Hráč Petera Milan

Petera Milan

User Pic
Jméno: Petera Milan
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1608
Elo mezinárodní: 1590
ID: 28956
FIDE ID: 388823
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1666 1656 0
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec B 1643 1629 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 ½
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec B 1643 1629 Žitný Dominik DDM Třebechovice pod Orebem C 1711 1722 0
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec B 1643 1629 Doubek Petr TJ Jiskra Jaroměř C 0 1893 1
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 Till Václav Panda Rychnov nad Kněžnou C 1342 1371 1
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 Borůvka Jiří ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1782 1792 0
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 ½
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec B 1668 1638 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2017/2018 10 Č ŠK Červený Kostelec A 1612 1629 Bednář Jan DDM Třebechovice p. O. B 1583 1579 0
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec A 1643 1629 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1780 1745 0
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec A 1643 1629 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1681 1686 0
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1668 1638 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové A 1584 1586 0
2016/2017 10 B ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1622 1579 1
2016/2017 8 Č ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1791 1803 0
2016/2017 7 B ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Vašata Mirek TJ Jiskra Jaroměř B 1170 1
2016/2017 6 Č ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice p. O. B 1622 1646 0
2016/2017 5 B ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1773 1749 ½
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Innemann František Panda Rychnov n. Kn. B 1892 1881 0
2016/2017 1 B ŠK Červený Kostelec 1716 1661 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 0
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 ½
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice B 1782 1791 0
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1377 1
2015/2016 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Vašata Mirek TJ Jiskra Jaroměř C 1170 1
2015/2016 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Kuře Miroslav Slovan Broumov B 1265 ½
2015/2016 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Fiala František DDM Kostelec nad Orlicí B 1096 1
2015/2016 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec C 1716 1661 Vít Štěpán Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 0
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1716 1661 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř B 1092 1
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1716 1661 Hartman Ivo ŠK Dobruška 1629 0
2015/2016 2 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1716 1661 Patrná Vendula ŠK Lípa C 1436 ½
2014/2015 6 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Horák Martin TJ Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 5 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Trojtl Jan TJ Hronov "B" 1413 1346 ½
2014/2015 4 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1365 1
2014/2015 3 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Křehký Roman ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1135 0
2014/2015 2 B Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Divišová Hana Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 1 Č Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1205 1
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Kubeček Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1721 0
2014/2015 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1634 1635 1
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Zaňka Jaroslav NIKI TJ Náchod B 1722 1690 1
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1682 1669 0
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1423 0
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Pražák Pavel ŠK Lípa C 1837 1809 0
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1704 1751 ½
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1622 ½
2013/2014 8 Č TJ Sokol Červený Kostelec B 1335 Divišová Hana Slovan Broumov C 1000 1
2013/2014 7 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1335 Urban Alan Lokomotiva Trutnov B 1344 1
2013/2014 5 B TJ Sokol Červený Kostelec B 1335 Trojtl Jan TJ Hronov B 1350 1
2013/2014 10 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1335 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 0
2012/2013 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov C 1629 ½
2012/2013 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 SONNY TJ Náchod G 1
2012/2013 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 Dědik Štefan Slovan Broumov B 1100 ½
2012/2013 4 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1818 0
2012/2013 2 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1547 0
2012/2013 1 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1340 Urban Alan Lokomotiva Trutnov D 1293 0
2011/2012 9 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 Hauf Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1485 1
2011/2012 8 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 Čechovič Petr Jiskra Česká Skalice B 1000 0
2011/2012 7 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 SK HSM Trutnov 1
2011/2012 6 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 Kánský Josef KUNA TJ Náchod D 1850 1792 0
2011/2012 5 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov B 1699 1
2011/2012 1 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1315 DUHA TJ Náchod E 1
2010/2011 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1310 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1846 0
2010/2011 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1310 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1476 0
2010/2011 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1310 Klossovski Jan SK HSM Trutnov B 1453 ½
2010/2011 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1310 Králíček Petr KUNA TJ Náchod D 1291 1
2010/2011 5 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1310 Hauf Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1497 0
2010/2011 2 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1310 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1527 0
2009/2010 9 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1294 Králíček Petr DUHA TJ Náchod E 1291 1
2009/2010 8 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1294 Rejl Radek ŠK HSM Trutnov B 1438 0
2009/2010 7 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1294 Matiko Jan TJ Tatran Hostinné 1489 1
2009/2010 6 B Sokol JOSI Červený Kostelec B 1294 Kupka Tomáš TJ Sokol Vrchoviny B 1399 ½
2009/2010 2 Č Sokol JOSI Červený Kostelec B 1294 Foubíková Lada TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 0
2008/2009 9 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Kebort František Kuna TJ Náchod D 1256 1
2008/2009 7 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Lipský Jaroslav TJ Hronov B 1756 0
2008/2009 6 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Vik Vladimír Lokomotiva Trutnov B 1
2008/2009 4 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Szablewski Krzysztof TJ Hronov C 1710 0
2008/2009 2 Č Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1507 ½
2008/2009 1 B Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1295 Kupka Tomáš TJ Sokol Vrchoviny B 1378 0
2007/2008 9 B Sokol Josi Červený Kostelec B Štěpán Michal Slovan Broumov B 2051 0
2007/2008 8 Č Sokol Josi Červený Kostelec B Španko Pavel Kuna TJ Náchod F 1470 1
2007/2008 7 B Sokol Josi Červený Kostelec B Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1349 0
2007/2008 6 Č Sokol Josi Červený Kostelec B Procházka Jan TJ Hronov C 1861 0
2007/2008 4 Č Sokol Josi Červený Kostelec B Dusbaba Petr Vinona TJ Náchod E 1839 0
2007/2008 3 B Sokol Josi Červený Kostelec B Rambousek Josef Jiskra Jaroměř C 1307 0
2007/2008 2 Č Sokol Josi Červený Kostelec B Hepnar David Spartak Police n. Met. 1757 0
2007/2008 1 Č Sokol Josi Červený Kostelec B Šretr Josef Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 0
2006/2007 8 B Sokol Josi Červený Kostelec Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 7 Č Sokol Josi Červený Kostelec Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1340 0
2006/2007 6 B Sokol Josi Červený Kostelec Kuchár Milan Vinona TJ Náchod D 1669 0
2006/2007 5 Č Sokol Josi Červený Kostelec Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod E 0
2006/2007 4 B Sokol Josi Červený Kostelec Špimr Václav Spartak Police n. Met. 1
2006/2007 3 Č Sokol Josi Červený Kostelec Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice B 1576 0
2006/2007 2 B Sokol Josi Červený Kostelec Novák Pavel TJ Hronov C 1463 0
2006/2007 1 Č Sokol Josi Červený Kostelec Strakatý Tomáš Orel Spůra Červený Kostelec 1
2005/2006 11 Č Sokol Josi Červený Kostelec Hubka Oldřich TJ Spartak Police n.M. 1533 0
2005/2006 8 B Sokol Josi Červený Kostelec Přibyl Jaroslav TJ Slovan Masporex Broumov B 1684 0
2005/2006 3 Č Sokol Josi Červený Kostelec Burdilák Milan Vinona TJ Náchod D 1666 ½
2004/2005 8 B Orel Č. Kostelec Prouza Rudolf Duha TJ Náchod 1
2004/2005 3 B Orel Č. Kostelec Soukal Jiří TJ Hronov B 0