aurora 2354 2347 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2283 2276 ½
2017/2018 2 B ŠK Aurora 2354 2347 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 1
2017/2018 1 B ŠK Aurora 2354 2347 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2440 2428 1
2017/2018 11 Č GROP E 2354 2347 Pauš Marek SK OAZA Praha F 1745 1713 1
2017/2018 10 B GROP E 2354 2347 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1690 1682 1
2017/2018 9 Č GROP E 2354 2347 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1968 1974 1
2017/2018 8 B GROP E 2354 2347 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 0 1786 ½
2017/2018 6 Č GROP E 2354 2347 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1716 1724 1
2017/2018 5 B GROP E 2354 2347 Novák Václav SK Rapid Praha A 1932 1950 1
2017/2018 1 B GROP E 2354 2347 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1830 1846 1
2017/2018 10 Č TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Horák Michal CHESS Most 2351 2325 ½
2017/2018 8 Č TJ Šakal Kozolupy 2351 2351 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2180 2149 1
2017/2018 7 B TJ Šakal Kozolupy 2355 2351 Zvára Petr TJ Bohemians Praha "B" 2344 2324 ½
2017/2018 5 B TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2293 0 1
2017/2018 4 Č TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 ½
2017/2018 2 Č TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2362 2370 0
2017/2018 1 Č TJ Šakal Kozolupy 2350 2344 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2365 2353 1
2016/2017 5 Č GROP B 2337 2317 Mejzlík Ondřej ŠK Viktoria Žižkov A 2320 2324 ½
2016/2017 3 Č GROP B 2337 2317 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½
2016/2017 2 B GROP B 2337 2317 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 ½
2016/2017 1 B GROP B 2337 2317 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 1
2016/2017 8 Č GROP Praha 2337 2317 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2405 2406 ½
2016/2017 7 B GROP Praha 2337 2317 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 1
2016/2017 6 Č GROP Praha 2337 2317 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 1
2016/2017 5 B GROP Praha 2337 2317 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 1
2016/2017 4 Č GROP Praha 2337 2317 Hinks-Edwards Thomas SK AD Jicin B 2375 2429 1
2016/2017 3 B GROP Praha 2337 2317 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2321 2313 0
2016/2017 2 Č GROP Praha 2337 2317 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 1
2015/2016 11 B GROP B 2327 2317 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 ½
2015/2016 9 Č GROP B 2327 2317 Štross František DDM Praha 6 A 2327 2324 1
2015/2016 8 B GROP B 2327 2317 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2411 0
2015/2016 7 Č GROP B 2327 2317 Yakimenko Alexander A. Viktoria Žižkov A 2195 1
2015/2016 5 Č GROP B 2327 2317 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2117 2107 0
2015/2016 4 B GROP B 2327 2317 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2150 2148 1
2015/2016 3 Č GROP B 2327 2317 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2152 2161 1
2015/2016 2 B GROP B 2327 2317 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2168 2179 1
2015/2016 11 Č GROP Praha 2337 2317 Adámek Zdeněk TJ Neratovice 2294 2266 1
2015/2016 10 B GROP Praha 2337 2317 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 1
2015/2016 9 Č GROP Praha 2337 2317 Kourousis Epaminondas AD Jičín 2391 2434 0
2015/2016 8 B GROP Praha 2337 2317 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 0
2015/2016 7 B GROP Praha 2337 2317 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2183 2183 ½
2015/2016 5 B GROP Praha 2337 2317 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 1
2015/2016 3 B GROP Praha 2337 2317 Rubeš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 1
2015/2016 2 Č GROP Praha 2337 2317 Šimek Petr Unichess 2382 2365 ½
2015/2016 1 B GROP Praha 2337 2317 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 ½
2015/2016 10 B GROP Classical Chess 2327 2317 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 ½
2015/2016 9 Č GROP Classical Chess 2327 2317 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2145 2117 1
2015/2016 8 B GROP Classical Chess 2327 2317 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 ½
2015/2016 7 Č GROP Classical Chess 2327 2317 Smutný Jan LISA A 2202 2200 1
2015/2016 6 B GROP Classical Chess 2327 2317 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 1
2015/2016 4 B GROP Classical Chess 2327 2317 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2053 2045 1
2015/2016 2 Č GROP Classical Chess 2327 2317 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 0
2014/2015 10 B GROP Classic.Chess 2306 2310 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 ½
2014/2015 7 Č GROP Classic.Chess 2306 2310 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 1
2014/2015 6 B GROP Classic.Chess 2306 2310 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½
2014/2015 3 B GROP Classic.Chess 2306 2310 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2148 2146 ½
2014/2015 1 B GROP Classic.Chess 2306 2310 Šimek Petr Sokol Kobylisy C 2383 2382 0
2014/2015 9 Č GROP B 2306 2310 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0
2014/2015 6 B GROP B 2306 2310 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 1
2014/2015 3 B GROP B 2306 2310 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 0
2014/2015 2 Č GROP B 2306 2310 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½
2014/2015 1 B GROP B 2306 2310 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 1
2014/2015 11 B ŠK GROP Praha 2306 2310 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2077 2086 1
2014/2015 10 Č ŠK GROP Praha 2306 2310 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2163 2166 1
2014/2015 9 B ŠK GROP Praha 2306 2310 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 1699 1822 1
2014/2015 8 Č ŠK GROP Praha 2306 2310 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2094 1
2014/2015 6 B ŠK GROP Praha 2306 2310 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 1
2014/2015 5 Č ŠK GROP Praha 2306 2310 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 ½
2014/2015 4 B ŠK GROP Praha 2306 2310 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 0
2014/2015 3 Č ŠK GROP Praha 2306 2310 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2123 2147 ½
2014/2015 1 Č ŠK GROP Praha 2306 2310 Hollan Petr SK OAZA Praha 2124 2059 ½
2013/2014 11 B ŠK PORG B 2346 2346 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 1
2013/2014 9 B ŠK PORG B 2346 2346 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½
2013/2014 8 Č ŠK PORG B 2346 2346 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 ½
2013/2014 5 B ŠK PORG B 2346 2346 Papáček Štěpán SK LISA A 2278 2238 ½
2013/2014 1 B ŠK PORG B 2346 2346 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 1
2013/2014 11 B ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Sedláček Tomáš SK Loko Praha B 2093 2094 1
2013/2014 10 Č ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 1
2013/2014 9 B ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Novák Josef Jan Stavby mostů Praha A 1977 1922 1
2013/2014 8 Č ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½
2013/2014 7 Č ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Veselský Michal USK Praha A 2160 2160 1
2013/2014 6 B ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Hollan Martin SK OAZA Praha B 1936 2066 ½
2013/2014 2 B ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 ½
2013/2014 1 Č ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 ½
2013/2014 11 Č ŠK PORG A 2346 2346 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice B 2306 2301 0
2013/2014 10 B ŠK PORG A 2346 2346 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 ½
2013/2014 9 B ŠK PORG A 2346 2346 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 ½
2013/2014 8 Č ŠK PORG A 2346 2346 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 ½
2013/2014 7 B ŠK PORG A 2346 2346 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 ½
2013/2014 6 Č ŠK PORG A 2346 2346 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0
2013/2014 5 B ŠK PORG A 2346 2346 Kopička Karel Bohemians Praha C 2119 2121 1
2013/2014 4 Č ŠK PORG A 2346 2346 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2069 2083 1
2013/2014 2 Č ŠK PORG A 2346 2346 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2170 2090 1
2013/2014 1 B ŠK PORG A 2346 2346 Růžička Zdeněk SK Loko Praha A 2191 2191 1
2011/2012 10 Č TŽ Třinec 2308 2324 Růžička Petr A64 Grygov B 2264 2263 ½
2011/2012 9 B TŽ Třinec 2308 2324 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 1
2011/2012 8 Č TŽ Třinec 2308 2324 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2264 2261 ½
2011/2012 7 B TŽ Třinec 2308 2324 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 1
2011/2012 6 Č TŽ Třinec 2308 2324 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 ½
2011/2012 3 B TŽ Třinec 2308 2324 Kratochvíl Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 1
2011/2012 2 Č TŽ Třinec 2308 2324 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2242 2238 1
2010/2011 10 B TJ TZ Trinec B 2285 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½
2010/2011 8 B TJ TZ Trinec B 2285 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 1
2010/2011 7 Č TJ TZ Trinec B 2285 Hába Zdeněk SK Gordic 2282 1
2010/2011 4 Č TJ TZ Trinec B 2285 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2170 1
2010/2011 2 Č TJ TZ Trinec B 2285 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 1
2010/2011 9 B TŽ Třinec 2285 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 1
2010/2011 8 Č TŽ Třinec 2285 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2255 1
2008/2009 11 B Holdia DP Praha B 2294 Postupa Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2154 1
2008/2009 10 Č Holdia DP Praha B 2294 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 1
2008/2009 6 Č Holdia DP Praha B 2294 Vozka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 ½
2008/2009 5 B Holdia DP Praha B 2294 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 ½
2008/2009 4 Č Holdia DP Praha B 2294 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½
2008/2009 3 Č Holdia DP Praha B 2294 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2332 0
2008/2009 2 B Holdia DP Praha B 2294 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 1
2008/2009 1 Č Holdia DP Praha B 2294 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 ½
2008/2009 11 Č TŽ Třinec A 2294 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 ½
2008/2009 9 B TŽ Třinec A 2294 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 0
2008/2009 8 Č TŽ Třinec A 2294 Voloshin Leonid ŠK Zikuda Turnov 2448 0
2008/2009 5 B TŽ Třinec A 2294 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2099 ½
2008/2009 4 Č TŽ Třinec A 2294 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 0
2008/2009 3 B TŽ Třinec A 2294 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2406 ½
2008/2009 2 B TŽ Třinec A 2294 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 ½
2008/2009 1 Č TŽ Třinec A 2294 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 0
2007/2008 11 B TŽ Třinec 2298 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 ½
2007/2008 10 Č TŽ Třinec 2298 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½
2007/2008 9 Č TŽ Třinec 2298 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2316 0
2007/2008 8 B TŽ Třinec 2298 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 0
2007/2008 7 Č TŽ Třinec 2298 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 1
2007/2008 6 B TŽ Třinec 2298 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 1
2007/2008 4 B TŽ Třinec 2298 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2410 ½
2007/2008 3 Č TŽ Třinec 2298 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 ½
2007/2008 2 Č TŽ Třinec 2298 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 0
2007/2008 1 B TŽ Třinec 2298 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2349 0
2003/2004 9 Č ŠK měs.Dobrovice C Skupinová Ivana Autoškoda Ml.Bol.C 0
2003/2004 6 Č ŠK měs.Dobrovice C Tomko Dušan ŠK měs.Dobrovice E 0
2003/2004 2 Č ŠK měs.Dobrovice C Radek Jan ŠK měs.Dobrovice D 0